Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Pokój małego dziecka

> 
kasiarybka

Go??







post śro, 08 paź 2003 - 09:54
Post #21

Wiolontela proszÄ™ uprzejmie:

https://www.azzurro.pl/index.htm

W podpunkcie "pokój dziecka:)
zilka
śro, 08 paź 2003 - 12:28
Dzięki dziewczyny. Teraz musze usiąść i sobie pospisywac wszystko.

Szczególnie cieszy mnie duże poparcie materaca, myślałam, że jakas skrzywiona jestem wink.gif icon_lol.gif

Taki kombajn jak pokazała Kasia szczerze mówiąc bardzo mi się nie podoba a na piętrowe łóżeczko Florcia jest dużo za mała bo ma 14 miesięcy.

Graż mogłabyś podać linka do tego domku z tektury?

Jak już go przemebluję to chyba zrobię zdjęcia, żeby Wam pokazać wink.gif icon_razz.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post śro, 08 paź 2003 - 12:28
Post #22

Dzięki dziewczyny. Teraz musze usiąść i sobie pospisywac wszystko.

Szczególnie cieszy mnie duże poparcie materaca, myślałam, że jakas skrzywiona jestem wink.gif icon_lol.gif

Taki kombajn jak pokazała Kasia szczerze mówiąc bardzo mi się nie podoba a na piętrowe łóżeczko Florcia jest dużo za mała bo ma 14 miesięcy.

Graż mogłabyś podać linka do tego domku z tektury?

Jak już go przemebluję to chyba zrobię zdjęcia, żeby Wam pokazać wink.gif icon_razz.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Marghe
śro, 08 paź 2003 - 12:58
A może ktoś potrzebuje "stolarza". Cudzysłów stąd , że nie jest to prawdziwy stolarz, a sklep z meblami - w ktorym można wszystko na zamówienie zrobic. Specjalizuje sie w meblach kuchennych.. ale podejrzewam, ze jest w stanie zrobic wszystko. Ja zamówilam tam meble kuchenne i jestem baaaaardzo zadowolona ...
Zamierzam jeszcze zamówić stolik do dużego pokoju i szafki to ubikacji....

Przyznaję bez bicia, że sklep nalezy do mojego wujka... icon_redface.gif , ale polecam z czystym sumieniem.

www.lemax.waw.pl

M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post śro, 08 paź 2003 - 12:58
Post #23

A może ktoś potrzebuje "stolarza". Cudzysłów stąd , że nie jest to prawdziwy stolarz, a sklep z meblami - w ktorym można wszystko na zamówienie zrobic. Specjalizuje sie w meblach kuchennych.. ale podejrzewam, ze jest w stanie zrobic wszystko. Ja zamówilam tam meble kuchenne i jestem baaaaardzo zadowolona ...
Zamierzam jeszcze zamówić stolik do dużego pokoju i szafki to ubikacji....

Przyznaję bez bicia, że sklep nalezy do mojego wujka... icon_redface.gif , ale polecam z czystym sumieniem.

www.lemax.waw.pl

M.
pirania
śro, 08 paź 2003 - 14:41
zika my nie mamy domku z tektury, mamy zakupionny w Anglii domek. z jednej strony jest supermarket z drugiej poczta dzieci szaleja za nim od roku ponad icon_wink.gif
Domek jest o tyle fajny ze czesc usztywniaczy ma na stale w postaci obreczy i stawia sie sam. W poslce podobne widzialam w ikei chociaz korory jakies kijowe i w kuzynie clownie.
Zalete ma taka ze my toto zabieralismy na plaze- dawalo cien, stawialo sie w 3 minuty no i polowa plazy handlowala foremkami icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post śro, 08 paź 2003 - 14:41
Post #24

zika my nie mamy domku z tektury, mamy zakupionny w Anglii domek. z jednej strony jest supermarket z drugiej poczta dzieci szaleja za nim od roku ponad icon_wink.gif
Domek jest o tyle fajny ze czesc usztywniaczy ma na stale w postaci obreczy i stawia sie sam. W poslce podobne widzialam w ikei chociaz korory jakies kijowe i w kuzynie clownie.
Zalete ma taka ze my toto zabieralismy na plaze- dawalo cien, stawialo sie w 3 minuty no i polowa plazy handlowala foremkami icon_wink.gif
Jaco
śro, 08 paź 2003 - 15:21
Marghe,
Ja, ja potrzebuję stolarza. No może jeszcze nie dzisiaj..... Marzą mi się meble w stylu Almi Decor, ale w życiu ich tam nie kupię ze względu na cenę. Chciałabym coś w tym stylu, tylko taniej i lepiej wykonane, coby mi się szufladkigładko otwierały i drzazgi w rączkę nie wchodziły.....
Ja włażę na tę stronę, ale ona mi sie ładuje i ładuje i załadować się nic poza adresem nie chce.......

Buuuuuuu
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post śro, 08 paź 2003 - 15:21
Post #25

Marghe,
Ja, ja potrzebuję stolarza. No może jeszcze nie dzisiaj..... Marzą mi się meble w stylu Almi Decor, ale w życiu ich tam nie kupię ze względu na cenę. Chciałabym coś w tym stylu, tylko taniej i lepiej wykonane, coby mi się szufladkigładko otwierały i drzazgi w rączkę nie wchodziły.....
Ja włażę na tę stronę, ale ona mi sie ładuje i ładuje i załadować się nic poza adresem nie chce.......

Buuuuuuu

--------------------
Jacobina - mama Kuby






użytkownik usunięty

Go??







post śro, 08 paź 2003 - 16:43
Post #26

CYTAT(Marghe)
Przyznaję bez bicia, że sklep nalezy do mojego wujka... icon_redface.gif , ale polecam z czystym sumieniem.


Marghe, te meble są tak piękne, że spokojnie można polecać z czystym sumieniem icon_smile.gif.
Pewnie, niestety, nie byłoby mnie na nie stać... icon_sad.gif A szkoda!

Pozdrawiam.
Paka

Edit. BÅ‚Ä…d ortograficzny poprawiony po 8 latach 37.gif
agabr
śro, 08 paź 2003 - 16:51
He jak sie Zilka przyznala do swoich dylematow łożkowych ,to i ja sie przyznam,otoz jedras ma swoj pokoj (jeszcze tam spimy ale to juz ostatnie noce)a ja organicznie nie trawie wszelkiego rodzaju nalepek przylepek wycinanek ze swiata chipsow .Poniewaz sa tam dwa okna wisza proste biale firanki na ktorych nie mieszkaja zadne łozdobki .poniewaz mam swira na punkcie obrazu "duo angelli"(Marghe tak sie to pisze?)jest i ten obraz i pare wygenerowanych z niego elementow,polki z zabawkami komoda z ubraniami i koniec.A jedyne szalenstwo to dwie sciany malinowe i jedna łososiowa ,no wlasnie i czy ja dziecka czegos nie pozbawiam?Mysle tu wlasnie o takim designie kiczowato mydlanym, ktory przeciez dzieci uwielbiaja .jedras jest mlody (1.5)jak urosnie pewnie powiesi sobie jakas Britney? A moze nie?a i dywanu nie mamyBryndza
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post śro, 08 paź 2003 - 16:51
Post #27

He jak sie Zilka przyznala do swoich dylematow łożkowych ,to i ja sie przyznam,otoz jedras ma swoj pokoj (jeszcze tam spimy ale to juz ostatnie noce)a ja organicznie nie trawie wszelkiego rodzaju nalepek przylepek wycinanek ze swiata chipsow .Poniewaz sa tam dwa okna wisza proste biale firanki na ktorych nie mieszkaja zadne łozdobki .poniewaz mam swira na punkcie obrazu "duo angelli"(Marghe tak sie to pisze?)jest i ten obraz i pare wygenerowanych z niego elementow,polki z zabawkami komoda z ubraniami i koniec.A jedyne szalenstwo to dwie sciany malinowe i jedna łososiowa ,no wlasnie i czy ja dziecka czegos nie pozbawiam?Mysle tu wlasnie o takim designie kiczowato mydlanym, ktory przeciez dzieci uwielbiaja .jedras jest mlody (1.5)jak urosnie pewnie powiesi sobie jakas Britney? A moze nie?a i dywanu nie mamyBryndza
agabr
śro, 08 paź 2003 - 16:52
He jak sie Zilka przyznala do swoich dylematow łożkowych ,to i ja sie przyznam,otoz jedras ma swoj pokoj (jeszcze tam spimy ale to juz ostatnie noce)a ja organicznie nie trawie wszelkiego rodzaju nalepek przylepek wycinanek ze swiata chipsow .Poniewaz sa tam dwa okna wisza proste biale firanki na ktorych nie mieszkaja zadne łozdobki .poniewaz mam swira na punkcie obrazu "duo angelli"(Marghe tak sie to pisze?)jest i ten obraz i pare wygenerowanych z niego elementow,polki z zabawkami komoda z ubraniami i koniec.A jedyne szalenstwo to dwie sciany malinowe i jedna łososiowa ,no wlasnie i czy ja dziecka czegos nie pozbawiam?Mysle tu wlasnie o takim designie kiczowato mydlanym, ktory przeciez dzieci uwielbiaja .jedras jest mlody (1.5)jak urosnie pewnie powiesi sobie jakas Britney? A moze nie?a i dywanu nie mamyBryndza
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post śro, 08 paź 2003 - 16:52
Post #28

He jak sie Zilka przyznala do swoich dylematow łożkowych ,to i ja sie przyznam,otoz jedras ma swoj pokoj (jeszcze tam spimy ale to juz ostatnie noce)a ja organicznie nie trawie wszelkiego rodzaju nalepek przylepek wycinanek ze swiata chipsow .Poniewaz sa tam dwa okna wisza proste biale firanki na ktorych nie mieszkaja zadne łozdobki .poniewaz mam swira na punkcie obrazu "duo angelli"(Marghe tak sie to pisze?)jest i ten obraz i pare wygenerowanych z niego elementow,polki z zabawkami komoda z ubraniami i koniec.A jedyne szalenstwo to dwie sciany malinowe i jedna łososiowa ,no wlasnie i czy ja dziecka czegos nie pozbawiam?Mysle tu wlasnie o takim designie kiczowato mydlanym, ktory przeciez dzieci uwielbiaja .jedras jest mlody (1.5)jak urosnie pewnie powiesi sobie jakas Britney? A moze nie?a i dywanu nie mamyBryndza
Graz
śro, 08 paź 2003 - 17:08
Marghe, dzięki za stolarza, nam potrzebne meble, bo nie mieszczą nam się szpargały i wszystko na widoku leży.... Ciekawe, jak tam z cenami?

Graz
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post śro, 08 paź 2003 - 17:08
Post #29

Marghe, dzięki za stolarza, nam potrzebne meble, bo nie mieszczą nam się szpargały i wszystko na widoku leży.... Ciekawe, jak tam z cenami?

Graz

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Graz
śro, 08 paź 2003 - 17:10
https://www.boxtown.com/playhouse/playhouse.htm

To zagraniczny... gdzieś miałam i polski domek, ale nie mogę znaleźć.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post śro, 08 paź 2003 - 17:10
Post #30

https://www.boxtown.com/playhouse/playhouse.htm

To zagraniczny... gdzieś miałam i polski domek, ale nie mogę znaleźć.

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

Graz
śro, 08 paź 2003 - 17:16
https://www.pressel.com/group.whtml?v_count..._gr3_id=3000133


Hm... to niby link do tego domku, ale... czy nie za długi? No nic spróbujmy. Na stronie firmy jest też zamek rycerski i rózne inne rzeczy.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post śro, 08 paź 2003 - 17:16
Post #31

https://www.pressel.com/group.whtml?v_count..._gr3_id=3000133


Hm... to niby link do tego domku, ale... czy nie za długi? No nic spróbujmy. Na stronie firmy jest też zamek rycerski i rózne inne rzeczy.

--------------------

Szymek 2001
WojtuÅ› 2004
Mikołaj 2010

aluc

Go??







post śro, 08 paź 2003 - 17:20
Post #32

CYTAT(agnieszkabryndza)
He jak sie Zilka przyznala do swoich dylematow łożkowych ,to i ja sie przyznam,otoz jedras ma swoj pokoj (jeszcze tam spimy ale to juz ostatnie noce)a ja organicznie nie trawie wszelkiego rodzaju nalepek przylepek wycinanek ze swiata chipsow .Poniewaz sa tam dwa okna wisza proste biale firanki na ktorych nie mieszkaja zadne łozdobki .poniewaz mam swira na punkcie obrazu "duo angelli"(Marghe tak sie to pisze?)jest i ten obraz i pare wygenerowanych z niego elementow,polki z zabawkami komoda z ubraniami i koniec.A jedyne szalenstwo to dwie sciany malinowe i jedna łososiowa ,no wlasnie i czy ja dziecka czegos nie pozbawiam?Mysle tu wlasnie o takim designie kiczowato mydlanym, ktory przeciez dzieci uwielbiaja .jedras jest mlody (1.5)jak urosnie pewnie powiesi sobie jakas Britney? A moze nie?a i dywanu nie mamyBryndza


agnieszka, na mój gust icon_wink.gif nie pozbawiasz

ja aż się boję pisać, cośmy wymyślili i częściowo zrealizowali dla Grubego w charakterze przyszłego pokoju - ściany niebieskie, zasłony granatowe, pościel jednolicie granatowa (cudem zdobyta), łóżko najpewniej typu sosnowe najprostsze (podobają mi się te piętrowe typu antresola, ale Gruby za mały), dwa obrazy na ścianie autorstwa niemęża kuzynki typu granatowa abstrakcja icon_lol.gif zero dywanów, granatowa komoda, jakiś stół z krzesłem albo stołkiem, ale nie mamut, bo kolory dla mnie ohydne, pewnie będzie sosnowy albo jakiś niebiesko-dżinsowy icon_lol.gif kolory rezerwujemy jedynie dla zabawek, bo nawet ciuchy Gruby ma szaro-niebiesko-granatowe icon_lol.gif zabawki w kontenerach, tablica jakaś do smarowania i rogal z Ikei w obiciu - rzecz jasna icon_wink.gif granatowo-srebrzysta panterka

nie będzie żadnych dziecięcych motywów na ścianach, żadnych wyklejanek, zawieszaczy i tak dalej, będzie jak najwięcej miejsca na podłodze

kocham momochromatyczne, nieprzeszkadzające optycznie wnętrza - ma się potem znacznie większy apetyt na kolory icon_biggrin.gif

a co Gruby zapragnie powiesić, to już jego sprawa, aktualnie z pewnością byłby to jakiś plakat motoryzacyjny icon_lol.gif
Marghe
śro, 08 paź 2003 - 17:41
Graz, Jacobina.. ceny według mnie są atrakcyjne, ale przyznaję, ze nie mam zbyt duzego rozeznania. Jesli mi sie uda to wrzuce do Internetu zdjęcia mojej kuchni to sobie obejrzycie.

Wujaszka polecam:)

Co do Almi Decor... mniammmm. Pogadam z wujkiem , zobaczymy czy byłby w stanie coś takiego zamówić u swoich stolarzy i za jaką cenę. ok?
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post śro, 08 paź 2003 - 17:41
Post #33

Graz, Jacobina.. ceny według mnie są atrakcyjne, ale przyznaję, ze nie mam zbyt duzego rozeznania. Jesli mi sie uda to wrzuce do Internetu zdjęcia mojej kuchni to sobie obejrzycie.

Wujaszka polecam:)

Co do Almi Decor... mniammmm. Pogadam z wujkiem , zobaczymy czy byłby w stanie coś takiego zamówić u swoich stolarzy i za jaką cenę. ok?
M.
Mika
pią, 10 paź 2003 - 00:44
Zilka icon_biggrin.gif możesz zabezpieczyć ściany przed malowaniem płytami gipsowymi wink.gif (do połowy ściany) na nie z metra cięty arkusz papieru (można zrywać i naklejać nowe) wink.gif -u nas się sprawdziło-płyty wyrzuciliśmy jak Młodej znudziło się malowanie "po ścianach" wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pią, 10 paź 2003 - 00:44
Post #34

Zilka icon_biggrin.gif możesz zabezpieczyć ściany przed malowaniem płytami gipsowymi wink.gif (do połowy ściany) na nie z metra cięty arkusz papieru (można zrywać i naklejać nowe) wink.gif -u nas się sprawdziło-płyty wyrzuciliśmy jak Młodej znudziło się malowanie "po ścianach" wink.gif
zilka
nie, 12 paź 2003 - 21:45
O a ja przestałam dostawać zawiadomienia a tutaj dyskusja dalej się toczy...

Wiecie co, Aluc i Bryndza - mnie też to ciekawi. Podobno ten różowy w masie dla małych dziewczynek wszędzie to nie wymysł dorosłych, podobno małe dziewczynki lubią różowy i jak mają do wyboru rzeczy w różnych kolorach to sobie różowy wybierają...

No cóż, pożyjemy, zobaczymy, narazie dla Florki najważniejsze, żeby stukało... icon_lol.gif icon_lol.gif Kolory póki co jej wiszą więc się mama powyżywa na pomarańczowo... icon_lol.gif

icon_mrgreen.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post nie, 12 paź 2003 - 21:45
Post #35

O a ja przestałam dostawać zawiadomienia a tutaj dyskusja dalej się toczy...

Wiecie co, Aluc i Bryndza - mnie też to ciekawi. Podobno ten różowy w masie dla małych dziewczynek wszędzie to nie wymysł dorosłych, podobno małe dziewczynki lubią różowy i jak mają do wyboru rzeczy w różnych kolorach to sobie różowy wybierają...

No cóż, pożyjemy, zobaczymy, narazie dla Florki najważniejsze, żeby stukało... icon_lol.gif icon_lol.gif Kolory póki co jej wiszą więc się mama powyżywa na pomarańczowo... icon_lol.gif

icon_mrgreen.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
zilka
nie, 12 paź 2003 - 21:47
CYTAT(Graz)


Link działa bardzo świetnie. Dzięki wielkie, myślę, że sprawię Florkowi taki domek icon_razz.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post nie, 12 paź 2003 - 21:47
Post #36

CYTAT(Graz)


Link działa bardzo świetnie. Dzięki wielkie, myślę, że sprawię Florkowi taki domek icon_razz.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
zilka
nie, 12 paź 2003 - 21:48
CYTAT(gwm)
zika my nie mamy domku z tektury, mamy zakupionny w Anglii domek. z jednej strony jest supermarket z drugiej poczta dzieci szaleja za nim od roku ponad icon_wink.gif
Domek jest o tyle fajny ze czesc usztywniaczy ma na stale w postaci obreczy i stawia sie sam. W poslce podobne widzialam w ikei chociaz korory jakies kijowe i w kuzynie clownie.  
Zalete ma taka ze my toto zabieralismy na plaze- dawalo cien, stawialo sie w 3 minuty no i polowa plazy handlowala foremkami icon_wink.gif


Gosia a nie masz zdjęcia swojego domku, albo co?
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post nie, 12 paź 2003 - 21:48
Post #37

CYTAT(gwm)
zika my nie mamy domku z tektury, mamy zakupionny w Anglii domek. z jednej strony jest supermarket z drugiej poczta dzieci szaleja za nim od roku ponad icon_wink.gif
Domek jest o tyle fajny ze czesc usztywniaczy ma na stale w postaci obreczy i stawia sie sam. W poslce podobne widzialam w ikei chociaz korory jakies kijowe i w kuzynie clownie.  
Zalete ma taka ze my toto zabieralismy na plaze- dawalo cien, stawialo sie w 3 minuty no i polowa plazy handlowala foremkami icon_wink.gif


Gosia a nie masz zdjęcia swojego domku, albo co?

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
pirania
pon, 13 paź 2003 - 11:43
Sluchaj mam ale skanera nie mam. Przyniose na jakis zlot czarownic icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post pon, 13 paź 2003 - 11:43
Post #38

Sluchaj mam ale skanera nie mam. Przyniose na jakis zlot czarownic icon_wink.gif
Marghe
pon, 13 paź 2003 - 15:37
Gosia,.. czyli jutro!! I o zdjeciach swoich dziewczynek tym razem nie zapomnij, prosze!!!
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post pon, 13 paź 2003 - 15:37
Post #39

Gosia,.. czyli jutro!! I o zdjeciach swoich dziewczynek tym razem nie zapomnij, prosze!!!
M.
mamjuz
czw, 23 paź 2003 - 11:57
Zilka icon_smile.gif

ja o materacu...icon_smile.gif,
nasz młody gdzieś tak od 20 miesiąca śpi już w dużym łożku, wcześniej po zlikwidowaniu łożeczka, spał na materacyku na podłodze..

Do nowego mieszkania, myślę o takim niskim stelażu pod materac , bo niewygodnie mi było czytac , siedząc lub leżąc na podłodze, trochę też mnie drażniła rozwłoczona na podłodze czysta pościel icon_mad.gif
Stelaż to taka niewysoka skrzynia z wysuwanymi szufladami ( mozna do nich nawciskac, rózne rózności icon_lol.gif ), gdzies do wysokości - powiedzymy- pod kolano moje, może niżej .
takiej wysokości ma teraz tapczan i jest ok.
Materacyk na podłodze wzbudzał opór ( dziadków oczywiście) głównie ze względu : "bo mu na pewno zimno od podłogi " - fakt, zimą trochę ciągnęło po stopach ...

Taki stelaż bez szuflad, możesz zrobić nawet sama. Np. z małych skrzynek po cytrusach icon_lol.gif
Widziałam taki w pokoju nastolatki icon_cool.gif
nooo, fajny był icon_lol.gif

pozdro
monik
mamjuz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,221
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 22:08
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 156




post czw, 23 paź 2003 - 11:57
Post #40

Zilka icon_smile.gif

ja o materacu...icon_smile.gif,
nasz młody gdzieś tak od 20 miesiąca śpi już w dużym łożku, wcześniej po zlikwidowaniu łożeczka, spał na materacyku na podłodze..

Do nowego mieszkania, myślę o takim niskim stelażu pod materac , bo niewygodnie mi było czytac , siedząc lub leżąc na podłodze, trochę też mnie drażniła rozwłoczona na podłodze czysta pościel icon_mad.gif
Stelaż to taka niewysoka skrzynia z wysuwanymi szufladami ( mozna do nich nawciskac, rózne rózności icon_lol.gif ), gdzies do wysokości - powiedzymy- pod kolano moje, może niżej .
takiej wysokości ma teraz tapczan i jest ok.
Materacyk na podłodze wzbudzał opór ( dziadków oczywiście) głównie ze względu : "bo mu na pewno zimno od podłogi " - fakt, zimą trochę ciągnęło po stopach ...

Taki stelaż bez szuflad, możesz zrobić nawet sama. Np. z małych skrzynek po cytrusach icon_lol.gif
Widziałam taki w pokoju nastolatki icon_cool.gif
nooo, fajny był icon_lol.gif

pozdro
monik
> Pokój maÅ‚ego dziecka
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama