Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

Lampa do kuchni

, dylemat od pięciu już lat
> , dylemat od pięciu już lat
Ika
nie, 06 mar 2011 - 23:17
De facto od zamieszkania tutaj, nie mamy "docelowej" lampy kuchennej. Jest "tymczasowa" - papierowa kula z Ikei. Ja kompletnie nie mam wizji kuchennej lampy, nie wiem, co pasuje, nie wiem, co mi się podoba icon_rolleyes.gif po prostu dramat. Poradźcie coś, bo "tymczas" się już zniszczył i czas na coś wymienić - wolałabym, żeby nie była to wymiana na kolejny tymczas...

Kuchnia wygląda mniej więcej tak (tylko jest bardziej zagracona, bo to zdjęcie zrobione zaraz po wprowadzeniu się):



Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 06 mar 2011 - 23:17
Post #1

De facto od zamieszkania tutaj, nie mamy "docelowej" lampy kuchennej. Jest "tymczasowa" - papierowa kula z Ikei. Ja kompletnie nie mam wizji kuchennej lampy, nie wiem, co pasuje, nie wiem, co mi się podoba icon_rolleyes.gif po prostu dramat. Poradźcie coś, bo "tymczas" się już zniszczył i czas na coś wymienić - wolałabym, żeby nie była to wymiana na kolejny tymczas...

Kuchnia wygląda mniej więcej tak (tylko jest bardziej zagracona, bo to zdjęcie zrobione zaraz po wprowadzeniu się):





--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Agga
pon, 07 mar 2011 - 08:39
Ika a halogeny na suficie lub taka lampa podwieszana? Ja np. nie mam w domu ani jednej wiszącej lampy,tylko w kuchni, przedpokoju i łazience halogeny,a w pokojach lampy podwieszane.

To wygląda mniej więcej tak:

w kuchni halogeny i podwieszany sufit:



i w pokojach takie coś:



Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post pon, 07 mar 2011 - 08:39
Post #2

Ika a halogeny na suficie lub taka lampa podwieszana? Ja np. nie mam w domu ani jednej wiszącej lampy,tylko w kuchni, przedpokoju i łazience halogeny,a w pokojach lampy podwieszane.

To wygląda mniej więcej tak:

w kuchni halogeny i podwieszany sufit:



i w pokojach takie coś:





--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Zelda
pon, 07 mar 2011 - 19:20
do halogenów trzeba bedzie syfit robić,taka podiweszaną mam u dzieci w pokoju,fajna jest.
Ika patrzyłaś na stronie Ikea?Ja mam fajną lampę icon_wink.gif można reg.jej wysokość
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post pon, 07 mar 2011 - 19:20
Post #3

do halogenów trzeba bedzie syfit robić,taka podiweszaną mam u dzieci w pokoju,fajna jest.
Ika patrzyłaś na stronie Ikea?Ja mam fajną lampę icon_wink.gif można reg.jej wysokość
Ika
pon, 07 mar 2011 - 19:51
Nie no, sufitów nie zrobię... icon_sad.gif
Agga, a pokaż początek i koniec tej "lampy"? icon_wink.gif

Maja, ja nawet w samej Ikei oglądałam, ale nie mam wizji. Nie wiem, która by pasowała, która się nadaje do kuchni, w ogóle nie wiem, co wybrać...
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 07 mar 2011 - 19:51
Post #4

Nie no, sufitów nie zrobię... icon_sad.gif
Agga, a pokaż początek i koniec tej "lampy"? icon_wink.gif

Maja, ja nawet w samej Ikei oglądałam, ale nie mam wizji. Nie wiem, która by pasowała, która się nadaje do kuchni, w ogóle nie wiem, co wybrać...

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Agnieszka AZJ
pon, 07 mar 2011 - 19:55
Ika,
a po co Ci właściwie ta lampa na środku kuchni ? Blaty robocze masz oświetlone lampkami. Wystarcza takie świetlenie do pracy ? Kiedy zapalasz tę górną ?

Ja bym sie zastanowiła nam przeniesieniem tej wiszącej lampy nad stół.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 07 mar 2011 - 19:55
Post #5

Ika,
a po co Ci właściwie ta lampa na środku kuchni ? Blaty robocze masz oświetlone lampkami. Wystarcza takie świetlenie do pracy ? Kiedy zapalasz tę górną ?

Ja bym sie zastanowiła nam przeniesieniem tej wiszącej lampy nad stół.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
ana
pon, 07 mar 2011 - 19:56
tu wersja bardziej ozdobna https://light4u.pl/massive/aragon-404301710...ve-p-13235.html
a tu prosta kula https://light4u.pl/massive/agnon-373818710-...ive-p-9433.html
https://light4u.pl/seeddesign/omega-se16-p-2206.html

poszukam jeszcze jak znajdę czas

a ta lampa nie wisi nad stołem?

Ten post edytował ana pon, 07 mar 2011 - 20:07
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
Skąd: ^
Nr użytkownika: 2,421




post pon, 07 mar 2011 - 19:56
Post #6

tu wersja bardziej ozdobna https://light4u.pl/massive/aragon-404301710...ve-p-13235.html
a tu prosta kula https://light4u.pl/massive/agnon-373818710-...ive-p-9433.html
https://light4u.pl/seeddesign/omega-se16-p-2206.html

poszukam jeszcze jak znajdę czas

a ta lampa nie wisi nad stołem?

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
Agga
pon, 07 mar 2011 - 20:40
CYTAT(Ika @ Mon, 07 Mar 2011 - 19:51) *
Agga, a pokaż początek i koniec tej "lampy"? icon_wink.gif



Proszę bardzo icon_wink.gif

Jam mam zamontowane od ściany do ściany,ale można od góry na suficie też zamontować i inaczej ustawić te sznurki. I te żaróweczki,to też są halogeny.





Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post pon, 07 mar 2011 - 20:40
Post #7

CYTAT(Ika @ Mon, 07 Mar 2011 - 19:51) *
Agga, a pokaż początek i koniec tej "lampy"? icon_wink.gif



Proszę bardzo icon_wink.gif

Jam mam zamontowane od ściany do ściany,ale można od góry na suficie też zamontować i inaczej ustawić te sznurki. I te żaróweczki,to też są halogeny.







--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
walizka
pon, 07 mar 2011 - 21:15
też bym dała nad stół, jeśli do pracy wystarczą Ci lampki szafkowe. Lampa stołowa dałaby fajny nastrój.
Mieliśmy duży problem, żeby dobrać światło do kuchni, w końcu pod sufitem powiesiliśmy halogeny na listwie. Mamy podobne do tychlampki tylko w innym kolorze. Wybór jest olbrzymi - może coś w tym kierunku? Podoba mi się, że nic nie dynda - prócz lampy stołowej icon_wink.gif
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post pon, 07 mar 2011 - 21:15
Post #8

też bym dała nad stół, jeśli do pracy wystarczą Ci lampki szafkowe. Lampa stołowa dałaby fajny nastrój.
Mieliśmy duży problem, żeby dobrać światło do kuchni, w końcu pod sufitem powiesiliśmy halogeny na listwie. Mamy podobne do tychlampki tylko w innym kolorze. Wybór jest olbrzymi - może coś w tym kierunku? Podoba mi się, że nic nie dynda - prócz lampy stołowej icon_wink.gif

--------------------


Ika
pon, 07 mar 2011 - 21:40
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 07 Mar 2011 - 19:55) *
Ika,
a po co Ci właściwie ta lampa na środku kuchni ? Blaty robocze masz oświetlone lampkami. Wystarcza takie świetlenie do pracy ? Kiedy zapalasz tę górną ?


Zawsze icon_biggrin.gif
Blaty robocze są oświetlone dodatkowo, bo kiedy przy nich coś robię, to sobą światło zasłaniam. A nad stół się nie da, bo:




za mało miejsca między kawałkiem ściany a ścianą icon_wink.gif kuchnia jest połączona z salonem i w salonie na środku też jest lampa. Poza tym żeby lampa kuchenna była nad stołem, musiałabym zdjąć zegar, a tego bym nie przeżyła, ja go kocham icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 07 mar 2011 - 21:40
Post #9

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 07 Mar 2011 - 19:55) *
Ika,
a po co Ci właściwie ta lampa na środku kuchni ? Blaty robocze masz oświetlone lampkami. Wystarcza takie świetlenie do pracy ? Kiedy zapalasz tę górną ?


Zawsze icon_biggrin.gif
Blaty robocze są oświetlone dodatkowo, bo kiedy przy nich coś robię, to sobą światło zasłaniam. A nad stół się nie da, bo:




za mało miejsca między kawałkiem ściany a ścianą icon_wink.gif kuchnia jest połączona z salonem i w salonie na środku też jest lampa. Poza tym żeby lampa kuchenna była nad stołem, musiałabym zdjąć zegar, a tego bym nie przeżyła, ja go kocham icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
nantu
pon, 07 mar 2011 - 21:51
a jakiś fajny plafon? mi się w ogóle nie widzi jakaś wisząca lama przy tym zegarze..za dużo mi się wydaje i że tak jedno na drugim, chyba, że takie ujęcie akurat...a plafon byłby bardziej neutralny i wtedy tylko zegar byłby wyeksponowany...myślałaś o takim rozwiązaniu?

edit: i jeszcze uważam, że jeżeli salon polaczony z kuchnia to może nawiązać do lampy z salonu? chyba, że nie są aż tak połączone;)

Ten post edytował nantu pon, 07 mar 2011 - 21:53
nantu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 581
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 22:55
Nr użytkownika: 8,069




post pon, 07 mar 2011 - 21:51
Post #10

a jakiś fajny plafon? mi się w ogóle nie widzi jakaś wisząca lama przy tym zegarze..za dużo mi się wydaje i że tak jedno na drugim, chyba, że takie ujęcie akurat...a plafon byłby bardziej neutralny i wtedy tylko zegar byłby wyeksponowany...myślałaś o takim rozwiązaniu?

edit: i jeszcze uważam, że jeżeli salon polaczony z kuchnia to może nawiązać do lampy z salonu? chyba, że nie są aż tak połączone;)

--------------------
Ika
pon, 07 mar 2011 - 22:09
Nantu, no właśnie chyba ku czemuś takiemu się skłaniam... Choć podoba mi się lampa w takim stylu, jak w pierwszym linku wklejonym przez Anę, ale jednak chyba przy tym zegarze tylko coś podsufitowego... Całkiem okay wydaje mi się ta linkowana przez Walizkę icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 07 mar 2011 - 22:09
Post #11

Nantu, no właśnie chyba ku czemuś takiemu się skłaniam... Choć podoba mi się lampa w takim stylu, jak w pierwszym linku wklejonym przez Anę, ale jednak chyba przy tym zegarze tylko coś podsufitowego... Całkiem okay wydaje mi się ta linkowana przez Walizkę icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
nantu
pon, 07 mar 2011 - 22:16
ta, która pokazala walizka faktycznie najbardziej chyba by pasowała.. ja mysłałam bardziej o czymś takim:


nantu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 581
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 22:55
Nr użytkownika: 8,069




post pon, 07 mar 2011 - 22:16
Post #12

ta, która pokazala walizka faktycznie najbardziej chyba by pasowała.. ja mysłałam bardziej o czymś takim:




--------------------
Agnieszka AZJ
pon, 07 mar 2011 - 23:56
CYTAT(Ika @ Mon, 07 Mar 2011 - 22:09) *
Nantu, no właśnie chyba ku czemuś takiemu się skłaniam... Choć podoba mi się lampa w takim stylu, jak w pierwszym linku wklejonym przez Anę, ale jednak chyba przy tym zegarze tylko coś podsufitowego... Całkiem okay wydaje mi się ta linkowana przez Walizkę icon_smile.gif


Bardziej by mi coś takiego pasowało - genneralnie chodzi mi o lampę, która nie rzuca się w oczy.
Albo taka.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 07 mar 2011 - 23:56
Post #13

CYTAT(Ika @ Mon, 07 Mar 2011 - 22:09) *
Nantu, no właśnie chyba ku czemuś takiemu się skłaniam... Choć podoba mi się lampa w takim stylu, jak w pierwszym linku wklejonym przez Anę, ale jednak chyba przy tym zegarze tylko coś podsufitowego... Całkiem okay wydaje mi się ta linkowana przez Walizkę icon_smile.gif


Bardziej by mi coś takiego pasowało - genneralnie chodzi mi o lampę, która nie rzuca się w oczy.
Albo taka.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
trzkasienka
wto, 08 mar 2011 - 00:12
a cos takiego?
trzkasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 844
Dołączył: pon, 24 wrz 07 - 15:29
Nr użytkownika: 16,297




post wto, 08 mar 2011 - 00:12
Post #14

a cos takiego?

--------------------


Ika
wto, 08 mar 2011 - 00:18
Agnieszko, tylko te zwykłe okrągłe mi się strasznie źle kojarzą... icon_sad.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 08 mar 2011 - 00:18
Post #15

Agnieszko, tylko te zwykłe okrągłe mi się strasznie źle kojarzą... icon_sad.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
ana
wto, 08 mar 2011 - 19:38
skoro kuchnia jest otwarta to faktyczne halogeny bez ozdób, wykrętasów będą najlepsze. ta z pierwszego mojego linku zdecydowanie odpada. dużo dzieje się w tej Twojej kuchni i lampa nie powinna rzucać się w oczy.

może nie za duży walec? https://www.pmlighting.pl/TNT-dec-biala_d14...28_np15627.html

a jak wygląda lampa z pokoju?

Ten post edytował ana wto, 08 mar 2011 - 19:48
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
Skąd: ^
Nr użytkownika: 2,421




post wto, 08 mar 2011 - 19:38
Post #16

skoro kuchnia jest otwarta to faktyczne halogeny bez ozdób, wykrętasów będą najlepsze. ta z pierwszego mojego linku zdecydowanie odpada. dużo dzieje się w tej Twojej kuchni i lampa nie powinna rzucać się w oczy.

może nie za duży walec? https://www.pmlighting.pl/TNT-dec-biala_d14...28_np15627.html

a jak wygląda lampa z pokoju?

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
Agnieszka AZJ
wto, 08 mar 2011 - 19:48
CYTAT(Ika @ Tue, 08 Mar 2011 - 00:18) *
Agnieszko, tylko te zwykłe okrągłe mi się strasznie źle kojarzą... icon_sad.gif


Nie odpowiadam za Twoje skojarzenia 08.gif
Mi się kojarzą dobrze - podobne do tego pierwszego mam w sypialni i w salonie. Dają światło rozproszone, którego nie lubię, więc ich prawie nie używam, za to nie rzucają się w oczy. Jesli jest taka potrzeba, bardzo dobrze oświetlają całe pomieszczenie.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 08 mar 2011 - 19:48
Post #17

CYTAT(Ika @ Tue, 08 Mar 2011 - 00:18) *
Agnieszko, tylko te zwykłe okrągłe mi się strasznie źle kojarzą... icon_sad.gif


Nie odpowiadam za Twoje skojarzenia 08.gif
Mi się kojarzą dobrze - podobne do tego pierwszego mam w sypialni i w salonie. Dają światło rozproszone, którego nie lubię, więc ich prawie nie używam, za to nie rzucają się w oczy. Jesli jest taka potrzeba, bardzo dobrze oświetlają całe pomieszczenie.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Mika
wto, 08 mar 2011 - 20:10
Ika,a może coś z tych?
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50089405
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60125813
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20152243
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10131492

a myślałaś o lampie witrażowej?
przy odpowiednim doborze wzoru i szkła też ładnie wygląda
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 08 mar 2011 - 20:10
Post #18

Ika,a może coś z tych?
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50089405
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60125813
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20152243
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10131492

a myślałaś o lampie witrażowej?
przy odpowiednim doborze wzoru i szkła też ładnie wygląda


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Mariola***
wto, 08 mar 2011 - 20:15
Ika, mnie też się widzi tu lampa nad stół, nawet potrójna jakaś. Wydaje mi się, że zegar spokojnie mógłby sobie wisieć, a poczekajcie z lampą do najblizszego malowania i kabelek nad stół pociągnąć. Powiem Ci, ze ja w poprzedniej kuchni miałam plafon na srodku i jest to rozwiązanie kompletnie do bani. Teraz mam oświetelnie , podobnie jak na zdjęciach w tym różowym pokoju(nie widzę teraz kto wstawił) nad blatem pociągniete a nad stołem mam lampę typową. Jest rewelacyjnie kuchnia oświetlona, dodatkowo doświetlona okapem, szafka podświetlaną.

Ja polecam Ci tak na szybko jak juz nie chcesz kuć, plafon( mnie się podoba wega i skala): https://www.2bm.pl/lampy_do_kuchni/plafony?...ehqlf6fk3g7h5c6
Dobrym rozwiązaniem, bo ustawisz, tak, żeby Ci pasowało jest coś w tym stylu, ta jest akurat paskudna wersja, ale o taka koncepcje lampy takiej łamanej mi chodzi: https://www.2bm.pl/plafony/plafon_max_mini_...ehqlf6fk3g7h5c6
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
Skąd: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post wto, 08 mar 2011 - 20:15
Post #19

Ika, mnie też się widzi tu lampa nad stół, nawet potrójna jakaś. Wydaje mi się, że zegar spokojnie mógłby sobie wisieć, a poczekajcie z lampą do najblizszego malowania i kabelek nad stół pociągnąć. Powiem Ci, ze ja w poprzedniej kuchni miałam plafon na srodku i jest to rozwiązanie kompletnie do bani. Teraz mam oświetelnie , podobnie jak na zdjęciach w tym różowym pokoju(nie widzę teraz kto wstawił) nad blatem pociągniete a nad stołem mam lampę typową. Jest rewelacyjnie kuchnia oświetlona, dodatkowo doświetlona okapem, szafka podświetlaną.

Ja polecam Ci tak na szybko jak juz nie chcesz kuć, plafon( mnie się podoba wega i skala): https://www.2bm.pl/lampy_do_kuchni/plafony?...ehqlf6fk3g7h5c6
Dobrym rozwiązaniem, bo ustawisz, tak, żeby Ci pasowało jest coś w tym stylu, ta jest akurat paskudna wersja, ale o taka koncepcje lampy takiej łamanej mi chodzi: https://www.2bm.pl/plafony/plafon_max_mini_...ehqlf6fk3g7h5c6


--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
Mariola***
wto, 08 mar 2011 - 20:20
Zapomniałam tylko dodać,ze ceny zaporowe ciutkę. Ale fajne lampy są tam moze cos Ci wpadnie w oko.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
Skąd: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post wto, 08 mar 2011 - 20:20
Post #20

Zapomniałam tylko dodać,ze ceny zaporowe ciutkę. Ale fajne lampy są tam moze cos Ci wpadnie w oko.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
> Lampa do kuchni, dylemat od pięciu już lat
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 00:18
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama