Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Co u diabła z tymi japonkami???

, Czyli gawędy o rarogach i szalikach ;)
> , Czyli gawÄ™dy o rarogach i szalikach ;)
DIDO
śro, 01 lip 2009 - 22:08
Co u diabła, to nie wiem. Japonek nie noszę - sam nie wiem czemu - bo jak widzę takie jak poniżej to zaczynam się zastanawiać czy sobie takich nie sprawić (ponoć róż w modzie - jak ktoś to powiedział)



Sandały to inna inszość - lubię i prawie zawsze noszę - na gołą stopę oczywiście icon_wink.gif
DIDO


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 334
Dołączył: czw, 26 cze 03 - 08:44
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 863

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 22:08
Post #21

Co u diabła, to nie wiem. Japonek nie noszę - sam nie wiem czemu - bo jak widzę takie jak poniżej to zaczynam się zastanawiać czy sobie takich nie sprawić (ponoć róż w modzie - jak ktoś to powiedział)



Sandały to inna inszość - lubię i prawie zawsze noszę - na gołą stopę oczywiście icon_wink.gif

--------------------
tata Miłoszka (24.12.2003) i Maksia (15.06.2008)
mój album
.uzytkownik.usun...
śro, 01 lip 2009 - 22:14
CYTAT(DIDO @ Wed, 01 Jul 2009 - 22:08) *
Co u diabła, to nie wiem. Japonek nie noszę - sam nie wiem czemu - bo jak widzę takie jak poniżej to zaczynam się zastanawiać czy sobie takich nie sprawić (ponoć róż w modzie - jak ktoś to powiedział)



Sandały to inna inszość - lubię i prawie zawsze noszę - na gołą stopę oczywiście icon_wink.gif



Ojej.. DIDO, jesteś pewien? No, śliczne są, sama bym chciała. 43.gif 37.gif Uwielbiam japonki icon_smile.gif

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post śro, 01 lip 2009 - 22:14
Post #22

CYTAT(DIDO @ Wed, 01 Jul 2009 - 22:08) *
Co u diabła, to nie wiem. Japonek nie noszę - sam nie wiem czemu - bo jak widzę takie jak poniżej to zaczynam się zastanawiać czy sobie takich nie sprawić (ponoć róż w modzie - jak ktoś to powiedział)



Sandały to inna inszość - lubię i prawie zawsze noszę - na gołą stopę oczywiście icon_wink.gif



Ojej.. DIDO, jesteś pewien? No, śliczne są, sama bym chciała. 43.gif 37.gif Uwielbiam japonki icon_smile.gif

K
DIDO
śro, 01 lip 2009 - 22:23
no im dłużej patrzę, tym bardziej chcę je mieć 01.gif Ale chyba musiałbym paznokcie sobie pomalować icon_smile.gif
DIDO


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 334
Dołączył: czw, 26 cze 03 - 08:44
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 863

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 22:23
Post #23

no im dłużej patrzę, tym bardziej chcę je mieć 01.gif Ale chyba musiałbym paznokcie sobie pomalować icon_smile.gif

--------------------
tata Miłoszka (24.12.2003) i Maksia (15.06.2008)
mój album
monte cristo
czw, 02 lip 2009 - 00:14
aseksualnosc klapek wziela sie stad ze jak weszlismy w sklad krajow demokratycznych to na rynku pojawily sie klapki na rzepy tzw kuboty i wygladalo to rzeczywiscie nie teges.



osobiscie nie nosze japonek bo nie lubie . jakos dziwnie kojarza mi sie ze stringami (nie pytajcie dlaczego)
normalnie sportowe obuwie a na plaze mam cos takiego

monte cristo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 872
Dołączył: sob, 03 wrz 05 - 00:08
Nr użytkownika: 3,584




post czw, 02 lip 2009 - 00:14
Post #24

aseksualnosc klapek wziela sie stad ze jak weszlismy w sklad krajow demokratycznych to na rynku pojawily sie klapki na rzepy tzw kuboty i wygladalo to rzeczywiscie nie teges.



osobiscie nie nosze japonek bo nie lubie . jakos dziwnie kojarza mi sie ze stringami (nie pytajcie dlaczego)
normalnie sportowe obuwie a na plaze mam cos takiego

Psi
czw, 02 lip 2009 - 00:33
Ja ciężko znoszę widok sandałów na męskich stopach. Jeśli są zakładane w parze ze skarpetami to już koszmar.

W japonkach niektórzy faceci wyglądają super...



Niektórzy nie...


Mój maż nie nosi ani sandałów (na szczęście) ani japonek (niestety).
Psi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,613
Dołączył: śro, 31 mar 04 - 10:53
Nr użytkownika: 1,619




post czw, 02 lip 2009 - 00:33
Post #25

Ja ciężko znoszę widok sandałów na męskich stopach. Jeśli są zakładane w parze ze skarpetami to już koszmar.

W japonkach niektórzy faceci wyglądają super...



Niektórzy nie...


Mój maż nie nosi ani sandałów (na szczęście) ani japonek (niestety).
Gremi
czw, 02 lip 2009 - 07:28
Mój mąż nigdy chyba nie założy japonek bo podobnie jak Monte Cristo kojarzą mu sie z mało męskimi stringami. Dla niego to ta sama kategoria.

Klapek nie nosi bo według niego są mało wygodne i jeszcze nigdy nie widział takich co mu sie podobają.

Sandały natomiast nosi ale tylko na plaże i jak jest na wakacjach bo nie lubi ich wkładać do długich spodni a te musi nosic do pracy.

Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 07:28
Post #26

Mój mąż nigdy chyba nie założy japonek bo podobnie jak Monte Cristo kojarzą mu sie z mało męskimi stringami. Dla niego to ta sama kategoria.

Klapek nie nosi bo według niego są mało wygodne i jeszcze nigdy nie widział takich co mu sie podobają.

Sandały natomiast nosi ale tylko na plaże i jak jest na wakacjach bo nie lubi ich wkładać do długich spodni a te musi nosic do pracy.



--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
Martan
czw, 02 lip 2009 - 08:53
O!! monte cristo, zdjęcie kubotów przekonywujące... zwłaszcza w połączeniu z przybrudzoną i dziurawą skarpetką 37.gif

szkoda, że jestem w trakcie śniadania, bo było dobre 06.gif
Martan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 871
Dołączył: czw, 05 lut 04 - 13:20
SkÄ…d: z okolic...
Nr użytkownika: 1,416




post czw, 02 lip 2009 - 08:53
Post #27

O!! monte cristo, zdjęcie kubotów przekonywujące... zwłaszcza w połączeniu z przybrudzoną i dziurawą skarpetką 37.gif

szkoda, że jestem w trakcie śniadania, bo było dobre 06.gif

--------------------
Majka (2004 r.)
i KtoÅ› (10.2009 r.)
Litka
czw, 02 lip 2009 - 09:18
To jak nie noszą japonek ani sandałów, to ja się pytam co noszą LATEM w upały?
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 09:18
Post #28

To jak nie noszą japonek ani sandałów, to ja się pytam co noszą LATEM w upały?
yellow
czw, 02 lip 2009 - 09:25
mój nosi i sandały i japonki (nie jednocześnie oczywiście)... używa kosmetyków do pielęgnacji stóp - nie uważam tego za niemęskie wręcz przeciwnie wygląda w nich super

sandały takie:



natomiast mój 19 letni brat uważa wszelkie obuwie odkryte za obciach - nosi adidasy, trampki i vansy - o każdej porze roku 29.gif

edit. lit.

Ten post edytował yellow czw, 02 lip 2009 - 09:26
yellow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,829
Dołączył: pon, 13 lut 06 - 20:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,916




post czw, 02 lip 2009 - 09:25
Post #29

mój nosi i sandały i japonki (nie jednocześnie oczywiście)... używa kosmetyków do pielęgnacji stóp - nie uważam tego za niemęskie wręcz przeciwnie wygląda w nich super

sandały takie:



natomiast mój 19 letni brat uważa wszelkie obuwie odkryte za obciach - nosi adidasy, trampki i vansy - o każdej porze roku 29.gif

edit. lit.

--------------------
E. 2001
J. 2007


Najważniejsze by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
.uzytkownik.usun...
czw, 02 lip 2009 - 09:39
Monte Cristo, ja się przyłączam do podziękowań. Zdjęcie, z pewnych osobistych powodów, o których nie wypada mi mówić na forum ogólnym icon_cool.gif przysporzyło mi wiele... radości. 29.gif

Gremi, ale mnie nie chodzi o to by oni w tych sandałach, japonkach i klapkach sunęli do pracy odziani w garnitur... icon_wink.gif

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post czw, 02 lip 2009 - 09:39
Post #30

Monte Cristo, ja się przyłączam do podziękowań. Zdjęcie, z pewnych osobistych powodów, o których nie wypada mi mówić na forum ogólnym icon_cool.gif przysporzyło mi wiele... radości. 29.gif

Gremi, ale mnie nie chodzi o to by oni w tych sandałach, japonkach i klapkach sunęli do pracy odziani w garnitur... icon_wink.gif

K
...asia...

Go??







post czw, 02 lip 2009 - 15:05
Post #31

Jeny monte kuboty rules , zeszłam ze szczęścia 04.gif .

Mój nosi klapki czarn, skórzaste. Osobiście mu zanabyłam drogą kupna icon_cool.gif . Teraz zasadzam się na sandały ale materia jeszcze się opiera icon_lol.gif .
Japonki go uwierajÄ… a szkoda bo bardzo mu w nich "Å‚adnie".
Przedtem latem nosił trampki...
Pronto
czw, 02 lip 2009 - 16:24
No dobrze, ale gdzie miałby chodzić w japonkach facet mieszkający w mieście?
Pomijam plażę, gdzie ewentualnie widziałabym takie japonki (ale można przecież i boso po plaży). Bo w drodze na plażę też nie bardzo to widzę - nie poprowadzi w tym samochodu, a już facet w japonkach w tramwaju albo innym autobusie... icon_rolleyes.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 16:24
Post #32

No dobrze, ale gdzie miałby chodzić w japonkach facet mieszkający w mieście?
Pomijam plażę, gdzie ewentualnie widziałabym takie japonki (ale można przecież i boso po plaży). Bo w drodze na plażę też nie bardzo to widzę - nie poprowadzi w tym samochodu, a już facet w japonkach w tramwaju albo innym autobusie... icon_rolleyes.gif
yellow
czw, 02 lip 2009 - 17:05
CYTAT(Liberi @ Thu, 02 Jul 2009 - 15:24) *
No dobrze, ale gdzie miałby chodzić w japonkach facet mieszkający w mieście?
Pomijam plażę, gdzie ewentualnie widziałabym takie japonki (ale można przecież i boso po plaży). Bo w drodze na plażę też nie bardzo to widzę - nie poprowadzi w tym samochodu, a już facet w japonkach w tramwaju albo innym autobusie... icon_rolleyes.gif

... po domu, do parku z dzieciakami, na spacer z psem, do sklepu , na działke , na urlop itp ... znam takiego co na rowerze jeździ w japonkach
yellow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,829
Dołączył: pon, 13 lut 06 - 20:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,916




post czw, 02 lip 2009 - 17:05
Post #33

CYTAT(Liberi @ Thu, 02 Jul 2009 - 15:24) *
No dobrze, ale gdzie miałby chodzić w japonkach facet mieszkający w mieście?
Pomijam plażę, gdzie ewentualnie widziałabym takie japonki (ale można przecież i boso po plaży). Bo w drodze na plażę też nie bardzo to widzę - nie poprowadzi w tym samochodu, a już facet w japonkach w tramwaju albo innym autobusie... icon_rolleyes.gif

... po domu, do parku z dzieciakami, na spacer z psem, do sklepu , na działke , na urlop itp ... znam takiego co na rowerze jeździ w japonkach

--------------------
E. 2001
J. 2007


Najważniejsze by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
Pronto
czw, 02 lip 2009 - 17:20
Zabrakło mi wyobraźni. icon_biggrin.gif
Dla mnie facet w japonkach w mieście, to jak kobieta w szpilkach w górach albo na plaży.
Sportowe sandały na gołe stopy są dla mnie do przyjęcia., ale tylko do krótszych spodni, maks 3/4.
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 17:20
Post #34

Zabrakło mi wyobraźni. icon_biggrin.gif
Dla mnie facet w japonkach w mieście, to jak kobieta w szpilkach w górach albo na plaży.
Sportowe sandały na gołe stopy są dla mnie do przyjęcia., ale tylko do krótszych spodni, maks 3/4.
yellow
czw, 02 lip 2009 - 17:36
CYTAT(Liberi @ Thu, 02 Jul 2009 - 16:20) *
Zabrakło mi wyobraźni. icon_biggrin.gif
Dla mnie facet w japonkach w mieście, to jak kobieta w szpilkach w górach albo na plaży.

..a kobieta w japonkach w mieście ? icon_wink.gif
yellow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,829
Dołączył: pon, 13 lut 06 - 20:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,916




post czw, 02 lip 2009 - 17:36
Post #35

CYTAT(Liberi @ Thu, 02 Jul 2009 - 16:20) *
Zabrakło mi wyobraźni. icon_biggrin.gif
Dla mnie facet w japonkach w mieście, to jak kobieta w szpilkach w górach albo na plaży.

..a kobieta w japonkach w mieście ? icon_wink.gif

--------------------
E. 2001
J. 2007


Najważniejsze by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
Litka
czw, 02 lip 2009 - 17:38
facet w japonkach w upalne lato w autobusie, to naprawdę dla ciebie ponad wyobraźnię 06.gif może ze mną coś nie tak

na plaży w japonkach, ale do plazy w czym?
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 17:38
Post #36

facet w japonkach w upalne lato w autobusie, to naprawdę dla ciebie ponad wyobraźnię 06.gif może ze mną coś nie tak

na plaży w japonkach, ale do plazy w czym?
Pronto
czw, 02 lip 2009 - 17:59
Litka, nie oceniam, czy z TobÄ… coÅ› nie tak, czy wszystko ok - po prostu japonki u faceta sÄ… IMO nieestetyczne i do niczego nie pasujÄ….
Do plaży wolę sportowe lekkie pantofle w stylu tych pokazanych przez monte cristo, ewentualnie sportowe sandały w stylu tych pokazanych przez yellow.

yellow - kobieta w japonkach w mieście, to jak kobieta w szpilkach w górach albo na plaży. icon_twisted.gif IMO

I spadam, bo to chyba wÄ…tek dla wielbicieli japonek i zaraz zostanÄ™ zjedzona. diabel.gif
Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 17:59
Post #37

Litka, nie oceniam, czy z TobÄ… coÅ› nie tak, czy wszystko ok - po prostu japonki u faceta sÄ… IMO nieestetyczne i do niczego nie pasujÄ….
Do plaży wolę sportowe lekkie pantofle w stylu tych pokazanych przez monte cristo, ewentualnie sportowe sandały w stylu tych pokazanych przez yellow.

yellow - kobieta w japonkach w mieście, to jak kobieta w szpilkach w górach albo na plaży. icon_twisted.gif IMO

I spadam, bo to chyba wÄ…tek dla wielbicieli japonek i zaraz zostanÄ™ zjedzona. diabel.gif
Litka
czw, 02 lip 2009 - 18:40
męskie sandały to wiadomo, że w sportowym stylu, a są inne? nikt cie tu nie zje, nie jestem jakimś zagorzalcem japonek meskich czy sandałów, zastanawaiałm się po prostu co zamiast w upał

a buty sportowe pokazane przez monte cristo to są buty do wody, po promenadzie to chyba też by ci się nie spodobały jakby facet szedł
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 18:40
Post #38

męskie sandały to wiadomo, że w sportowym stylu, a są inne? nikt cie tu nie zje, nie jestem jakimś zagorzalcem japonek meskich czy sandałów, zastanawaiałm się po prostu co zamiast w upał

a buty sportowe pokazane przez monte cristo to są buty do wody, po promenadzie to chyba też by ci się nie spodobały jakby facet szedł
Pronto
czw, 02 lip 2009 - 18:50
CYTAT(Litka @ Thu, 02 Jul 2009 - 19:40) *
a buty sportowe pokazane przez monte cristo to są buty do wody, po promenadzie to chyba też by ci się nie spodobały jakby facet szedł

Prawdę mówiąc to ja nie odróżniam takich do wody od takich na chodnik. Dla mnie mógłby w takich iść i nie zauważyłabym różnicy. icon_smile.gif

Ale w imię uczciwości względem własnych poglądów postanowiłam jednak na te japonki popatrzeć. 08.gif





Na drugim zdjęciu młoda dziewczyna wygląda ok, ale mężczyzna mógł sobie darować. icon_smile.gif

Najbardziej znanym obecnie "nosicielem" japonek jest niejaki Zac Efron - nie, jednak zostanę przy swoim. Nie kręci mnie to żadną miarą.

Pronto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,077
Dołączył: pią, 24 lut 06 - 21:41
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 5,042

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 18:50
Post #39

CYTAT(Litka @ Thu, 02 Jul 2009 - 19:40) *
a buty sportowe pokazane przez monte cristo to są buty do wody, po promenadzie to chyba też by ci się nie spodobały jakby facet szedł

Prawdę mówiąc to ja nie odróżniam takich do wody od takich na chodnik. Dla mnie mógłby w takich iść i nie zauważyłabym różnicy. icon_smile.gif

Ale w imię uczciwości względem własnych poglądów postanowiłam jednak na te japonki popatrzeć. 08.gif





Na drugim zdjęciu młoda dziewczyna wygląda ok, ale mężczyzna mógł sobie darować. icon_smile.gif

Najbardziej znanym obecnie "nosicielem" japonek jest niejaki Zac Efron - nie, jednak zostanę przy swoim. Nie kręci mnie to żadną miarą.

Litka
czw, 02 lip 2009 - 19:01
a bo wybrałaś skrajności icon_smile.gif trochę patrząc na 1 zdjęcie

ja np. nie trawiÄ™ kobiet w szpilkach z nadwagÄ…, wg. mnie szpilki mogÄ… nosic tylko filigranowe kobiety

Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 19:01
Post #40

a bo wybrałaś skrajności icon_smile.gif trochę patrząc na 1 zdjęcie

ja np. nie trawiÄ™ kobiet w szpilkach z nadwagÄ…, wg. mnie szpilki mogÄ… nosic tylko filigranowe kobiety

> Co u diabÅ‚a z tymi japonkami???, Czyli gawÄ™dy o rarogach i szalikach ;)
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 17:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama