Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Hej!

, Witam mamuśki!
> , Witam mamuśki!
cuzana
pon, 30 paź 2017 - 16:25
Jestem tu nowa i cieszę się, że do was dołączyłam! Na dzień dobry, może komuś się przyda taki post, tzn. taka wiedza. Jest w Łodzi dziewczyna, projektantka, Marta, która będąc matką założyła markę 4 Seasons Jewelry i robi pamiątki biżuteryjne z mleka matki. Ja się w tych cudach zakochałam! :love: Niedawno odebrałam od niej moje zamówienie - bransoletkę z wyjątkowym "kamieniem" mlecznym i grawerem. Jeśli macie wśród znajomych mam takie, które ciągle karmią, puśćcie info dalej, może taka wyjątkowa pamiątka zachwyci je tak jak mnie. Wspierajmy wszystkie twórcze matki!
cuzana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pon, 30 paź 17 - 16:23
Nr użytkownika: 50,784




post pon, 30 paź 2017 - 16:25
Post #1

Jestem tu nowa i cieszę się, że do was dołączyłam! Na dzień dobry, może komuś się przyda taki post, tzn. taka wiedza. Jest w Łodzi dziewczyna, projektantka, Marta, która będąc matką założyła markę 4 Seasons Jewelry i robi pamiątki biżuteryjne z mleka matki. Ja się w tych cudach zakochałam! :love: Niedawno odebrałam od niej moje zamówienie - bransoletkę z wyjątkowym "kamieniem" mlecznym i grawerem. Jeśli macie wśród znajomych mam takie, które ciągle karmią, puśćcie info dalej, może taka wyjątkowa pamiątka zachwyci je tak jak mnie. Wspierajmy wszystkie twórcze matki!
> Hej!, Witam mamuśki!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 15:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama