Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Etiaxil - dezodorant

> 
Siunia
pią, 07 paź 2005 - 09:51
CYTAT(Arwen)
Siunia dla mnie

przede wszystkim działa
aplikuję wieczorem, rano zmywam i przez cztery - pięc dni mam spokój


W zasadzie to nic nie napisałaś.
Co znaczy "działa"? Chodziło mi o funkcje jakie dla Was spełnia.
I co znaczy "na 4- 5 dni mam spokój'? Fajnie, fajnie.... ale z czym masz spokój?

To, że inni dzięki temu dezodorantowi "mają spokój" to ja wiem. Tylko "spokój" z czym?
Wszyscy nazywają go CUDEM icon_wink.gif, To już też czytałam. Ale DLACZEGO?
O to mi chodziło.
Bo ja pisząc, że Ariel jest lepszy od Vizira uzasadniłabym* dlaczego icon_wink.gif

- Siunia


* nie wiem czy Ariel lepszy od Vizira, miało posłużyć jako przykład icon_wink.gif
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post pią, 07 paź 2005 - 09:51
Post #21

CYTAT(Arwen)
Siunia dla mnie

przede wszystkim działa
aplikuję wieczorem, rano zmywam i przez cztery - pięc dni mam spokój


W zasadzie to nic nie napisałaś.
Co znaczy "działa"? Chodziło mi o funkcje jakie dla Was spełnia.
I co znaczy "na 4- 5 dni mam spokój'? Fajnie, fajnie.... ale z czym masz spokój?

To, że inni dzięki temu dezodorantowi "mają spokój" to ja wiem. Tylko "spokój" z czym?
Wszyscy nazywają go CUDEM icon_wink.gif, To już też czytałam. Ale DLACZEGO?
O to mi chodziło.
Bo ja pisząc, że Ariel jest lepszy od Vizira uzasadniłabym* dlaczego icon_wink.gif

- Siunia


* nie wiem czy Ariel lepszy od Vizira, miało posłużyć jako przykład icon_wink.gif
Arwena.
pią, 07 paź 2005 - 09:55
Siunia no nie chciałam pisac dosłownie

Przez cztery pięć dnie nie pocę się pod pachami , bluzka nawet ta z dodatkiem lycry jest sucha, zero zapachów.
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pią, 07 paź 2005 - 09:55
Post #22

Siunia no nie chciałam pisac dosłownie

Przez cztery pięć dnie nie pocę się pod pachami , bluzka nawet ta z dodatkiem lycry jest sucha, zero zapachów.

--------------------
everybody lies
Jaco
pią, 07 paź 2005 - 17:11
Arwen,
Ale to znaczy, ze przez 5 dni siÄ™ nie myjesz pod pachami icon_eek.gif
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pią, 07 paź 2005 - 17:11
Post #23

Arwen,
Ale to znaczy, ze przez 5 dni siÄ™ nie myjesz pod pachami icon_eek.gif

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Litka
pią, 07 paź 2005 - 17:15
że się nie poci, to chyba nie znaczy, ze się nie myje icon_rolleyes.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post pią, 07 paź 2005 - 17:15
Post #24

że się nie poci, to chyba nie znaczy, ze się nie myje icon_rolleyes.gif
Jaco
pią, 07 paź 2005 - 17:16
No ale jak się myje to się przecież zmywa..... Czy nie icon_rolleyes.gif ?
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pią, 07 paź 2005 - 17:16
Post #25

No ale jak się myje to się przecież zmywa..... Czy nie icon_rolleyes.gif ?

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Litka
pią, 07 paź 2005 - 17:20
ale co zmywa? ten dezodorant? no zmywa, zmywa, ale on jak to na CUD przystało powoduje zmniejszone, a właaściwe zadne wydzielanie potu pod pachami icon_biggrin.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post pią, 07 paź 2005 - 17:20
Post #26

ale co zmywa? ten dezodorant? no zmywa, zmywa, ale on jak to na CUD przystało powoduje zmniejszone, a właaściwe zadne wydzielanie potu pod pachami icon_biggrin.gif
Jaco
pią, 07 paź 2005 - 17:22
Hmmm, no to może się skuszę:) Cud do stóp mi się podoba icon_smile.gif
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post pią, 07 paź 2005 - 17:22
Post #27

Hmmm, no to może się skuszę:) Cud do stóp mi się podoba icon_smile.gif

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Arwena.
pią, 07 paź 2005 - 17:49
Jaco myję się icon_lol.gif oczywiście. Po umyciu się nie trzeba ponownie nakładać.

Lidka icon_biggrin.gif
Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post pią, 07 paź 2005 - 17:49
Post #28

Jaco myję się icon_lol.gif oczywiście. Po umyciu się nie trzeba ponownie nakładać.

Lidka icon_biggrin.gif

--------------------
everybody lies
amo
pią, 07 paź 2005 - 20:53
A ja probowalm kilka razy i chyba mnie uczula, bo juz po drugiej aplikacji nieznoscnie swedzi mnie posmarowane miejsce i MUSZE go zmyc niestety. Kupilam zreszta ten do skory wrazliwej. Szkoda, bo rzeczywiscie dziala icon_lol.gif rewelacyjnie.
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post pią, 07 paź 2005 - 20:53
Post #29

A ja probowalm kilka razy i chyba mnie uczula, bo juz po drugiej aplikacji nieznoscnie swedzi mnie posmarowane miejsce i MUSZE go zmyc niestety. Kupilam zreszta ten do skory wrazliwej. Szkoda, bo rzeczywiscie dziala icon_lol.gif rewelacyjnie.

--------------------



Okruszek (+2010)
Siunia
sob, 08 paź 2005 - 00:09
Zatem przez Was icon_twisted.gif będę musiała nabyć owo CUDO
Tylko nie wiem kiedy... icon_confused.gif


- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post sob, 08 paź 2005 - 00:09
Post #30

Zatem przez Was icon_twisted.gif będę musiała nabyć owo CUDO
Tylko nie wiem kiedy... icon_confused.gif


- Siunia
Siunia
śro, 19 paź 2005 - 15:33
Melduję, ze sprawdziłam pojemność... jest jak piszecie...
Tylko opakowanie mnie zmyliło.... icon_confused.gif


- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post śro, 19 paź 2005 - 15:33
Post #31

Melduję, ze sprawdziłam pojemność... jest jak piszecie...
Tylko opakowanie mnie zmyliło.... icon_confused.gif


- Siunia
mama_do_kwadratu
wto, 17 lis 2009 - 20:23
A czy Super Deo komuś pomógł?

A Antidral ?
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post wto, 17 lis 2009 - 20:23
Post #32

A czy Super Deo komuś pomógł?

A Antidral ?

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Tusiol
wto, 17 lis 2009 - 21:07
Mama_do_kwadratu - nic z tego, co wstawiłaś na mnie nie działało. Antidral odbarwił mi jeszcze bluzki. Przerobiłam jeszcze niemiecki Hydro Fugal (czy jakoś tak) - bez efektu.
Ale polecany Etiaxil - bardzo. Polecam szczególnie ten do skóry wrażliwej.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post wto, 17 lis 2009 - 21:07
Post #33

Mama_do_kwadratu - nic z tego, co wstawiłaś na mnie nie działało. Antidral odbarwił mi jeszcze bluzki. Przerobiłam jeszcze niemiecki Hydro Fugal (czy jakoś tak) - bez efektu.
Ale polecany Etiaxil - bardzo. Polecam szczególnie ten do skóry wrażliwej.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
lalalala
śro, 18 lis 2009 - 06:22
Ja stosuje Antidral. Polski odpowiednik wg mnie, a kosztuje ok.15-17 zł. Latem używam częściej (co 4-5dni),a zimą.... raz na 10 dni. No i oczywiście myję się codziennie, nawet więcej - po dwóch godzinach zazwyczaj już go zmywam - i działa. Rzeczywiście może odbarwić odzież, ale ja na 3 lata stosowania mam jedną! bluzkę, która ma coś, nie wiem co w swoim składzie, że wchodzi w jakąś reakcję z tym środkiem i się odbarwia. Ale - to przebarwienie spiera się bez problemu z ubrania! No i metoda jest na to - nałożyć wieczorem, rano zmyć. I po kłopocie z odbarwianiem.
Na pewno nie aplikować sobie po goleniu (nawet na następny dzień), bo piecze.

A tym się wg mnie oba różnią od secretów, rexon i innych, że to są środki lecznicze, hamują aktywność gruczołów potowych. Chyba chlorek glinowy ma to działanie.

Stosowałam Etiaxil i jeszcze z Vichy taki środek w kremie (też raz na tydzień). Vichy był fajny, delikatny - ale cena........ No i teraz stosuję Antidral głównie ze względu na cenę... Choć to jest wydatek raz na pół roku. Antidralu jest 50 ml.
lalalala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,376
Dołączył: pon, 23 sty 06 - 12:57
Nr użytkownika: 4,679




post śro, 18 lis 2009 - 06:22
Post #34

Ja stosuje Antidral. Polski odpowiednik wg mnie, a kosztuje ok.15-17 zł. Latem używam częściej (co 4-5dni),a zimą.... raz na 10 dni. No i oczywiście myję się codziennie, nawet więcej - po dwóch godzinach zazwyczaj już go zmywam - i działa. Rzeczywiście może odbarwić odzież, ale ja na 3 lata stosowania mam jedną! bluzkę, która ma coś, nie wiem co w swoim składzie, że wchodzi w jakąś reakcję z tym środkiem i się odbarwia. Ale - to przebarwienie spiera się bez problemu z ubrania! No i metoda jest na to - nałożyć wieczorem, rano zmyć. I po kłopocie z odbarwianiem.
Na pewno nie aplikować sobie po goleniu (nawet na następny dzień), bo piecze.

A tym się wg mnie oba różnią od secretów, rexon i innych, że to są środki lecznicze, hamują aktywność gruczołów potowych. Chyba chlorek glinowy ma to działanie.

Stosowałam Etiaxil i jeszcze z Vichy taki środek w kremie (też raz na tydzień). Vichy był fajny, delikatny - ale cena........ No i teraz stosuję Antidral głównie ze względu na cenę... Choć to jest wydatek raz na pół roku. Antidralu jest 50 ml.
evil mom
śro, 18 lis 2009 - 08:11
Też Antidral stosuję, przez pierwsze użycia stosowałam go na całą noc i rano zmywałam, teraz po pół roku używania co kilka dni, stosuję max na dwie godziny, jak poprzedniczka... i super działa...tylko przez chwilę szczypie, ale to kwestia przyzwyczajenia icon_wink.gif za to jaki komfort że nie ma mokrych plamek pod pachami icon_biggrin.gif
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post śro, 18 lis 2009 - 08:11
Post #35

Też Antidral stosuję, przez pierwsze użycia stosowałam go na całą noc i rano zmywałam, teraz po pół roku używania co kilka dni, stosuję max na dwie godziny, jak poprzedniczka... i super działa...tylko przez chwilę szczypie, ale to kwestia przyzwyczajenia icon_wink.gif za to jaki komfort że nie ma mokrych plamek pod pachami icon_biggrin.gif
Ma.
śro, 18 lis 2009 - 08:13
Ja rowniez uzywam antidralu i bardzo go sobie chwale...tylko nieznosnie swedzi, ale czego sie nie zniesie by nie dac plamy 08.gif
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
SkÄ…d: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post śro, 18 lis 2009 - 08:13
Post #36

Ja rowniez uzywam antidralu i bardzo go sobie chwale...tylko nieznosnie swedzi, ale czego sie nie zniesie by nie dac plamy 08.gif
Mafia
śro, 18 lis 2009 - 08:32
Żaden u mnie się nie sprawdził, wszystkie powodowały niemiłosierne swędzenie i wysypkę. Zresztą to mój odwieczny problem, generalnie każdy antyperspiant powoduje uczulenie i stisuję jedynie w bardzo wyjątkowych sytuacjach, a przez reszte roku męczę się.
Stosuję zwykły roll-on niby mineralny z Garniera do skóry wrażliwej za ok. 10 zł. Jedyny, który mnie nie uczula.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 18 lis 2009 - 08:32
Post #37

Żaden u mnie się nie sprawdził, wszystkie powodowały niemiłosierne swędzenie i wysypkę. Zresztą to mój odwieczny problem, generalnie każdy antyperspiant powoduje uczulenie i stisuję jedynie w bardzo wyjątkowych sytuacjach, a przez reszte roku męczę się.
Stosuję zwykły roll-on niby mineralny z Garniera do skóry wrażliwej za ok. 10 zł. Jedyny, który mnie nie uczula.

--------------------
Mafia
mama_do_kwadratu
sob, 21 lis 2009 - 16:01
Kupiłam Antidral. Zobaczymy.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post sob, 21 lis 2009 - 16:01
Post #38

Kupiłam Antidral. Zobaczymy.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
linkin00
czw, 09 cze 2011 - 16:28
Witam !!
Mam niesamowity problem z moimi paszkami strasznie się pocą niewazne czy jest upał czy jakiś wysiłek fizyczne mam spore plamy pod pachami na ubraniu nie chodzi nawet o przykry zapach bo akurat takiego nie ma ale mało estetycznie to wygląda noo i nie czuję się komfortowo ... próbowałem kilku środków najpierw zacząłem terapię ziołolecznictwem gdyż słyszałem ze niektóre zioła pomagają na taką przypadłosć jaką jest nadmierna potliwosć ale ostatnio koleżanka mówiła ze miała taki sam problem póki nie zażyła cudownego środka jakim jest Etiaxil icon_smile.gif trochę się już o nim naczytałem i jestem zdecydowany go sobie zafundować mam tylko jedno pytanie czy podczas stosowania tego srodka należy stosowac inne antyperspiranty czy stosować go w zastępstwie ??? Wyczytałem ze stosuje się go kilka razy w tygodniu ( w zależnosci od efektów) ale czy w miedzyczasie mozna odstawić pozaostałe antyperspiranty ???
Pozdrawiam Juri
linkin00


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 09 cze 11 - 16:14
Nr użytkownika: 36,875




post czw, 09 cze 2011 - 16:28
Post #39

Witam !!
Mam niesamowity problem z moimi paszkami strasznie się pocą niewazne czy jest upał czy jakiś wysiłek fizyczne mam spore plamy pod pachami na ubraniu nie chodzi nawet o przykry zapach bo akurat takiego nie ma ale mało estetycznie to wygląda noo i nie czuję się komfortowo ... próbowałem kilku środków najpierw zacząłem terapię ziołolecznictwem gdyż słyszałem ze niektóre zioła pomagają na taką przypadłosć jaką jest nadmierna potliwosć ale ostatnio koleżanka mówiła ze miała taki sam problem póki nie zażyła cudownego środka jakim jest Etiaxil icon_smile.gif trochę się już o nim naczytałem i jestem zdecydowany go sobie zafundować mam tylko jedno pytanie czy podczas stosowania tego srodka należy stosowac inne antyperspiranty czy stosować go w zastępstwie ??? Wyczytałem ze stosuje się go kilka razy w tygodniu ( w zależnosci od efektów) ale czy w miedzyczasie mozna odstawić pozaostałe antyperspiranty ???
Pozdrawiam Juri
serca dwa
nie, 12 cze 2011 - 23:04
Antyperspiranty mają za główne zadanie powstrzymać pocenie, jeśli problem ten rozwiązuje etiaxil, to antyperspirant jest już zbędny icon_smile.gif Choć oczywiście można używać jeśli się lubi, np. ze względu na przyjemny zapach.
Ja stosuję już kilka lat antidral, kupiłam na początek jako że tańszy i super się sprawdził. Aplikuję 1-2x w tygodniu.
serca dwa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 267
Dołączył: wto, 16 lis 10 - 09:14
SkÄ…d: z okolic Kielc
Nr użytkownika: 34,918




post nie, 12 cze 2011 - 23:04
Post #40

Antyperspiranty mają za główne zadanie powstrzymać pocenie, jeśli problem ten rozwiązuje etiaxil, to antyperspirant jest już zbędny icon_smile.gif Choć oczywiście można używać jeśli się lubi, np. ze względu na przyjemny zapach.
Ja stosuję już kilka lat antidral, kupiłam na początek jako że tańszy i super się sprawdził. Aplikuję 1-2x w tygodniu.

--------------------

> Etiaxil - dezodorant
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 05:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama