Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ile ciasta na 22 osoby

> 
jamana
śro, 07 lip 2010 - 20:31
W niedzielę mamy chrzciny i muszę zamówić ciasto, nie mam pojęcia ile, ciasto zamawiam w kilogramach, na pewno zamówię sernik, jabłecznik, czekoladowe i karmelowe, wiadomo że sernik raczej ciężki jest 29.gif planuję zamówić 1,5 kg sernika a resztę po kilogramie + do tego tort. mam mętlik bo nie mogę sobie tego ciasta wyobrazić, raz wydaje mi się że na 22 osoby to za mało innym razem, że 4,5kg ciasta to strasznie dużo. POMOCY niech ktoś mi podpowie czy to za mało za dużo czy może w sam raz??
jamana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 156
Dołączył: pią, 07 maj 10 - 10:20
Nr użytkownika: 32,865




post śro, 07 lip 2010 - 20:31
Post #1

W niedzielę mamy chrzciny i muszę zamówić ciasto, nie mam pojęcia ile, ciasto zamawiam w kilogramach, na pewno zamówię sernik, jabłecznik, czekoladowe i karmelowe, wiadomo że sernik raczej ciężki jest 29.gif planuję zamówić 1,5 kg sernika a resztę po kilogramie + do tego tort. mam mętlik bo nie mogę sobie tego ciasta wyobrazić, raz wydaje mi się że na 22 osoby to za mało innym razem, że 4,5kg ciasta to strasznie dużo. POMOCY niech ktoś mi podpowie czy to za mało za dużo czy może w sam raz??

--------------------

jamana
śro, 07 lip 2010 - 23:00
to nie jest post kulinarny, raczej techniczny, nie rozumiem dlaczego został przeniesiony,ale to nic bo i tak nikt nie odpowiedział. jakoś pewnie sobie poradzę sama nie mam wyjścia 06.gif


nie ma to jak bezsensowny monolog 29.gif

jamana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 156
Dołączył: pią, 07 maj 10 - 10:20
Nr użytkownika: 32,865




post śro, 07 lip 2010 - 23:00
Post #2

to nie jest post kulinarny, raczej techniczny, nie rozumiem dlaczego został przeniesiony,ale to nic bo i tak nikt nie odpowiedział. jakoś pewnie sobie poradzę sama nie mam wyjścia 06.gif


nie ma to jak bezsensowny monolog 29.gif



--------------------

Daretka

Go??







post śro, 07 lip 2010 - 23:28
Post #3

Zakładając, że rodzina uwielbia ciasta to myślę, że przy takiej imprezie (dodatkowych posiłkach) to bardzo duzo. Ja zawsze liczę w kawałkach - po 2 kawałki + tort na głowę, a i tak połowa zostaje.
Z drugiej strony możesz pozostałe ciastko zamrozić albo rozdać gościom przy wychodzeniu 06.gif
Ika
czw, 08 lip 2010 - 00:29
CYTAT(jamana @ Wed, 07 Jul 2010 - 22:00) *
to nie jest post kulinarny, raczej techniczny, nie rozumiem dlaczego został przeniesiony,ale to nic bo i tak nikt nie odpowiedział. jakoś pewnie sobie poradzę sama nie mam wyjścia 06.gif
nie ma to jak bezsensowny monolog 29.gif


Dotyczy ciasta, a nie programów komputerowych, więc nie pasuje na podforum techniczne, natomiast ciasta jak najbardziej powinny być zamieszczone na podforum kulinarnym. Nawet, jeśli dotyczy to "technicznej" strony tych ciast. Przepisy to też strona techniczna gotowania.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post czw, 08 lip 2010 - 00:29
Post #4

CYTAT(jamana @ Wed, 07 Jul 2010 - 22:00) *
to nie jest post kulinarny, raczej techniczny, nie rozumiem dlaczego został przeniesiony,ale to nic bo i tak nikt nie odpowiedział. jakoś pewnie sobie poradzę sama nie mam wyjścia 06.gif
nie ma to jak bezsensowny monolog 29.gif


Dotyczy ciasta, a nie programów komputerowych, więc nie pasuje na podforum techniczne, natomiast ciasta jak najbardziej powinny być zamieszczone na podforum kulinarnym. Nawet, jeśli dotyczy to "technicznej" strony tych ciast. Przepisy to też strona techniczna gotowania.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
> Ile ciasta na 22 osoby
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 13:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama