Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

10 TYDZIEÅ„

> 
OLA77
czw, 29 mar 2007 - 18:40
WITAM PRZYSZłE I OBECNE MAMY! NO I ZNOWU MAM PYTANIE- JESTEM W 10 TYGODNU CIążY, DOKłADNIE TO ZACZęłAM JUż 11 TYDZ. POWIEDZCIE MI CZY KTóRAś Z WAS MIAłA DOść MOCNE UPłAWY A MOżE RACZEJ NIE TYLE UPłAWY CO śLUZ KTóRY POJAWIAł SIę PODCZAS SIKANIA? CZASAMI NAWET ZDARZA SIę żE DOSłOWNIE - PRZEPRASZAM ZA DOSADNE STWIERDZENIE-"MI ZWISA".NIE WIEM CZY MOżE FAKT Iż BRAłAM LEKI NA POZBYCIE SIę BAKTERII W MOCZU MA Z TYM JAKIś ZWIąZEK LUB MOżE DUPHASTON, KTóRY RóWNIEż BIORę. 2 TYG.TEMU MIAłAM ROBIONE USG I WSZYSTKO JEST OK. W MąDRYCH KśIążKACH I GAZETACH WYCZYTAłAM żE W TYM OKRESIE MOżE ZWIęKSZYć SIę WYDZIELINA Z POCHWY! CZEKAM NA WIADOMOśCI!
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post czw, 29 mar 2007 - 18:40
Post #1

WITAM PRZYSZłE I OBECNE MAMY! NO I ZNOWU MAM PYTANIE- JESTEM W 10 TYGODNU CIążY, DOKłADNIE TO ZACZęłAM JUż 11 TYDZ. POWIEDZCIE MI CZY KTóRAś Z WAS MIAłA DOść MOCNE UPłAWY A MOżE RACZEJ NIE TYLE UPłAWY CO śLUZ KTóRY POJAWIAł SIę PODCZAS SIKANIA? CZASAMI NAWET ZDARZA SIę żE DOSłOWNIE - PRZEPRASZAM ZA DOSADNE STWIERDZENIE-"MI ZWISA".NIE WIEM CZY MOżE FAKT Iż BRAłAM LEKI NA POZBYCIE SIę BAKTERII W MOCZU MA Z TYM JAKIś ZWIąZEK LUB MOżE DUPHASTON, KTóRY RóWNIEż BIORę. 2 TYG.TEMU MIAłAM ROBIONE USG I WSZYSTKO JEST OK. W MąDRYCH KśIążKACH I GAZETACH WYCZYTAłAM żE W TYM OKRESIE MOżE ZWIęKSZYć SIę WYDZIELINA Z POCHWY! CZEKAM NA WIADOMOśCI!
LilySnape
czw, 29 mar 2007 - 19:25
Dobrze wyczytałaś w mądrych książkach i gazetach.
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post czw, 29 mar 2007 - 19:25
Post #2

Dobrze wyczytałaś w mądrych książkach i gazetach.

--------------------
Marcin, 25.05.2007
TAQILLA
czw, 29 mar 2007 - 19:36
OLA77 dokładnie - mądre ksiązki nie kłamią wink.gif
Ja od samego początu ciązy "ślizgam się" icon_redface.gif wink.gif , moze nie aż tak bardzo, że "mi zwisa" jak to określiłaś, ale wystarczająco aby cały czas nosic wkładke higieniczną icon_redface.gif A miało być tak pięknie - 9 miesięcy bez tamponoów i podpasek.... icon_twisted.gif
TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post czw, 29 mar 2007 - 19:36
Post #3

OLA77 dokładnie - mądre ksiązki nie kłamią wink.gif
Ja od samego początu ciązy "ślizgam się" icon_redface.gif wink.gif , moze nie aż tak bardzo, że "mi zwisa" jak to określiłaś, ale wystarczająco aby cały czas nosic wkładke higieniczną icon_redface.gif A miało być tak pięknie - 9 miesięcy bez tamponoów i podpasek.... icon_twisted.gif

--------------------
Olivia 2007
Belcia
piÄ…, 30 mar 2007 - 09:20
Hej! Na pewno zawsze trzeba uwazac na rodzaj wydzieliny, ale ja tez mam uplawy. Nie sa moze "strasznie" obfite, ale tez sie troche tym martwilam. Nie widze jednak w nich nic podejrzanego, mysle wie, ze nie ma obaw!!!
Belcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 63
Dołączył: śro, 22 lis 06 - 18:40
Nr użytkownika: 8,627




post piÄ…, 30 mar 2007 - 09:20
Post #4

Hej! Na pewno zawsze trzeba uwazac na rodzaj wydzieliny, ale ja tez mam uplawy. Nie sa moze "strasznie" obfite, ale tez sie troche tym martwilam. Nie widze jednak w nich nic podejrzanego, mysle wie, ze nie ma obaw!!!
Gruszka
piÄ…, 30 mar 2007 - 09:26
Ola77, na pewno będziesz miała jeszcze wiele pytań odnośnie ciąży, więc najlepiej przejdź do swojego miesięcznego wątku - tam są dziewczyny z podobnym terminem (a więc i podobnymi problemami wink.gif ). Masz termin na październik? jeśli tak, to wątek masz tutaj: https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?...0748&start=1230

Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post piÄ…, 30 mar 2007 - 09:26
Post #5

Ola77, na pewno będziesz miała jeszcze wiele pytań odnośnie ciąży, więc najlepiej przejdź do swojego miesięcznego wątku - tam są dziewczyny z podobnym terminem (a więc i podobnymi problemami wink.gif ). Masz termin na październik? jeśli tak, to wątek masz tutaj: https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?...0748&start=1230

Pozdrawiam icon_biggrin.gif

--------------------
cydorka
piÄ…, 30 mar 2007 - 10:31
CYTAT(Gruszka)
Ola77, na pewno będziesz miała jeszcze wiele pytań odnośnie ciąży, więc najlepiej przejdź do swojego miesięcznego wątku - tam są dziewczyny z podobnym terminem (a więc i podobnymi problemami icon_wink.gif ). Masz termin na październik? jeśli tak, to wątek masz tutaj: https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?...0748&start=1230

Pozdrawiam icon_biggrin.gif



popieram i dziękuje Gruszce za wyręczenie
cyd
cydorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,410
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:09
Nr użytkownika: 343




post piÄ…, 30 mar 2007 - 10:31
Post #6

CYTAT(Gruszka)
Ola77, na pewno będziesz miała jeszcze wiele pytań odnośnie ciąży, więc najlepiej przejdź do swojego miesięcznego wątku - tam są dziewczyny z podobnym terminem (a więc i podobnymi problemami icon_wink.gif ). Masz termin na październik? jeśli tak, to wątek masz tutaj: https://www.maluchy.pl/forum/viewtopic.php?...0748&start=1230

Pozdrawiam icon_biggrin.gif



popieram i dziękuje Gruszce za wyręczenie
cyd
> 10 TYDZIEÅ„
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 02:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama