Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Lamblie

, Jakie są Wasze doświadczenia w leczeniu..itd
> , Jakie sÄ… Wasze doÅ›wiadczenia w leczeniu..itd
Mikunia
czw, 07 sie 2008 - 15:29
Odebrałam dziś dodatni wynik. Żałuję, że nie zrobiłam tego badania wcześniej, bo sądzę, że synek miał je od dłuższego czasu(biegunki od czasu do czasu, bóle brzuszka, źle przybierał na wadze, problem z apetytem, podkrążone oczka, blada skóra, a ostatnio gorączki powtarzające się co jakiś czas). Miał tylko robione zwykłe badanie na pasożyty, zawsze było ujemne.
Mam pytanie jak leczyliście, jakimi lekarstwami, jak szybko udało się Wam pozbyć tego paskudztwa, jakie lekarstw polecacie, bo słyszałam, że te mocne mają skutki uboczne.
Ja mam wizytę na 13 sierpnia chciałabym coś więcej wiedzieć do tego czasu.

Czy powinnam zbadać siebie i innych członków rodziny?
Co z psami, czy odrobaczyć je? Czy też powinny dostać jakiś lek na lamblie?
Czy dzieci pijąc z tych samych kubków mogą zarazić się tą chorobą?
Czy baban zawiera lamblie?
A surowa woda?

Może jakieś ciekawe linki..

Pzdr.
Mikunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,043
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 15:09
Skąd: Skarżysko Kamienna
Nr użytkownika: 6,096




post czw, 07 sie 2008 - 15:29
Post #1

Odebrałam dziś dodatni wynik. Żałuję, że nie zrobiłam tego badania wcześniej, bo sądzę, że synek miał je od dłuższego czasu(biegunki od czasu do czasu, bóle brzuszka, źle przybierał na wadze, problem z apetytem, podkrążone oczka, blada skóra, a ostatnio gorączki powtarzające się co jakiś czas). Miał tylko robione zwykłe badanie na pasożyty, zawsze było ujemne.
Mam pytanie jak leczyliście, jakimi lekarstwami, jak szybko udało się Wam pozbyć tego paskudztwa, jakie lekarstw polecacie, bo słyszałam, że te mocne mają skutki uboczne.
Ja mam wizytę na 13 sierpnia chciałabym coś więcej wiedzieć do tego czasu.

Czy powinnam zbadać siebie i innych członków rodziny?
Co z psami, czy odrobaczyć je? Czy też powinny dostać jakiś lek na lamblie?
Czy dzieci pijąc z tych samych kubków mogą zarazić się tą chorobą?
Czy baban zawiera lamblie?
A surowa woda?

Może jakieś ciekawe linki..

Pzdr.

--------------------
Mikunia

"podaj mi r?k?, pójdziemy kamienist? ?cie?yn?, szarych dni, nadziei wschodz?cych s?o?c, ju? razem w deszczu..."




Posty w temacie
Mikunia   Lamblie   czw, 07 sie 2008 - 15:29
skanna   Polecam lekturÄ™ tego wÄ…tku, a zwÅ‚aszcza wszystk...   czw, 07 sie 2008 - 15:39
Mikunia   Super wÄ…tek dziÄ™kujÄ™:)   czw, 07 sie 2008 - 19:50
Mikunia   Wiem, że temat już umarÅ‚, ale chciaÅ‚am tylko p...   Å›ro, 10 wrz 2008 - 15:19
jaAga78   Podaj szczegółowo przepis na ten syrop :bÅ‚agam...   Å›ro, 10 wrz 2008 - 15:52
Sabina   Ja też poproszÄ™ przepis, my po lambiach i rocie ...   Å›ro, 10 wrz 2008 - 16:02
Mikunia   Mam problem ze znalezieniem strony z której spisa...   Å›ro, 10 wrz 2008 - 21:13
> Lamblie, Jakie sÄ… Wasze doÅ›wiadczenia w leczeniu..itd
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 18:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama