Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

zakupy w aptece internetowej

, nigdy nie robiłam; jak to sie odbywa??
> , nigdy nie robiÅ‚am; jak to sie odbywa??
Mamilein
czw, 19 paź 2017 - 14:25
Czasami zamawiam w aptece internetowej, ale tylko wtedy kiedy mam więcej rzeczy do kupienia lub ich wartośc jest wyższa i wysyłka wychodzi za darmo. W przeciwnym razie to co zaoszczędziłabym na produktach i tak musiałabym wydać na przesyłkę...
Mamilein


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: nie, 02 kwi 17 - 23:40
Nr użytkownika: 49,173




post czw, 19 paź 2017 - 14:25
Post #41

Czasami zamawiam w aptece internetowej, ale tylko wtedy kiedy mam więcej rzeczy do kupienia lub ich wartośc jest wyższa i wysyłka wychodzi za darmo. W przeciwnym razie to co zaoszczędziłabym na produktach i tak musiałabym wydać na przesyłkę...
MatkaiCorka88
wto, 31 paź 2017 - 17:17
Pare razy kupiłam w aptece internetowej, ostatnio zaopatrzyłam się w zapas dicopega 10g i dicopega juniora, wyszło mi dużo taniej niz w stacjonarnej aptece a bez tego u nas w domu bieda bo czasami nas dopadają problemy z zaparciami
MatkaiCorka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 13 wrz 17 - 13:16
Nr użytkownika: 50,434




post wto, 31 paź 2017 - 17:17
Post #42

Pare razy kupiłam w aptece internetowej, ostatnio zaopatrzyłam się w zapas dicopega 10g i dicopega juniora, wyszło mi dużo taniej niz w stacjonarnej aptece a bez tego u nas w domu bieda bo czasami nas dopadają problemy z zaparciami
Cinamonn
czw, 11 sty 2018 - 08:25
Po prostu że składasz zamówienie , wybierasz opcję dostawy i przywożą ci konkretne towary . kilka razy kupowałam przez Internet leki i wszystko odbywa się bardzo profesjonalnie
Cinamonn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 11 sty 18 - 08:14
Nr użytkownika: 51,295




post czw, 11 sty 2018 - 08:25
Post #43

Po prostu że składasz zamówienie , wybierasz opcję dostawy i przywożą ci konkretne towary . kilka razy kupowałam przez Internet leki i wszystko odbywa się bardzo profesjonalnie
Izabellson18
czw, 11 sty 2018 - 08:59
Myślę, że to zależy od apteki. Z tego co pamiętam to kurier przyjeżdża po receptę, zawozi ją do apteki i dopiero wtedy otrzymujesz leki - dlatego nigdy nie zamawiam online leków na receptę icon_biggrin.gif
Izabellson18


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: wto, 12 gru 17 - 22:40
Nr użytkownika: 51,118




post czw, 11 sty 2018 - 08:59
Post #44

Myślę, że to zależy od apteki. Z tego co pamiętam to kurier przyjeżdża po receptę, zawozi ją do apteki i dopiero wtedy otrzymujesz leki - dlatego nigdy nie zamawiam online leków na receptę icon_biggrin.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 15 sty 2018 - 16:30
Post #45

Ceny leków w niektórych aptekach są często faktycznie dużo niższe niż w pozostałych a jak robi się tego typu zakupy często to ma to jednak znaczenie. W mojej ocenie najtańsza jest apteka ZIKO https://www.ziko.pl/dabrowa-gornicza-apteki-drogerie-ziko/. W samej Dąbrowie Górniczej gdzie mieszkam mają aż 3 punkty a w całym kraju jest ich znacznie więcej.
natalyy
czw, 18 sty 2018 - 18:32
Czasem robię zakupy w aptekach internetowych, ale to w skrajnych przypadkach jak nie ma tego akurat stacjonarnie ostatnio zamówiłam Sambucol Immuno Forte jest to syrop dla dzieci na kaszel i ogólnie objawy przeziębienia i całe szczescie, bo dzieki temu szybko udalo sie je wyleczyc icon_smile.gif
natalyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 18 sty 18 - 18:30
Nr użytkownika: 51,339




post czw, 18 sty 2018 - 18:32
Post #46

Czasem robię zakupy w aptekach internetowych, ale to w skrajnych przypadkach jak nie ma tego akurat stacjonarnie ostatnio zamówiłam Sambucol Immuno Forte jest to syrop dla dzieci na kaszel i ogólnie objawy przeziębienia i całe szczescie, bo dzieki temu szybko udalo sie je wyleczyc icon_smile.gif
MatyldaM
sob, 27 sty 2018 - 14:41
od jakiegoś czasu zamawiam w aptece internetowej doz - ostatnio delicol i linomag, ceny przystępne, duży wybór produktów i mogę odebrać w każdej aptece, co się przydaje w przypadku dość ruchliwego trybu zycia, polecam icon_smile.gif
MatyldaM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 27 sty 18 - 14:14
Nr użytkownika: 51,393




post sob, 27 sty 2018 - 14:41
Post #47

od jakiegoś czasu zamawiam w aptece internetowej doz - ostatnio delicol i linomag, ceny przystępne, duży wybór produktów i mogę odebrać w każdej aptece, co się przydaje w przypadku dość ruchliwego trybu zycia, polecam icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 31 sty 2018 - 11:23
Post #48

Wbrew pozorom w aptekach internetowych również można składać zamówienia na leki na receptę. Trzeba po prostu przeskanować receptę. Jest to rozwiązanie w sytuacji kiedy danego leku nie możemy znaleźć stacjonarnie a lek jest nam potrzebny.
Sama robie zakupy w aptekach kiedy nie potrzebuję czegoś na już i na teraz.A jednoczesnie nie mam ochoty przepłacać ( zwylke jest o wiele taniej, nawet jeśli jesteśmy zmuszeni płacić za wysyłkę).
Polecam zajrzeć sobie do apteki otc. https://www.aptekaotc.pl Mają dobre ceny i sporo promocji.
MatyldaM
czw, 15 lut 2018 - 11:10
Ponownie polecam zakupy w aptece doz.pl, można też kupić leki na receptę, a ceny lepsze niż w stacjonarnej. Zawsze dostaję maila potwierdzającego zamówienie i kolejnego, że mogę odebrać w aptece, którą wcześniej wskazałam. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby przesyłka była uszkodzona, albo niekompletna. Czasem trzeba poczekać kilka dni, bo muszą ściągnąć z magazynu, ale piszą, że trzeba poczekać.
MatyldaM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 27 sty 18 - 14:14
Nr użytkownika: 51,393




post czw, 15 lut 2018 - 11:10
Post #49

Ponownie polecam zakupy w aptece doz.pl, można też kupić leki na receptę, a ceny lepsze niż w stacjonarnej. Zawsze dostaję maila potwierdzającego zamówienie i kolejnego, że mogę odebrać w aptece, którą wcześniej wskazałam. Jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby przesyłka była uszkodzona, albo niekompletna. Czasem trzeba poczekać kilka dni, bo muszą ściągnąć z magazynu, ale piszą, że trzeba poczekać.
madzia.stal
pon, 29 paź 2018 - 11:34
W ogóle uważam, że apteka internetowa to bardzo fajny pomysł i duże ulepszenie życia jeśli chodzi o zakup lekarstw. Ja co jakiś czas uzupełniam tak swoją apteczkę, ostatnio właśnie musiałam dokupić Intestę, bo Maciek miał problemy z trawieniem i bał się czasem coś zjeść żeby znowu go nie dopadły. Ale ten wyrób zdecydowanie mu pomógł, po jednej kuracji poczuł zdecydowaną ulgę
madzia.stal


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 26 paź 18 - 11:09
Nr użytkownika: 52,234




post pon, 29 paź 2018 - 11:34
Post #50

W ogóle uważam, że apteka internetowa to bardzo fajny pomysł i duże ulepszenie życia jeśli chodzi o zakup lekarstw. Ja co jakiś czas uzupełniam tak swoją apteczkę, ostatnio właśnie musiałam dokupić Intestę, bo Maciek miał problemy z trawieniem i bał się czasem coś zjeść żeby znowu go nie dopadły. Ale ten wyrób zdecydowanie mu pomógł, po jednej kuracji poczuł zdecydowaną ulgę
Mama_Małej_Mi
wto, 19 lut 2019 - 21:45
Pewnie, że wygoda. A tym bardziej, że niektóre apteki realizują też e-recepty, z których korzystam. Najwygodniej mi się zamawia na Doz.pl i to taka nasza stała apteka. Niedroga i dobrze zaopatrzona.
Mama_Małej_Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 168
Dołączył: pią, 15 kwi 11 - 09:49
Nr użytkownika: 36,430




post wto, 19 lut 2019 - 21:45
Post #51

Pewnie, że wygoda. A tym bardziej, że niektóre apteki realizują też e-recepty, z których korzystam. Najwygodniej mi się zamawia na Doz.pl i to taka nasza stała apteka. Niedroga i dobrze zaopatrzona.
Blare
sob, 09 mar 2019 - 02:23
Z tego co słyszałam w aptekach doz można realizować stacjonarnie e-recepty - korzystałaś już z tego? Jak to wygląda w praktyce?
Blare


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 146
Dołączył: pią, 29 kwi 16 - 22:25
Nr użytkownika: 47,494




post sob, 09 mar 2019 - 02:23
Post #52

Z tego co słyszałam w aptekach doz można realizować stacjonarnie e-recepty - korzystałaś już z tego? Jak to wygląda w praktyce?
Mama_Małej_Mi
pon, 11 mar 2019 - 09:10
CYTAT(Blare @ Sat, 09 Mar 2019 - 02:23) *
Z tego co słyszałam w aptekach doz można realizować stacjonarnie e-recepty - korzystałaś już z tego? Jak to wygląda w praktyce?


No właśnie o tym pisałam wyżej. icon_wink.gif Dostajesz receptę elektronicznie na maila lub telefon, ale wtedy z kodem 4-cyfrowym i idziesz to apteki. Tam Ci realizują. Na drzwiach aptek, które mają e-receptę są takie specjalne naklejki, ale póki co nie widziałam nigdzie poza DOZ u nas.
Mama_Małej_Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 168
Dołączył: pią, 15 kwi 11 - 09:49
Nr użytkownika: 36,430




post pon, 11 mar 2019 - 09:10
Post #53

CYTAT(Blare @ Sat, 09 Mar 2019 - 02:23) *
Z tego co słyszałam w aptekach doz można realizować stacjonarnie e-recepty - korzystałaś już z tego? Jak to wygląda w praktyce?


No właśnie o tym pisałam wyżej. icon_wink.gif Dostajesz receptę elektronicznie na maila lub telefon, ale wtedy z kodem 4-cyfrowym i idziesz to apteki. Tam Ci realizują. Na drzwiach aptek, które mają e-receptę są takie specjalne naklejki, ale póki co nie widziałam nigdzie poza DOZ u nas.
Leonia
pon, 25 mar 2019 - 11:27
A robi to jakąś różnicę np. w cenie?
Leonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: sob, 23 mar 19 - 12:14
Nr użytkownika: 52,871




post pon, 25 mar 2019 - 11:27
Post #54

A robi to jakąś różnicę np. w cenie?
Mama_Małej_Mi
sob, 30 mar 2019 - 20:55
Nie dopłacałam ani grosza. Nie jest to żaden dodatkowy koszt. icon_smile.gif
Mama_Małej_Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 168
Dołączył: pią, 15 kwi 11 - 09:49
Nr użytkownika: 36,430




post sob, 30 mar 2019 - 20:55
Post #55

Nie dopłacałam ani grosza. Nie jest to żaden dodatkowy koszt. icon_smile.gif
rowan_berry
nie, 31 mar 2019 - 00:21
Bardzo wygodna opcja, też z niej korzystam. Może kiedyś to już będzie we wszystkich aptekach. Chociaż dla mnie to bez róznicy, bo i tak korzystam z doz.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 430
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post nie, 31 mar 2019 - 00:21
Post #56

Bardzo wygodna opcja, też z niej korzystam. Może kiedyś to już będzie we wszystkich aptekach. Chociaż dla mnie to bez róznicy, bo i tak korzystam z doz.

--------------------


Kotelka
piÄ…, 03 maj 2019 - 10:05
Sama kiedyś nie byłąm przekonana do kupowania w aptekach internetowych, wolałam kupować stacjonarnie. Jednak potem z ciekawosci porównałam sobie ceny poszczególnych suplementów i kosmetyków w aptekach oraz jest zdecydowanie na plus w przypadku aptek online. Tak więc wolę poczekać te 2-3 dni oraz kupić coś w cenie o 30% niższej niż przepłacać po to tylko aby mieć coś na już....

Szczególnie różnicę widzę tutaj w cenie kosmetyków. Jesli szukacie dobrych aptecznych kosmetyków, polecam zajrzeć sobie do apteki Cefarm. https://www.cefarm24.pl/ Mają bardzo duży wybór pielęgnacji, poza tym jedne z lepszych akcji promocyjnych, jakie widziałam.

Ten post edytował Kotelka śro, 08 maj 2019 - 09:47
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 413
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post piÄ…, 03 maj 2019 - 10:05
Post #57

Sama kiedyś nie byłąm przekonana do kupowania w aptekach internetowych, wolałam kupować stacjonarnie. Jednak potem z ciekawosci porównałam sobie ceny poszczególnych suplementów i kosmetyków w aptekach oraz jest zdecydowanie na plus w przypadku aptek online. Tak więc wolę poczekać te 2-3 dni oraz kupić coś w cenie o 30% niższej niż przepłacać po to tylko aby mieć coś na już....

Szczególnie różnicę widzę tutaj w cenie kosmetyków. Jesli szukacie dobrych aptecznych kosmetyków, polecam zajrzeć sobie do apteki Cefarm. https://www.cefarm24.pl/ Mają bardzo duży wybór pielęgnacji, poza tym jedne z lepszych akcji promocyjnych, jakie widziałam.
rowan_berry
piÄ…, 28 cze 2019 - 12:19
Akurat doz.pl ma dla mnie tą przewagę, że jak zalezy mi na czasie to nie czekam na przesyłkę, tylko odbieram następnego dnia w aptece stacjonarnej.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 430
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post piÄ…, 28 cze 2019 - 12:19
Post #58

Akurat doz.pl ma dla mnie tą przewagę, że jak zalezy mi na czasie to nie czekam na przesyłkę, tylko odbieram następnego dnia w aptece stacjonarnej.

--------------------


rowan_berry
wto, 01 paź 2019 - 00:59
Od "zawsze" kupujÄ™ w doz.pl. Online i stacjonarnie.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 430
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post wto, 01 paź 2019 - 00:59
Post #59

Od "zawsze" kupujÄ™ w doz.pl. Online i stacjonarnie.

--------------------


ewelka89
śro, 27 maj 2020 - 11:59
apteka internetowa to dobre rozwiązanie, ceny leków czy suplementów są znacznie niższe niż w aptekach stacjonarnych icon_smile.gif
ewelka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: czw, 24 paź 19 - 13:17
Nr użytkownika: 53,376




post śro, 27 maj 2020 - 11:59
Post #60

apteka internetowa to dobre rozwiązanie, ceny leków czy suplementów są znacznie niższe niż w aptekach stacjonarnych icon_smile.gif
> zakupy w aptece internetowej, nigdy nie robiÅ‚am; jak to sie odbywa??
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama