Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Praca dla mojego męża w Rzeszowie

> 
cilla
pon, 08 lut 2010 - 19:18
Dziękuję za kciuki i 3majcie dalej. icon_smile.gif

Tiss, ten artykuł to zupełnie nie z mojej branży bo ja historyk jestem icon_wink.gif, nie wiem jak sobie poradzę, ale mam pisać o tym, jakie witaminy i mineraly są potrzebne organizmowi do rozwoju tkanki mięśniowej, a czego unikać, co może zaszkodzic. Nie śmiejcie ze mnie, ja naprawdę wierzę, że mi się uda. icon_wink.gif

Ten post edytował Cilla pon, 08 lut 2010 - 19:54
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post pon, 08 lut 2010 - 19:18
Post #21

Dziękuję za kciuki i 3majcie dalej. icon_smile.gif

Tiss, ten artykuł to zupełnie nie z mojej branży bo ja historyk jestem icon_wink.gif, nie wiem jak sobie poradzę, ale mam pisać o tym, jakie witaminy i mineraly są potrzebne organizmowi do rozwoju tkanki mięśniowej, a czego unikać, co może zaszkodzic. Nie śmiejcie ze mnie, ja naprawdę wierzę, że mi się uda. icon_wink.gif

--------------------

konto_usunięte
pon, 08 lut 2010 - 20:14
Cilla, dawaj- może coś razem wymyślimy icon_smile.gif
co dwie głowy (a nawet więcej...) to nie jedna 06.gif
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post pon, 08 lut 2010 - 20:14
Post #22

Cilla, dawaj- może coś razem wymyślimy icon_smile.gif
co dwie głowy (a nawet więcej...) to nie jedna 06.gif

--------------------

tissaia
pon, 08 lut 2010 - 20:37
Cilla- dasz radÄ™ spokojnie.
Skoro ja, polonista, pisałam artykuły z zakresu team-buildingu, dotacji unijnych, marketingu terytorialnego i bankowania komórek macierzystych - to Ty i o witaminach napiszesz z wizgiem!
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post pon, 08 lut 2010 - 20:37
Post #23

Cilla- dasz radÄ™ spokojnie.
Skoro ja, polonista, pisałam artykuły z zakresu team-buildingu, dotacji unijnych, marketingu terytorialnego i bankowania komórek macierzystych - to Ty i o witaminach napiszesz z wizgiem!

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
cilla
wto, 09 lut 2010 - 20:50
Rzodkiew icon_wink.gif To ma być na stronę internetową. Mam się skupić głównie na witaminach i siłowni. Co zażywać, w jakich ilościach itd. Właśnie zasiadam do tematu, doksztalcę się w internecie jakoś.

Tiss, no! Na takie słowa właśnie czekałam, jasne, że dam rade!!!! icon_smile.gif

A dziś się jeszcze zapisalam na inwentaryzację w hipermarkecie na koniec lutego. Jest to 10 godzin pracy w nocy, oby tylko zadzwonili, bo mają dużo chętnych.
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post wto, 09 lut 2010 - 20:50
Post #24

Rzodkiew icon_wink.gif To ma być na stronę internetową. Mam się skupić głównie na witaminach i siłowni. Co zażywać, w jakich ilościach itd. Właśnie zasiadam do tematu, doksztalcę się w internecie jakoś.

Tiss, no! Na takie słowa właśnie czekałam, jasne, że dam rade!!!! icon_smile.gif

A dziś się jeszcze zapisalam na inwentaryzację w hipermarkecie na koniec lutego. Jest to 10 godzin pracy w nocy, oby tylko zadzwonili, bo mają dużo chętnych.

--------------------

cilla
wto, 09 lut 2010 - 22:55
Przejrzałam trochę materiałów i już wiem mniej wiecej jak to ma wygladac. icon_smile.gif Jakby któraś z Was miała jakieś linki z tego typu inf, to chetnie się jeszcze dokształcę. icon_smile.gif

I donoszę, że jem już więcej niż dwa skromne posiłki dziennie (oszczędzalam na sobie, żeby bylo więcej dla córeczki i męża). icon_smile.gif Nie jesteśmy sami na tym świecie. Coś optymizm we mnie znów wstąpił. icon_smile.gif
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post wto, 09 lut 2010 - 22:55
Post #25

Przejrzałam trochę materiałów i już wiem mniej wiecej jak to ma wygladac. icon_smile.gif Jakby któraś z Was miała jakieś linki z tego typu inf, to chetnie się jeszcze dokształcę. icon_smile.gif

I donoszę, że jem już więcej niż dwa skromne posiłki dziennie (oszczędzalam na sobie, żeby bylo więcej dla córeczki i męża). icon_smile.gif Nie jesteśmy sami na tym świecie. Coś optymizm we mnie znów wstąpił. icon_smile.gif

--------------------

cilla
śro, 10 lut 2010 - 23:06
Jutro mąż ma kolejną rozmowę o pracę. Też o 10. Trzymajcie kciuki... A ja już prawie skończyłam artykuł. icon_smile.gif No, może nie prawie, ale mam z 2/3. icon_smile.gif
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post śro, 10 lut 2010 - 23:06
Post #26

Jutro mąż ma kolejną rozmowę o pracę. Też o 10. Trzymajcie kciuki... A ja już prawie skończyłam artykuł. icon_smile.gif No, może nie prawie, ale mam z 2/3. icon_smile.gif

--------------------

Ma.
czw, 11 lut 2010 - 13:48
Trzymam&&&&&&&&
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
SkÄ…d: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post czw, 11 lut 2010 - 13:48
Post #27

Trzymam&&&&&&&&
Kitka*
czw, 11 lut 2010 - 15:02
Cilla, na pewno staniecie na nogi! Trzymam kciuki za to &&&
Żeby Twój mąż dostał w końcu pracę &&&
Będę śledzić ten wątek z nadzieją na dobre wieści icon_smile.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post czw, 11 lut 2010 - 15:02
Post #28

Cilla, na pewno staniecie na nogi! Trzymam kciuki za to &&&
Żeby Twój mąż dostał w końcu pracę &&&
Będę śledzić ten wątek z nadzieją na dobre wieści icon_smile.gif

--------------------

cilla
piÄ…, 12 lut 2010 - 09:26
Wczoraj rozmowa dobrze poszła. icon_smile.gif Tzn. to była taka rozmowa z polecenia znajomego, pracy takiej "prawdziwej" nie ma, ale fuchy będą, dziś też ma dużą fuchę. Powiem Wam, że najgorsze to były: ostatni tydzień stycznia i pierwszy lutego, wtedy często mieliśmy np 5 zł w portfelu a pustą lodówkę. Mogę napisać w sumie, że jedna osoba z forum wysłała nam paczkę z żywnością, do tego jeszcze znajomi zrobili zakupy, wiec teraz zapas mamy i jak cos to wszystko co zarobimy- idzie na zaległe rachunki. Pewnie gdyby nie te zakupy to dalej by było tak... Teraz mamy spory zapas jedzenia. icon_smile.gif Rodzice nam płacą kredyt i czynsz, oraz raty na pralkę. Ja dziś odsyłam ten artykuł. I znalazłam ogłoszenie, że ktoś chce aby go nauczyć podstaw angielskiego. Ja kiedyś uczyłam koleżanke ale to bylo 5 lat temu, a nawet więcej. Miałam 5 z matury pisemnej, ale na studiach ang. nie miałam i zapomniałam większość. Ale jakbym trochę odświeżyła pamięć? Tylko boję sie zawalenia magisterki. I tak mi się przedłużylo, bo mialam w tamtym roku przeboje na uczelni, że musialam zmieniać promotora i temat pracy i mi się przeciągnęło to teraz też nie wiem co robić. I mgr ważna, i pieniądze ważne. I dziecko też ważne. Obowiązki w domu też. icon_smile.gif

Ten post edytował Cilla pią, 12 lut 2010 - 09:39
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post piÄ…, 12 lut 2010 - 09:26
Post #29

Wczoraj rozmowa dobrze poszła. icon_smile.gif Tzn. to była taka rozmowa z polecenia znajomego, pracy takiej "prawdziwej" nie ma, ale fuchy będą, dziś też ma dużą fuchę. Powiem Wam, że najgorsze to były: ostatni tydzień stycznia i pierwszy lutego, wtedy często mieliśmy np 5 zł w portfelu a pustą lodówkę. Mogę napisać w sumie, że jedna osoba z forum wysłała nam paczkę z żywnością, do tego jeszcze znajomi zrobili zakupy, wiec teraz zapas mamy i jak cos to wszystko co zarobimy- idzie na zaległe rachunki. Pewnie gdyby nie te zakupy to dalej by było tak... Teraz mamy spory zapas jedzenia. icon_smile.gif Rodzice nam płacą kredyt i czynsz, oraz raty na pralkę. Ja dziś odsyłam ten artykuł. I znalazłam ogłoszenie, że ktoś chce aby go nauczyć podstaw angielskiego. Ja kiedyś uczyłam koleżanke ale to bylo 5 lat temu, a nawet więcej. Miałam 5 z matury pisemnej, ale na studiach ang. nie miałam i zapomniałam większość. Ale jakbym trochę odświeżyła pamięć? Tylko boję sie zawalenia magisterki. I tak mi się przedłużylo, bo mialam w tamtym roku przeboje na uczelni, że musialam zmieniać promotora i temat pracy i mi się przeciągnęło to teraz też nie wiem co robić. I mgr ważna, i pieniądze ważne. I dziecko też ważne. Obowiązki w domu też. icon_smile.gif

--------------------

Ma.
piÄ…, 12 lut 2010 - 11:03
Cilla, a moze dasz rade jakos pogodzic ewentualne korki z magisterka?

Ten post edytował *magdalenka* pią, 12 lut 2010 - 11:05
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
SkÄ…d: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 11:03
Post #30

Cilla, a moze dasz rade jakos pogodzic ewentualne korki z magisterka?
Inkusia
piÄ…, 12 lut 2010 - 11:14
Cilla trzymam kciuki żebyscie wyszli na prostą. Styczeń to okropny miesiąc, też nie wspominamy go z uśmiechem. Gdyby nie bony co mąż dostał na Święta to nie mielibysmy z czym do sklepu iść icon_sad.gif Och te kredyty i opłaty, jaki świat byłby wspaaniały bez płacenia tych dwóch rzeczy 29.gif
Powodzenia! Kciukasy za pracę Twojego męża &&&&&&&&&&&&
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post piÄ…, 12 lut 2010 - 11:14
Post #31

Cilla trzymam kciuki żebyscie wyszli na prostą. Styczeń to okropny miesiąc, też nie wspominamy go z uśmiechem. Gdyby nie bony co mąż dostał na Święta to nie mielibysmy z czym do sklepu iść icon_sad.gif Och te kredyty i opłaty, jaki świat byłby wspaaniały bez płacenia tych dwóch rzeczy 29.gif
Powodzenia! Kciukasy za pracę Twojego męża &&&&&&&&&&&&

--------------------

jaAga*
piÄ…, 12 lut 2010 - 11:21
Cilla ja również Wam kibicuję i trzymam kciuki.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 12 lut 2010 - 11:21
Post #32

Cilla ja również Wam kibicuję i trzymam kciuki.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
tissaia
piÄ…, 12 lut 2010 - 12:23
Cilla- wydaje mi się, że ten angielski to w dobrym momencie się zjawił. może to jakiś znak, żebyś sobie język odświeżyła, przypomniała to i owo - a nuż się przyda kiedyś? Dwie pieczenie przy jednym ogniu upieczesz! Bierz te korki! Pomyśl - nawet 2 godziny tyg. korków + 2 tyle na przypominanie sobie, to raptem 4 godziny. Może 6. w skali tygodnia to naprawdę niewiele, poradzisz sobie! Tylko sobie to wszystko zorganizuj jakoś sensownie.
Ja powtarzałam kiedyś, kiedyś angielski korzystając Z TEJ STRONY i była naprawdę super. z tego co widzę, niewiele się zmieniło.

Ten post edytował tissaia pią, 12 lut 2010 - 12:24
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 12:23
Post #33

Cilla- wydaje mi się, że ten angielski to w dobrym momencie się zjawił. może to jakiś znak, żebyś sobie język odświeżyła, przypomniała to i owo - a nuż się przyda kiedyś? Dwie pieczenie przy jednym ogniu upieczesz! Bierz te korki! Pomyśl - nawet 2 godziny tyg. korków + 2 tyle na przypominanie sobie, to raptem 4 godziny. Może 6. w skali tygodnia to naprawdę niewiele, poradzisz sobie! Tylko sobie to wszystko zorganizuj jakoś sensownie.
Ja powtarzałam kiedyś, kiedyś angielski korzystając Z TEJ STRONY i była naprawdę super. z tego co widzę, niewiele się zmieniło.

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
cilla
piÄ…, 12 lut 2010 - 12:43
Dziękuję Wam za kciuki i dobre słowa. icon_smile.gif

Tiss, Ty zawsze potrafisz mnie zmobilizować, bo ja za bardzo w siebie nie wierzę. Napisałam właśnie do tej osoby, faktycznie, nie popatrzyłam na to w ten sposób- dwie pieczenie na jednym ogniu. icon_smile.gif Jakoś to ułożę sobie. No ale najpierw poczekam, co odpisze ta osoba, czy w ogóle odpisze.

Heh, znak powiadasz? Może mam spotkać Roba, a z nim to tylko po angielsku, tak, to jest to, mówię Ci! 02.gif

A tak serio to dzięki za dodanie wiary w siebie. icon_smile.gif I za linka do strony. icon_smile.gif
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post piÄ…, 12 lut 2010 - 12:43
Post #34

Dziękuję Wam za kciuki i dobre słowa. icon_smile.gif

Tiss, Ty zawsze potrafisz mnie zmobilizować, bo ja za bardzo w siebie nie wierzę. Napisałam właśnie do tej osoby, faktycznie, nie popatrzyłam na to w ten sposób- dwie pieczenie na jednym ogniu. icon_smile.gif Jakoś to ułożę sobie. No ale najpierw poczekam, co odpisze ta osoba, czy w ogóle odpisze.

Heh, znak powiadasz? Może mam spotkać Roba, a z nim to tylko po angielsku, tak, to jest to, mówię Ci! 02.gif

A tak serio to dzięki za dodanie wiary w siebie. icon_smile.gif I za linka do strony. icon_smile.gif

--------------------

użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 12 lut 2010 - 12:48
Post #35

Cilla nie wiem czy Cię to pocieszy, ale ja urodziłam juniora na piątym roku studiów dziennych (październik), napisałam pracę i obroniłam w czerwcu, w międzyczasie prowadziłam szkolenia i pomagałam w fundacji u mojej mamy, więc wszystko się da, najważniejsze to dobra organizacja, a dwa to to co widzę, że masz, czyli wsparcie ze strony najbliższych.
Kitka*
piÄ…, 12 lut 2010 - 13:28
Cilla, ja się od jakiegoś czasu biję z myślami czy nie zacząć dawac korepetycji z francuskiego... Waham się, bo kończyłam Nauczycielskie Kolegium J. franc. 10 lat temu 37.gif Nauka tam była bardzo intensywna i oczywiście język ten "siedzi" mi w głowie nadal. I też tak myślałam, że może wystarczy odświeżyć... Ale, tak, jak Ty nie wierzę za bardzo w siebie. Boję się kompromitacji. Zazdroszczę tym wszystkim, które nie boją się wyzwań.
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post piÄ…, 12 lut 2010 - 13:28
Post #36

Cilla, ja się od jakiegoś czasu biję z myślami czy nie zacząć dawac korepetycji z francuskiego... Waham się, bo kończyłam Nauczycielskie Kolegium J. franc. 10 lat temu 37.gif Nauka tam była bardzo intensywna i oczywiście język ten "siedzi" mi w głowie nadal. I też tak myślałam, że może wystarczy odświeżyć... Ale, tak, jak Ty nie wierzę za bardzo w siebie. Boję się kompromitacji. Zazdroszczę tym wszystkim, które nie boją się wyzwań.

--------------------

cilla
piÄ…, 12 lut 2010 - 19:04
Jully, no jassne, że pocieszy! Skoro Ty dałaś radę to ja dam też, tylko muszę uwierzyć w to i dobrze zorganizować czas.

Kitka niop tej kompromitacji też się obawiam... Ale mówię Ci, spróbuj, na pewno Twój francuski jest o niebo lepszy od mojego angielskiego. icon_smile.gif

Wiecie co, chyba mnie powaliło, ale sobie wymyśliłam, że jak ta osoba sie nie odezwie to posiedzę nad angielskim i tak i potem się ogłoszę, że mogę uczyć podstaw angielskiego (wiadomo, na przygotowanie do matury się nie porwę, ale takie podstawy to przecież dam radę, ciągle sobie powtarzam, że za coś tę piątkę z matury pisemnej dostałam jako chyba jedyna wtedy, tzn. i szczęścia trochę było, nie powiem, ale bez przesady, muszę w siebie uwierzyć), jeszcze dam jakąś niższą cenę, może akurat ktoś się skusi.

Ten post edytował Cilla pią, 12 lut 2010 - 19:04
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post piÄ…, 12 lut 2010 - 19:04
Post #37

Jully, no jassne, że pocieszy! Skoro Ty dałaś radę to ja dam też, tylko muszę uwierzyć w to i dobrze zorganizować czas.

Kitka niop tej kompromitacji też się obawiam... Ale mówię Ci, spróbuj, na pewno Twój francuski jest o niebo lepszy od mojego angielskiego. icon_smile.gif

Wiecie co, chyba mnie powaliło, ale sobie wymyśliłam, że jak ta osoba sie nie odezwie to posiedzę nad angielskim i tak i potem się ogłoszę, że mogę uczyć podstaw angielskiego (wiadomo, na przygotowanie do matury się nie porwę, ale takie podstawy to przecież dam radę, ciągle sobie powtarzam, że za coś tę piątkę z matury pisemnej dostałam jako chyba jedyna wtedy, tzn. i szczęścia trochę było, nie powiem, ale bez przesady, muszę w siebie uwierzyć), jeszcze dam jakąś niższą cenę, może akurat ktoś się skusi.

--------------------

cilla
sob, 13 lut 2010 - 11:33
Osoba od angielskiego nie odezwała się ale mam inny sukces. Artykuł się spodobał i nawiążą ze mną współpracę!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post sob, 13 lut 2010 - 11:33
Post #38

Osoba od angielskiego nie odezwała się ale mam inny sukces. Artykuł się spodobał i nawiążą ze mną współpracę!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

--------------------

justine1980
sob, 13 lut 2010 - 13:40
Cilla super że artykuł się spodobał i że nawiążą współpracę.Gratuluję!
justine1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,541
Dołączył: nie, 02 lis 08 - 19:27
Nr użytkownika: 23,343




post sob, 13 lut 2010 - 13:40
Post #39

Cilla super że artykuł się spodobał i że nawiążą współpracę.Gratuluję!

--------------------
Adrianek 27.11.2003 Kacperek 15.05.2006 Majeczka 24.09.2009

basiaw
sob, 13 lut 2010 - 16:27
Cilla gratuluję! Oby było cały czas lepiej, a z angielskim dałabyś radę!
basiaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,478
Dołączył: śro, 28 gru 05 - 19:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,392




post sob, 13 lut 2010 - 16:27
Post #40

Cilla gratuluję! Oby było cały czas lepiej, a z angielskim dałabyś radę!

--------------------

> Praca dla mojego męża w Rzeszowie
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 02:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama