Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
9 Stron V  « poprzednia 7 8 9  

Podkład idealny istnieje taki?

, teraz o kremach bb pogadajmy
> , teraz o kremach bb pogadajmy
pesciorka
nie, 20 paź 2013 - 16:04
CYTAT(annad @ Thu, 17 Oct 2013 - 10:15) *
Ja polecam "Olay Total Effects 7 in On" ... to krem z dodatkiem podkładu. Ja podkłąd stosuję tylko na jakieś szczególne wyjścia. Ten podkład jest delikatny, nie jest mocny, nie czuć go na twarzy a super rozświetla.

Ja też bardzo lubię krem Olay z podkładem, w ogóle jestem wielką fanką ich kosmetyków icon_smile.gif
pesciorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 217
Dołączył: pon, 01 paź 12 - 19:59
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 40,981




post nie, 20 paź 2013 - 16:04
Post #161

CYTAT(annad @ Thu, 17 Oct 2013 - 10:15) *
Ja polecam "Olay Total Effects 7 in On" ... to krem z dodatkiem podkładu. Ja podkłąd stosuję tylko na jakieś szczególne wyjścia. Ten podkład jest delikatny, nie jest mocny, nie czuć go na twarzy a super rozświetla.

Ja też bardzo lubię krem Olay z podkładem, w ogóle jestem wielką fanką ich kosmetyków icon_smile.gif

--------------------
Kocurek
nie, 20 paź 2013 - 18:37
A ja - zupełnie przypadkiem - nabyłam od koleżanki i "po cenie" podkłąd Lancome Teint Renergie Lift, wspaniały kosmetyk. Przerabiałam różne podkłady różnych firm, wszystkie miały ten mankament, że po paru godzinach sie wyciarały, i moje popękane naczynka wyłaziły na wierzch. Poza tym, po krótkim czasie moja twarz wysychała masakrycznie, i potrzebowała nawilżenia. W opcjach było: zmycie podkładu, kremy i ponownie podkład, albo krem na podkład. Czyli porażka.
Po Lancomie mam cały dzień piękną, gładką cerę bez naczynek, rozświetloną i zdrowo wyglądającą. Bez konieczności nakładania kremu w połowie dnia. Bez efektu maski.
Następny podkład (jak ten stłukłam, jest w szklanej butelce 41.gif ) kupiłam taki sam, i warto było wyskrobać te dwie stówki za butelczynę. Polecam.

P.S. Jego minusem jest to, że wystepuje w ledwie pięciu odcieniach.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post nie, 20 paź 2013 - 18:37
Post #162

A ja - zupełnie przypadkiem - nabyłam od koleżanki i "po cenie" podkłąd Lancome Teint Renergie Lift, wspaniały kosmetyk. Przerabiałam różne podkłady różnych firm, wszystkie miały ten mankament, że po paru godzinach sie wyciarały, i moje popękane naczynka wyłaziły na wierzch. Poza tym, po krótkim czasie moja twarz wysychała masakrycznie, i potrzebowała nawilżenia. W opcjach było: zmycie podkładu, kremy i ponownie podkład, albo krem na podkład. Czyli porażka.
Po Lancomie mam cały dzień piękną, gładką cerę bez naczynek, rozświetloną i zdrowo wyglądającą. Bez konieczności nakładania kremu w połowie dnia. Bez efektu maski.
Następny podkład (jak ten stłukłam, jest w szklanej butelce 41.gif ) kupiłam taki sam, i warto było wyskrobać te dwie stówki za butelczynę. Polecam.

P.S. Jego minusem jest to, że wystepuje w ledwie pięciu odcieniach.

--------------------
renard17
wto, 29 paź 2013 - 15:49
Ja bardzo lubię serię z Clinique, bo nie obciąża cery
renard17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 29 paź 13 - 15:41
Nr użytkownika: 43,091




post wto, 29 paź 2013 - 15:49
Post #163

Ja bardzo lubię serię z Clinique, bo nie obciąża cery

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum
]
annad
wto, 12 lis 2013 - 19:06
CYTAT(pesciorka @ Sun, 20 Oct 2013 - 16:04) *
Ja też bardzo lubię krem Olay z podkładem, w ogóle jestem wielką fanką ich kosmetyków icon_smile.gif



Pewnie masz lub miałaś ich krem na noc...mnie powaliła "delikatnośc" kremu i ZAPACH...pomijam, że super się wchłania i moja buzia jest jak pupcia niemowlaka icon_wink.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post wto, 12 lis 2013 - 19:06
Post #164

CYTAT(pesciorka @ Sun, 20 Oct 2013 - 16:04) *
Ja też bardzo lubię krem Olay z podkładem, w ogóle jestem wielką fanką ich kosmetyków icon_smile.gif



Pewnie masz lub miałaś ich krem na noc...mnie powaliła "delikatnośc" kremu i ZAPACH...pomijam, że super się wchłania i moja buzia jest jak pupcia niemowlaka icon_wink.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
Marta M
wto, 19 lis 2013 - 09:19
jestem typem zimy,potrzebuję zimych jasnych odcieni kremu bb,chciałabym wypróbować te koreańskie,możecie mi podać firmy i nazwy z zimnymi,jasnymi odcieniami?
Marta M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,921
Dołączył: wto, 11 sie 09 - 12:55
Skąd: .
Nr użytkownika: 28,604




post wto, 19 lis 2013 - 09:19
Post #165

jestem typem zimy,potrzebuję zimych jasnych odcieni kremu bb,chciałabym wypróbować te koreańskie,możecie mi podać firmy i nazwy z zimnymi,jasnymi odcieniami?
Majka3008
pon, 17 lip 2017 - 18:40
Dla mnie to Revlon! Do niego stosuję puder Tokyo z Bikora i jest to u mnie duet idealny! Ładnie się zgrywa a dzięki Tokyo makijaż utrzymuje się dużo dłużej i nie mam na twarzy maski!;)
Majka3008


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: pon, 12 cze 17 - 18:21
Nr użytkownika: 49,769




post pon, 17 lip 2017 - 18:40
Post #166

Dla mnie to Revlon! Do niego stosuję puder Tokyo z Bikora i jest to u mnie duet idealny! Ładnie się zgrywa a dzięki Tokyo makijaż utrzymuje się dużo dłużej i nie mam na twarzy maski!;)
muppet
śro, 19 lip 2017 - 08:50
Według mnie revlon ma zbyt ciężką konsystencję. I do tego zostawia efekt maski.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post śro, 19 lip 2017 - 08:50
Post #167

Według mnie revlon ma zbyt ciężką konsystencję. I do tego zostawia efekt maski.
juliana
nie, 05 sie 2018 - 20:12
Oj podkładów przetestowałam sporo icon_wink.gif i na ten moment triufmy w mojej kosmetyczce święci eveline, liquid control icon_smile.gif kupilam na promocji, udalo mi sie dobrac idealny odcien, a trwalosc jest bardzo dobra. ogolnie to ma fajne wykonczenie- jednoczesnie dobrze kryje, ale tez nie obciaza cery i pozostawia taki satynowy look.
juliana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 66
Dołączył: czw, 06 lis 14 - 19:48
Nr użytkownika: 44,794




post nie, 05 sie 2018 - 20:12
Post #168

Oj podkładów przetestowałam sporo icon_wink.gif i na ten moment triufmy w mojej kosmetyczce święci eveline, liquid control icon_smile.gif kupilam na promocji, udalo mi sie dobrac idealny odcien, a trwalosc jest bardzo dobra. ogolnie to ma fajne wykonczenie- jednoczesnie dobrze kryje, ale tez nie obciaza cery i pozostawia taki satynowy look.
> Podkład idealny istnieje taki?, teraz o kremach bb pogadajmy
Start new topic
Reply to this topic
9 Stron V  « poprzednia 7 8 9
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 22:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama