Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zaproszenie do udziału w badaniach doktoranckich

> 
paulina gołaska
nie, 16 lut 2014 - 00:21
Szanowne Panie,

Zwracam siÄ™ uprzejmie do PaÅ„ – Mam dzieci maÅ‚ych i nieco starszych, ponieważ poszukujÄ™ kobiet, które zechciaÅ‚yby podzielić siÄ™ ze mnÄ… wÅ‚asnymi doÅ›wiadczeniami rodzicielskimi i wychowawczymi. Bardzo zależy mi na znalezieniu jak najwiÄ™kszej liczby rozmówczyÅ„, ponieważ dziÄ™ki Paniom wÅ‚aÅ›nie bÄ™dÄ™ mogÅ‚a sfinalizować pracÄ™ doktorskÄ… pisanÄ… pod kierunkiem prof. UAM dr. hab. Andrzeja Twardowskiego z ZakÅ‚adu Psychopatologii Dziecka WSE UAM w Poznaniu.

JeÅ›li zechciaÅ‚ybyÅ›cie Panie wziąć udziaÅ‚ w moim badaniu i poÅ›wiÄ™cić ok. 1,5h na rozmowÄ™, która może odbyć siÄ™ w gabinecie, w którym pracujÄ™ lub w wybranym przez Panie miejscu, np. domu (lub też w cichej, spokojnej kawiarni) proszÄ™ o kontakt – telefoniczny (509 599 698) lub mailowy (paulinagolaska@o2.pl). Wtedy też podam Paniom szczegółowe informacje odnoÅ›nie przebiegu spotkania.

Zdaje sobie sprawę, że tego typu rozmowy wymagają i od Pań, i ode mnie nieco wysiłku oraz zaangażowania, lecz jestem przekonana, że warto.

Będę wdzięczna za każdą pomoc.


Załączając pozdrowienia,
Paulina Gołaska
paulina gołaska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: nie, 16 lut 14 - 00:14
Nr użytkownika: 43,583




post nie, 16 lut 2014 - 00:21
Post #1

Szanowne Panie,

Zwracam siÄ™ uprzejmie do PaÅ„ – Mam dzieci maÅ‚ych i nieco starszych, ponieważ poszukujÄ™ kobiet, które zechciaÅ‚yby podzielić siÄ™ ze mnÄ… wÅ‚asnymi doÅ›wiadczeniami rodzicielskimi i wychowawczymi. Bardzo zależy mi na znalezieniu jak najwiÄ™kszej liczby rozmówczyÅ„, ponieważ dziÄ™ki Paniom wÅ‚aÅ›nie bÄ™dÄ™ mogÅ‚a sfinalizować pracÄ™ doktorskÄ… pisanÄ… pod kierunkiem prof. UAM dr. hab. Andrzeja Twardowskiego z ZakÅ‚adu Psychopatologii Dziecka WSE UAM w Poznaniu.

JeÅ›li zechciaÅ‚ybyÅ›cie Panie wziąć udziaÅ‚ w moim badaniu i poÅ›wiÄ™cić ok. 1,5h na rozmowÄ™, która może odbyć siÄ™ w gabinecie, w którym pracujÄ™ lub w wybranym przez Panie miejscu, np. domu (lub też w cichej, spokojnej kawiarni) proszÄ™ o kontakt – telefoniczny (509 599 698) lub mailowy (paulinagolaska@o2.pl). Wtedy też podam Paniom szczegółowe informacje odnoÅ›nie przebiegu spotkania.

Zdaje sobie sprawę, że tego typu rozmowy wymagają i od Pań, i ode mnie nieco wysiłku oraz zaangażowania, lecz jestem przekonana, że warto.

Będę wdzięczna za każdą pomoc.


Załączając pozdrowienia,
Paulina Gołaska
> zaproszenie do udziaÅ‚u w badaniach doktoranckich
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 13:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama