Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Sposoby na palący ból gardła u małego

> 
bartek_tsw
nie, 29 gru 2013 - 20:40
Jakie znacie domowe sposoby na ból gardła? Mały (czterolatek) od wczoraj uskarżą się na ból a nie chce go faszerować świństwami.
Żeby nie było, że nie przeszukałem wcześniej neta to tu jest kilka: [edit. Moderacja] wypunktowanych, ale może od was dowiem się, które są najskuteczniejsze.



Skuteczne jest nie wstawianie zakazanych linków, wtedy chętniej się wszyscy wypowiadają zamiast słać raporty

z pozdrowieniami
Moderator


Ten post edytował ulla pon, 06 sty 2014 - 20:23
bartek_tsw


Grupa: Zbanowani
Postów: 13
Dołączył: nie, 29 gru 13 - 00:49
Nr użytkownika: 43,337




post nie, 29 gru 2013 - 20:40
Post #1

Jakie znacie domowe sposoby na ból gardła? Mały (czterolatek) od wczoraj uskarżą się na ból a nie chce go faszerować świństwami.
Żeby nie było, że nie przeszukałem wcześniej neta to tu jest kilka: [edit. Moderacja] wypunktowanych, ale może od was dowiem się, które są najskuteczniejsze.



Skuteczne jest nie wstawianie zakazanych linków, wtedy chętniej się wszyscy wypowiadają zamiast słać raporty

z pozdrowieniami
Moderator
nosleep
sob, 11 sty 2014 - 21:56
Herbatki z dodatkiem miodu ( miód ma działanie kojące w bólach gardła)
nosleep


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pon, 06 sty 14 - 18:31
Nr użytkownika: 43,374




post sob, 11 sty 2014 - 21:56
Post #2

Herbatki z dodatkiem miodu ( miód ma działanie kojące w bólach gardła)

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 22 lip 2017 - 13:25
Post #3

Może spróbuj z helsi w tabletkach do ssasnia jeśli dziecko jest już duże i sie nie zadławi. To preparat podobny do isla tylko tańszy. Jest delikatny i szybko dawał moim maluchom ulgę.
jakuna
nie, 23 lip 2017 - 14:00
Powinnyśmy też pamiętać o tym, że jeżeli ból gardła nie przechodzi przez kilka dni, albo gdy towarzyszy mu wysoka gorączka, albo bialy nalot na migdałkach (warto zajrzeć do gardła dziecku) to wtedy od razu powinniśmy skonsultować się z lekarzem, bo może to być coś bardziej poważnego niż zwykłe przeziębienie.
jakuna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 56
Dołączył: nie, 21 maj 17 - 20:46
Nr użytkownika: 49,609




post nie, 23 lip 2017 - 14:00
Post #4

Powinnyśmy też pamiętać o tym, że jeżeli ból gardła nie przechodzi przez kilka dni, albo gdy towarzyszy mu wysoka gorączka, albo bialy nalot na migdałkach (warto zajrzeć do gardła dziecku) to wtedy od razu powinniśmy skonsultować się z lekarzem, bo może to być coś bardziej poważnego niż zwykłe przeziębienie.
conig
wto, 05 wrz 2017 - 15:07
Roztwór z wody utlenionej do robienia płukanek - ten sposób sama stosuję, bo u mnie to nadal jedna z najgorszych dolegliwości, jaka może się zdarzyć, i jestem pozytywnie zaskoczona jej działaniem. Do tego herbaty z miodem, najlepiej z owoców leśnych, żeby nawilżyć gardło.
conig


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: wto, 05 wrz 17 - 14:38
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 50,370




post wto, 05 wrz 2017 - 15:07
Post #5

Roztwór z wody utlenionej do robienia płukanek - ten sposób sama stosuję, bo u mnie to nadal jedna z najgorszych dolegliwości, jaka może się zdarzyć, i jestem pozytywnie zaskoczona jej działaniem. Do tego herbaty z miodem, najlepiej z owoców leśnych, żeby nawilżyć gardło.
> Sposoby na palÄ…cy ból gardÅ‚a u maÅ‚ego
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 08:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama