Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Psia sierść

, kurcze bele
> , kurcze bele
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 08 lip 2009 - 09:05
Post #41

CYTAT(Psi @ Tue, 07 Jul 2009 - 20:41) *
O kurcze, nie zaglądałam, a widze, że prawdziwy szał na Furminator wywołałam icon_wink.gif

https://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,22...5898,55783.html polecam w zasadzie wszystkie furminatory z tej listy


Psi, to jest zdaje się contraminator, czy jak to się nazywa... Furminatory też jak widzę są oryginalne i podrobione. Ja kupiłam oryginalnego, bo jakoś od zawsze brzydzę się podróbkami. Ale nie twierdzę, że one działają źle - nie wiem, jak działają.
Psi
śro, 08 lip 2009 - 18:07
[użytkownik x] tam są coatminatory, eliminatory, zgrzebła chyba i furminatory na tej liście.
Dla mnie szczerze mówiąc pojęcie podróbki w odniesieniu do grzebienia, szczotki, zgrzebła, mydła itp itd nie istnieje, chyba, że ktoś robi łudząco podobną szczotkę, z tańszych odpowiedników i nazywa ją Mosan Porson icon_wink.gif Z tym, że tam na tej liście (chyba, że coś przeoczyłam) są tylko oryginalne furminatory, firmy Furminator.

Ten post edytował Psi śro, 08 lip 2009 - 18:08
Psi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,613
Dołączył: śro, 31 mar 04 - 10:53
Nr użytkownika: 1,619




post śro, 08 lip 2009 - 18:07
Post #42

[użytkownik x] tam są coatminatory, eliminatory, zgrzebła chyba i furminatory na tej liście.
Dla mnie szczerze mówiąc pojęcie podróbki w odniesieniu do grzebienia, szczotki, zgrzebła, mydła itp itd nie istnieje, chyba, że ktoś robi łudząco podobną szczotkę, z tańszych odpowiedników i nazywa ją Mosan Porson icon_wink.gif Z tym, że tam na tej liście (chyba, że coś przeoczyłam) są tylko oryginalne furminatory, firmy Furminator.
o_r_o

Go??







post śro, 08 lip 2009 - 18:16
Post #43

doszedł mój furminator allegrowy
luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudzie ileż wyciągnął sierści z kota mego -------> szok!
oczywiście nie wyczesałam go jak trzeba - nie lubi;P ale jestem w szoku!!!

i nie wycina on sierści a wyciąga i nie wyrywa
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 08 lip 2009 - 19:33
Post #44

CYTAT(Psi @ Wed, 08 Jul 2009 - 17:07) *
[użytkownik x] tam są coatminatory, eliminatory, zgrzebła chyba i furminatory na tej liście.
Dla mnie szczerze mówiąc pojęcie podróbki w odniesieniu do grzebienia, szczotki, zgrzebła, mydła itp itd nie istnieje, chyba, że ktoś robi łudząco podobną szczotkę, z tańszych odpowiedników i nazywa ją Mosan Porson icon_wink.gif Z tym, że tam na tej liście (chyba, że coś przeoczyłam) są tylko oryginalne furminatory, firmy Furminator.


Dla mnie istnieje Psi. Może być mydło składające się z naturalnych składników, oparte na jakiejś tam technologii i może być jego podróbka skomponowana z mieszadeł chemicznych. Krótko mówiąc, może być sucha krakowska i może być pasztetowa... Ja przynajmniej tak to odbieram. W furminatorze główną rolę gra ułożenie zębów + odpowiedni stop metalu. Z tego co wiem, niektóre podróbki są aluminiowe i nie spełniają swojej roli. Acz nie wiem, nie sprawdzałam.
Psi
śro, 08 lip 2009 - 20:22
Ja przecież nie napisałam [użytkownik x], że nie ma lepszych i gorszych szczotek, lepszych i gorszych grzebieni, mydeł, kiełbas itp....piszę tylko, że dla mnie pasztetowa to nie podróbka suchej krakowskiej, a lepsze jakościowo mydło nie oznacza dla mnie automatycznie podróbki gorszego mydła.
Psi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,613
Dołączył: śro, 31 mar 04 - 10:53
Nr użytkownika: 1,619




post śro, 08 lip 2009 - 20:22
Post #45

Ja przecież nie napisałam [użytkownik x], że nie ma lepszych i gorszych szczotek, lepszych i gorszych grzebieni, mydeł, kiełbas itp....piszę tylko, że dla mnie pasztetowa to nie podróbka suchej krakowskiej, a lepsze jakościowo mydło nie oznacza dla mnie automatycznie podróbki gorszego mydła.
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 09 lip 2009 - 09:00
Post #46

CYTAT(Psi @ Wed, 08 Jul 2009 - 19:22) *
Ja przecież nie napisałam [użytkownik x], że nie ma lepszych i gorszych szczotek, lepszych i gorszych grzebieni, mydeł, kiełbas itp....piszę tylko, że dla mnie pasztetowa to nie podróbka suchej krakowskiej, a lepsze jakościowo mydło nie oznacza dla mnie automatycznie podróbki gorszego mydła.


No ale poczekaj Psi... Furminator został wymyślony, zrobiony, przez konkretną firmę. Te, które są na allegro są podróbkami zatem, tak? Zresztą, czy to ważne...
pcola
czw, 09 lip 2009 - 16:32
[użytkownik x],
ja z prywatą 06.gif Jakoże zanabyłaś to cudo, to możesz mi powiedzieć, czy nada się do
briarda ? Na stronie producenta pisze, że nadaje się również do psów o długiej sierści,
ale w ciemno nie kupię. Mam też takiego ekstremalnie kłaczącego miksa teriera z chyba jamnikiem icon_smile.gif
i dla niego bym w ostateczności kupiła.
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post czw, 09 lip 2009 - 16:32
Post #47

[użytkownik x],
ja z prywatą 06.gif Jakoże zanabyłaś to cudo, to możesz mi powiedzieć, czy nada się do
briarda ? Na stronie producenta pisze, że nadaje się również do psów o długiej sierści,
ale w ciemno nie kupię. Mam też takiego ekstremalnie kłaczącego miksa teriera z chyba jamnikiem icon_smile.gif
i dla niego bym w ostateczności kupiła.

--------------------



--------------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 10 lip 2009 - 17:08
Post #48

CYTAT(pcola @ Thu, 09 Jul 2009 - 15:32) *
[użytkownik x],
ja z prywatą 06.gif Jakoże zanabyłaś to cudo, to możesz mi powiedzieć, czy nada się do
briarda ? Na stronie producenta pisze, że nadaje się również do psów o długiej sierści,
ale w ciemno nie kupię. Mam też takiego ekstremalnie kłaczącego miksa teriera z chyba jamnikiem icon_smile.gif
i dla niego bym w ostateczności kupiła.


Myślę, że dla mixera się nada 06.gif

pcola, ja mam w domu dwie ozdóbki. Teoretycznie średnio jest dla nich furminator. Praktycznie - to jest moje zbawienie!!! Przestałam spać we włosach! Ulga trudna do opisania.

Ciężko mi powiedzieć, jak jest w wypadku briarda. Wiem, że np. dla bobtaila się nie nadaje...
iwo1
nie, 12 lip 2009 - 08:59
[użytkownik x] twoje wyznanie"nie śpię na włosach"zachęciło mnie do kuna tego cuda:)
Iwo
iwo1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,381
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 12:19
SkÄ…d: StÄ…d...
Nr użytkownika: 226

GG:


post nie, 12 lip 2009 - 08:59
Post #49

[użytkownik x] twoje wyznanie"nie śpię na włosach"zachęciło mnie do kuna tego cuda:)
Iwo

--------------------
"Nigdy nie mów nigdy,bo życie potrafi zaskoczyć"
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 13 lip 2009 - 07:08
Post #50

CYTAT(iwo1 @ Sun, 12 Jul 2009 - 07:59) *
[użytkownik x] twoje wyznanie"nie śpię na włosach"zachęciło mnie do kuna tego cuda:)
Iwo


A bo u nas sucza ładują się do łóżka 21.gif Przez mojego Małża, bo to jemu "biedulek szkoda zimą" nienie.gif
pcola
pon, 13 lip 2009 - 08:57
Dzięki [użytkownik x],
chyba zaryzykuję. Też śpimy w "kłakach". Zwłaszcza w sezonie
burzowym 29.gif Burze nam ostatnio wybitnie dopisujÄ…,
a Grubej (briardzicy) z łóżka nawet spychacz nie eksmituje 06.gif robi się całkiem
płaska i zwiotczała, normalnie jak ołowiany chodniczek.

pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post pon, 13 lip 2009 - 08:57
Post #51

Dzięki [użytkownik x],
chyba zaryzykuję. Też śpimy w "kłakach". Zwłaszcza w sezonie
burzowym 29.gif Burze nam ostatnio wybitnie dopisujÄ…,
a Grubej (briardzicy) z łóżka nawet spychacz nie eksmituje 06.gif robi się całkiem
płaska i zwiotczała, normalnie jak ołowiany chodniczek.



--------------------



--------------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 13 lip 2009 - 09:11
Post #52

CYTAT(pcola @ Mon, 13 Jul 2009 - 07:57) *
Dzięki [użytkownik x],
chyba zaryzykuję. Też śpimy w "kłakach". Zwłaszcza w sezonie
burzowym 29.gif Burze nam ostatnio wybitnie dopisujÄ…,
a Grubej (briardzicy) z łóżka nawet spychacz nie eksmituje 06.gif robi się całkiem
płaska i zwiotczała, normalnie jak ołowiany chodniczek.


No nie... dużym futrom w łóżku mówimy STANOWCZO NIE! hehehe

pcola, oglądałam na wystawie podróbki furminatorów. Są wykonane z aluminium - przynajmniej te, które widziałam. Nie wiem.. można spróbować. Może kurcze są podobne w działaniu.
jagodka
śro, 22 lip 2009 - 19:51
CYTAT([użytkownik x] @ Mon, 13 Jul 2009 - 10:11) *
No nie... dużym futrom w łóżku mówimy STANOWCZO NIE! hehehe

Oj jaki ja miałam z tym problem, wiecznie nasze łóżko i te kłaki okropne, fuj 08.gif nawet w buzi były. Nerwów trochę mnie to kosztowało, potem znalazłam taki preparat sop pies, popryskałam miejsce gdzie zawsze się kładł i mam święty spokój icon_smile.gif
jagodka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 77
Dołączył: pią, 29 lut 08 - 15:40
Nr użytkownika: 18,501




post śro, 22 lip 2009 - 19:51
Post #53

CYTAT([użytkownik x] @ Mon, 13 Jul 2009 - 10:11) *
No nie... dużym futrom w łóżku mówimy STANOWCZO NIE! hehehe

Oj jaki ja miałam z tym problem, wiecznie nasze łóżko i te kłaki okropne, fuj 08.gif nawet w buzi były. Nerwów trochę mnie to kosztowało, potem znalazłam taki preparat sop pies, popryskałam miejsce gdzie zawsze się kładł i mam święty spokój icon_smile.gif
Inkusia
śro, 22 lip 2009 - 20:43
Ja mam Goldena i mam ochotę już od dawna ją ogolić na łyso. Nie mam dywanów nigdzie, po sprzątnaiu po 5 minutach jest na panelac pełno sierści. Czesana jest codziennie, szczotką i zgrzebłem. Fajne te cudeńka co linkujecie ale te ceny porażające, niestety nie możemy sobie na to pozwolić, może kiedyś...
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post śro, 22 lip 2009 - 20:43
Post #54

Ja mam Goldena i mam ochotę już od dawna ją ogolić na łyso. Nie mam dywanów nigdzie, po sprzątnaiu po 5 minutach jest na panelac pełno sierści. Czesana jest codziennie, szczotką i zgrzebłem. Fajne te cudeńka co linkujecie ale te ceny porażające, niestety nie możemy sobie na to pozwolić, może kiedyś...

--------------------

> Psia sierść, kurcze bele
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 13:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama