Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

jaki nocnik?

> 
alatanta

Go??







post sob, 22 paź 2005 - 17:20
Post #1

.........
Mika
sob, 22 paź 2005 - 17:50
też mamy zwykły z kaczuszką i problem wylatujących siuśków został szybko rozwiązany -sadzałam Jaśka ...tył na przód wink.gif icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 22 paź 2005 - 17:50
Post #2

też mamy zwykły z kaczuszką i problem wylatujących siuśków został szybko rozwiązany -sadzałam Jaśka ...tył na przód wink.gif icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
aneta z urwisami
sob, 22 paź 2005 - 20:04
Mateusz miał nocnik w kształcie foki i jak siadał to jej głowa była z przodu, więc automatycznie siusiak siusiał do nocnika. Trochę namotałam ale myślę że co nieco zrozumiecie.
Weronika ma z kaczuszkÄ… ale narazie chowa do niego wszystko co popadnie a o sikaniu niema mowy icon_confused.gif
Pozdrawiam Aneta icon_biggrin.gif
aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
SkÄ…d: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post sob, 22 paź 2005 - 20:04
Post #3

Mateusz miał nocnik w kształcie foki i jak siadał to jej głowa była z przodu, więc automatycznie siusiak siusiał do nocnika. Trochę namotałam ale myślę że co nieco zrozumiecie.
Weronika ma z kaczuszkÄ… ale narazie chowa do niego wszystko co popadnie a o sikaniu niema mowy icon_confused.gif
Pozdrawiam Aneta icon_biggrin.gif

--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
Dagmarcia
sob, 22 paź 2005 - 21:59
CYTAT(Mika)
też mamy zwykÅ‚y z kaczuszkÄ… i problem wylatujÄ…cych siuÅ›ków zostaÅ‚ szybko rozwiÄ…zany -sadzaÅ‚am JaÅ›ka ...tyÅ‚ na przód  :wink:  :lol:

hmm... na to nie wpadłam wypróbuję bo my mamy nocnik pieska ale i tak jak Oskar źle usiądzie to wszystko, a przynajmniej połowa ląduje na podłodze.
Dagmarcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 870
Dołączył: pon, 24 sty 05 - 00:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,572

GG:


post sob, 22 paź 2005 - 21:59
Post #4

CYTAT(Mika)
też mamy zwykÅ‚y z kaczuszkÄ… i problem wylatujÄ…cych siuÅ›ków zostaÅ‚ szybko rozwiÄ…zany -sadzaÅ‚am JaÅ›ka ...tyÅ‚ na przód  :wink:  :lol:

hmm... na to nie wpadłam wypróbuję bo my mamy nocnik pieska ale i tak jak Oskar źle usiądzie to wszystko, a przynajmniej połowa ląduje na podłodze.

--------------------
user posted image
aluc

Go??







post sob, 22 paź 2005 - 22:04
Post #5

nauczyłam trzymać siusiaka icon_biggrin.gif
agabr
sob, 22 paź 2005 - 22:11
zwykly nocnik plus haslo "siusiak w dół".b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post sob, 22 paź 2005 - 22:11
Post #6

zwykly nocnik plus haslo "siusiak w dół".b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Mama Mojzesza
sob, 22 paź 2005 - 22:38
CYTAT(aluc)
nauczyłam trzymać siusiaka icon_biggrin.gif


a ja nie potrafie nauczyc tego mojzesza, (nie chce sluchac ani mnie ani taty, a tym bardziej dac sie dotknac). do nocnika sika na stojaco, ale ma zla technike icon_wink.gif
Mama Mojzesza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,565
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 16:00
Nr użytkownika: 1,325

GG:


post sob, 22 paź 2005 - 22:38
Post #7

CYTAT(aluc)
nauczyłam trzymać siusiaka icon_biggrin.gif


a ja nie potrafie nauczyc tego mojzesza, (nie chce sluchac ani mnie ani taty, a tym bardziej dac sie dotknac). do nocnika sika na stojaco, ale ma zla technike icon_wink.gif
Mika
nie, 23 paź 2005 - 09:17
Ania -jak już umie siusiać na stojąco to może kupić stopień i nauczyć go robić do kibelka? icon_wink.gif
Jasiek odkąd mąż nauczył robić go "po męsku" w ogóle odmówił siusiania do nocnika icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post nie, 23 paź 2005 - 09:17
Post #8

Ania -jak już umie siusiać na stojąco to może kupić stopień i nauczyć go robić do kibelka? icon_wink.gif
Jasiek odkąd mąż nauczył robić go "po męsku" w ogóle odmówił siusiania do nocnika icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
mama_do_kwadratu
nie, 23 paź 2005 - 09:21
CYTAT(aluc)
nauczyłam trzymać siusiaka icon_biggrin.gif

ja też
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 23 paź 2005 - 09:21
Post #9

CYTAT(aluc)
nauczyłam trzymać siusiaka icon_biggrin.gif

ja też
alatanta

Go??







post nie, 23 paź 2005 - 09:35
Post #10

.........
Agusiao
nie, 23 paź 2005 - 18:57
kupiliśmy nocnik w kształcie foki i problem zniknął icon_biggrin.gif
Agusiao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,765
Dołączył: wto, 13 kwi 04 - 12:00
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,656

GG:


post nie, 23 paź 2005 - 18:57
Post #11

kupiliśmy nocnik w kształcie foki i problem zniknął icon_biggrin.gif

--------------------
Pozdrawiamy Aga i Kubu?
Mama Mojzesza
pon, 24 paź 2005 - 14:01
CYTAT(Mika)
Ania -jak już umie siusiać na stojÄ…co to może kupić stopieÅ„ i nauczyć go robić do kibelka?  :wink:  
Jasiek odkÄ…d mąż nauczyÅ‚ robić go "po mÄ™sku" w ogóle odmówiÅ‚ siusiania do nocnika  :wink:


Mika, mamy stopien, ale uzywamy go wylacznie przy umywalce do mycia rak, bo problem polega na tym, ze Mojzesz nie chce wziac sprawy w swoje rece, tylko rozkracza sie nad nocnikiem, i w ten sposob trafia wink.gif Nie pozwoli przejac kontroli nad sytuacja nikomu, nawet mamusia nie ma prawa go dotknac icon_rolleyes.gif Wszelkie sugestie mojego meza jak nalezy to robic, olewa icon_lol.gif
Zeby sie tak rozkraczyc jak trzeba i nie posikac sobie spodni, trzeba te spodnie zdjac icon_rolleyes.gif (a nad ubikacja, to i bez spodni nie dlaby rady wink.gif )
help!
Mama Mojzesza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,565
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 16:00
Nr użytkownika: 1,325

GG:


post pon, 24 paź 2005 - 14:01
Post #12

CYTAT(Mika)
Ania -jak już umie siusiać na stojÄ…co to może kupić stopieÅ„ i nauczyć go robić do kibelka?  :wink:  
Jasiek odkÄ…d mąż nauczyÅ‚ robić go "po mÄ™sku" w ogóle odmówiÅ‚ siusiania do nocnika  :wink:


Mika, mamy stopien, ale uzywamy go wylacznie przy umywalce do mycia rak, bo problem polega na tym, ze Mojzesz nie chce wziac sprawy w swoje rece, tylko rozkracza sie nad nocnikiem, i w ten sposob trafia wink.gif Nie pozwoli przejac kontroli nad sytuacja nikomu, nawet mamusia nie ma prawa go dotknac icon_rolleyes.gif Wszelkie sugestie mojego meza jak nalezy to robic, olewa icon_lol.gif
Zeby sie tak rozkraczyc jak trzeba i nie posikac sobie spodni, trzeba te spodnie zdjac icon_rolleyes.gif (a nad ubikacja, to i bez spodni nie dlaby rady wink.gif )
help!
Mika
pon, 24 paź 2005 - 14:06
Ania -mój też nie dotyka wink.gif tyle,że ja mam kibelek blisko ściany i cała akcja wygląda mniej więcej tak : Jasiek na stopniu,lewą ręką trzyma sobie klapy sedesu,drugą ręką opiera się o ścianę,a dupcią manewruje żeby "wcelować" wink.gif icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 24 paź 2005 - 14:06
Post #13

Ania -mój też nie dotyka wink.gif tyle,że ja mam kibelek blisko ściany i cała akcja wygląda mniej więcej tak : Jasiek na stopniu,lewą ręką trzyma sobie klapy sedesu,drugą ręką opiera się o ścianę,a dupcią manewruje żeby "wcelować" wink.gif icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Mama Mojzesza
wto, 25 paź 2005 - 14:20
skoro to mozliwe, skupie sie na doskonaleniu strategii icon_lol.gif
Mama Mojzesza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,565
Dołączył: pon, 12 sty 04 - 16:00
Nr użytkownika: 1,325

GG:


post wto, 25 paź 2005 - 14:20
Post #14

skoro to mozliwe, skupie sie na doskonaleniu strategii icon_lol.gif
> jaki nocnik?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:36
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama