Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

operacja zatok

> 
makarena
śro, 06 mar 2013 - 10:56
Dziewczyny - pilnie potrzebuje informacji. Mój mąż ma problemy z zatokami juz od bardzo dawna. 2 lata temu miał kilka punkcji, od tego czasu było lepiej, ale stan zapalny powracał. Ostatnio trafił do porządnego laryngologa, który nie sugerował sie tylko zdjęciem RTG - na którym nie było nic widac, ale wysłał go na tomograf komputerowy. No i dziś okazało się, że z zatokę szczękowa ma zajętą, ale nie płynem tylko "jakąś" tkanką (nie widziałam jeszcze opisu), którą trzeba usunąć operacyjnie. Mąż właśnie się dowiaduje jakie sa terminy oczekiwania.
Ale czy któraś z was miała taki zabieg, albo zna kogoś kto miał? Lekarz nie powiedział jaką metodą - chyba endoskopowo, ale nie jestem pewna. Dał skierowanie do szpitala.
A rzecz w tym, że od 18.03 zaczyna nowa pracę...nie wiemy co robić.... ile czasu będzie trwała rekonwalescencja, i ile czeka sie na taki zabieg.

Ten post edytował makarena śro, 06 mar 2013 - 10:58
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
SkÄ…d: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post śro, 06 mar 2013 - 10:56
Post #1

Dziewczyny - pilnie potrzebuje informacji. Mój mąż ma problemy z zatokami juz od bardzo dawna. 2 lata temu miał kilka punkcji, od tego czasu było lepiej, ale stan zapalny powracał. Ostatnio trafił do porządnego laryngologa, który nie sugerował sie tylko zdjęciem RTG - na którym nie było nic widac, ale wysłał go na tomograf komputerowy. No i dziś okazało się, że z zatokę szczękowa ma zajętą, ale nie płynem tylko "jakąś" tkanką (nie widziałam jeszcze opisu), którą trzeba usunąć operacyjnie. Mąż właśnie się dowiaduje jakie sa terminy oczekiwania.
Ale czy któraś z was miała taki zabieg, albo zna kogoś kto miał? Lekarz nie powiedział jaką metodą - chyba endoskopowo, ale nie jestem pewna. Dał skierowanie do szpitala.
A rzecz w tym, że od 18.03 zaczyna nowa pracę...nie wiemy co robić.... ile czasu będzie trwała rekonwalescencja, i ile czeka sie na taki zabieg.

--------------------
okruszek
czw, 14 mar 2013 - 20:25
cześc
Miałam taką operację 10 lat temu, jeżeli masz jakieś pytanie to na priva:-)
Najgorsze że to swiństwo mi odrosło, ale już nie tak mocno więc chodzę tak z tym dalej.
Po zabiegu 3 dni w szpitalu byłam, ale jak wróciłam do domu to na drugi dzień pojechałam na uczelnie, tylko polik miałam spuchnięty i siny.

Ten post edytował okruszek czw, 14 mar 2013 - 20:26
okruszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,904
Dołączył: śro, 15 lis 06 - 17:21
Nr użytkownika: 8,487




post czw, 14 mar 2013 - 20:25
Post #2

cześc
Miałam taką operację 10 lat temu, jeżeli masz jakieś pytanie to na priva:-)
Najgorsze że to swiństwo mi odrosło, ale już nie tak mocno więc chodzę tak z tym dalej.
Po zabiegu 3 dni w szpitalu byłam, ale jak wróciłam do domu to na drugi dzień pojechałam na uczelnie, tylko polik miałam spuchnięty i siny.

--------------------




Moje Kochane Aniołki (5tc) sty. 2007. (8tc)paz.2011
makarena
nie, 24 mar 2013 - 22:03
okruszku - dzieki,napisz mi prosze na priv cos więcej. pilny termin to u nas listopad 3013 w jednym szpitalu, grudzien 2013 w drugim, a w trzecim za 2 lata....
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
SkÄ…d: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post nie, 24 mar 2013 - 22:03
Post #3

okruszku - dzieki,napisz mi prosze na priv cos więcej. pilny termin to u nas listopad 3013 w jednym szpitalu, grudzien 2013 w drugim, a w trzecim za 2 lata....

--------------------
xyz123
czw, 28 mar 2013 - 22:37
Znajomy również chciał poddać się operacji, ale niestety termin na 2015 rok. Nie wiem, jak poradzi sobie z takim uporczywym katarem przez jeszcze 2 lata. Będą na pewno szukać innego ośrodka. Czy to prawda, że przez kilka miesięcy ból nosa jest nie do zniesienia?
xyz123


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 28 mar 13 - 22:23
Nr użytkownika: 41,922




post czw, 28 mar 2013 - 22:37
Post #4

Znajomy również chciał poddać się operacji, ale niestety termin na 2015 rok. Nie wiem, jak poradzi sobie z takim uporczywym katarem przez jeszcze 2 lata. Będą na pewno szukać innego ośrodka. Czy to prawda, że przez kilka miesięcy ból nosa jest nie do zniesienia?
> operacja zatok
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama