Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
59 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Piękne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteście?

> 
Esther@
czw, 16 mar 2006 - 23:30
To ja tez się zgłaszam icon_smile.gif Choć nie mam jakoś większych refleksji związanych z przekroczeniem tej granicy.

Z urodzeniem Trzeciego się zmieszczę (przynajmniej powinnam) przed urodzinami, więc raczej taką bardzo starą matką nie będę 08.gif

Mnie wciąż bardziej szokuje, że mam już dzieci i że jestem dorosła. Czasem się czuję jakby to żart jakiś był, przeciez to niemożliwe - dorośli to moi rodzice, ich znajomi, sąsiedzi: ludzie o pokolenie wyżej mają dzieci, ale ja?? Ciekawe, czy nasi rodzice też się tak czuli i czy im kiedyś wreszcie przeszło 08.gif
Esther@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,366
Dołączył: sob, 03 sty 04 - 21:20
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 1,303




post czw, 16 mar 2006 - 23:30
Post #21

To ja tez się zgłaszam icon_smile.gif Choć nie mam jakoś większych refleksji związanych z przekroczeniem tej granicy.

Z urodzeniem Trzeciego się zmieszczę (przynajmniej powinnam) przed urodzinami, więc raczej taką bardzo starą matką nie będę 08.gif

Mnie wciąż bardziej szokuje, że mam już dzieci i że jestem dorosła. Czasem się czuję jakby to żart jakiś był, przeciez to niemożliwe - dorośli to moi rodzice, ich znajomi, sąsiedzi: ludzie o pokolenie wyżej mają dzieci, ale ja?? Ciekawe, czy nasi rodzice też się tak czuli i czy im kiedyś wreszcie przeszło 08.gif
Maciejonka
piÄ…, 17 mar 2006 - 02:07
CYTAT(Esther@)
Mnie wciąż bardziej szokuje, że mam już dzieci i że jestem dorosła. Czasem się czuję jakby to żart jakiś był, przeciez to niemożliwe - dorośli to moi rodzice, ich znajomi, sąsiedzi: ludzie o pokolenie wyżej mają dzieci, ale ja??


Święte słowa...
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post piÄ…, 17 mar 2006 - 02:07
Post #22

CYTAT(Esther@)
Mnie wciąż bardziej szokuje, że mam już dzieci i że jestem dorosła. Czasem się czuję jakby to żart jakiś był, przeciez to niemożliwe - dorośli to moi rodzice, ich znajomi, sąsiedzi: ludzie o pokolenie wyżej mają dzieci, ale ja??


Święte słowa...

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
Potwora
piÄ…, 17 mar 2006 - 08:45
CYTAT(Maciejonka)
CYTAT(Esther@)

Mnie wciąż bardziej szokuje, że mam już dzieci i że jestem dorosła. Czasem się czuję jakby to żart jakiś był, przeciez to niemożliwe - dorośli to moi rodzice, ich znajomi, sąsiedzi: ludzie o pokolenie wyżej mają dzieci, ale ja??


Święte słowa...


Powiem Wam, że i mnie podobne myśli chodzą po głowie... icon_rolleyes.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 17 mar 2006 - 08:45
Post #23

CYTAT(Maciejonka)
CYTAT(Esther@)

Mnie wciąż bardziej szokuje, że mam już dzieci i że jestem dorosła. Czasem się czuję jakby to żart jakiś był, przeciez to niemożliwe - dorośli to moi rodzice, ich znajomi, sąsiedzi: ludzie o pokolenie wyżej mają dzieci, ale ja??


Święte słowa...


Powiem Wam, że i mnie podobne myśli chodzą po głowie... icon_rolleyes.gif
Tobatka
piÄ…, 17 mar 2006 - 09:54
Też nie mam siwych włosów.. A może mam, tylko po prostu ich nie widać? Fajnie jest być blondynką! icon_smile.gif

Zmarszczek mam od groma, ale wszystkie śmiechowe icon_smile.gif

I w ogóle kto powiedział, ze mam 30? Chyba mi sie ktos w metryce pomylił... icon_smile.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post piÄ…, 17 mar 2006 - 09:54
Post #24

Też nie mam siwych włosów.. A może mam, tylko po prostu ich nie widać? Fajnie jest być blondynką! icon_smile.gif

Zmarszczek mam od groma, ale wszystkie śmiechowe icon_smile.gif

I w ogóle kto powiedział, ze mam 30? Chyba mi sie ktos w metryce pomylił... icon_smile.gif
Magawit
piÄ…, 17 mar 2006 - 10:52
Tobatka mnie też ktoś namieszał w papierach icon_wink.gif Wg nich magiczną granicę przekroczę 13.04 (to był wtorek icon_lol.gif )
Też się dziwię,ze mnie uznają za dorosłą icon_smile.gif

A jeszcze 20 lat temu myślałam, że ludzie tak długo nie zyją icon_wink.gif

Właściwie mi to nie przeszkadza, czasem tylko refleksja się rzucim na móżg, gdy pomyślę, że znam kogoś np. od 25 lat icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam wszystkie szalene 30! [/b]
Magawit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,714
Dołączył: śro, 09 lut 05 - 11:38
SkÄ…d: spod Poznania
Nr użytkownika: 2,661




post piÄ…, 17 mar 2006 - 10:52
Post #25

Tobatka mnie też ktoś namieszał w papierach icon_wink.gif Wg nich magiczną granicę przekroczę 13.04 (to był wtorek icon_lol.gif )
Też się dziwię,ze mnie uznają za dorosłą icon_smile.gif

A jeszcze 20 lat temu myślałam, że ludzie tak długo nie zyją icon_wink.gif

Właściwie mi to nie przeszkadza, czasem tylko refleksja się rzucim na móżg, gdy pomyślę, że znam kogoś np. od 25 lat icon_rolleyes.gif

Pozdrawiam wszystkie szalene 30! [/b]

--------------------

Potwora
piÄ…, 17 mar 2006 - 11:12
Ja mam siwe własy i to mnóstwo ale pojawiły mi się po 20 icon_wink.gif dobrze, ze mamy taki wybór farb do włosów icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 17 mar 2006 - 11:12
Post #26

Ja mam siwe własy i to mnóstwo ale pojawiły mi się po 20 icon_wink.gif dobrze, ze mamy taki wybór farb do włosów icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Litka
piÄ…, 17 mar 2006 - 11:24
Przyjmiecie mnie do grona? Dopiero pod koniec roku, ale rocznikowo siÄ™ Å‚apiÄ™ icon_biggrin.gif

Zmarszczek mam pełno, na szczęscie to mimiczne, siwych włosów niet, o ochocie na seks nie wspominam, bo znowu ktoś napisze, że bujam icon_wink.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post piÄ…, 17 mar 2006 - 11:24
Post #27

Przyjmiecie mnie do grona? Dopiero pod koniec roku, ale rocznikowo siÄ™ Å‚apiÄ™ icon_biggrin.gif

Zmarszczek mam pełno, na szczęscie to mimiczne, siwych włosów niet, o ochocie na seks nie wspominam, bo znowu ktoś napisze, że bujam icon_wink.gif
Tobatka
piÄ…, 17 mar 2006 - 12:10
Magawit - ja też we wtorek urodzona icon_smile.gif (a tak na marginesie, jeszcze czytam książkę, wybacz icon_sad.gif )


Lidka - ano bujasz, bo w sumie nikt nie widział icon_twisted.gif icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post piÄ…, 17 mar 2006 - 12:10
Post #28

Magawit - ja też we wtorek urodzona icon_smile.gif (a tak na marginesie, jeszcze czytam książkę, wybacz icon_sad.gif )


Lidka - ano bujasz, bo w sumie nikt nie widział icon_twisted.gif icon_wink.gif
JKP
piÄ…, 17 mar 2006 - 12:57
Mi stukneła w styczniu i przyznam że odchorowałam dwa tygodnie tak się przejęłam
Pozdrawiam trzydziestki
JKP


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: nie, 06 lut 05 - 14:21
Nr użytkownika: 2,642




post piÄ…, 17 mar 2006 - 12:57
Post #29

Mi stukneła w styczniu i przyznam że odchorowałam dwa tygodnie tak się przejęłam
Pozdrawiam trzydziestki

--------------------
Jola
brak czyli fiolk...
piÄ…, 17 mar 2006 - 13:21
Wiecie, że ja tez tak mam.

Czasami sobie myślę: jakie mam prawo radzić innym, ja - taka małolata.
Tak, Małolata trzydziestoletnia hehe icon_lol.gif .
I też za dorosłych uważam moich rodziców, teściów, wujów, ciotki, nauczycieli (w tym mojego szwagra, który był moim nauczycielem w ogólniaku hehe i szwagierkę która też mnie uczyła hehe) ale nie siebie!!

I czasami strasznie mnie dziwi, że mój własny syn ma już prawie cztery lata, a chłopak w którym sie podkochiwałam będąc nastką od prawie sześciu lat moim mężem icon_eek.gif
Kurcze, jakbym dwie osobowości miała icon_lol.gif

Ale najważniejsze to czuć sie młodo i nie pozwolić sobie na stetryczenie!!!
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post piÄ…, 17 mar 2006 - 13:21
Post #30

Wiecie, że ja tez tak mam.

Czasami sobie myślę: jakie mam prawo radzić innym, ja - taka małolata.
Tak, Małolata trzydziestoletnia hehe icon_lol.gif .
I też za dorosłych uważam moich rodziców, teściów, wujów, ciotki, nauczycieli (w tym mojego szwagra, który był moim nauczycielem w ogólniaku hehe i szwagierkę która też mnie uczyła hehe) ale nie siebie!!

I czasami strasznie mnie dziwi, że mój własny syn ma już prawie cztery lata, a chłopak w którym sie podkochiwałam będąc nastką od prawie sześciu lat moim mężem icon_eek.gif
Kurcze, jakbym dwie osobowości miała icon_lol.gif

Ale najważniejsze to czuć sie młodo i nie pozwolić sobie na stetryczenie!!!
Magawit
piÄ…, 17 mar 2006 - 14:32
Fiolka jakbys o mnie pisala-tez 2 osobowosci mam icon_wink.gif

Tobatka wtorek to bardzo dobry dzien na urodzenie sie. Corke tez rodzilam we wtorek,choc zaczelam w poniedzialek icon_twisted.gif
Magawit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,714
Dołączył: śro, 09 lut 05 - 11:38
SkÄ…d: spod Poznania
Nr użytkownika: 2,661




post piÄ…, 17 mar 2006 - 14:32
Post #31

Fiolka jakbys o mnie pisala-tez 2 osobowosci mam icon_wink.gif

Tobatka wtorek to bardzo dobry dzien na urodzenie sie. Corke tez rodzilam we wtorek,choc zaczelam w poniedzialek icon_twisted.gif

--------------------

olisia
sob, 18 mar 2006 - 19:43
No to jeszcze ja,w sierpniu icon_rolleyes.gif ,ale życie zaczyna się podobno po 30 -tce wink.gif
Zmarszczki mam-mimiczne,włosy siwe-kilka,tak twierdzi moja fryzjerka icon_rolleyes.gif .ja nie widze wink.gif i dopiero teraz zaczynam się cieszyć życiem icon_lol.gif
olisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 790
Dołączył: pią, 06 cze 03 - 11:21
SkÄ…d: @
Nr użytkownika: 803




post sob, 18 mar 2006 - 19:43
Post #32

No to jeszcze ja,w sierpniu icon_rolleyes.gif ,ale życie zaczyna się podobno po 30 -tce wink.gif
Zmarszczki mam-mimiczne,włosy siwe-kilka,tak twierdzi moja fryzjerka icon_rolleyes.gif .ja nie widze wink.gif i dopiero teraz zaczynam się cieszyć życiem icon_lol.gif

--------------------
Moje trzy gwiazdy O 2000, V 2004, M 2011
Alucca
nie, 19 mar 2006 - 20:58
Melduje siÄ™ - IX/76. W prezencie urodzinowym dostanÄ™ drugie dziecko. icon_smile.gif
Alucca


Grupa: Zbanowani
Postów: 768
Dołączył: sob, 14 sty 06 - 10:21
Nr użytkownika: 4,575




post nie, 19 mar 2006 - 20:58
Post #33

Melduje siÄ™ - IX/76. W prezencie urodzinowym dostanÄ™ drugie dziecko. icon_smile.gif
madziÄ…tko
śro, 22 mar 2006 - 21:34
Witajcie,dziś znalazłam to forum i bardzo mi się spodobał ten wątek icon_lol.gif mam cichutka nadzieję ze przyjmiecie mnie do swojego grona icon_smile.gif
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post śro, 22 mar 2006 - 21:34
Post #34

Witajcie,dziś znalazłam to forum i bardzo mi się spodobał ten wątek icon_lol.gif mam cichutka nadzieję ze przyjmiecie mnie do swojego grona icon_smile.gif
brak czyli fiolk...
czw, 23 mar 2006 - 08:50
Oczywiście, że Cie przyjmiemy.
Grono Trzydziestolatek jest baardzo otwarte, prawda Dziewczyny? 02.gif
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post czw, 23 mar 2006 - 08:50
Post #35

Oczywiście, że Cie przyjmiemy.
Grono Trzydziestolatek jest baardzo otwarte, prawda Dziewczyny? 02.gif
Maciejonka
czw, 23 mar 2006 - 09:36
Prawda, prawda!

Ja po prawie tygodniowym oblewaniu icon_eek.gif wink.gif mojej trzydziestki znowu mam te 25 lat. A co tam. I tak mam koleżanki którym mówię: idź pierwsza, jesteś starsza! icon_biggrin.gif
To tylko metryka. Myśle, ze gorsza jest czterdziestka! Moja teściowa miała tydzień zadumy jak kończyła pięćdziesiątkę (miesiąc przed moją trzydziestka zresztą).
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post czw, 23 mar 2006 - 09:36
Post #36

Prawda, prawda!

Ja po prawie tygodniowym oblewaniu icon_eek.gif wink.gif mojej trzydziestki znowu mam te 25 lat. A co tam. I tak mam koleżanki którym mówię: idź pierwsza, jesteś starsza! icon_biggrin.gif
To tylko metryka. Myśle, ze gorsza jest czterdziestka! Moja teściowa miała tydzień zadumy jak kończyła pięćdziesiątkę (miesiąc przed moją trzydziestka zresztą).

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
madziÄ…tko
czw, 23 mar 2006 - 15:18
Miło mi dziewczyny icon_lol.gif cieszę się ze będe mogła z Wami troszkę poplotkować... ja trzydziechę będe miała we wrześniu,ale powiem Wam ze w ogole tego nie odczuwam,hihi... każdy mówi ze jestem Szalona Małolatka i dziwią sie,jak dowiadują sie ze mam dziecko...a jeszcze bardziej jak wiedza ile mam lat...no bo lat to ja mam naście icon_biggrin.gif hahaha...tak sie czuje,serio.Mój mąż który jest rok ode mnie młodszy :oops:mówi ze ja to miksik jestem icon_biggrin.gif

Ale powiem Wam szczerze że boję się trochę trzydziechy...jakoś tak dziwnie... icon_confused.gif
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post czw, 23 mar 2006 - 15:18
Post #37

Miło mi dziewczyny icon_lol.gif cieszę się ze będe mogła z Wami troszkę poplotkować... ja trzydziechę będe miała we wrześniu,ale powiem Wam ze w ogole tego nie odczuwam,hihi... każdy mówi ze jestem Szalona Małolatka i dziwią sie,jak dowiadują sie ze mam dziecko...a jeszcze bardziej jak wiedza ile mam lat...no bo lat to ja mam naście icon_biggrin.gif hahaha...tak sie czuje,serio.Mój mąż który jest rok ode mnie młodszy :oops:mówi ze ja to miksik jestem icon_biggrin.gif

Ale powiem Wam szczerze że boję się trochę trzydziechy...jakoś tak dziwnie... icon_confused.gif
AJA
pon, 27 mar 2006 - 17:06
BILANS 30 - LATKI icon_biggrin.gif

Masa ciała: odpowiednia
Wzrost: 177 cm
Wzrok: lakko szwankuje
Zęby: jeszcze swoje

Mąż: jeden
Stan - lekko zużyty icon_lol.gif
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post pon, 27 mar 2006 - 17:06
Post #38

BILANS 30 - LATKI icon_biggrin.gif

Masa ciała: odpowiednia
Wzrost: 177 cm
Wzrok: lakko szwankuje
Zęby: jeszcze swoje

Mąż: jeden
Stan - lekko zużyty icon_lol.gif

--------------------



madziÄ…tko
pon, 27 mar 2006 - 19:30
AJA - icon_biggrin.gif dobre icon_biggrin.gif świetny pomysł na opisywanie wyglądu,u mnie jest podobnie,z tą różnicą ze mam młodsze dziecko i też czuje się juz bardziej zużyta ... icon_biggrin.gif
Kurcze,ale tak się zastanowić ... to co bedzie jak Majka będzie w wieku 2 lat i zacznie trajkotać,mam nadzieję ze wtedy nie bede pisac że mój stan jest już tylko naprawczy,hahaha icon_confused.gif icon_smile.gif
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post pon, 27 mar 2006 - 19:30
Post #39

AJA - icon_biggrin.gif dobre icon_biggrin.gif świetny pomysł na opisywanie wyglądu,u mnie jest podobnie,z tą różnicą ze mam młodsze dziecko i też czuje się juz bardziej zużyta ... icon_biggrin.gif
Kurcze,ale tak się zastanowić ... to co bedzie jak Majka będzie w wieku 2 lat i zacznie trajkotać,mam nadzieję ze wtedy nie bede pisac że mój stan jest już tylko naprawczy,hahaha icon_confused.gif icon_smile.gif

--------------------
AJA
pon, 27 mar 2006 - 21:11
Madziątko trajkotanie w porównaniu z tym co dzieciątko wyprawia jak zaczyna chodzić to betka. icon_mrgreen.gif

Będziesz sobie musiała niedługo dorobić drugą parę rąk, żeby nadążyć za sprzątaniem i szybkim zabieraniem różnych rzeczy z zasięgu rąk maleństwa, które zrobi z tego miazgę jak dorwie w swoje rączki. icon_lol.gif

A jak zacznie mówić to będziesz szczęśliwa, że w końcu możesz się ze swoim dzieckiem dogadać.
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post pon, 27 mar 2006 - 21:11
Post #40

Madziątko trajkotanie w porównaniu z tym co dzieciątko wyprawia jak zaczyna chodzić to betka. icon_mrgreen.gif

Będziesz sobie musiała niedługo dorobić drugą parę rąk, żeby nadążyć za sprzątaniem i szybkim zabieraniem różnych rzeczy z zasięgu rąk maleństwa, które zrobi z tego miazgę jak dorwie w swoje rączki. icon_lol.gif

A jak zacznie mówić to będziesz szczęśliwa, że w końcu możesz się ze swoim dzieckiem dogadać.

--------------------



> PiÄ™kne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteÅ›cie?
Start new topic
Reply to this topic
59 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama