Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jak zrobić tort? Pomocy!!!

> 
nedka
śro, 11 cze 2003 - 10:16
Proszę o przepis na jakiś łatwy do zrobienia tort. Za tydzień wyprawiam pierwsze urodzinki mojej córci. Pieczenie ciast - a tym bardziej robienie tortów - to dla mnie czarna magia. icon_redface.gif Pomóżcie, proszę!!!!!!!!!!!!!
Tutejszy "motylek" to nie na moje zdolności.
Aha, tłumaczcie mi wszystko, jak dziecku. icon_lol.gif
Dzięki
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post śro, 11 cze 2003 - 10:16
Post #1

Proszę o przepis na jakiś łatwy do zrobienia tort. Za tydzień wyprawiam pierwsze urodzinki mojej córci. Pieczenie ciast - a tym bardziej robienie tortów - to dla mnie czarna magia. icon_redface.gif Pomóżcie, proszę!!!!!!!!!!!!!
Tutejszy "motylek" to nie na moje zdolności.
Aha, tłumaczcie mi wszystko, jak dziecku. icon_lol.gif
Dzięki

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
ulcik
śro, 11 cze 2003 - 12:03
Hej icon_smile.gif
I-szy tort kupiłam w cukierni tzn ...... piękny wyrośnięty biszkopt icon_smile.gif za całe 10 złotych za 1 kg icon_smile.gif
Potem go poprzecinałam namoczyłam lekko rumem i obłożyłam owocami ze śmietaną bitą i był....... przepyszny icon_smile.gif

ulcik
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post śro, 11 cze 2003 - 12:03
Post #2

Hej icon_smile.gif
I-szy tort kupiłam w cukierni tzn ...... piękny wyrośnięty biszkopt icon_smile.gif za całe 10 złotych za 1 kg icon_smile.gif
Potem go poprzecinałam namoczyłam lekko rumem i obłożyłam owocami ze śmietaną bitą i był....... przepyszny icon_smile.gif

ulcik

--------------------
marchewka
śro, 11 cze 2003 - 13:18
Hej!!!!!A ja zawsze robię "sztuczniaka".... i ludziska dają się oszukać... icon_lol.gif A więc kupuję podkład do tortów dwuczęściowy...najlepszy firmy DAHLI (5zł), Krem do tortów 1 szt Dr.Oetkera (do tego potrzeba 100gr masła i trochę mlika)(ok 2zł), słoiczek powidełek śliwkowych (2zł) i coś do przystrojenia...parę mandarynek lub winogrona, rodzynki, orzeszki czy co tam w zależności od weny twórczej...I do dzieła....trwa to ok pół godziny w porywach godzinka:lol: icon_lol.gif icon_lol.gif Teraz już nie kantuję...ale swego czasu z lubością słuchałam pochwał jaki to dobry biszkopt zrobiłam ... no i ten krem bez grudek itd...hi hi hi ...podła moja natura.... teraz produkuje je masowo...dla bliźnich w potrzebie ...hi hi ...gdyby co służę pomocą.....a gdyby opisać czynności pracy twórczej chętnie dopiszę.Duże buziaki dla maluszynki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
marchewka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: wto, 04 mar 03 - 14:48
SkÄ…d: KsiÄ…zenice
Nr użytkownika: 93

GG:


post śro, 11 cze 2003 - 13:18
Post #3

Hej!!!!!A ja zawsze robię "sztuczniaka".... i ludziska dają się oszukać... icon_lol.gif A więc kupuję podkład do tortów dwuczęściowy...najlepszy firmy DAHLI (5zł), Krem do tortów 1 szt Dr.Oetkera (do tego potrzeba 100gr masła i trochę mlika)(ok 2zł), słoiczek powidełek śliwkowych (2zł) i coś do przystrojenia...parę mandarynek lub winogrona, rodzynki, orzeszki czy co tam w zależności od weny twórczej...I do dzieła....trwa to ok pół godziny w porywach godzinka:lol: icon_lol.gif icon_lol.gif Teraz już nie kantuję...ale swego czasu z lubością słuchałam pochwał jaki to dobry biszkopt zrobiłam ... no i ten krem bez grudek itd...hi hi hi ...podła moja natura.... teraz produkuje je masowo...dla bliźnich w potrzebie ...hi hi ...gdyby co służę pomocą.....a gdyby opisać czynności pracy twórczej chętnie dopiszę.Duże buziaki dla maluszynki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)
igreka
śro, 25 cze 2003 - 10:06
Hej Nedka
Ja mam ten sam problem icon_lol.gif . Igi w sierpniu kończy rok , noi tort, poważna sprawa! Ale znając swoje możliwości piekarskie, postanowiłam kupic gotowy. Tylko nie wiem jaki zamowic kształt
igreka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 358
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: warszawa
Nr użytkownika: 647

GG:


post śro, 25 cze 2003 - 10:06
Post #4

Hej Nedka
Ja mam ten sam problem icon_lol.gif . Igi w sierpniu kończy rok , noi tort, poważna sprawa! Ale znając swoje możliwości piekarskie, postanowiłam kupic gotowy. Tylko nie wiem jaki zamowic kształt
nedka.

Go??







post śro, 25 cze 2003 - 12:39
Post #5

Dzięki dziewczyny.
W końcu poszperałam solidnie w necie i zrobiłam "przepyszny" roczek. icon_redface.gif
Był tort, cycki murzynki, ciasto bananowe, ciasto truskawkowe, pączuszki, napój owocowy, kruszon, sałatka owocowa w arbuzie. Wszystko robiłam sama (nawet biszkopt) i powiem Wam coś - spodobało mi się. Wyszło pięknie i przepysznie. icon_biggrin.gif
Kupiłam tylko napoje, owoce i paluszki. Nie liczę oczywiście produktów na ciasta, serwetek , balonów, blach na ciasta (nie miałam wcześniej ani jednej icon_lol.gif ) itp.
W razie czego, służę pomocą.
nedka
kaeme
piÄ…, 21 wrz 2018 - 10:22
Też przymierzałam się, aby samemu zrobić tort na urodzinki córci, pomimo że nie mam w tym temacie wprawy. Ale przejrzałam oferty cukierni, i zdecydowałam, że jednak kupimy gotowy. Wybraliśmy tort pszczółka maja, nie tylko wyglądał świetnie, ale równie dobrze smakował. Mnie na pewno nie udałoby się zrobić takiego ładnego.
kaeme


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: sob, 24 mar 18 - 21:06
Nr użytkownika: 51,674




post piÄ…, 21 wrz 2018 - 10:22
Post #6

Też przymierzałam się, aby samemu zrobić tort na urodzinki córci, pomimo że nie mam w tym temacie wprawy. Ale przejrzałam oferty cukierni, i zdecydowałam, że jednak kupimy gotowy. Wybraliśmy tort pszczółka maja, nie tylko wyglądał świetnie, ale równie dobrze smakował. Mnie na pewno nie udałoby się zrobić takiego ładnego.
> Jak zrobić tort? Pomocy!!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 21:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama