Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Znowu krwawienie! Pomocy!

> 
Nina326
czw, 08 mar 2007 - 16:11
Witam. To znowu Ja i moj problem, tym razem z krwawieniem icon_cry.gif Jestem w 10 tygodniu ciazy i wczoraj po stosunku mialam krwawienie icon_cry.gif Wczesniej kochalismy sie z narzeczonym i nic sie nie dzialo. Jakies cztery dni temu, tez sie kochalismy i wszedl troche "glebiej" tak, ze mnie zabolalo ale tez sie nic nie dzialo. Tym razem tez wszedl troche "glebiej" ale czy to moze byc powod???? 5.III. bylam na USG i wszystko bylo w porzadku. Co to moze byc???? Blagam powiedzcie cos na ten temat, bo nie wiem co robic. Dodam tylko, ze potem i teraz nic mnie juz nie boli
Nina
Nina326


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 15:27
SkÄ…d: USA
Nr użytkownika: 10,481




post czw, 08 mar 2007 - 16:11
Post #1

Witam. To znowu Ja i moj problem, tym razem z krwawieniem icon_cry.gif Jestem w 10 tygodniu ciazy i wczoraj po stosunku mialam krwawienie icon_cry.gif Wczesniej kochalismy sie z narzeczonym i nic sie nie dzialo. Jakies cztery dni temu, tez sie kochalismy i wszedl troche "glebiej" tak, ze mnie zabolalo ale tez sie nic nie dzialo. Tym razem tez wszedl troche "glebiej" ale czy to moze byc powod???? 5.III. bylam na USG i wszystko bylo w porzadku. Co to moze byc???? Blagam powiedzcie cos na ten temat, bo nie wiem co robic. Dodam tylko, ze potem i teraz nic mnie juz nie boli
Nina

--------------------
Nina326


Kamcia17

Go??







post czw, 08 mar 2007 - 16:14
Post #2

Krwawienie z dróg rodnych może oznaczać coś grożnego, zwłaszcza w tych tygodniach. Jak najszybciej idz do lekarza, z tym nie można zwlekać bo możesz poronić icon_confused.gif Boże aż sie zmartwiłam że nic z tym nie robisz icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif icon_confused.gif !!!!!!!
Jednak to nie zawsze musi oznaczać coś groznego ale i tak koniecznie i jak najszybciej skontaktuj sie z lekarzem ... icon_confused.gif Z resztą o takich rzeczach możesz dużo przeczytać w internecie, chociażby tutaj >>> https://twoja-ciaza.com.pl/krwawienie.html
Nina326
czw, 08 mar 2007 - 17:00
na poczatku ciazy tez mialam plamienia ale potem przeszly i ciaza rozwijala sie prawidlowo. Nie kochalam sie wtedy z narzeczonym. Ostatnio, lekarz nie stwierdzil zadnych krwawien i bylo wszystko ok. Dodam ze te krwawienie mialam wczoraj zaraz po stosonku a dzisiaj juz nic sie nie dzieje. Tu w USA nie jest tak prosto dostac jakies leki na podtrzymanie w razie czego. Nie wiem, czy czasem wogole takich nie daja icon_confused.gif icon_cry.gif
Nina326


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 15:27
SkÄ…d: USA
Nr użytkownika: 10,481




post czw, 08 mar 2007 - 17:00
Post #3

na poczatku ciazy tez mialam plamienia ale potem przeszly i ciaza rozwijala sie prawidlowo. Nie kochalam sie wtedy z narzeczonym. Ostatnio, lekarz nie stwierdzil zadnych krwawien i bylo wszystko ok. Dodam ze te krwawienie mialam wczoraj zaraz po stosonku a dzisiaj juz nic sie nie dzieje. Tu w USA nie jest tak prosto dostac jakies leki na podtrzymanie w razie czego. Nie wiem, czy czasem wogole takich nie daja icon_confused.gif icon_cry.gif

--------------------
Nina326


odynka

Go??







post czw, 08 mar 2007 - 17:04
Post #4

czasem jest tak ze podczas stosunku coś się poruszy albo pękną naczynka i krwawisz... dużo tej krwi było? na pewno była z pochwy? u mnie krew leciała z ukł moczowego z powodu kamieni...

każde krwawienie jest niebezpieczne w ciąży i szczerze mówiąc ja jak pierwszy raz krwawiłam jakoś na początku ciąży to Kuba w krótkim czasie był z pracy w domu i byliśmy w szpitalu - nie lekceważ takich objawów...
Gruszka
czw, 08 mar 2007 - 17:04
Do Niny: Co nie zmienia faktu, że najlepiej byłoby pójść do ginekologa, czy pojechac do szpitala, zgłosic fakt krwawienia i dac się zbadać....
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 08 mar 2007 - 17:04
Post #5

Do Niny: Co nie zmienia faktu, że najlepiej byłoby pójść do ginekologa, czy pojechac do szpitala, zgłosic fakt krwawienia i dac się zbadać....

--------------------
szantrapa
czw, 08 mar 2007 - 17:42
Nina326 miałam identyczną sytuację z Oliwią. Po stosunku zaczęłam krwawić, natychmiast pojechalismy do szpitala, okazało się, że mam odklejoną kosmówkę, musiałam odejść z pracy i zostać w szpitalu tygodnie, praktycznie nie chodząc, przez pierwsze dni nawet do toalety. Ale ze mną leżały jeszcze dziewczyny, które miały ten sam problem, i wszystkie urodziłyśmy zdrowe dziewczynki. Tyle, że całą ciążę prawie przeleżałam. Tak czy inaczej, nie lekceważ, może to nic nie znaczyć, a może być jakiś problem, IMO lekarz musi Cię zbadać. Aha, ja po wyjciu ze szpitala, tego samego dnia miałam drugie krwawienie, znów się odkleiło, i wróciłam do szpitala, więc trzeba się oszczędzać, mi zaszkodziła dwugodzinna jazda samochodem, lekarz był na mnie wyjątkowo zły za ten samochód.
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 08 mar 2007 - 17:42
Post #6

Nina326 miałam identyczną sytuację z Oliwią. Po stosunku zaczęłam krwawić, natychmiast pojechalismy do szpitala, okazało się, że mam odklejoną kosmówkę, musiałam odejść z pracy i zostać w szpitalu tygodnie, praktycznie nie chodząc, przez pierwsze dni nawet do toalety. Ale ze mną leżały jeszcze dziewczyny, które miały ten sam problem, i wszystkie urodziłyśmy zdrowe dziewczynki. Tyle, że całą ciążę prawie przeleżałam. Tak czy inaczej, nie lekceważ, może to nic nie znaczyć, a może być jakiś problem, IMO lekarz musi Cię zbadać. Aha, ja po wyjciu ze szpitala, tego samego dnia miałam drugie krwawienie, znów się odkleiło, i wróciłam do szpitala, więc trzeba się oszczędzać, mi zaszkodziła dwugodzinna jazda samochodem, lekarz był na mnie wyjątkowo zły za ten samochód.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Nina326
czw, 08 mar 2007 - 18:12
Troche polecialo razem z nasieniem z pochwy icon_cry.gif
Nina326


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 15:27
SkÄ…d: USA
Nr użytkownika: 10,481




post czw, 08 mar 2007 - 18:12
Post #7

Troche polecialo razem z nasieniem z pochwy icon_cry.gif

--------------------
Nina326


Nina326
czw, 08 mar 2007 - 18:13
Wczoraj jak sie mylam po stosunku. To bylo o 12 w nocy. Potem w ubikacji bylam dop. dzisiaj rano i wylecialo troche plamek ale juz brazowego. Jak narazie nic sie nie dzieje
Nina326


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 15:27
SkÄ…d: USA
Nr użytkownika: 10,481




post czw, 08 mar 2007 - 18:13
Post #8

Wczoraj jak sie mylam po stosunku. To bylo o 12 w nocy. Potem w ubikacji bylam dop. dzisiaj rano i wylecialo troche plamek ale juz brazowego. Jak narazie nic sie nie dzieje

--------------------
Nina326


Nina326
czw, 08 mar 2007 - 18:14
Czy to moze byc cos normalnego???? Do lekarza czy do szpitala tu ciezko, bo nie mam ubezpieczenia icon_cry.gif
Nina326


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 15:27
SkÄ…d: USA
Nr użytkownika: 10,481




post czw, 08 mar 2007 - 18:14
Post #9

Czy to moze byc cos normalnego???? Do lekarza czy do szpitala tu ciezko, bo nie mam ubezpieczenia icon_cry.gif

--------------------
Nina326


mamaali
czw, 08 mar 2007 - 19:34
mi leciła kiedys krew po badaniu, moje kolezance z nadzerki i to nawet przed badaniem, nic sie nie działo złego, czasem tak sie zdaza, lepiej skontaktuj sie z lekarzem, jesli nie mozesz, lez staraj sie nie chodzic, nie podnosic nic, i obserwuj swoj organizm
mamaali


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 536
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:06
Nr użytkownika: 9,921




post czw, 08 mar 2007 - 19:34
Post #10

mi leciła kiedys krew po badaniu, moje kolezance z nadzerki i to nawet przed badaniem, nic sie nie działo złego, czasem tak sie zdaza, lepiej skontaktuj sie z lekarzem, jesli nie mozesz, lez staraj sie nie chodzic, nie podnosic nic, i obserwuj swoj organizm

--------------------
user posted image
konto_usunięte
czw, 08 mar 2007 - 19:43
krwawienie w ciąży, krwawienie po stosunku- nigdy nie jest czymś normalnym. nie zlekceważyłabym tego, nawet jakbym nie była w ciąży.
radzę do lekarza. my tu na forum-owszem, możemy sie wspierać, wymieniać doświadczeniami-ale lekarza to nie zastąpi.
nie można postawić żadnej diagnozy, kiedy się tylko przeczyta czyjąś wiadomość.a każda z nas jest inna- u jednej, nic sie nie działo, a u innej- wręcz przeciwnie(a mają takie same objawy)
więc- powtarzam, że ja poszłabym niezwłocznie do lekarza.
trzeba do tego podejść rozsądnie, tzn bez paniki ale mieć też wzgląd na powagę sytuacji. trzymam kciuki, powodzenia icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post czw, 08 mar 2007 - 19:43
Post #11

krwawienie w ciąży, krwawienie po stosunku- nigdy nie jest czymś normalnym. nie zlekceważyłabym tego, nawet jakbym nie była w ciąży.
radzę do lekarza. my tu na forum-owszem, możemy sie wspierać, wymieniać doświadczeniami-ale lekarza to nie zastąpi.
nie można postawić żadnej diagnozy, kiedy się tylko przeczyta czyjąś wiadomość.a każda z nas jest inna- u jednej, nic sie nie działo, a u innej- wręcz przeciwnie(a mają takie same objawy)
więc- powtarzam, że ja poszłabym niezwłocznie do lekarza.
trzeba do tego podejść rozsądnie, tzn bez paniki ale mieć też wzgląd na powagę sytuacji. trzymam kciuki, powodzenia icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

--------------------

maja1
czw, 08 mar 2007 - 21:07
Znalazlam w internecie:

2. Ostatnio po stosunku miałam niewielkie krwawienie. Czy to się zdarza?

Krwawienie może mieć różne przyczyny. Jedną z nich może być to, że organizm przyszłej mamy nie wytwarza jeszcze wystarczająco dużo hormonów odpowiedzialnych za utrzymanie ciąży.

Inną przyczyną jest to, że podczas ciąży szyjka macicy staje się bardziej przekrwiona, gdyż zwiększa się przepływ krwi w macicy, by ją lepiej odżywić. Głębokie wprowadzenie w czasie stosunku członka do pochwy może spowodować krwawienie. Postarajcie się wybrać taką pozycję, by tego uniknąć. Czasami też może być ono skutkiem nie wyleczonej nadżerki szyjki macicy. Krwawienie zawsze jest niepokojące, dlatego koniecznie powiedz o nim lekarzowi, który prowadzi twoją ciążę.


sciagniete ze strony:tej
maja1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,301
Dołączył: czw, 02 lis 06 - 14:36
SkÄ…d: Warszawa-Anglia
Nr użytkownika: 8,298




post czw, 08 mar 2007 - 21:07
Post #12

Znalazlam w internecie:

2. Ostatnio po stosunku miałam niewielkie krwawienie. Czy to się zdarza?

Krwawienie może mieć różne przyczyny. Jedną z nich może być to, że organizm przyszłej mamy nie wytwarza jeszcze wystarczająco dużo hormonów odpowiedzialnych za utrzymanie ciąży.

Inną przyczyną jest to, że podczas ciąży szyjka macicy staje się bardziej przekrwiona, gdyż zwiększa się przepływ krwi w macicy, by ją lepiej odżywić. Głębokie wprowadzenie w czasie stosunku członka do pochwy może spowodować krwawienie. Postarajcie się wybrać taką pozycję, by tego uniknąć. Czasami też może być ono skutkiem nie wyleczonej nadżerki szyjki macicy. Krwawienie zawsze jest niepokojące, dlatego koniecznie powiedz o nim lekarzowi, który prowadzi twoją ciążę.


sciagniete ze strony:tej

--------------------
Mój synek Krzy? urodzony 17 maja(3.6kg i 51cm)dok?adnie w dniu terminu

Dzieckiem bo?ym sta? si? 29 lipca 2007.r

Nina326
czw, 08 mar 2007 - 22:04
No juz dzisiaj nie pojde raczej do lekarza ale jutro zrobie co sie da. Jak narazie nic mnie nie boli i nie leci ze mnie, to chyba moge poczkac do jutra nie? icon_cry.gif
Nina326


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 123
Dołączył: wto, 30 sty 07 - 15:27
SkÄ…d: USA
Nr użytkownika: 10,481




post czw, 08 mar 2007 - 22:04
Post #13

No juz dzisiaj nie pojde raczej do lekarza ale jutro zrobie co sie da. Jak narazie nic mnie nie boli i nie leci ze mnie, to chyba moge poczkac do jutra nie? icon_cry.gif

--------------------
Nina326


teeny
piÄ…, 09 mar 2007 - 16:45
ja na Twoim miejscu już dawno poleciałabym do lekarza, ale to pewnie ze względu że raz już poroniłam a teraz jestem w 12 tyg. i leże plackiem w łóżku - lekarz kazał. Prawda jest taka, że kaze nawet najmniejsze krwawienie z dróg rodnych może być niebezpieczne a my sobie nawet z tego sprawy nie zdajemy!

trzymam kciuki żeby nić dzidziusiowi nie było:)
teeny


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 24
Dołączył: pią, 09 mar 07 - 14:03
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 11,790




post piÄ…, 09 mar 2007 - 16:45
Post #14

ja na Twoim miejscu już dawno poleciałabym do lekarza, ale to pewnie ze względu że raz już poroniłam a teraz jestem w 12 tyg. i leże plackiem w łóżku - lekarz kazał. Prawda jest taka, że kaze nawet najmniejsze krwawienie z dróg rodnych może być niebezpieczne a my sobie nawet z tego sprawy nie zdajemy!

trzymam kciuki żeby nić dzidziusiowi nie było:)
> Znowu krwawienie! Pomocy!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 21:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama