Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

kliniki leczenia niepłodności

> 
Coco
śro, 10 mar 2004 - 20:39
Witajcie, podaję linki do strony, na której znajduje się wykaz polskich klinik leczących niepłodność. Może się komuś przyda:

https://www.mediweb.pl/html/718wyswietl.php

Pozdrawiam
Coco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 165
Dołączył: pią, 06 lut 04 - 21:59
Nr użytkownika: 1,422

GG:


post śro, 10 mar 2004 - 20:39
Post #1

Witajcie, podaję linki do strony, na której znajduje się wykaz polskich klinik leczących niepłodność. Może się komuś przyda:

https://www.mediweb.pl/html/718wyswietl.php

Pozdrawiam
Magda C
pon, 05 kwi 2004 - 13:09
Jeszcze w tym miejscu można poczytać na temat klinik:
https://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Kliniki
Ponadto znajdują się tam opinie pacjentów.
Magda C


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: czw, 25 mar 04 - 15:51
Nr użytkownika: 1,581




post pon, 05 kwi 2004 - 13:09
Post #2

Jeszcze w tym miejscu można poczytać na temat klinik:
https://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Kliniki
Ponadto znajdują się tam opinie pacjentów.
jankap
wto, 23 lut 2010 - 09:31
Bardzo dobry specjalistÄ… jest Dr Artur Barczyk. Chyba najlepszy w Warszawie.
Dr Barczyk jest andrologiem, pomaga w przypadku zarówno męskiej niepłodności jak i braku potencji.
jankap


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: śro, 20 sty 10 - 21:27
Nr użytkownika: 31,202




post wto, 23 lut 2010 - 09:31
Post #3

Bardzo dobry specjalistÄ… jest Dr Artur Barczyk. Chyba najlepszy w Warszawie.
Dr Barczyk jest andrologiem, pomaga w przypadku zarówno męskiej niepłodności jak i braku potencji.
Moniczkazielona
nie, 30 maj 2010 - 20:48
Warszawa

Centrum Wspierania Płodności FertiMedica

Adres: ul. Emilii Plater 25 lok. 4
Telefon: (22) 625 72 78
E-mail: info@fertimedica.pl
Strona WWW: www.fertimedica.pl

Inne informacje: Centrum kompleksowego wsparcia dla osób przechodzących terapię niepłodności.
Moniczkazielona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 12 kwi 10 - 22:51
Nr użytkownika: 32,531




post nie, 30 maj 2010 - 20:48
Post #4

Warszawa

Centrum Wspierania Płodności FertiMedica

Adres: ul. Emilii Plater 25 lok. 4
Telefon: (22) 625 72 78
E-mail: info@fertimedica.pl
Strona WWW: www.fertimedica.pl

Inne informacje: Centrum kompleksowego wsparcia dla osób przechodzących terapię niepłodności.
tombek
wto, 01 cze 2010 - 02:30
Mysle ze jesli mowimy o warszawie to warto sprawdzic Invi-Med
tombek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 74
Dołączył: nie, 21 lut 10 - 09:17
Nr użytkownika: 31,778




post wto, 01 cze 2010 - 02:30
Post #5

Mysle ze jesli mowimy o warszawie to warto sprawdzic Invi-Med
Moniczkazielona
piÄ…, 11 cze 2010 - 18:26
Tak Tombek, zarówno Invi-Med, jak i Novum. To dobre kliniki, niestety fabryki. Ja polecam FertiMedica głównie dlatego, że to bardzo normalne i przyjazne miejsce. Tam pracuje Sowińska-Torz, lekarka która leczy w także w Novum. Sto razy bardziej wolę się spotykać z nią w FetiMedica. Nie czekam w kilometrowej kolejce, atmosfera jest miła, a właścicielka Centrum bardzo serdeczna. Za każdym razem z nią rozmawiam, zresztą ona chętnie rozmawia z wszystkimi pacjentkami. Sama przez lata walczyła z nieplodnością, dzięki IVF zaszła w ciążę. Kiedy jej się udało po raz drugi, założyła Centrum, żeby zaoferować staraczkom to, czego sama nie dostała. dla mnie super, a jak wiadomo każdy wybiera to co dla niego najlepsze.
Moniczkazielona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 12 kwi 10 - 22:51
Nr użytkownika: 32,531




post piÄ…, 11 cze 2010 - 18:26
Post #6

Tak Tombek, zarówno Invi-Med, jak i Novum. To dobre kliniki, niestety fabryki. Ja polecam FertiMedica głównie dlatego, że to bardzo normalne i przyjazne miejsce. Tam pracuje Sowińska-Torz, lekarka która leczy w także w Novum. Sto razy bardziej wolę się spotykać z nią w FetiMedica. Nie czekam w kilometrowej kolejce, atmosfera jest miła, a właścicielka Centrum bardzo serdeczna. Za każdym razem z nią rozmawiam, zresztą ona chętnie rozmawia z wszystkimi pacjentkami. Sama przez lata walczyła z nieplodnością, dzięki IVF zaszła w ciążę. Kiedy jej się udało po raz drugi, założyła Centrum, żeby zaoferować staraczkom to, czego sama nie dostała. dla mnie super, a jak wiadomo każdy wybiera to co dla niego najlepsze.
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 11 cze 2010 - 18:36
Post #7

[post usunięty]
LidkaM
sob, 12 cze 2010 - 13:29
CYTAT(Moniczkazielona @ Fri, 11 Jun 2010 - 19:26) *
Tak Tombek, zarówno Invi-Med, jak i Novum. To dobre kliniki, niestety fabryki.


Co rozumiesz pod pojęciem "fabryka"?
Czy fabryką określa się klinikę, która ma dobre statystyki?
A poza tym, jaki to ma wpływ na efekt końcowy leczenia?
Większa skuteczność = krótsze leczenie = mniejszy uszczerbek na dobrym samopoczuciu pacjentów = mniejszy wydatek finansowy na leczenie.

Leczyliśmy się w Novum, nigdy nie czekaliśmy w kilometrowych kolejkach, nigdy nie poczuliśmy się jak w fabryce. Na pierwszą wizytę czekaliśmy niecały miesiąc, później bez żadnych kolejek. Nigdy nie było tzw. "poślizgów" w przyjmowaniu pacjentów, jeśli byliśmy umówieni na godz. 9.00 wchodziliśmy o 9.00 do gabinetu. Wszyscy mili, uprzejmi, grzeczni, nie tylko dr Sowińska. O wszystko można zapytać, udzielają bardzo obszernych wyjaśnień. Biorą pod uwagę każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, który mógłby być przeszkodą w dalszym leczeniu.

Wcześniej leczyliśmy się w klinice, która na miano fabryki nie zasługiwała, było rodzinnie, kameralnie i .... niefachowo. Skończyło się walką o życie moje, komplikacjami w ciąży a końcowy efekt to śmierć dziecka. W nazwanej przez panią zieloną Moniczkę "fabryce" do takiej sytuacji nawet nie dopuszczono, profilaktycznie sięgnięto po wszelkie środki, jakie można było zastosować, aby leczenie było bezpieczne.
LidkaM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,788
Dołączył: śro, 06 gru 06 - 16:02
Skąd: Kołobrzeg
Nr użytkownika: 8,916

GG:


post sob, 12 cze 2010 - 13:29
Post #8

CYTAT(Moniczkazielona @ Fri, 11 Jun 2010 - 19:26) *
Tak Tombek, zarówno Invi-Med, jak i Novum. To dobre kliniki, niestety fabryki.


Co rozumiesz pod pojęciem "fabryka"?
Czy fabryką określa się klinikę, która ma dobre statystyki?
A poza tym, jaki to ma wpływ na efekt końcowy leczenia?
Większa skuteczność = krótsze leczenie = mniejszy uszczerbek na dobrym samopoczuciu pacjentów = mniejszy wydatek finansowy na leczenie.

Leczyliśmy się w Novum, nigdy nie czekaliśmy w kilometrowych kolejkach, nigdy nie poczuliśmy się jak w fabryce. Na pierwszą wizytę czekaliśmy niecały miesiąc, później bez żadnych kolejek. Nigdy nie było tzw. "poślizgów" w przyjmowaniu pacjentów, jeśli byliśmy umówieni na godz. 9.00 wchodziliśmy o 9.00 do gabinetu. Wszyscy mili, uprzejmi, grzeczni, nie tylko dr Sowińska. O wszystko można zapytać, udzielają bardzo obszernych wyjaśnień. Biorą pod uwagę każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, który mógłby być przeszkodą w dalszym leczeniu.

Wcześniej leczyliśmy się w klinice, która na miano fabryki nie zasługiwała, było rodzinnie, kameralnie i .... niefachowo. Skończyło się walką o życie moje, komplikacjami w ciąży a końcowy efekt to śmierć dziecka. W nazwanej przez panią zieloną Moniczkę "fabryce" do takiej sytuacji nawet nie dopuszczono, profilaktycznie sięgnięto po wszelkie środki, jakie można było zastosować, aby leczenie było bezpieczne.

--------------------
Urwis Michu:


I Magdalena:


SzanujÄ™ Twoje zdanie, ale nie zamieniÄ™ go ze swoim.
spragniona
nie, 13 cze 2010 - 15:52
www.novomedica.pl w Mysłowicach
spragniona


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: nie, 13 cze 10 - 15:00
Nr użytkownika: 33,304




post nie, 13 cze 2010 - 15:52
Post #9

www.novomedica.pl w Mysłowicach
tombek
wto, 17 sie 2010 - 09:59
my sie leczylismy w invimedzie i musze przyznac ze 100% satysfakcji i zadowolenia mamy
tombek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 74
Dołączył: nie, 21 lut 10 - 09:17
Nr użytkownika: 31,778




post wto, 17 sie 2010 - 09:59
Post #10

my sie leczylismy w invimedzie i musze przyznac ze 100% satysfakcji i zadowolenia mamy
ociupinka99
śro, 27 lut 2013 - 09:59
wiem, że już nieco czasu minęło, od waszej aktywności tutaj, ale nie chcę zakładać kolejnego wątku. Tombek, czy możesz powiedzieć w której klinice dokładnie, znaczy w którym mieście i u kogo? Bo też słyszałam pozytywne opinie, ale chcę poznać więcej szczegółów, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór lekarza.
ociupinka99


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: nie, 24 lut 13 - 21:05
Nr użytkownika: 41,749




post śro, 27 lut 2013 - 09:59
Post #11

wiem, że już nieco czasu minęło, od waszej aktywności tutaj, ale nie chcę zakładać kolejnego wątku. Tombek, czy możesz powiedzieć w której klinice dokładnie, znaczy w którym mieście i u kogo? Bo też słyszałam pozytywne opinie, ale chcę poznać więcej szczegółów, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór lekarza.
Aniqa
wto, 16 lip 2013 - 14:35
Czy ktoś z was słyszał o VIMEDZIE? To klinika w Warszawie i też podobno zajmują się leczeniem niepdłodności, ale niestety jest o nich mało informacji odnośnie akurat tej działki - https://vimed.pl/ A szukam czegoś mniejszego i sprawdzonego dla siebie... Może ktoś był, korzystał, albo coś słyszał?

Zastanawiałam się też nad wspominaną tutaj już FertiMedica, bo chyba mówimy o tym samym - https://ranking.abczdrowie.pl/d/507,fertime...rania-plodnosci ?
Aniqa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: wto, 18 cze 13 - 14:42
Nr użytkownika: 42,354




post wto, 16 lip 2013 - 14:35
Post #12

Czy ktoś z was słyszał o VIMEDZIE? To klinika w Warszawie i też podobno zajmują się leczeniem niepdłodności, ale niestety jest o nich mało informacji odnośnie akurat tej działki - https://vimed.pl/ A szukam czegoś mniejszego i sprawdzonego dla siebie... Może ktoś był, korzystał, albo coś słyszał?

Zastanawiałam się też nad wspominaną tutaj już FertiMedica, bo chyba mówimy o tym samym - https://ranking.abczdrowie.pl/d/507,fertime...rania-plodnosci ?
Fruzia
śro, 23 kwi 2014 - 09:37
Jest jeszcze https://www.invimed.pl/, mają oddziały w kilku większych miastach w tym w Warszawie, dziwne że jeszcze nikt o tej klinice nie wspomniał jest chyba dosyć znana
Fruzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 23 kwi 14 - 09:34
Nr użytkownika: 43,923




post śro, 23 kwi 2014 - 09:37
Post #13

Jest jeszcze https://www.invimed.pl/, mają oddziały w kilku większych miastach w tym w Warszawie, dziwne że jeszcze nikt o tej klinice nie wspomniał jest chyba dosyć znana
marysia8383
śro, 25 mar 2015 - 09:52
Bardzo dobrym ośrodkiem zajmującym się zarówno diagnostyką jak i leczeniem bezpłodności jest krakowskie Centrum Medyczne Macierzyństwo. Specjaliści wykonają szereg koniecznych badań, by poznać przyczynę problemu i móc z nim jakoś walczyć. Ośrodek ten bierze udział w programie MSZ in vitro a często dla wielu par taka refundacja to ogromna i jedyna szansa na dziudziusia.
marysia8383


Grupa: Zbanowani
Postów: 12
Dołączył: pią, 28 mar 14 - 13:40
Nr użytkownika: 43,801




post śro, 25 mar 2015 - 09:52
Post #14

Bardzo dobrym ośrodkiem zajmującym się zarówno diagnostyką jak i leczeniem bezpłodności jest krakowskie Centrum Medyczne Macierzyństwo. Specjaliści wykonają szereg koniecznych badań, by poznać przyczynę problemu i móc z nim jakoś walczyć. Ośrodek ten bierze udział w programie MSZ in vitro a często dla wielu par taka refundacja to ogromna i jedyna szansa na dziudziusia.
juliette33
pon, 20 cze 2016 - 21:57
a czy ktoś mógłby powiedzieć o invicta w warszawie? Ktoś się tam leczył/leczy???
juliette33


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 20 cze 16 - 21:47
Nr użytkownika: 47,748




post pon, 20 cze 2016 - 21:57
Post #15

a czy ktoś mógłby powiedzieć o invicta w warszawie? Ktoś się tam leczył/leczy???
Tigerek
wto, 06 gru 2016 - 23:44
Po pierwsze zacznijmy od tego że to nie jest WINA. Po drugie suplementy diety - swoją drogą z racji braku konieczności badań klinicznych wo w nich i końskie łajno może być i nie ma obowiązku udowodnić składu, w przeciwieństwie do leków - mogą jedynie poprawić ciut, przyczyn poważnych nie usuną. Po trzecie 2 lata starań to jeszcze nie bezpłodność. Więc ciąża wcale nie musiała wynikać z preparatu, a może to dziewczyna była zablokowana i odpuściła?

Porządny preparat wzmacniający dla panów powinien jednak zalecić lekarz a nie przedstawiciel handlowy.
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post wto, 06 gru 2016 - 23:44
Post #16

Po pierwsze zacznijmy od tego że to nie jest WINA. Po drugie suplementy diety - swoją drogą z racji braku konieczności badań klinicznych wo w nich i końskie łajno może być i nie ma obowiązku udowodnić składu, w przeciwieństwie do leków - mogą jedynie poprawić ciut, przyczyn poważnych nie usuną. Po trzecie 2 lata starań to jeszcze nie bezpłodność. Więc ciąża wcale nie musiała wynikać z preparatu, a może to dziewczyna była zablokowana i odpuściła?

Porządny preparat wzmacniający dla panów powinien jednak zalecić lekarz a nie przedstawiciel handlowy.

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
ManiaManka
czw, 20 lip 2017 - 14:56
CYTAT(juliette33 @ Mon, 20 Jun 2016 - 22:57) *
a czy ktoś mógłby powiedzieć o invicta w warszawie? Ktoś się tam leczył/leczy???


Juliette33, w Invicta w Warszawie przeszłam cały proces zapłodnienia in vitro i obecnie jestem, a raczej jesteśmy icon_smile.gif rodzicami Janka. Pytaj, jeśli masz jakieś wątpliwości, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.
ManiaManka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 20 lip 17 - 14:51
Nr użytkownika: 50,041




post czw, 20 lip 2017 - 14:56
Post #17

CYTAT(juliette33 @ Mon, 20 Jun 2016 - 22:57) *
a czy ktoś mógłby powiedzieć o invicta w warszawie? Ktoś się tam leczył/leczy???


Juliette33, w Invicta w Warszawie przeszłam cały proces zapłodnienia in vitro i obecnie jestem, a raczej jesteśmy icon_smile.gif rodzicami Janka. Pytaj, jeśli masz jakieś wątpliwości, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.
happy_sun
pon, 31 lip 2017 - 11:18
Hej ManiaManka icon_smile.gif Ja też po Invikcie warszawskiej icon_smile.gif I też chętnie udzielę wszystkim informacji jeżeli trzeba icon_smile.gif
happy_sun


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pon, 13 lut 17 - 11:28
Nr użytkownika: 48,851




post pon, 31 lip 2017 - 11:18
Post #18

Hej ManiaManka icon_smile.gif Ja też po Invikcie warszawskiej icon_smile.gif I też chętnie udzielę wszystkim informacji jeżeli trzeba icon_smile.gif
śrubka
czw, 28 wrz 2017 - 12:40
Kurcze, dobrze jest wiedzieć wszystko, co z tym związane, bo zawsze gdy stara się o dziecko i się nie udaje, popada się w przygnębienie, czytać można o tym sporo, artykułów w sieci nie brakuje jak https://podpowiadamy.pl/najczestsze-przyczy...i-nieplodnosci/, ale najbardziej liczy się doświadczenie! O maluszka trzeba walczyć.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post czw, 28 wrz 2017 - 12:40
Post #19

Kurcze, dobrze jest wiedzieć wszystko, co z tym związane, bo zawsze gdy stara się o dziecko i się nie udaje, popada się w przygnębienie, czytać można o tym sporo, artykułów w sieci nie brakuje jak https://podpowiadamy.pl/najczestsze-przyczy...i-nieplodnosci/, ale najbardziej liczy się doświadczenie! O maluszka trzeba walczyć.
mama-kasia
pon, 13 lis 2017 - 14:53
przylaczam się do ManiaManka i happy_sun! Ja akurat leczylam się u dr kunickiego więc jeśli jesteś zainteresowana to pytaj śmiło icon_smile.gif
mama-kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 08 lis 17 - 15:34
Nr użytkownika: 50,855




post pon, 13 lis 2017 - 14:53
Post #20

przylaczam się do ManiaManka i happy_sun! Ja akurat leczylam się u dr kunickiego więc jeśli jesteś zainteresowana to pytaj śmiło icon_smile.gif
> kliniki leczenia niepÅ‚odnoÅ›ci
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama