Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

wróżenie z bocianów

> 
agat
pią, 11 kwi 2003 - 21:39
Widziałyście już bociany w tym roku? Bo ja tylko w telewizji, w prognozie pogody pokazywali.
A mam zamiar sobie powróżyć. Podobno jeśli się pierwszego bociana zobaczy w locie, to czeka nas w roku wiele podróży, a jeśli bocian siedzi w gnieździe to i my posiedzimy latoś w domku.
No więc wypatruję sobie bocianów, tylko żebym czego innego sobie nie wywróżyła icon_lol.gif
Pozdrawiam Agnieszka
agat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:34
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 439




post pią, 11 kwi 2003 - 21:39
Post #1

Widziałyście już bociany w tym roku? Bo ja tylko w telewizji, w prognozie pogody pokazywali.
A mam zamiar sobie powróżyć. Podobno jeśli się pierwszego bociana zobaczy w locie, to czeka nas w roku wiele podróży, a jeśli bocian siedzi w gnieździe to i my posiedzimy latoś w domku.
No więc wypatruję sobie bocianów, tylko żebym czego innego sobie nie wywróżyła icon_lol.gif
Pozdrawiam Agnieszka
marchewka
sob, 12 kwi 2003 - 00:25
O!!!!To od razu muszę się pochwalić!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif JA WIDZIAŁAM!!!I skrzętnie policzyłam ( w locie były, nad blokiem w którym mieszkam leciały) 9 - było...Wszystkie tłuste i dorodne...Pobiegłam na balkon żeby - jak głupia jaka - pomachać im bo jakoś cieplej mi się zrobiło jak je zobaczyłam....Podróże...SUPER i może jaką promocję w postaci DZIDZI...Buziaki!!!!
marchewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: wto, 04 mar 03 - 14:48
Skąd: Ksiązenice
Nr użytkownika: 93

GG:


post sob, 12 kwi 2003 - 00:25
Post #2

O!!!!To od razu muszę się pochwalić!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif JA WIDZIAŁAM!!!I skrzętnie policzyłam ( w locie były, nad blokiem w którym mieszkam leciały) 9 - było...Wszystkie tłuste i dorodne...Pobiegłam na balkon żeby - jak głupia jaka - pomachać im bo jakoś cieplej mi się zrobiło jak je zobaczyłam....Podróże...SUPER i może jaką promocję w postaci DZIDZI...Buziaki!!!!

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)
anonimowy

Go??







post sob, 12 kwi 2003 - 15:22
Post #3

mąż zobaczył lecącego, a ja łażącego po polu i jak to bedzie z nami ? icon_wink.gif

pozdrawiam - lea
agutek
sob, 12 kwi 2003 - 19:16
Ja jeszcze bociana nie widziałam icon_cry.gif Ale mamy takiego rodzinnego sztucznego bociana "dziecionosa". Rok w którym zjawił się u wujowstwa nad stawikiem był bardzo płodny. Po owych wakacjach pojawiły się w rodzinie dwie nowe istotki icon_cool.gif hehehe... a mi dziadek powtarzał że jak będę się oglądać na bociany to sobie poczekam na dzidziusia icon_smile.gif Bociany są dla mnie wakacjami spędzonymi na Mazurach, słońcem i "drogą na Ostrołękie" icon_smile.gif Uwielbiam fragment drogi biegnący przez Narwiański Park Narodowy - jest tam Aleja Bocianich Gniazd (okolice Wizny).
Marchewko!! Aż 9 i to tłustych i dorodnych ??? Fiu fiu fiu... icon_lol.gif
Lea u was to może przepowiednia że polecicie razem gdzieś połazić icon_biggrin.gif
pozdrawiam - agutek
agutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 577
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 22:10
Nr użytkownika: 404




post sob, 12 kwi 2003 - 19:16
Post #4

Ja jeszcze bociana nie widziałam icon_cry.gif Ale mamy takiego rodzinnego sztucznego bociana "dziecionosa". Rok w którym zjawił się u wujowstwa nad stawikiem był bardzo płodny. Po owych wakacjach pojawiły się w rodzinie dwie nowe istotki icon_cool.gif hehehe... a mi dziadek powtarzał że jak będę się oglądać na bociany to sobie poczekam na dzidziusia icon_smile.gif Bociany są dla mnie wakacjami spędzonymi na Mazurach, słońcem i "drogą na Ostrołękie" icon_smile.gif Uwielbiam fragment drogi biegnący przez Narwiański Park Narodowy - jest tam Aleja Bocianich Gniazd (okolice Wizny).
Marchewko!! Aż 9 i to tłustych i dorodnych ??? Fiu fiu fiu... icon_lol.gif
Lea u was to może przepowiednia że polecicie razem gdzieś połazić icon_biggrin.gif
pozdrawiam - agutek
evik
czw, 10 sie 2017 - 22:23
Pierwsze słyszę o takiej wróżbie Do tej pory to słyszałam tylko o tym że bociany "przynoszą dzieci"oraz przepowiedni że jeśli bociany założą gniazdo w jego obejściu to będzie im dobrze się powodziło.
evik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: nie, 15 maj 16 - 16:07
Nr użytkownika: 47,552




post czw, 10 sie 2017 - 22:23
Post #5

Pierwsze słyszę o takiej wróżbie Do tej pory to słyszałam tylko o tym że bociany "przynoszą dzieci"oraz przepowiedni że jeśli bociany założą gniazdo w jego obejściu to będzie im dobrze się powodziło.
Peggie
pią, 11 sie 2017 - 07:38
wróżenie z bocianów, nie słyszałam jeszcze o czymś takim.
Peggie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 363
Dołączył: czw, 23 mar 17 - 13:11
Nr użytkownika: 49,066




post pią, 11 sie 2017 - 07:38
Post #6

wróżenie z bocianów, nie słyszałam jeszcze o czymś takim.
> wróżenie z bocianów
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 09:59
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama