Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

ostre zapalenie trzustki u dziecka

, mutacje genetyczne w OZT
> , mutacje genetyczne w OZT
mama Juniorka
sob, 23 sty 2010 - 01:28
Witam, jestem mamą 10 latka, który 1,5 roku temu zachorował na ostre zapalenie trzustki, po miesiacach w szpitalu, karmieniu dojelitowym, kroplówkach, udało nam sie wrócic do domu. Po pół roku znów był kolejny atak, ale juz nie tak bolesny , mimo to wyniki lipazy i amylazy bardzo wysokie
W ub. roku Junior pzreszedł badania w CZD w Warszawie i wlasnie dowiedziałam się, ze niestety ale wykryto u niego mutację genetyczna SPINK 1, która jest predyspozycją do schorzeń trzustki
Jesli są rodzice których starsze lub młodsze pociechy mają problemy z trzustką, proszę o opinie, doświadczenia
mama Juniorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 23 sty 10 - 01:19
Nr użytkownika: 31,240




post sob, 23 sty 2010 - 01:28
Post #1

Witam, jestem mamą 10 latka, który 1,5 roku temu zachorował na ostre zapalenie trzustki, po miesiacach w szpitalu, karmieniu dojelitowym, kroplówkach, udało nam sie wrócic do domu. Po pół roku znów był kolejny atak, ale juz nie tak bolesny , mimo to wyniki lipazy i amylazy bardzo wysokie
W ub. roku Junior pzreszedł badania w CZD w Warszawie i wlasnie dowiedziałam się, ze niestety ale wykryto u niego mutację genetyczna SPINK 1, która jest predyspozycją do schorzeń trzustki
Jesli są rodzice których starsze lub młodsze pociechy mają problemy z trzustką, proszę o opinie, doświadczenia
> ostre zapalenie trzustki u dziecka, mutacje genetyczne w OZT
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 12:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama