Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Rocznik '87 :)

> 
Nessi
czw, 06 sie 2009 - 14:55
Aż dziwo, że taki wątek wcześniej nie powstał. Ale chyba znajdę tu forumowiczki - rówieśniczki? icon_smile.gif

To ja się może przedstawię icon_smile.gif
Magda, 22 lata. Niezamężna - przynajmniej jak na razie icon_wink.gif
Pod serduszkiem noszę 19 tyg córunięicon_smile.gif
Serdecznie zapraszam do pochwalenia się swoimi pociechami, brzusiami, historiami, podzielenia się doświadczeniem itd., itp.icon_smile.gif


Ten post edytował Magda87 pon, 31 sie 2009 - 23:26
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post czw, 06 sie 2009 - 14:55
Post #1

Aż dziwo, że taki wątek wcześniej nie powstał. Ale chyba znajdę tu forumowiczki - rówieśniczki? icon_smile.gif

To ja się może przedstawię icon_smile.gif
Magda, 22 lata. Niezamężna - przynajmniej jak na razie icon_wink.gif
Pod serduszkiem noszę 19 tyg córunięicon_smile.gif
Serdecznie zapraszam do pochwalenia się swoimi pociechami, brzusiami, historiami, podzielenia się doświadczeniem itd., itp.icon_smile.gif


--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
Gacuszka
nie, 09 sie 2009 - 13:28
I ja też z rocznika '87 icon_biggrin.gif

Mam na imię Asia.Jestem mamą 11 miesięcznej córeczki.Od 2 lat mężatka icon_wink.gif
a oto moj słońce


Gacuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,681
Dołączył: czw, 03 sty 08 - 15:25
Skąd: KRAKÓW
Nr użytkownika: 17,437

GG:


post nie, 09 sie 2009 - 13:28
Post #2

I ja też z rocznika '87 icon_biggrin.gif

Mam na imię Asia.Jestem mamą 11 miesięcznej córeczki.Od 2 lat mężatka icon_wink.gif
a oto moj słońce




--------------------



Nessi
nie, 09 sie 2009 - 18:34
No w końcu icon_smile.gif Już myślałam, że jestem sama icon_smile.gif
Gacuszka Śliczną masz córunię icon_smile.gif

Ten post edytował Magda87 nie, 09 sie 2009 - 18:34
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post nie, 09 sie 2009 - 18:34
Post #3

No w końcu icon_smile.gif Już myślałam, że jestem sama icon_smile.gif
Gacuszka Śliczną masz córunię icon_smile.gif

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
Gacuszka
pon, 10 sie 2009 - 00:00
dziekujÄ™ icon_wink.gif
Magda, jeszcze trochÄ™ i Ty utulisz w ramionach swoje dzieciÄ…tko icon_razz.gif
Tak w ogóle, to kogo masz w brzuszku?
Gacuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,681
Dołączył: czw, 03 sty 08 - 15:25
Skąd: KRAKÓW
Nr użytkownika: 17,437

GG:


post pon, 10 sie 2009 - 00:00
Post #4

dziekujÄ™ icon_wink.gif
Magda, jeszcze trochÄ™ i Ty utulisz w ramionach swoje dzieciÄ…tko icon_razz.gif
Tak w ogóle, to kogo masz w brzuszku?

--------------------



Nessi
pon, 10 sie 2009 - 10:11
Od trzech tygodni wiem, że to córunia icon_smile.gif Jak to się mówi, nieważne co, oby zdrowe, ale ja jakoś tak szczególnie ucieszyłam się z tej wieści icon_smile.gif Te sukieneczki, spineczki, kokardki...będzie moją małą Księżniczką icon_biggrin.gif
Mam nadzieję, że nie wyszło zbyt przedmiotowo, bo nie to mam na myśli icon_wink.gif

Gacuszko powiedz mi czy używałaś jakiś kremów na rozstępy? Jak tak, to jakich? Ja zamierzam się na Mustele, ponoć dobra, nawet jedna z najlepszych. Chyba warto zainwestować.
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post pon, 10 sie 2009 - 10:11
Post #5

Od trzech tygodni wiem, że to córunia icon_smile.gif Jak to się mówi, nieważne co, oby zdrowe, ale ja jakoś tak szczególnie ucieszyłam się z tej wieści icon_smile.gif Te sukieneczki, spineczki, kokardki...będzie moją małą Księżniczką icon_biggrin.gif
Mam nadzieję, że nie wyszło zbyt przedmiotowo, bo nie to mam na myśli icon_wink.gif

Gacuszko powiedz mi czy używałaś jakiś kremów na rozstępy? Jak tak, to jakich? Ja zamierzam się na Mustele, ponoć dobra, nawet jedna z najlepszych. Chyba warto zainwestować.

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
Gacuszka
pon, 10 sie 2009 - 10:43
w takim razie gratuluję córeczki icon_wink.gif Ja chcialam syna mieć, ale córka też mi pasuje,chociaż jest diabłem już od urodzenia,ale najwazniejsze,że jest zdrowa i dobrze się rozwija.

Kremu na rozstępy uzywałam -Perfecta Mama- rzadko,bo mi się niechciało,ale rozstępów miałam malutko.Jakoś same mi zlazły.
Prawie rok po porodzie a ja już śladów nie mam. icon_wink.gif Ale Mustela,to też wiem że ma dobre opinie


Gacuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,681
Dołączył: czw, 03 sty 08 - 15:25
Skąd: KRAKÓW
Nr użytkownika: 17,437

GG:


post pon, 10 sie 2009 - 10:43
Post #6

w takim razie gratuluję córeczki icon_wink.gif Ja chcialam syna mieć, ale córka też mi pasuje,chociaż jest diabłem już od urodzenia,ale najwazniejsze,że jest zdrowa i dobrze się rozwija.

Kremu na rozstępy uzywałam -Perfecta Mama- rzadko,bo mi się niechciało,ale rozstępów miałam malutko.Jakoś same mi zlazły.
Prawie rok po porodzie a ja już śladów nie mam. icon_wink.gif Ale Mustela,to też wiem że ma dobre opinie




--------------------



ptentegesowa
pon, 31 sie 2009 - 20:58
Witam wszystkie panie:) Mam na imię Agnieszka, 22 lata, mężatka od roku. Mamy wspaniałego synka - Pawełka:) Któremu rosną ząbki i czasem daje popalićicon_smile.gif Bardzo przyjemne uczucie wiedzieć,że na forum sa mamy w Twoim wieku. Mam nadzieje,że te posty troszkę ruszą bo coś tu cicho:)
ptentegesowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 213
Dołączył: pon, 29 cze 09 - 13:19
Nr użytkownika: 28,010




post pon, 31 sie 2009 - 20:58
Post #7

Witam wszystkie panie:) Mam na imię Agnieszka, 22 lata, mężatka od roku. Mamy wspaniałego synka - Pawełka:) Któremu rosną ząbki i czasem daje popalićicon_smile.gif Bardzo przyjemne uczucie wiedzieć,że na forum sa mamy w Twoim wieku. Mam nadzieje,że te posty troszkę ruszą bo coś tu cicho:)

--------------------
Nessi
pon, 31 sie 2009 - 23:29
Witam Agnieszko:)
Z postami tak kiepsko, bo i nas niewiele, ale mam nadzieje, że będzie nas coraz więcej:) No i ja pewnie nie raz napiszę do bardziej doświadczonych koleżanek (jak na razie jestem jedyną cięzarówką).
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post pon, 31 sie 2009 - 23:29
Post #8

Witam Agnieszko:)
Z postami tak kiepsko, bo i nas niewiele, ale mam nadzieje, że będzie nas coraz więcej:) No i ja pewnie nie raz napiszę do bardziej doświadczonych koleżanek (jak na razie jestem jedyną cięzarówką).

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
Naz
wto, 01 wrz 2009 - 08:56
Na pewno nie jest was mało, tylko pisać się nie chce icon_wink.gif
Tak jak z rocznikiem `86. Kobitki sÄ…, a wÄ…tku brak!
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post wto, 01 wrz 2009 - 08:56
Post #9

Na pewno nie jest was mało, tylko pisać się nie chce icon_wink.gif
Tak jak z rocznikiem `86. Kobitki sÄ…, a wÄ…tku brak!

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
Nessi
wto, 01 wrz 2009 - 09:40
No to leniuchy, troszkÄ™ mobilizacji icon_wink.gif


I soczek stawiam impreza.gif za mój 6 miesiąc (jeuuu kiedy to minęło).
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post wto, 01 wrz 2009 - 09:40
Post #10

No to leniuchy, troszkÄ™ mobilizacji icon_wink.gif


I soczek stawiam impreza.gif za mój 6 miesiąc (jeuuu kiedy to minęło).

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
ptentegesowa
wto, 01 wrz 2009 - 20:21
Ciąża szybko leci:) Ja nie pamiętam kiedy te 9 miesięcy zleciało,a te pół roku to chyba jeszcze szybciej. Teraz mój Pawełek ząbkuje... ech... no czasem daaaaaaaaaaaaje czadu:P

A jak tam pewnie już nie możesz się doczekać? Pamietam jak poczułam pierwszy raz ruchy maluszka nie zpomniane uczucie icon_smile.gif
ptentegesowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 213
Dołączył: pon, 29 cze 09 - 13:19
Nr użytkownika: 28,010




post wto, 01 wrz 2009 - 20:21
Post #11

Ciąża szybko leci:) Ja nie pamiętam kiedy te 9 miesięcy zleciało,a te pół roku to chyba jeszcze szybciej. Teraz mój Pawełek ząbkuje... ech... no czasem daaaaaaaaaaaaje czadu:P

A jak tam pewnie już nie możesz się doczekać? Pamietam jak poczułam pierwszy raz ruchy maluszka nie zpomniane uczucie icon_smile.gif

--------------------
Nessi
wto, 01 wrz 2009 - 21:03
Ja nadal jeszcze jestem pełna obaw. Pierwsza dzidzia i martwie sie, że mogę sobie nie radzić za dobrze.
I w ogóle taka troszkę wystrachana jestem...
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post wto, 01 wrz 2009 - 21:03
Post #12

Ja nadal jeszcze jestem pełna obaw. Pierwsza dzidzia i martwie sie, że mogę sobie nie radzić za dobrze.
I w ogóle taka troszkę wystrachana jestem...

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
ptentegesowa
śro, 02 wrz 2009 - 10:16
Jest to zupełnie normalne. Ja miałam tak samo, ale zobaczysz jak szybko to minie. Pamiętam jak pierwszy raz zmieniałam maluszkowi pampersa ręce mi drżały:P Ale jak mi mówili,że napewno sobie proadzę to jakoś jednym uchem mi to wleciało innym wyleciało. A teraz Pawełek nie chce z nikim spać tylko ze mną,jak mnie nie widzi dłużej niż godzine to charkterystcznie zaczyna mnie wołać ( i tu własnie moje obawy,bo od października 4 rok studiów zaczynam i nie wiem jak to będzie,na szczęście zaoczne więc tylko weekendy). Co do obaw jeszcze to dobrze,że się boisz tzn,że poważnie do tego podchodzisz i napewno będziesz bardzo dobrą mamąicon_smile.gif

A my dzisiaj idziemy do lekarza po zupkach jarzynkowych maluszkowi coś nie pasuje i cały dzień robi kupy...co u takiego bobasa już nie jest normalne. Kupa niby normalna,ale lepiej to skontrolować i może jakąś dietkę albo co... zobaczymy co pediatra powie.



Ten post edytował ptentegesowa śro, 02 wrz 2009 - 10:18
ptentegesowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 213
Dołączył: pon, 29 cze 09 - 13:19
Nr użytkownika: 28,010




post śro, 02 wrz 2009 - 10:16
Post #13

Jest to zupełnie normalne. Ja miałam tak samo, ale zobaczysz jak szybko to minie. Pamiętam jak pierwszy raz zmieniałam maluszkowi pampersa ręce mi drżały:P Ale jak mi mówili,że napewno sobie proadzę to jakoś jednym uchem mi to wleciało innym wyleciało. A teraz Pawełek nie chce z nikim spać tylko ze mną,jak mnie nie widzi dłużej niż godzine to charkterystcznie zaczyna mnie wołać ( i tu własnie moje obawy,bo od października 4 rok studiów zaczynam i nie wiem jak to będzie,na szczęście zaoczne więc tylko weekendy). Co do obaw jeszcze to dobrze,że się boisz tzn,że poważnie do tego podchodzisz i napewno będziesz bardzo dobrą mamąicon_smile.gif

A my dzisiaj idziemy do lekarza po zupkach jarzynkowych maluszkowi coś nie pasuje i cały dzień robi kupy...co u takiego bobasa już nie jest normalne. Kupa niby normalna,ale lepiej to skontrolować i może jakąś dietkę albo co... zobaczymy co pediatra powie.



--------------------
Gacuszka
śro, 02 wrz 2009 - 14:46
Hej icon_wink.gif

O! Ile już pościków się zrobiło...hehe 03.gif
Patrycja za tydzień kończy rok! 37.gif
z dnia na dzień robi się fajnutka,ale i tak z niej jest niezły diabeł!
Ale jest naszÄ… dumÄ… i bardzo jÄ… kochamy.
Od miesiąca młoda samodzielnie chodzi bez trzymanki więc mam luzy,ale trzeba jej pilnowąc,bo wszędzie włazi,czasem się uderzy i ryk na całą chałupę

magda- impreza.gif brawo_bis.gif za Twój 6 miesiąc ;)Zazdroszczę tego oczekiwania... ja póki co,dziecka kolejnego narazie nie planuję.

ptentegesowa-a może pochwalisz się Pawełkiem?
Gacuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,681
Dołączył: czw, 03 sty 08 - 15:25
Skąd: KRAKÓW
Nr użytkownika: 17,437

GG:


post śro, 02 wrz 2009 - 14:46
Post #14

Hej icon_wink.gif

O! Ile już pościków się zrobiło...hehe 03.gif
Patrycja za tydzień kończy rok! 37.gif
z dnia na dzień robi się fajnutka,ale i tak z niej jest niezły diabeł!
Ale jest naszÄ… dumÄ… i bardzo jÄ… kochamy.
Od miesiąca młoda samodzielnie chodzi bez trzymanki więc mam luzy,ale trzeba jej pilnowąc,bo wszędzie włazi,czasem się uderzy i ryk na całą chałupę

magda- impreza.gif brawo_bis.gif za Twój 6 miesiąc ;)Zazdroszczę tego oczekiwania... ja póki co,dziecka kolejnego narazie nie planuję.

ptentegesowa-a może pochwalisz się Pawełkiem?

--------------------



ptentegesowa
śro, 02 wrz 2009 - 17:36
Z chęcią się pochwale. Dzisiaj wieczorkiem poproszę męża mego,aby coś zrobił abym mogła fotki dodaćicon_smile.gif Tylko to pewnie będzie późnym wieczorkiem, ale lada dzień napewno cosik się pojawi:)

A po wizycie u lekarza okazało się, że wszystko jest ok - chyba troszkę spanikowaliśmy icon_razz.gif
ptentegesowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 213
Dołączył: pon, 29 cze 09 - 13:19
Nr użytkownika: 28,010




post śro, 02 wrz 2009 - 17:36
Post #15

Z chęcią się pochwale. Dzisiaj wieczorkiem poproszę męża mego,aby coś zrobił abym mogła fotki dodaćicon_smile.gif Tylko to pewnie będzie późnym wieczorkiem, ale lada dzień napewno cosik się pojawi:)

A po wizycie u lekarza okazało się, że wszystko jest ok - chyba troszkę spanikowaliśmy icon_razz.gif

--------------------
ptentegesowa
śro, 02 wrz 2009 - 18:52


Udało mi się męża wcześniej zmotywować icon_biggrin.gif A ten powyżej to mój Pawełek:)
ptentegesowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 213
Dołączył: pon, 29 cze 09 - 13:19
Nr użytkownika: 28,010




post śro, 02 wrz 2009 - 18:52
Post #16



Udało mi się męża wcześniej zmotywować icon_biggrin.gif A ten powyżej to mój Pawełek:)

--------------------
Nessi
czw, 03 wrz 2009 - 09:09
Agnieszka Niezły przystojniak z Twojego Pawełka, jest naprawdę słodki.
A i napisz co tam lekarz powiedział.

Gacuszka no teraz to może i możesz zazdrościć, ale do 4 miesiąca naprawdę nie było czego. Czułam się naprawdę fatalnie; wymioty, osłabienie, humory. Nie miałam siły wstać z łóżka. Dziwiłam się kobietom, które uważały, że ciąża to najwspanialszy okres w życiu kobiety, bo dla mnie było to coś nieopisanie strasznego. Ale już jest dobrze, zapominam o tym co było i cieszę się ruchami małej:) (dzisiaj to mnie kopaniem obudziła;))
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post czw, 03 wrz 2009 - 09:09
Post #17

Agnieszka Niezły przystojniak z Twojego Pawełka, jest naprawdę słodki.
A i napisz co tam lekarz powiedział.

Gacuszka no teraz to może i możesz zazdrościć, ale do 4 miesiąca naprawdę nie było czego. Czułam się naprawdę fatalnie; wymioty, osłabienie, humory. Nie miałam siły wstać z łóżka. Dziwiłam się kobietom, które uważały, że ciąża to najwspanialszy okres w życiu kobiety, bo dla mnie było to coś nieopisanie strasznego. Ale już jest dobrze, zapominam o tym co było i cieszę się ruchami małej:) (dzisiaj to mnie kopaniem obudziła;))

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
Gacuszka
czw, 03 wrz 2009 - 11:01
ptentegesowa - Pawełek jest śliczny.Buzię ma jak laleczka. icon_wink.gif Ile waży jeśli można wiedzieć?Bo taki pucuś się wydaje.Moja to chudzinka jest icon_wink.gif

Magda-ja miałam podobnie,z tym,że ja nawet i mdlałam.A humory miałam do końca ciąży.A ile się mój mąż biedaczek nacierpiał icon_cool.gif hehehe
gratuluję ruchów icon_wink.gif to super takie uczucie,a jeszcze lepsze pod koniec-jak się dzieć rozpycha icon_wink.gif

Ten post edytował Gacuszka czw, 03 wrz 2009 - 11:02
Gacuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,681
Dołączył: czw, 03 sty 08 - 15:25
Skąd: KRAKÓW
Nr użytkownika: 17,437

GG:


post czw, 03 wrz 2009 - 11:01
Post #18

ptentegesowa - Pawełek jest śliczny.Buzię ma jak laleczka. icon_wink.gif Ile waży jeśli można wiedzieć?Bo taki pucuś się wydaje.Moja to chudzinka jest icon_wink.gif

Magda-ja miałam podobnie,z tym,że ja nawet i mdlałam.A humory miałam do końca ciąży.A ile się mój mąż biedaczek nacierpiał icon_cool.gif hehehe
gratuluję ruchów icon_wink.gif to super takie uczucie,a jeszcze lepsze pod koniec-jak się dzieć rozpycha icon_wink.gif

--------------------



ptentegesowa
czw, 03 wrz 2009 - 12:25
Pawcio waży 9 kg, on duży był jak się urodził ważył prawie 4 kg.

A co do humorków w ciąży to ja miałam do końca icon_biggrin.gif A mój mąż cierpiał jak się później okazało,ale był bardzo dzielny i dzięki temu dużo sprzeczek nie było:P A mdłości miałam przez pierwszy miesiąc.
ptentegesowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 213
Dołączył: pon, 29 cze 09 - 13:19
Nr użytkownika: 28,010




post czw, 03 wrz 2009 - 12:25
Post #19

Pawcio waży 9 kg, on duży był jak się urodził ważył prawie 4 kg.

A co do humorków w ciąży to ja miałam do końca icon_biggrin.gif A mój mąż cierpiał jak się później okazało,ale był bardzo dzielny i dzięki temu dużo sprzeczek nie było:P A mdłości miałam przez pierwszy miesiąc.

--------------------
Gacuszka
czw, 03 wrz 2009 - 13:36
to duży chłopczyk.Moja jak patyczak wygląda,do tego wolniej przybiera teraz 37.gif
Gacuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,681
Dołączył: czw, 03 sty 08 - 15:25
Skąd: KRAKÓW
Nr użytkownika: 17,437

GG:


post czw, 03 wrz 2009 - 13:36
Post #20

to duży chłopczyk.Moja jak patyczak wygląda,do tego wolniej przybiera teraz 37.gif

--------------------



> Rocznik '87 :)
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama