Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Rowerek biegowy - ale jaki?

> 
me0wn
pon, 19 cze 2017 - 11:42
Ja kupowałam rowerek biegowy z internetu, dokładnie od misiedwa. Najbardziej zwracałam uwagę na jakość wykonania i wytrzymałość, trochę poszperałam po forach i zdecydowałam się w końcu na model od nich i muszę przyznać, że jest bardzo wytrzymały i świetnie zrobiony.

me0wn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: nie, 11 cze 17 - 23:52
Nr użytkownika: 49,760




post pon, 19 cze 2017 - 11:42
Post #21

Ja kupowałam rowerek biegowy z internetu, dokładnie od misiedwa. Najbardziej zwracałam uwagę na jakość wykonania i wytrzymałość, trochę poszperałam po forach i zdecydowałam się w końcu na model od nich i muszę przyznać, że jest bardzo wytrzymały i świetnie zrobiony.

ElzbietaKorcz89
wto, 20 cze 2017 - 11:30
Na rynku jest wiele marek oferujących rowerki biegowe. Zanim wybierzemy firmę powinniśmy się zastanowić nad konstrukcją rowerków. Najczęściej wybieranymi modelami są drewniane i metalowe. Największym plusem tych pierwszych jest ich lekkość, minusem zaś ograniczona regulacja siodełka. Ten problem nie występuje w rowerach metalowych przez co starczają na dłużej. Przy kupnie rowerka biegowego należy pamiętać o dobraniu odpowiedniego rozmiaru do wzrostu dziecka. Rowerka nie wolno kupować na wyrost, gdyż dziecko nie nauczy się szybko jeździć, jeśli nie będzie czuć się na nim pewnie. Jest to również niebezpieczne! Co do konkretnych marek moim zdaniem firma KinderKraft oferuje tanie ale solidne drewniane rowerki. Z metalowych proponowałabym MillyMally (tańsze) bądź LIKEaBIKE (droższe).
ElzbietaKorcz89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: wto, 20 cze 17 - 08:15
Nr użytkownika: 49,821




post wto, 20 cze 2017 - 11:30
Post #22

Na rynku jest wiele marek oferujących rowerki biegowe. Zanim wybierzemy firmę powinniśmy się zastanowić nad konstrukcją rowerków. Najczęściej wybieranymi modelami są drewniane i metalowe. Największym plusem tych pierwszych jest ich lekkość, minusem zaś ograniczona regulacja siodełka. Ten problem nie występuje w rowerach metalowych przez co starczają na dłużej. Przy kupnie rowerka biegowego należy pamiętać o dobraniu odpowiedniego rozmiaru do wzrostu dziecka. Rowerka nie wolno kupować na wyrost, gdyż dziecko nie nauczy się szybko jeździć, jeśli nie będzie czuć się na nim pewnie. Jest to również niebezpieczne! Co do konkretnych marek moim zdaniem firma KinderKraft oferuje tanie ale solidne drewniane rowerki. Z metalowych proponowałabym MillyMally (tańsze) bądź LIKEaBIKE (droższe).


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 26 sie 2017 - 20:55
Post #23

Moja córa jakoś nie mogła się przekonać do rowerku biegowego. Kupiliśmy jej, ale może dwa razy go tylko uzyła. W końcu kupiliśmy czterokołowy rower wheeler i na nim zaczęła jeździć. Widać każde dziecko ma inne podejście do tych spraw
śrubka
wto, 05 wrz 2017 - 11:42
Dostosowany do wieku najlepiej, nie wyczyniałabym tutaj cudów
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post wto, 05 wrz 2017 - 11:42
Post #24

Dostosowany do wieku najlepiej, nie wyczyniałabym tutaj cudów
kuna87
pią, 29 wrz 2017 - 20:25
A czy jest jakiś wiek minimalny od kiedy dziecko może na takim jeździć ??
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post pią, 29 wrz 2017 - 20:25
Post #25

A czy jest jakiś wiek minimalny od kiedy dziecko może na takim jeździć ??

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 08 lis 2017 - 10:52
Post #26

Nie wiem jaki jest minimalny, ale wszystko też zależy od koordynacji malucha,żeby sobie jakoś poradził z jazdą. NA olx można dostać używane w dobrej cenie. Wszystko zależy od tego co was interesuje


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 08 lis 2017 - 16:27
Post #27

CYTAT(kuna87 @ Fri, 29 Sep 2017 - 20:25) *
A czy jest jakiś wiek minimalny od kiedy dziecko może na takim jeździć ??

Z tego co koleżanki mi mówiły to faktycznie nie ma jakieś twardej granicy ale utarło się, że tak mniej więcej od drugiego, trzeciego roku życia można spokojnie próbować. Większość ma takie modele https://www.al.to/p/389791-rowerek-hulajnog...kcesoriami.html w różnych wersjach kolorystycznych. Jedna tylko ma metalowy. I zasadniczo większość ich maluchów zaczynała mając niecałe 3 lata.
śrubka
pon, 19 mar 2018 - 12:48
Dzieci raczej nie mają wielkich wymagań i z rowerków biegowych chętnie korzystają. U mnie był taki zielony, wyglądający trochę jak motocykl, ale całkiem prosty i bez szaleństw.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post pon, 19 mar 2018 - 12:48
Post #28

Dzieci raczej nie mają wielkich wymagań i z rowerków biegowych chętnie korzystają. U mnie był taki zielony, wyglądający trochę jak motocykl, ale całkiem prosty i bez szaleństw.
mummy56
czw, 14 mar 2019 - 13:35
CYTAT(śrubka @ Mon, 19 Mar 2018 - 12:48) *
Dzieci raczej nie mają wielkich wymagań i z rowerków biegowych chętnie korzystają. U mnie był taki zielony, wyglądający trochę jak motocykl, ale całkiem prosty i bez szaleństw.

My też właśnie kupiliśmy taki drewniany rowerek biegowy casper z lionelo, który wygląda jak motocykl. Może to ten sam model? Póki co my czekamy na ładną pogodę, żeby przetestować nowy sprzęt icon_smile.gif
mummy56


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 14 mar 19 - 13:31
Nr użytkownika: 52,829




post czw, 14 mar 2019 - 13:35
Post #29

CYTAT(śrubka @ Mon, 19 Mar 2018 - 12:48) *
Dzieci raczej nie mają wielkich wymagań i z rowerków biegowych chętnie korzystają. U mnie był taki zielony, wyglądający trochę jak motocykl, ale całkiem prosty i bez szaleństw.

My też właśnie kupiliśmy taki drewniany rowerek biegowy casper z lionelo, który wygląda jak motocykl. Może to ten sam model? Póki co my czekamy na ładną pogodę, żeby przetestować nowy sprzęt icon_smile.gif
mummy56
sob, 13 kwi 2019 - 16:08
g

Ten post edytował mummy56 sob, 13 kwi 2019 - 16:09
mummy56


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 14 mar 19 - 13:31
Nr użytkownika: 52,829




post sob, 13 kwi 2019 - 16:08
Post #30

g
Kamila889
sob, 13 kwi 2019 - 16:13
Firma lionelo ma świetne rowerki. My naszej córci kupiliśmy model casper, jest nim zachwycona! Dodatkowo jak na małą artystkę przystało może sobie porysować po tablicy, która jest przyczepiona z przodu rowerka icon_wink.gif
Kamila889


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 13 kwi 19 - 16:11
Nr użytkownika: 52,966




post sob, 13 kwi 2019 - 16:13
Post #31

Firma lionelo ma świetne rowerki. My naszej córci kupiliśmy model casper, jest nim zachwycona! Dodatkowo jak na małą artystkę przystało może sobie porysować po tablicy, która jest przyczepiona z przodu rowerka icon_wink.gif
bianka22
czw, 20 cze 2019 - 15:38
Szczerze mówiąc nie znam się na rowerach i zamówiłam przez internet przypadkowy model, który miał dobre opinie. Ja polecam model dwukołowy, gdyż dziecko rośnie szybciej niż nam się wydaje. Ważna jest również możliwość regulowania siodełka i kierownicy. Łatwiej będzie nam dopasować sprzęt do rzeczywistych potrzeb malucha. Dla mnie ważne jest również to, aby miał mocną ramę. Mniejszą uwagę zwracam na wygląd wizualny, bo nie ma on znaczenia, gdy dziecko rzuci rowerem o ulicę. A pewnie będzie tak nieraz icon_smile.gif Przed zakupem warto się zapoznać z krótkim artykułem: https://zabawkaiwyprawka.pl/blog/rowerek-bi...y-od-kiedy.html
bianka22


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 20 cze 19 - 15:34
Nr użytkownika: 53,142




post czw, 20 cze 2019 - 15:38
Post #32

Szczerze mówiąc nie znam się na rowerach i zamówiłam przez internet przypadkowy model, który miał dobre opinie. Ja polecam model dwukołowy, gdyż dziecko rośnie szybciej niż nam się wydaje. Ważna jest również możliwość regulowania siodełka i kierownicy. Łatwiej będzie nam dopasować sprzęt do rzeczywistych potrzeb malucha. Dla mnie ważne jest również to, aby miał mocną ramę. Mniejszą uwagę zwracam na wygląd wizualny, bo nie ma on znaczenia, gdy dziecko rzuci rowerem o ulicę. A pewnie będzie tak nieraz icon_smile.gif Przed zakupem warto się zapoznać z krótkim artykułem: https://zabawkaiwyprawka.pl/blog/rowerek-bi...y-od-kiedy.html
mamaxkasia
śro, 26 cze 2019 - 23:39
Ja mogę polecić drewniany rowerek biegowy z firmy Lionelo, dokładniej model Casper - https://lionelo.com/shop/casper/ u nas się mega sprawdza icon_smile.gif jest drewniany, więc o wiele bardziej trwały a dodatkowo ma regulacje, więc rośnie z dzieckiem icon_smile.gif Bardzo fajny design, nie jest tak że podoba się tylko rodzicom - mój synek jest zachwycony tak samo jak ja icon_wink.gif
mamaxkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: śro, 26 cze 19 - 23:35
Nr użytkownika: 53,154




post śro, 26 cze 2019 - 23:39
Post #33

Ja mogę polecić drewniany rowerek biegowy z firmy Lionelo, dokładniej model Casper - https://lionelo.com/shop/casper/ u nas się mega sprawdza icon_smile.gif jest drewniany, więc o wiele bardziej trwały a dodatkowo ma regulacje, więc rośnie z dzieckiem icon_smile.gif Bardzo fajny design, nie jest tak że podoba się tylko rodzicom - mój synek jest zachwycony tak samo jak ja icon_wink.gif
Jessicaa
czw, 11 lip 2019 - 16:56
Jak dla mnie to jest najlepsza oferta https://4toys.pl/rowerki-biegowe . Rowerki są bardzo solidne, a przy tym konkurencyjnie tanie. Osobiście nie znalazłem nic lepszego.
Jessicaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18
Dołączył: czw, 13 cze 19 - 16:25
Nr użytkownika: 53,129




post czw, 11 lip 2019 - 16:56
Post #34

Jak dla mnie to jest najlepsza oferta https://4toys.pl/rowerki-biegowe . Rowerki są bardzo solidne, a przy tym konkurencyjnie tanie. Osobiście nie znalazłem nic lepszego.

--------------------
Nie powinno się nigdy zatrzaskiwać za sobą drzwi, gdy wchodzi się do szafy.
kajetanka
wto, 16 lip 2019 - 14:07
My mieliśmy 2 Puky. Dwukołowe, bo trzykołowy też mają, ale on dla maluszków jest. Jeden mniejszy od 2 r.ż. drugi większy. Sprawdziły się świetnie przy 2 dzieci.
Mniejszy miał piankowe koła, nie posiadał hamulca. Dla takiego dwulatka hamulec może być faktycznie niepotrzebny, a nawet utrudniać sprawę. Najpierw dziecko uczy się hamować nogami. Większy już miał hamulec i przy pierwszych próbach zastosowania kończyło się różnie, ale szybko załapały o co chodzi, dzięki czemu mogły jechać naprawdę szybko z górki i nie zdzierały podeszwy icon_wink.gif
Pompowane koła są o tyle fajne, że łatwiej pokonuje się trawnik, piasek, krawężniki i nierówności. Osobiście polecam jeszcze nakładę na siodełko, bo córki zaczynały jeździć jeszcze w pampersie, a jak z niego wyrosły, to nagle siodełko obcierało. Z nakładką nie było problemów.
Zachęcam do przeczytania więcej o rowerkach na moim blogu icon_smile.gif
https://dorwacyeti.pl/rowerek-biegowy-czy-warto-kupic/
kajetanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: wto, 09 lis 10 - 17:48
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 34,850




post wto, 16 lip 2019 - 14:07
Post #35

My mieliśmy 2 Puky. Dwukołowe, bo trzykołowy też mają, ale on dla maluszków jest. Jeden mniejszy od 2 r.ż. drugi większy. Sprawdziły się świetnie przy 2 dzieci.
Mniejszy miał piankowe koła, nie posiadał hamulca. Dla takiego dwulatka hamulec może być faktycznie niepotrzebny, a nawet utrudniać sprawę. Najpierw dziecko uczy się hamować nogami. Większy już miał hamulec i przy pierwszych próbach zastosowania kończyło się różnie, ale szybko załapały o co chodzi, dzięki czemu mogły jechać naprawdę szybko z górki i nie zdzierały podeszwy icon_wink.gif
Pompowane koła są o tyle fajne, że łatwiej pokonuje się trawnik, piasek, krawężniki i nierówności. Osobiście polecam jeszcze nakładę na siodełko, bo córki zaczynały jeździć jeszcze w pampersie, a jak z niego wyrosły, to nagle siodełko obcierało. Z nakładką nie było problemów.
Zachęcam do przeczytania więcej o rowerkach na moim blogu icon_smile.gif
https://dorwacyeti.pl/rowerek-biegowy-czy-warto-kupic/

--------------------
STARSZA CÓRA


MŁODSZA CÓRA


Zapraszam na:
https://dorwacyeti.pl/
> Rowerek biegowy - ale jaki?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 00:10
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama