Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dobre garnki. Jakie??

> 
katkasia
wto, 15 mar 2005 - 10:39
Dziewczyny, mam trochę kasy (nie tak mało icon_wink.gif), którą MUSZĘ przeznaczyć na kupno garnków. No i nie wiem zupełnie, jaki zestaw i jaką firmę kupić? Nie wiem, jakie garnki? Bo są przeróżne. Jakieś szybkowary, do gotowania na parze, z jakąś specjalną pokrywką, żeliwne, teflonowe ................ Czy to się w ogóle wykorzystuje na co dzień?????
Wiem tylko, że chcę, żeby w zestawie była patelnia grillowa.
katkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 722
Dołączył: pon, 28 lip 03 - 10:47
Nr użytkownika: 937

GG:


post wto, 15 mar 2005 - 10:39
Post #1

Dziewczyny, mam trochę kasy (nie tak mało icon_wink.gif), którą MUSZĘ przeznaczyć na kupno garnków. No i nie wiem zupełnie, jaki zestaw i jaką firmę kupić? Nie wiem, jakie garnki? Bo są przeróżne. Jakieś szybkowary, do gotowania na parze, z jakąś specjalną pokrywką, żeliwne, teflonowe ................ Czy to się w ogóle wykorzystuje na co dzień?????
Wiem tylko, że chcę, żeby w zestawie była patelnia grillowa.

Posty w temacie
katkasia   Dobre garnki. Jakie??   wto, 15 mar 2005 - 10:39
gosiak23   Ja zdecydowanie poleciÅ‚abym ci garnki Zeptera. Wi...   wto, 15 mar 2005 - 11:18
amo   Moj maz kupil mi garnki BergHoff. Sa naprawde swie...   wto, 15 mar 2005 - 12:21
agnieszkabryndza   Ja mam juz wszystkie Zeptera , zmiany smakowej nie...   wto, 15 mar 2005 - 14:36
katkasia   Agnieszka, a gdzie kupowaÅ‚aÂœ Zeptera? U przedsta...   wto, 15 mar 2005 - 16:23
agnieszkabryndza   dostalam :).B   wto, 15 mar 2005 - 17:39
adzia   Ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z Bergh...   Å›ro, 16 mar 2005 - 11:44
> Dobre garnki. Jakie??
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 03:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama