Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Paryż i Disneyland_relacja z podróży

, więc też sporo o urokach podróżowania z dziećmi ;-)
> , wiÄ™c też sporo o urokach podróżowania z dziećmi ;-)
ruda_kasia
pon, 25 lut 2013 - 16:46
Moja Baśka w wieku Pi zwiedzała z nami Barcelonę, teraz ma 13 i marzy o Wenecji (może w te wakacje?) oraz o oceanie, który my widzieliśmy a ona nie. Ale nie wiem, czy to efekt tego, że podejście do podróżowania mamy podobne do kalarepowego icon_wink.gif. Muszę powiedzieć, że przy zwiedzaniu Pragi w ferie było całkiem ok, mimo że zimno.
Dziekuję za relację, bo ostatnio zuzka p;ytała, czy pojedziemy kiedyś do Disneylandu (bo właśnie uczyli się o Paryżu)... tylko mamusia musi trochę kasy zarobić.
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post pon, 25 lut 2013 - 16:46
Post #21

Moja Baśka w wieku Pi zwiedzała z nami Barcelonę, teraz ma 13 i marzy o Wenecji (może w te wakacje?) oraz o oceanie, który my widzieliśmy a ona nie. Ale nie wiem, czy to efekt tego, że podejście do podróżowania mamy podobne do kalarepowego icon_wink.gif. Muszę powiedzieć, że przy zwiedzaniu Pragi w ferie było całkiem ok, mimo że zimno.
Dziekuję za relację, bo ostatnio zuzka p;ytała, czy pojedziemy kiedyś do Disneylandu (bo właśnie uczyli się o Paryżu)... tylko mamusia musi trochę kasy zarobić.
kalarepa78
pon, 25 lut 2013 - 21:14
Kasiu, miło Cię tu widzieć 02.gif
Z tych opisywanych kosztów bez zbytniego "żyłowania się" można jeszcze nieco ściąć (choć Wy potrzebujecie 4 biletów lotnicznych i do Disneylandu, a nie - 3) - choćby wybierając lokum nieco dalej od centrum (to już oszczędnosć ok. 500 zł)
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post pon, 25 lut 2013 - 21:14
Post #22

Kasiu, miło Cię tu widzieć 02.gif
Z tych opisywanych kosztów bez zbytniego "żyłowania się" można jeszcze nieco ściąć (choć Wy potrzebujecie 4 biletów lotnicznych i do Disneylandu, a nie - 3) - choćby wybierając lokum nieco dalej od centrum (to już oszczędnosć ok. 500 zł)

--------------------




> Paryż i Disneyland_relacja z podróży, wiÄ™c też sporo o urokach podróżowania z dziećmi ;-)
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 18:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama