Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

mamusie po clostilbegycie i dodatkowych wspomagaczach

> 
Blonka
pią, 02 mar 2012 - 16:31
Witajcie clo'owe mamusie.
Zapraszam Wszystkie ciężarówki i mamusie po clostilbegycie do pisania na watku icon_smile.gif
Blonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 286
Dołączył: wto, 11 sty 11 - 14:55
Nr użytkownika: 35,407

GG:


post pią, 02 mar 2012 - 16:31
Post #1

Witajcie clo'owe mamusie.
Zapraszam Wszystkie ciężarówki i mamusie po clostilbegycie do pisania na watku icon_smile.gif
mon17
sob, 03 mar 2012 - 11:46
No Blonka ty to jestes zaradna kobitka;)) zgłaszam się jako wczesna ciężarówka po clo!!!
mon17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 369
Dołączył: czw, 01 lip 10 - 14:52
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 33,528




post sob, 03 mar 2012 - 11:46
Post #2

No Blonka ty to jestes zaradna kobitka;)) zgłaszam się jako wczesna ciężarówka po clo!!!
słoneczko82

Go??







post sob, 03 mar 2012 - 14:02
Post #3

Czy można dołączyć??
Blonka
nie, 04 mar 2012 - 00:23
heej icon_biggrin.gif od razu raźniej mamusie icon_biggrin.gif jak sie czujemy? icon_biggrin.gif
Blonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 286
Dołączył: wto, 11 sty 11 - 14:55
Nr użytkownika: 35,407

GG:


post nie, 04 mar 2012 - 00:23
Post #4

heej icon_biggrin.gif od razu raźniej mamusie icon_biggrin.gif jak sie czujemy? icon_biggrin.gif
mon17
pon, 05 mar 2012 - 21:18
witamy serdecznie Słoneczko gdzie reszta??
Powiem Wam że ja nadal bez jakichkolwiek objawów w sobote troche było mi niewyraźnie ale to chyba nie to. Na środe umówiłam sie do lekarza i zobaczymy co tam wypatrzy;)) a jak Wy dziewczyny się czujecie??
mon17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 369
Dołączył: czw, 01 lip 10 - 14:52
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 33,528




post pon, 05 mar 2012 - 21:18
Post #5

witamy serdecznie Słoneczko gdzie reszta??
Powiem Wam że ja nadal bez jakichkolwiek objawów w sobote troche było mi niewyraźnie ale to chyba nie to. Na środe umówiłam sie do lekarza i zobaczymy co tam wypatrzy;)) a jak Wy dziewczyny się czujecie??
groszek82
pon, 05 mar 2012 - 22:32
Hmmm w sumie to ja niewiem czy mogę się tu dopisać- brałam dość długo Clo ale zaszłam w ciążę w cyklu bez Clo... Na laparoskopii okazało się,że jajowód był niedrożny ale udało się go udrożnić. Po zabiegu już nie zdąrzyłam wrócić do leków- zaszłam w ciążę icon_smile.gif
groszek82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 568
Dołączył: pon, 14 lut 11 - 10:51
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 35,821




post pon, 05 mar 2012 - 22:32
Post #6

Hmmm w sumie to ja niewiem czy mogę się tu dopisać- brałam dość długo Clo ale zaszłam w ciążę w cyklu bez Clo... Na laparoskopii okazało się,że jajowód był niedrożny ale udało się go udrożnić. Po zabiegu już nie zdąrzyłam wrócić do leków- zaszłam w ciążę icon_smile.gif

--------------------
Blonka
wto, 06 mar 2012 - 13:19
groszek witaj icon_razz.gif no tak to bywa ze laparo dziala cuda.. ja mialam miec laparo ale tak sie jej wystraszylam ze zaciazylam...
mon a moze to to icon_razz.gif mi tez bylo na poczatku troche niewyraznie.. myslalam ze to nie to ale tego sie nie dowiesz icon_razz.gif

ja bylam wczoraj u ginki i wrocilam z wiyty z gronkowcem zlocistym ;/
Blonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 286
Dołączył: wto, 11 sty 11 - 14:55
Nr użytkownika: 35,407

GG:


post wto, 06 mar 2012 - 13:19
Post #7

groszek witaj icon_razz.gif no tak to bywa ze laparo dziala cuda.. ja mialam miec laparo ale tak sie jej wystraszylam ze zaciazylam...
mon a moze to to icon_razz.gif mi tez bylo na poczatku troche niewyraznie.. myslalam ze to nie to ale tego sie nie dowiesz icon_razz.gif

ja bylam wczoraj u ginki i wrocilam z wiyty z gronkowcem zlocistym ;/
groszek82
wto, 06 mar 2012 - 16:28
Co do laparo to żałuję tylko,że nie miałam jej wcześniej bo jak okazało się,że mam chiperprolaktynemię i dostałam bromergon to miesiąc później byłam w ciąży-niestety pozamacicznej. Może gdyby wiadomo było,że mam zrosty i wcześniej je usunięto to nie byłoby ciąży pozamacicznej.Ale z drugiej strony nie ma co gdybać. Gratuluję wszystkim mamusiom z dzieciaczkami w brzuszku jak i tym już mającym skarby przy sobie oraz trzymam kciuki za staraczki- warto walczyć choć czasem brak sił i nadziei
groszek82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 568
Dołączył: pon, 14 lut 11 - 10:51
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 35,821




post wto, 06 mar 2012 - 16:28
Post #8

Co do laparo to żałuję tylko,że nie miałam jej wcześniej bo jak okazało się,że mam chiperprolaktynemię i dostałam bromergon to miesiąc później byłam w ciąży-niestety pozamacicznej. Może gdyby wiadomo było,że mam zrosty i wcześniej je usunięto to nie byłoby ciąży pozamacicznej.Ale z drugiej strony nie ma co gdybać. Gratuluję wszystkim mamusiom z dzieciaczkami w brzuszku jak i tym już mającym skarby przy sobie oraz trzymam kciuki za staraczki- warto walczyć choć czasem brak sił i nadziei

--------------------
słoneczko82

Go??







post czw, 08 mar 2012 - 05:58
Post #9

mon17 na pewno wszystko jest ok...
czekamy na raporcik z wizyty
Fiefiora
czw, 08 mar 2012 - 09:14
mon17 jak po wizycie?
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post czw, 08 mar 2012 - 09:14
Post #10

mon17 jak po wizycie?

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
mon17
czw, 08 mar 2012 - 11:34
Byłam wczoraj na wizycie i widziałam moja małą 8 mm fasoleczkę i serduszko tak biło jak oszalałe:) icon_mrgreen.gif dziewczyny ale szczęście na maxa naprawdę cud!!! Ja dalej bez objawów nawet lekarz się pytał jak się czuję. No i stwierdził że bardzo dobrze musze znosić ciąże bo przy pierwszej było tak samo bezobjawowo (później gdzieś w 3-4 m-cu ból głowy )ale tak poza tym nic. Teraz muszę zrobić wszystkie badania i za miesiąc kolejna wizyta.
Blonka czy to nie zagraża ani Tobie ani dziecku?? Mam nadzieje że jest wszystko oki
Groszek witamy cie serdecznie 06.gif
mon17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 369
Dołączył: czw, 01 lip 10 - 14:52
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 33,528




post czw, 08 mar 2012 - 11:34
Post #11

Byłam wczoraj na wizycie i widziałam moja małą 8 mm fasoleczkę i serduszko tak biło jak oszalałe:) icon_mrgreen.gif dziewczyny ale szczęście na maxa naprawdę cud!!! Ja dalej bez objawów nawet lekarz się pytał jak się czuję. No i stwierdził że bardzo dobrze musze znosić ciąże bo przy pierwszej było tak samo bezobjawowo (później gdzieś w 3-4 m-cu ból głowy )ale tak poza tym nic. Teraz muszę zrobić wszystkie badania i za miesiąc kolejna wizyta.
Blonka czy to nie zagraża ani Tobie ani dziecku?? Mam nadzieje że jest wszystko oki
Groszek witamy cie serdecznie 06.gif
Blonka
nie, 11 mar 2012 - 15:03
CYTAT(mon17 @ Thu, 08 Mar 2012 - 12:34) *
Byłam wczoraj na wizycie i widziałam moja małą 8 mm fasoleczkę i serduszko tak biło jak oszalałe:) icon_mrgreen.gif dziewczyny ale szczęście na maxa naprawdę cud!!! Ja dalej bez objawów nawet lekarz się pytał jak się czuję. No i stwierdził że bardzo dobrze musze znosić ciąże bo przy pierwszej było tak samo bezobjawowo (później gdzieś w 3-4 m-cu ból głowy )ale tak poza tym nic. Teraz muszę zrobić wszystkie badania i za miesiąc kolejna wizyta.
Blonka czy to nie zagraża ani Tobie ani dziecku?? Mam nadzieje że jest wszystko oki


hehe pamietam jak ja zobaczylam ta pulsujaca kropke.. migala jak szalona, a na nastepnej wizycie pani doktor puscila ja na glosnik icon_smile.gif super uczucie icon_biggrin.gif 2 serca w jednym ciele icon_smile.gif

mon teoretycznie zagraza... przy porodzie powinnam dostac jakies antybiotyki i dziecko tez badz zrobic cesarke, mam go na szyjce macicy...
Blonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 286
Dołączył: wto, 11 sty 11 - 14:55
Nr użytkownika: 35,407

GG:


post nie, 11 mar 2012 - 15:03
Post #12

CYTAT(mon17 @ Thu, 08 Mar 2012 - 12:34) *
Byłam wczoraj na wizycie i widziałam moja małą 8 mm fasoleczkę i serduszko tak biło jak oszalałe:) icon_mrgreen.gif dziewczyny ale szczęście na maxa naprawdę cud!!! Ja dalej bez objawów nawet lekarz się pytał jak się czuję. No i stwierdził że bardzo dobrze musze znosić ciąże bo przy pierwszej było tak samo bezobjawowo (później gdzieś w 3-4 m-cu ból głowy )ale tak poza tym nic. Teraz muszę zrobić wszystkie badania i za miesiąc kolejna wizyta.
Blonka czy to nie zagraża ani Tobie ani dziecku?? Mam nadzieje że jest wszystko oki


hehe pamietam jak ja zobaczylam ta pulsujaca kropke.. migala jak szalona, a na nastepnej wizycie pani doktor puscila ja na glosnik icon_smile.gif super uczucie icon_biggrin.gif 2 serca w jednym ciele icon_smile.gif

mon teoretycznie zagraza... przy porodzie powinnam dostac jakies antybiotyki i dziecko tez badz zrobic cesarke, mam go na szyjce macicy...
mon17
pon, 12 mar 2012 - 21:18
To napewno będziesz miała jakies zaświadczenie od lekarza o konieczności podania w razie naturalnego porodu tego antybiotyku;) nie martw się będzie dobrze!! Musi być dobrze;)
mon17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 369
Dołączył: czw, 01 lip 10 - 14:52
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 33,528




post pon, 12 mar 2012 - 21:18
Post #13

To napewno będziesz miała jakies zaświadczenie od lekarza o konieczności podania w razie naturalnego porodu tego antybiotyku;) nie martw się będzie dobrze!! Musi być dobrze;)
Blonka
czw, 15 mar 2012 - 22:16
wlasnie z prenatalnego wrocilam icon_smile.gif
Kochane szok.. ten mały domniemany chłopczyk to dziewczynka!!! widzielismy wargi sromowe, pupke wszystko w 3d na 100% dziewczynka!!!!!! ZDROWAAAA!!!!!! wszystko jest ok i az mi ulzylo... Piękna!!! jedynie pempowina wokol szyjki... poki co jest ok bo ciaza mloda ale trzeba kontrolowac czy sie to nie zmieni.. bo jak nie to cesarka.. w 30 tc ostatnia kontrola ma byc, bo potem ciaza bedzie wieksza i moze sie dziecie przydusic tak sie dziwnie okreciła, że ciezko bedzie jej sie podobno odkrecic... ale ja mysle pozytywnie!
lozysko przodujace wysoko i dlatego nie czuje mocnych ruchow tylko jakby cos tam bylo ale nie koniecznie... wg usg jestem w 20 tygodniu i 2 dniu
Kochane zakochałam sie w buzce.. w raczkach, w nozkach jeszcze bardziej!!!!
Blonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 286
Dołączył: wto, 11 sty 11 - 14:55
Nr użytkownika: 35,407

GG:


post czw, 15 mar 2012 - 22:16
Post #14

wlasnie z prenatalnego wrocilam icon_smile.gif
Kochane szok.. ten mały domniemany chłopczyk to dziewczynka!!! widzielismy wargi sromowe, pupke wszystko w 3d na 100% dziewczynka!!!!!! ZDROWAAAA!!!!!! wszystko jest ok i az mi ulzylo... Piękna!!! jedynie pempowina wokol szyjki... poki co jest ok bo ciaza mloda ale trzeba kontrolowac czy sie to nie zmieni.. bo jak nie to cesarka.. w 30 tc ostatnia kontrola ma byc, bo potem ciaza bedzie wieksza i moze sie dziecie przydusic tak sie dziwnie okreciła, że ciezko bedzie jej sie podobno odkrecic... ale ja mysle pozytywnie!
lozysko przodujace wysoko i dlatego nie czuje mocnych ruchow tylko jakby cos tam bylo ale nie koniecznie... wg usg jestem w 20 tygodniu i 2 dniu
Kochane zakochałam sie w buzce.. w raczkach, w nozkach jeszcze bardziej!!!!
mon17
nie, 18 mar 2012 - 10:57
Blonka jeszcze raz ciesze sie Twoim szczęściem to napewno niesamowite przeżycie!!!
mon17


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 369
Dołączył: czw, 01 lip 10 - 14:52
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 33,528




post nie, 18 mar 2012 - 10:57
Post #15

Blonka jeszcze raz ciesze sie Twoim szczęściem to napewno niesamowite przeżycie!!!
słoneczko82

Go??







post pon, 19 mar 2012 - 08:36
Post #16

Blonka będziesz miała cesarkę
Blonka
pon, 19 mar 2012 - 13:51
tak myslisz? wlasnie tez sie do tego zaczynam przyzwyczajac.. no szkoda.. a juz sobie wyobrazalam normalny porod, jak to bedzie itp...

jak reszta ciezarowek icon_smile.gif
Blonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 286
Dołączył: wto, 11 sty 11 - 14:55
Nr użytkownika: 35,407

GG:


post pon, 19 mar 2012 - 13:51
Post #17

tak myslisz? wlasnie tez sie do tego zaczynam przyzwyczajac.. no szkoda.. a juz sobie wyobrazalam normalny porod, jak to bedzie itp...

jak reszta ciezarowek icon_smile.gif
biedronka11
pon, 19 mar 2012 - 17:26
Hej! Ja tez sie do Was przylaczam! Dokladnie za 3 tygodnie od jutra mam termin na CC wiec juz calkiem niedlugo! Mnie juz jest ciezko spac i wogole sie poruszac! Im dalej tym ciezej ale jestem najszesliwsza na swiecie, ze to juz tak niedlugo!

Buuziaki dla Was dziewczynki i Waszych pociech!
biedronka11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: pią, 20 maj 11 - 10:46
Skąd: KBH
Nr użytkownika: 36,710

GG:


post pon, 19 mar 2012 - 17:26
Post #18

Hej! Ja tez sie do Was przylaczam! Dokladnie za 3 tygodnie od jutra mam termin na CC wiec juz calkiem niedlugo! Mnie juz jest ciezko spac i wogole sie poruszac! Im dalej tym ciezej ale jestem najszesliwsza na swiecie, ze to juz tak niedlugo!

Buuziaki dla Was dziewczynki i Waszych pociech!
groszek82
pon, 19 mar 2012 - 22:50
Blonka będzie dobrze icon_smile.gif Ja miałam cc i bardzo ok to wspominam więc spokojnie.
Biedronka no właśnie pamiętam te chwile gdy już nie mogłam się doczekać porodu bo właśnie mimo tego,że maluszka jeszcze nie było spać się nie dało, ruszać też ciężko ale mam wrażenie,że to natura kobietę przyzwyczaja,że potem może długo nie przespać całej nocy icon_smile.gif Choć oczywiście to nie reguła- są dzieciątka,które bardzo szybko przesypiają całą noc. Moje do takich nie należy ale nie narzekam- Dominika to najcudowniejsze co mnie w życiu spotkało no i mój mąż oczywiscie jest zaraz po niej;)
groszek82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 568
Dołączył: pon, 14 lut 11 - 10:51
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 35,821




post pon, 19 mar 2012 - 22:50
Post #19

Blonka będzie dobrze icon_smile.gif Ja miałam cc i bardzo ok to wspominam więc spokojnie.
Biedronka no właśnie pamiętam te chwile gdy już nie mogłam się doczekać porodu bo właśnie mimo tego,że maluszka jeszcze nie było spać się nie dało, ruszać też ciężko ale mam wrażenie,że to natura kobietę przyzwyczaja,że potem może długo nie przespać całej nocy icon_smile.gif Choć oczywiście to nie reguła- są dzieciątka,które bardzo szybko przesypiają całą noc. Moje do takich nie należy ale nie narzekam- Dominika to najcudowniejsze co mnie w życiu spotkało no i mój mąż oczywiscie jest zaraz po niej;)

--------------------
biedronka11
śro, 28 mar 2012 - 09:48
22.03.2012 przez cc przyszedl na swiat nasz kochany synek Wojtus!
Wazyl 2800 i mierzyl 49 cm!

Zaskoczyl nas troszke- 3 tygodnie przed czasem ale jest zdrowy i ladnie je!
Pozniej Wam opisze jak to wszystko sie stalo!
Poki co, macie tu mojego szkraba:





Fajny co? icon_biggrin.gif
biedronka11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 94
Dołączył: pią, 20 maj 11 - 10:46
Skąd: KBH
Nr użytkownika: 36,710

GG:


post śro, 28 mar 2012 - 09:48
Post #20

22.03.2012 przez cc przyszedl na swiat nasz kochany synek Wojtus!
Wazyl 2800 i mierzyl 49 cm!

Zaskoczyl nas troszke- 3 tygodnie przed czasem ale jest zdrowy i ladnie je!
Pozniej Wam opisze jak to wszystko sie stalo!
Poki co, macie tu mojego szkraba:





Fajny co? icon_biggrin.gif
> mamusie po clostilbegycie i dodatkowych wspomagaczach
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 02:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama