Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Prawnik Rozwód Trójmiasto

> 
Melena
pon, 19 sty 2015 - 17:50
Na szczęście sprawa nie dotyczy mnie ( w moim małżeństwie wszystko jak na razie jest ok...) niemniej moja koleżanka ma duży problem ponieważ nie może się dogadać ze swoim mężem. Są aktualnie w trakcie rozwodu a drań miga się od alimentów. Jest zatrudniony na czarno , zarabia bardzo dobre pieniądze ale nic nie chce dawać na dzieci.
Rozwód z jego winy ponieważ pił i się awanturował.
Koleżanka chciałaby skorzystać z porady adwokata. Czy macie namiary na kogoś z Trójmiasta kto podjąłby się takiej sprawy?
Melena


Grupa: Zbanowani
Postów: 12
Dołączył: wto, 13 sty 15 - 11:25
Nr użytkownika: 45,169




post pon, 19 sty 2015 - 17:50
Post #1

Na szczęście sprawa nie dotyczy mnie ( w moim małżeństwie wszystko jak na razie jest ok...) niemniej moja koleżanka ma duży problem ponieważ nie może się dogadać ze swoim mężem. Są aktualnie w trakcie rozwodu a drań miga się od alimentów. Jest zatrudniony na czarno , zarabia bardzo dobre pieniądze ale nic nie chce dawać na dzieci.
Rozwód z jego winy ponieważ pił i się awanturował.
Koleżanka chciałaby skorzystać z porady adwokata. Czy macie namiary na kogoś z Trójmiasta kto podjąłby się takiej sprawy?

--------------------
Niewielu jest ludzi, którzy się interesują tym, co kto inny myśli albo co ma do powiedzenia. W najlepszym razie słuchają cię, żebyś ty potem musiał ich wysłuchać. I wszyscy nawzajem wciskają sobie tony kitu. Czasami trafi się ktoś, kto wygląda, jakby słuchał, ale w końcu się wydaje, że tylko czai się na jedno twoje słowo, takie, od którego będzie mógł się odbić z własną opowieścią.
tomunia
piÄ…, 23 sty 2015 - 17:35
Na sprawach rodzinnych w tym właśnie rozwody, podziały majątku, orzekanie o winie pomaga Mindykowski z Gdańska Wrzeszcza. Ma kancelarię w budynku Vigo. Powiem Ci tak, lepiej pójść do kogoś doświadczoneo w tych sprawach, niż do kogoś młodego kto obieca Ci cuda na kiju a później trzeba prostować.
tomunia


Grupa: Zbanowani
Postów: 35
Dołączył: nie, 23 lut 14 - 20:18
Nr użytkownika: 43,630




post piÄ…, 23 sty 2015 - 17:35
Post #2

Na sprawach rodzinnych w tym właśnie rozwody, podziały majątku, orzekanie o winie pomaga Mindykowski z Gdańska Wrzeszcza. Ma kancelarię w budynku Vigo. Powiem Ci tak, lepiej pójść do kogoś doświadczoneo w tych sprawach, niż do kogoś młodego kto obieca Ci cuda na kiju a później trzeba prostować.
Grażyna7
piÄ…, 01 gru 2017 - 17:39
Polecam kancelarię Cejrowskiego z Tczewa prowadzili moją sprawę rozwodową, mój chłopak korzystał do sprawy karnej i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Przejmują się sprawami i co najważniejsze walczą o klienta. bardzo miła i ludzka obsługa. Namiary na pewno odnajdziesz w przeglądarce, wiem że jakiś czas temu przenieśli się na Słowackiego.
Grażyna7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 85
Dołączył: wto, 04 lip 17 - 15:28
Nr użytkownika: 49,929




post piÄ…, 01 gru 2017 - 17:39
Post #3

Polecam kancelarię Cejrowskiego z Tczewa prowadzili moją sprawę rozwodową, mój chłopak korzystał do sprawy karnej i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Przejmują się sprawami i co najważniejsze walczą o klienta. bardzo miła i ludzka obsługa. Namiary na pewno odnajdziesz w przeglądarce, wiem że jakiś czas temu przenieśli się na Słowackiego.
> Prawnik Rozwód Trójmiasto
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 08:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama