Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Soki sklepowe, czy własne wyciskane?

> 
AleksandraWo
śro, 15 mar 2017 - 13:25
Tylko pamiętajcie, że gdy wyciskacie samemu to musicie mieć specjalną niskoobrotową wyciskarkę a nie mikser itp bo zbyt wysoka temperatura powstającą w wielu wyciskarkach zabija witaminy. Ostatnio widziałam wywiad z pewnym gwiazdorem (DJem) który ze 20 minut mielił składniki, aż było czuć smród spalenizny i się cieszył jakie to zdrowe i pyszne a tymczasem taki sok nie miał już żadnych wartości odżywczych icon_smile.gif
AleksandraWo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 15 mar 17 - 13:15
Nr użytkownika: 49,005




post śro, 15 mar 2017 - 13:25
Post #41

Tylko pamiętajcie, że gdy wyciskacie samemu to musicie mieć specjalną niskoobrotową wyciskarkę a nie mikser itp bo zbyt wysoka temperatura powstającą w wielu wyciskarkach zabija witaminy. Ostatnio widziałam wywiad z pewnym gwiazdorem (DJem) który ze 20 minut mielił składniki, aż było czuć smród spalenizny i się cieszył jakie to zdrowe i pyszne a tymczasem taki sok nie miał już żadnych wartości odżywczych icon_smile.gif
Malwina000
pon, 20 mar 2017 - 11:52
Polecacie jakÄ…Å› wyciskarkÄ™?
Malwina000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 20 mar 17 - 11:42
Nr użytkownika: 49,038




post pon, 20 mar 2017 - 11:52
Post #42

Polecacie jakÄ…Å› wyciskarkÄ™?
deka
czw, 17 sie 2017 - 01:09
CYTAT(Malwina000 @ Mon, 20 Mar 2017 - 12:52) *
Polecacie jakÄ…Å› wyciskarkÄ™?

Zerknij na MUKE mu2g. Ja swoją kupiłam dłuższy czas temu i jestem na prawdę zadowolona. Przesiedziałam dużo czasu na forach i czytałam opinie. W pewnym momencie wpadłam na markę MUKE i na pewno nie żałuję swojego wyboru. Jest stosunkowo tańsza od np Hurom a równie dobrej jakości. Daje radę z burakami, pietruszką czy innymi twardzielami i szybko się ją myje a do tego moim zdaniem bardzo dobrze się prezentuje i nie zajmuje dużo miejsca. Jest bardzo poręczna, bez problemu składam ją i chowam w szafce icon_smile.gif
deka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 16 sie 17 - 22:51
Nr użytkownika: 50,227




post czw, 17 sie 2017 - 01:09
Post #43

CYTAT(Malwina000 @ Mon, 20 Mar 2017 - 12:52) *
Polecacie jakÄ…Å› wyciskarkÄ™?

Zerknij na MUKE mu2g. Ja swoją kupiłam dłuższy czas temu i jestem na prawdę zadowolona. Przesiedziałam dużo czasu na forach i czytałam opinie. W pewnym momencie wpadłam na markę MUKE i na pewno nie żałuję swojego wyboru. Jest stosunkowo tańsza od np Hurom a równie dobrej jakości. Daje radę z burakami, pietruszką czy innymi twardzielami i szybko się ją myje a do tego moim zdaniem bardzo dobrze się prezentuje i nie zajmuje dużo miejsca. Jest bardzo poręczna, bez problemu składam ją i chowam w szafce icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 17 sie 2017 - 14:18
Post #44

Własna produkcja! Dużo zdrowsze a przy tym można fajne smaki wymyślić i przemycić nielubiane warzywa do codziennej diety icon_wink.gif
CYTAT
Polecacie jakÄ…Å› wyciskarkÄ™?

Jak wyciskarka to tylko wolnoobrotowa. Wyciskarek miałam w życiu kilka, aktualnie dumnie stoi ten model
https://www.al.to/p/263587-sokowirowka-tefa...nox-czarny.html i jestem zadowolona. Przekonałam się ze wolnoobrotowe są lepsze, dają więcej soku i łatwo się je myje. Niestety zajmują sporo miejsca ale czego się nie zrobi dla dobra naszych dzieciaczków? icon_biggrin.gif
eliza87
śro, 27 kwi 2022 - 10:09
Naturalne soki owocowe są skarbnicą cennych składników odżywczych. W sklepie Bacówka proponują naturalne soki owocowe oraz owocowo-warzywne tłoczone na zimno.
eliza87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: śro, 22 sty 20 - 15:13
Nr użytkownika: 53,499




post śro, 27 kwi 2022 - 10:09
Post #45

Naturalne soki owocowe są skarbnicą cennych składników odżywczych. W sklepie Bacówka proponują naturalne soki owocowe oraz owocowo-warzywne tłoczone na zimno.
Lolek1
czw, 15 wrz 2022 - 10:18
tu maja bardzo dobre soki naturalne 100% dla dzieci kupowalam kilka razy, sok z buraka, soki owocowe, gruszkowe, marchwiowe, warzywne.
Lolek1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: pią, 11 sty 19 - 10:51
Nr użytkownika: 52,551




post czw, 15 wrz 2022 - 10:18
Post #46

tu maja bardzo dobre soki naturalne 100% dla dzieci kupowalam kilka razy, sok z buraka, soki owocowe, gruszkowe, marchwiowe, warzywne.

--------------------
> Soki sklepowe, czy wÅ‚asne wyciskane?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama