Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

trądzik różowaty??????

> 
chomik
śro, 18 lut 2004 - 20:23
Witam, piszÄ™ w sprawie mojej Mamy

Na twarzy wyszły jej rózowe plamy,dermatolog stwierdził że to trądzik różowaty(1 etap),z relacji Mamy wynika że każdy kolejny etap jest coraz gorszy,a choroba jest nie do wyleczenia,można ją tylko złagodzić icon_sad.gif

Lekarz przepisał Mamie całą reklamówkę maści itp. i kazał wypróbowywać która zadziała icon_eek.gif

Może Wy znacie jakieś sposoby łagodzenia tej choroby,"domowe" bądż jakiekolwiek lekarstwa mogące pomóc(leki od lekarza nie pomagają a skóra jest coraz bardziej zaogniona icon_sad.gif

hmm i czy naprawdę nie można tego wyleczyć???

Pozdrawiam chomiczek.
chomik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 292
Dołączył: sob, 29 lis 03 - 23:06
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 1,230

GG:


post śro, 18 lut 2004 - 20:23
Post #1

Witam, piszÄ™ w sprawie mojej Mamy

Na twarzy wyszły jej rózowe plamy,dermatolog stwierdził że to trądzik różowaty(1 etap),z relacji Mamy wynika że każdy kolejny etap jest coraz gorszy,a choroba jest nie do wyleczenia,można ją tylko złagodzić icon_sad.gif

Lekarz przepisał Mamie całą reklamówkę maści itp. i kazał wypróbowywać która zadziała icon_eek.gif

Może Wy znacie jakieś sposoby łagodzenia tej choroby,"domowe" bądż jakiekolwiek lekarstwa mogące pomóc(leki od lekarza nie pomagają a skóra jest coraz bardziej zaogniona icon_sad.gif

hmm i czy naprawdę nie można tego wyleczyć???

Pozdrawiam chomiczek.

--------------------
[*]

Posty w temacie
chomik   trÄ…dzik różowaty??????   Å›ro, 18 lut 2004 - 20:23
i.   Chomiczku, znalazÅ‚am trochÄ™ informacji na temat ...   Å›ro, 18 lut 2004 - 20:37
Mamessa34   Czy ktoÅ› z forumowiczów używaÅ‚ krem z https://...   Å›ro, 26 lip 2017 - 11:14
orzeszka   taki rodzaj tradziku to koszmarne utrapienie.. moj...   wto, 05 wrz 2017 - 08:28
Diana1616   Cześć, chomiczku! :) Moja mama miaÅ‚a ten s...   wto, 30 sty 2018 - 16:02
orzeszka   Mialam podobny problem.. Nie dzialaly zadne masci ...   pon, 12 lut 2018 - 20:05
Patunia009   ja również trudzÄ™ siÄ™ z tym problemem ;< ni...   Å›ro, 25 kwi 2018 - 21:01
> trÄ…dzik różowaty??????
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 03:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama