Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

"puste"piersi po ciazy

> 
ciao
pią, 21 lip 2006 - 12:54
Karmilam mala przez szesc m-cy.Wczesniej mialam dosc ladne,trojeczki,teraz rozmiar zostal ten sam ale zrobily sie brzydkie,sa obwisle i takie jakies "puste",jest szansa ze robiac masaze,uzywajac kremow wroca do poprzedniej formy?
Takie mam wrazenie ze brakuje w nich mieśni a zostala na nich tylko skorka
Ania
ciao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,908
Dołączył: czw, 27 sty 05 - 18:23
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 2,595




post pią, 21 lip 2006 - 12:54
Post #1

Karmilam mala przez szesc m-cy.Wczesniej mialam dosc ladne,trojeczki,teraz rozmiar zostal ten sam ale zrobily sie brzydkie,sa obwisle i takie jakies "puste",jest szansa ze robiac masaze,uzywajac kremow wroca do poprzedniej formy?
Takie mam wrazenie ze brakuje w nich mieśni a zostala na nich tylko skorka
Ania
iguana
pią, 21 lip 2006 - 13:02
Myślę, ze ich stan sie poprawi. A czy wrócą do stanu sprzed karmienia? To chyba zalezy od skóry. moje nie wróciły (karmiłam rok). Po skończzeniu karmienia przez jakiś rok piersi wyglądały jak dwa wiszące zdechłe szczury. Teraz jest deczko lepiej.
iguana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 455
Dołączył: wto, 17 sty 06 - 14:24
Nr użytkownika: 4,613




post pią, 21 lip 2006 - 13:02
Post #2

Myślę, ze ich stan sie poprawi. A czy wrócą do stanu sprzed karmienia? To chyba zalezy od skóry. moje nie wróciły (karmiłam rok). Po skończzeniu karmienia przez jakiś rok piersi wyglądały jak dwa wiszące zdechłe szczury. Teraz jest deczko lepiej.

--------------------

AnkaSkikanka
pią, 21 lip 2006 - 13:59
CYTAT(iguana)
Po skończzeniu karmienia przez jakiś rok piersi wyglądały jak dwa wiszące zdechłe szczury.

Wystawały im zęby czy jak? icon_wink.gif
AnkaSkikanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,705
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 07:56
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 3,456




post pią, 21 lip 2006 - 13:59
Post #3

CYTAT(iguana)
Po skończzeniu karmienia przez jakiś rok piersi wyglądały jak dwa wiszące zdechłe szczury.

Wystawały im zęby czy jak? icon_wink.gif

--------------------
Wika (wrzesień1999), Antek (luty2001), Zuza (luty2004), Franek (luty2006) Michaś (*) (marzec2008) Misia i Maja (marzec2013)

Na granicy polsko-ukraińskiej w ciężarówce przewożącej 2 tony amfetaminy specjalnie szkolony młynarz wykrył kilo mąki
m4rusia
pią, 21 lip 2006 - 14:48
CYTAT(plombiusz)
CYTAT(iguana)
Po skończzeniu karmienia przez jakiś rok piersi wyglądały jak dwa wiszące zdechłe szczury.

Wystawały im zęby czy jak? icon_wink.gif



03.gif 03.gif 03.gif
Nie Plombiusz. Wyrosły im oczy i patrzyły groźnie
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pią, 21 lip 2006 - 14:48
Post #4

CYTAT(plombiusz)
CYTAT(iguana)
Po skończzeniu karmienia przez jakiś rok piersi wyglądały jak dwa wiszące zdechłe szczury.

Wystawały im zęby czy jak? icon_wink.gif



03.gif 03.gif 03.gif
Nie Plombiusz. Wyrosły im oczy i patrzyły groźnie

--------------------
iguana
pią, 21 lip 2006 - 16:05
martucha, plombiusz: oczywiście, ze nie. Głupie domysły. Po prostu porosły sierścią, tudzież szczeciną icon_biggrin.gif
iguana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 455
Dołączył: wto, 17 sty 06 - 14:24
Nr użytkownika: 4,613




post pią, 21 lip 2006 - 16:05
Post #5

martucha, plombiusz: oczywiście, ze nie. Głupie domysły. Po prostu porosły sierścią, tudzież szczeciną icon_biggrin.gif

--------------------

vieshack
nie, 30 lip 2006 - 22:01
Ja karmiłam niecałe 3 miesiące. Teraz mam większy rozmiar i piersi, nie licząc kilku rozstępów całkiem fajne. Tylko że ja wolałam mniejsze - kiedyś miałam miseczkę B, teraz C
vieshack


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 366
Dołączył: wto, 24 lut 04 - 11:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,485

GG:


post nie, 30 lip 2006 - 22:01
Post #6

Ja karmiłam niecałe 3 miesiące. Teraz mam większy rozmiar i piersi, nie licząc kilku rozstępów całkiem fajne. Tylko że ja wolałam mniejsze - kiedyś miałam miseczkę B, teraz C

--------------------
Monika, mama Niny (5)

agulaw
śro, 02 sie 2006 - 11:16
Mam podobny problem ,ale ćwiczę wieczorkiem mięśnie klatki:)50 razy ściskam dłonie jak do modlitwy;)no i kremik , rzekomo pomaga , ja jestem na etapie tygodnia.
agulaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pon, 22 sie 05 - 14:03
Skąd: szczecin
Nr użytkownika: 3,532




post śro, 02 sie 2006 - 11:16
Post #7

Mam podobny problem ,ale ćwiczę wieczorkiem mięśnie klatki:)50 razy ściskam dłonie jak do modlitwy;)no i kremik , rzekomo pomaga , ja jestem na etapie tygodnia.
ewita 77
pią, 11 sie 2006 - 14:07
Witam.Ja jak patrze na swoje to mi sie plakac chce.Były sobie małe ale jedrne a teraz........dwa worki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Fakt,ze przebylam maraton ciązowy bowiem jak moj synek miał 6 m-cy zaszłam w drugą ciąze,z której mam super ćoreczke.Teraz obecnie maja po 4 i 3 latka icon_lol.gif .Troszke może sie poprawiły ale mnie to nie satysfakcjonuje.
Dobrze ,ze mąz nie nazeka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozdrawiam.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post pią, 11 sie 2006 - 14:07
Post #8

Witam.Ja jak patrze na swoje to mi sie plakac chce.Były sobie małe ale jedrne a teraz........dwa worki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Fakt,ze przebylam maraton ciązowy bowiem jak moj synek miał 6 m-cy zaszłam w drugą ciąze,z której mam super ćoreczke.Teraz obecnie maja po 4 i 3 latka icon_lol.gif .Troszke może sie poprawiły ale mnie to nie satysfakcjonuje.
Dobrze ,ze mąz nie nazeka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Pozdrawiam.
Edzia77
pią, 11 sie 2006 - 20:39
Moje nie wróciły niestety w żaden sposób do jakiego kolwiek wyglądu. Bez stanika leżą sobie na brzuchu. Nawet ujędrniałam je taką specjalną maszyną w salonie (krem ujędrniający i jakieś elektrody pobudzające) i nic. Jestem skazana na dwa woreczki. No chyba, że odważę się je poprawić operacyjnie.
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post pią, 11 sie 2006 - 20:39
Post #9

Moje nie wróciły niestety w żaden sposób do jakiego kolwiek wyglądu. Bez stanika leżą sobie na brzuchu. Nawet ujędrniałam je taką specjalną maszyną w salonie (krem ujędrniający i jakieś elektrody pobudzające) i nic. Jestem skazana na dwa woreczki. No chyba, że odważę się je poprawić operacyjnie.

--------------------
Edzia
ewita 77
sob, 12 sie 2006 - 14:15
Edzia nie jestes sama , moje tak samo wygladają jak opisałas swoje icon_cry.gif icon_cry.gif
Trzeba zyc icon_lol.gif .Tylko człowiek teskni za tamtymi czasami"jędrnymi" icon_biggrin.gif
Pozdrawiam.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post sob, 12 sie 2006 - 14:15
Post #10

Edzia nie jestes sama , moje tak samo wygladają jak opisałas swoje icon_cry.gif icon_cry.gif
Trzeba zyc icon_lol.gif .Tylko człowiek teskni za tamtymi czasami"jędrnymi" icon_biggrin.gif
Pozdrawiam.
Edzia77
sob, 12 sie 2006 - 15:16
Nie wiem w ilu przypadkach to się sprawdza, ale tak mi się wydaje, że każda z nas traci to co w sobie najbardziej ceniła. Ja persi, moja koleżanka miała piękny brzuszek przed, a po jest naprawę okropny, jeszcze inna super pupcię, a teraz wiele rozstępów. Czy też zaobserwowałyście coś takiego??
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post sob, 12 sie 2006 - 15:16
Post #11

Nie wiem w ilu przypadkach to się sprawdza, ale tak mi się wydaje, że każda z nas traci to co w sobie najbardziej ceniła. Ja persi, moja koleżanka miała piękny brzuszek przed, a po jest naprawę okropny, jeszcze inna super pupcię, a teraz wiele rozstępów. Czy też zaobserwowałyście coś takiego??

--------------------
Edzia
ulla
sob, 12 sie 2006 - 16:46
Mój biust za bardzo nie ucierpiał. Powiedziałabym, że wcale, acz bezpośrednio po zakończeniu karmienia wyglądał tak sobie. W pół roku później wyglądał jak wcześniej. Ale - trochę go "nawilżałam" systematyczniej niż robię to zwykle, no i przy każdej kąpieli masaż kolisty szorstką gąbką i zazwyczaj choć przez chwilę (tak z pół minuty) chłodny prysznic.

Jedyne co po ciąży mi zostało to skłonność do wymiotów i wstręt i do lekarstw w formie pastylek.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
Skąd: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post sob, 12 sie 2006 - 16:46
Post #12

Mój biust za bardzo nie ucierpiał. Powiedziałabym, że wcale, acz bezpośrednio po zakończeniu karmienia wyglądał tak sobie. W pół roku później wyglądał jak wcześniej. Ale - trochę go "nawilżałam" systematyczniej niż robię to zwykle, no i przy każdej kąpieli masaż kolisty szorstką gąbką i zazwyczaj choć przez chwilę (tak z pół minuty) chłodny prysznic.

Jedyne co po ciąży mi zostało to skłonność do wymiotów i wstręt i do lekarstw w formie pastylek.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
ewita 77
nie, 13 sie 2006 - 14:04
Witam icon_biggrin.gif .
Mój mąz mówi mi,że wyglądam tak jak przed ciażami ale ja ciągle myśle inaczej icon_rolleyes.gif .A może czas już sie przyzwyczaić do swojego wyglądu icon_rolleyes.gif?
Jednak jak patrze w lustro to trace pewnośc siebie a dawniej tak nie było.
Wy tez tak macie?
Pozdr.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post nie, 13 sie 2006 - 14:04
Post #13

Witam icon_biggrin.gif .
Mój mąz mówi mi,że wyglądam tak jak przed ciażami ale ja ciągle myśle inaczej icon_rolleyes.gif .A może czas już sie przyzwyczaić do swojego wyglądu icon_rolleyes.gif?
Jednak jak patrze w lustro to trace pewnośc siebie a dawniej tak nie było.
Wy tez tak macie?
Pozdr.
Lizia
pon, 21 sie 2006 - 14:07
CYTAT(Edzia77)
Nie wiem w ilu przypadkach to się sprawdza, ale tak mi się wydaje, że każda z nas traci to co w sobie najbardziej ceniła. Ja persi, moja koleżanka miała piękny brzuszek przed, a po jest naprawę okropny, jeszcze inna super pupcię, a teraz wiele rozstępów. Czy też zaobserwowałyście coś takiego??


Dokładnie tak icon_evil.gif
Przed ciążą miałam taki biuścik superaśny, że mogłam bez biustników chodzić i wyglądało super i ogólnie faceci się u mnie właśnie za tą częścią ciała oglądali, a teraz takie mam dwa obwiski icon_cry.gif

Były zabiegi ujędrniające, potem brałam antykoncepcię hormonalną, to przy okazji biust mi odrobinkę podskoczył Nie tak bynajmniej żeby było choć w połowie tak dobrze jak przed ciążą, ale jednak nie wyglądało to już tak fatalnie. Ale hormonów nie tolerowałam. Miesiąc temu odstawiłam, ciekawe czy znowu mi tam opadnie...
Lizia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 838
Dołączył: czw, 26 lut 04 - 15:02
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,495

GG:


post pon, 21 sie 2006 - 14:07
Post #14

CYTAT(Edzia77)
Nie wiem w ilu przypadkach to się sprawdza, ale tak mi się wydaje, że każda z nas traci to co w sobie najbardziej ceniła. Ja persi, moja koleżanka miała piękny brzuszek przed, a po jest naprawę okropny, jeszcze inna super pupcię, a teraz wiele rozstępów. Czy też zaobserwowałyście coś takiego??


Dokładnie tak icon_evil.gif
Przed ciążą miałam taki biuścik superaśny, że mogłam bez biustników chodzić i wyglądało super i ogólnie faceci się u mnie właśnie za tą częścią ciała oglądali, a teraz takie mam dwa obwiski icon_cry.gif

Były zabiegi ujędrniające, potem brałam antykoncepcię hormonalną, to przy okazji biust mi odrobinkę podskoczył Nie tak bynajmniej żeby było choć w połowie tak dobrze jak przed ciążą, ale jednak nie wyglądało to już tak fatalnie. Ale hormonów nie tolerowałam. Miesiąc temu odstawiłam, ciekawe czy znowu mi tam opadnie...

--------------------


Litka
pon, 21 sie 2006 - 15:14
Po dwóch ciązach rozmiar stanika mi się zmienił z 75 B na 75 F, sa jędrne i w zasadzie ładne, tylko ja bym mniejsze chciała icon_lol.gif

Dogodź tu kobiecie icon_wink.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post pon, 21 sie 2006 - 15:14
Post #15

Po dwóch ciązach rozmiar stanika mi się zmienił z 75 B na 75 F, sa jędrne i w zasadzie ładne, tylko ja bym mniejsze chciała icon_lol.gif

Dogodź tu kobiecie icon_wink.gif
m4rusia
pon, 21 sie 2006 - 18:24
CYTAT(wiedźma_lidka)
tylko ja bym mniejsze chciała  :lol:  

wink.gif


No to podziel się z koleżankami nadmiarem wink.gif Ja staje pierwsza w kolejce wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pon, 21 sie 2006 - 18:24
Post #16

CYTAT(wiedźma_lidka)
tylko ja bym mniejsze chciała  :lol:  

wink.gif


No to podziel się z koleżankami nadmiarem wink.gif Ja staje pierwsza w kolejce wink.gif

--------------------
olciaa_a
wto, 22 sie 2006 - 11:10
U mnie tez dwa woreczki i cos mi sie zdaje ze tak juz zostanie icon_evil.gif chyba trzeba sie przyzwyczaic icon_confused.gif (dobrze ze tu zajzalam- teraz przynajmniej wiem ze nie jestem sama, chociaz to i tak marne pocieszenie icon_rolleyes.gif ) icon_lol.gif
olciaa_a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,905
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 10:43
Skąd: woj. Ślaskie
Nr użytkownika: 5,673




post wto, 22 sie 2006 - 11:10
Post #17

U mnie tez dwa woreczki i cos mi sie zdaje ze tak juz zostanie icon_evil.gif chyba trzeba sie przyzwyczaic icon_confused.gif (dobrze ze tu zajzalam- teraz przynajmniej wiem ze nie jestem sama, chociaz to i tak marne pocieszenie icon_rolleyes.gif ) icon_lol.gif

--------------------


Berek

Go??







post nie, 15 kwi 2007 - 20:49
Post #18

KObiety, a ja znalazłam genialną rzecz na plaskaty biust. Bo mój też, jak zaczął z mlecznej Fki wracać do E, to klapło mu się jakoś. I znajome baby naraily mi Pulanne. No sluchajcie, to jest GENIALNE!!!!!!!!! Mam biust taki, jakby zadnego niemowlecego ryjka nie widzial, sama jestem w szoku i po raz pierwszy od dawna patrzac w lustro po kapieli mam szczera i nieklamana satysfakcje.
Tylko ja sie zacielam i smarowalam dwa razy dziennie, ale warto bylo! O, i jak warto! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Saskia
nie, 15 kwi 2007 - 21:29
kurczę, miałam kiedyś Pulannę, ale nie chciało mi się systematycznie smarować
powiedzcie dziewczyny, czy jest sens smarować czymś biust w ciąży? (z tego co pamietam to ww.pulanny nie mozna)
w poprzednich dwóch ciązach temat zlekceważyłam, ale mając w perspektywie karmienie jeszcze jednego ssaczka chciałabym żeby jakoś ten biust później wygladał
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post nie, 15 kwi 2007 - 21:29
Post #19

kurczę, miałam kiedyś Pulannę, ale nie chciało mi się systematycznie smarować
powiedzcie dziewczyny, czy jest sens smarować czymś biust w ciąży? (z tego co pamietam to ww.pulanny nie mozna)
w poprzednich dwóch ciązach temat zlekceważyłam, ale mając w perspektywie karmienie jeszcze jednego ssaczka chciałabym żeby jakoś ten biust później wygladał

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
Ania***
pon, 07 maj 2007 - 18:58
czesc dziewczyny!

gdy weaszlam na ten watek to myslalam ze jest cos co poprawi wyglad tych 'po ciazowych piersi'. ja karmilam 4 miesiace...juz minal miesiac od konca karmienia...i piersi mi sie zmniejszaja. przed ciaza mialam 70b, jak karmilam c a teraz to a chyba........

czy jest jakis ratumek dla mnie??? help!!!!
Ania***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 323
Dołączył: pią, 27 paź 06 - 19:47
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 8,218

GG:


post pon, 07 maj 2007 - 18:58
Post #20

czesc dziewczyny!

gdy weaszlam na ten watek to myslalam ze jest cos co poprawi wyglad tych 'po ciazowych piersi'. ja karmilam 4 miesiace...juz minal miesiac od konca karmienia...i piersi mi sie zmniejszaja. przed ciaza mialam 70b, jak karmilam c a teraz to a chyba........

czy jest jakis ratumek dla mnie??? help!!!!

--------------------


> "puste"piersi po ciazy
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 00:50
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama