Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

rowery

, czy im wolno?
> , czy im wolno?
iwo1
nie, 09 sie 2009 - 21:51
Cymru ale kiedy dzwonek jest właśnie do tego żeby kogoś ostrzec,Jaś zadzwonił raz a potem powiedział przepraszam nie poskutkowało ponieważ te czarownice chciały być niemiłe i już,nie poskutkowało ponieważ one czuły się najważniesze i miały ochotę to wszystkim pokazać
Nie byłam sobą do końca w tej sytuacji normalnie z dziką rozkoszą bym je rozjechała....
iwo1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,381
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 12:19
SkÄ…d: StÄ…d...
Nr użytkownika: 226

GG:


post nie, 09 sie 2009 - 21:51
Post #41

Cymru ale kiedy dzwonek jest właśnie do tego żeby kogoś ostrzec,Jaś zadzwonił raz a potem powiedział przepraszam nie poskutkowało ponieważ te czarownice chciały być niemiłe i już,nie poskutkowało ponieważ one czuły się najważniesze i miały ochotę to wszystkim pokazać
Nie byłam sobą do końca w tej sytuacji normalnie z dziką rozkoszą bym je rozjechała....

--------------------
"Nigdy nie mów nigdy,bo życie potrafi zaskoczyć"
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 09 sie 2009 - 21:54
Post #42

[post usunięty]
cymru_na_wygnani...
nie, 09 sie 2009 - 21:55
CYTAT(użytkownik usunięty @ Sun, 09 Aug 2009 - 23:47) *
cytowany post usunięto


wiesz mnie chodzi glownieo tzw. trynd. I to, ze jedni sa cacy a drudzy be. I, ze tyle razy sie wypowiadalas przeciw. No ale znizac sie nie musisz nespa.
cymru_na_wygnani...


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,534
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 16:23
Nr użytkownika: 4,071

GG:


post nie, 09 sie 2009 - 21:55
Post #43

CYTAT(użytkownik usunięty @ Sun, 09 Aug 2009 - 23:47) *
cytowany post usunięto


wiesz mnie chodzi glownieo tzw. trynd. I to, ze jedni sa cacy a drudzy be. I, ze tyle razy sie wypowiadalas przeciw. No ale znizac sie nie musisz nespa.


--------------------
"och ten dopiero wyszedl z wiezienia, 15 lat..."
"co zrobil?"
"Zabil zone."
"Super - znaczy stanu wolnego..."
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 09 sie 2009 - 21:57
Post #44

[post usunięty]
cymru_na_wygnani...
nie, 09 sie 2009 - 22:04
CYTAT(użytkownik usunięty @ Sun, 09 Aug 2009 - 23:57) *
cytowany post usunięto


przeciw generalizacji, przeciw epitetom z jednej strony itp. Nie znam Iwo nie znam sorai piergiajewnych ubranych na bialo. Uderzyl mnie ton postu - ocena, ktora za bardzo obiektywna nie jest dla mnie - IMHO uzywalam od poczatku zreszta.

No kurdesz - ide sobie po chodniku, pograzona w rozmowie z psiapsiolka ubrana rowniez na bialo. Ktos dzwoni na mnie, wjezdza, poza granice mojej "personal space". Absolutnie bym ustapila, absolutnie rowniez dalabym do zrozumienia palantom na rowerach co o takim zachowaniu sadze. I oczywiscie nie mam tu na mysli Iwo - mowie o tym jakbym ja sie poczula gdyby ktos mnie dzwonkiem ustawial na chodniku. A, ze sa rozne interpretacje dzwonkow? Oczywiscie i IMHO nie daja one prawa do jechania po kims per czarownica itd...
cymru_na_wygnani...


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,534
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 16:23
Nr użytkownika: 4,071

GG:


post nie, 09 sie 2009 - 22:04
Post #45

CYTAT(użytkownik usunięty @ Sun, 09 Aug 2009 - 23:57) *
cytowany post usunięto


przeciw generalizacji, przeciw epitetom z jednej strony itp. Nie znam Iwo nie znam sorai piergiajewnych ubranych na bialo. Uderzyl mnie ton postu - ocena, ktora za bardzo obiektywna nie jest dla mnie - IMHO uzywalam od poczatku zreszta.

No kurdesz - ide sobie po chodniku, pograzona w rozmowie z psiapsiolka ubrana rowniez na bialo. Ktos dzwoni na mnie, wjezdza, poza granice mojej "personal space". Absolutnie bym ustapila, absolutnie rowniez dalabym do zrozumienia palantom na rowerach co o takim zachowaniu sadze. I oczywiscie nie mam tu na mysli Iwo - mowie o tym jakbym ja sie poczula gdyby ktos mnie dzwonkiem ustawial na chodniku. A, ze sa rozne interpretacje dzwonkow? Oczywiscie i IMHO nie daja one prawa do jechania po kims per czarownica itd...


--------------------
"och ten dopiero wyszedl z wiezienia, 15 lat..."
"co zrobil?"
"Zabil zone."
"Super - znaczy stanu wolnego..."
malinowa_i_Malin...
nie, 09 sie 2009 - 22:10
cymru, ale bez względu na kolor ubrania, skoro rozmowa jest miła to słysząc dzwonek odwracam się, osuwam robiąc miejsce i w zamian zobaczę być może usmiechniętą buzię, albo usłyszę dziękuję i zrobni się milej.
malinowa_i_Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 412
Dołączył: śro, 26 lis 08 - 09:35
Nr użytkownika: 23,842




post nie, 09 sie 2009 - 22:10
Post #46

cymru, ale bez względu na kolor ubrania, skoro rozmowa jest miła to słysząc dzwonek odwracam się, osuwam robiąc miejsce i w zamian zobaczę być może usmiechniętą buzię, albo usłyszę dziękuję i zrobni się milej.
Ika
nie, 09 sie 2009 - 22:11
Ależ Cymru, Iwo określiła białe damy mianem czarownic raczej nie za interpretację sygnału dźwiękowego, lecz za ich chęć, jak to ładnie określiłaś, przyp...lenia bliźniemu. Piesi to także nie są święte krowy, nawet na chodniku. Nie widzę uzasadnienia dla celowego zajmowania całej szerokości chodnika.

Wiesz co, usprawiedliwianie chamstwa tym, że się paniom dzwonek nie spodobał, to trochę tak, jakby powiedzieć: "rozwaliłem swoim samochodem tamtego gnoja w renówce, bo na mnie zatrąbił. To tak, jakby chciał mnie zastrzelić".
Nie, to dla mnie jednak za wysoki poziom abstrakcji icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 09 sie 2009 - 22:11
Post #47

Ależ Cymru, Iwo określiła białe damy mianem czarownic raczej nie za interpretację sygnału dźwiękowego, lecz za ich chęć, jak to ładnie określiłaś, przyp...lenia bliźniemu. Piesi to także nie są święte krowy, nawet na chodniku. Nie widzę uzasadnienia dla celowego zajmowania całej szerokości chodnika.

Wiesz co, usprawiedliwianie chamstwa tym, że się paniom dzwonek nie spodobał, to trochę tak, jakby powiedzieć: "rozwaliłem swoim samochodem tamtego gnoja w renówce, bo na mnie zatrąbił. To tak, jakby chciał mnie zastrzelić".
Nie, to dla mnie jednak za wysoki poziom abstrakcji icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Sun

Go??







post nie, 09 sie 2009 - 22:22
Post #48

Fakcik, że uprzejmość dużo może. Dzisiaj zjechałam z drogi panu jadącemu chodnikiem, za który biegły dwa sznaucerki icon_wink.gif Zjechałam odruchowo, znaczy ściągnęłam Fałdę na trzykołowy rowerku, choć to było dość trudne i jeszcze przeprosiłam, bo najpierw pan wykonał dziwny manewr, żeby ominąc nas icon_wink.gif Potem sobie uświadomiłam, że właściwie zrobiło mi się żal piesków, bo jak miałyby zaiwaniać po jezdni... icon_wink.gif Ale no nawet się nie zbiesiłam 04.gif
wiktore
nie, 09 sie 2009 - 22:29
Cymru zazdroszczę ci krainy w której żyjesz- nie to co w Polsce- czarownice chodzą po ulicach (jakieś soraje piergojewne:)) i chocby człowiek nie wiem jak się wysilał na uśmieszki i miłe słówka typu przepraszam, ze żyję to i tak nie ustąpią a jak ustąpią to człowieka poczęstuję takim wzrokiem, że można z roweru spaść icon_smile.gif
i to samo w drugą stronę- jadę samochodem włażą mi pod koła, jadę na rowerze dzwonek nie pasi, albo co inne, idę po chodniku wjeżdzają we mnie rowerem lub wózkami z dzieciakami, albo wdeptuję w psią kupę- co za kraj icon_smile.gif
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post nie, 09 sie 2009 - 22:29
Post #49

Cymru zazdroszczę ci krainy w której żyjesz- nie to co w Polsce- czarownice chodzą po ulicach (jakieś soraje piergojewne:)) i chocby człowiek nie wiem jak się wysilał na uśmieszki i miłe słówka typu przepraszam, ze żyję to i tak nie ustąpią a jak ustąpią to człowieka poczęstuję takim wzrokiem, że można z roweru spaść icon_smile.gif
i to samo w drugą stronę- jadę samochodem włażą mi pod koła, jadę na rowerze dzwonek nie pasi, albo co inne, idę po chodniku wjeżdzają we mnie rowerem lub wózkami z dzieciakami, albo wdeptuję w psią kupę- co za kraj icon_smile.gif
cymru_na_wygnani...
nie, 09 sie 2009 - 22:43
CYTAT(wiktore @ Mon, 10 Aug 2009 - 00:29) *
Cymru zazdroszczę ci krainy w której żyjesz- nie to co w Polsce- czarownice chodzą po ulicach (jakieś soraje piergojewne:)) i chocby człowiek nie wiem jak się wysilał na uśmieszki i miłe słówka typu przepraszam, ze żyję to i tak nie ustąpią a jak ustąpią to człowieka poczęstuję takim wzrokiem, że można z roweru spaść icon_smile.gif
i to samo w drugą stronę- jadę samochodem włażą mi pod koła, jadę na rowerze dzwonek nie pasi, albo co inne, idę po chodniku wjeżdzają we mnie rowerem lub wózkami z dzieciakami, albo wdeptuję w psią kupę- co za kraj icon_smile.gif


To jest tez moj kraj. Kraj w ktorym mam dom, place podatki, i ktory mi sie sni czasami. Kraj w ktorym groby moich najblizszych sa i, ktory pozostanie i idealem i wrzodem na d..pie. "Krainy w ktorej zyje" nie ma co zazdroscic bo jest ona krajem tych ludzi, ktorzy tutaj urodzeni i wychowani nie maja problemu z polskimi zwyczajami na drogach. A ktore to zwyczaje doprowadzajac do takich jatek jak np. dzisiaj bola nie tylko tych co to zyja "na polskiej" ziemi na codzien ale i tych, ktorzy sie poczuwaja np. do tego aby ich potomstwo poza Lllchlllellllellllphly potrafilo rownie chrzzzrzaszczczsze tez wymowic.https://www.youtube.com/watch?v=LL2aTT-dwZA

Ten post edytował cymru_na_wygnaniu pon, 10 sie 2009 - 01:18
cymru_na_wygnani...


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,534
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 16:23
Nr użytkownika: 4,071

GG:


post nie, 09 sie 2009 - 22:43
Post #50

CYTAT(wiktore @ Mon, 10 Aug 2009 - 00:29) *
Cymru zazdroszczę ci krainy w której żyjesz- nie to co w Polsce- czarownice chodzą po ulicach (jakieś soraje piergojewne:)) i chocby człowiek nie wiem jak się wysilał na uśmieszki i miłe słówka typu przepraszam, ze żyję to i tak nie ustąpią a jak ustąpią to człowieka poczęstuję takim wzrokiem, że można z roweru spaść icon_smile.gif
i to samo w drugą stronę- jadę samochodem włażą mi pod koła, jadę na rowerze dzwonek nie pasi, albo co inne, idę po chodniku wjeżdzają we mnie rowerem lub wózkami z dzieciakami, albo wdeptuję w psią kupę- co za kraj icon_smile.gif


To jest tez moj kraj. Kraj w ktorym mam dom, place podatki, i ktory mi sie sni czasami. Kraj w ktorym groby moich najblizszych sa i, ktory pozostanie i idealem i wrzodem na d..pie. "Krainy w ktorej zyje" nie ma co zazdroscic bo jest ona krajem tych ludzi, ktorzy tutaj urodzeni i wychowani nie maja problemu z polskimi zwyczajami na drogach. A ktore to zwyczaje doprowadzajac do takich jatek jak np. dzisiaj bola nie tylko tych co to zyja "na polskiej" ziemi na codzien ale i tych, ktorzy sie poczuwaja np. do tego aby ich potomstwo poza Lllchlllellllellllphly potrafilo rownie chrzzzrzaszczczsze tez wymowic.https://www.youtube.com/watch?v=LL2aTT-dwZA

--------------------
"och ten dopiero wyszedl z wiezienia, 15 lat..."
"co zrobil?"
"Zabil zone."
"Super - znaczy stanu wolnego..."
Sun

Go??







post nie, 09 sie 2009 - 22:53
Post #51

CYTAT(wiktore @ Sun, 09 Aug 2009 - 23:29) *
albo wdeptujÄ™ w psiÄ… kupÄ™- co za kraj icon_smile.gif


A propos - ja mam mocną schizę antychodnikoworowerową zapewne - bo faktycznie nawet gdy dzieciaka mam przy sobie a kilka metrów dale śmiga rowerek, to mnie ciarki przechodzą -, ale zawsze podkreślałam, że wolałabym, żeby któreś moje wpadło w kupę gnoju niż pod jeden, nawet niewielki rower.
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 09 sie 2009 - 22:57
Post #52

[post usunięty]
cymru_na_wygnani...
nie, 09 sie 2009 - 23:02
CYTAT(użytkownik usunięty @ Mon, 10 Aug 2009 - 00:57) *
cytowany post usunięto


Ataku??? No to faktycznie mam kuku na muniu, emocjonalnie nie przystaje i nie czytam forum wg. zasad. W moim bardzo emocjonalnie nieadekwatnym mozdzku myslalam raczej o obronie tych, ktorzy moga byc reprezentantami czesci uczestnikow tego forum, ktorzy niekoniecznie lubia byc przestawiani na chodnikach.

No ale wychodzi na to, ze mam chybotliwy stan ducha, ktory nie moze byc diagnozowany przeciez... Jak to sie ma do calej dyskusji to nie za bardzo lapie.
cymru_na_wygnani...


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,534
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 16:23
Nr użytkownika: 4,071

GG:


post nie, 09 sie 2009 - 23:02
Post #53

CYTAT(użytkownik usunięty @ Mon, 10 Aug 2009 - 00:57) *
cytowany post usunięto


Ataku??? No to faktycznie mam kuku na muniu, emocjonalnie nie przystaje i nie czytam forum wg. zasad. W moim bardzo emocjonalnie nieadekwatnym mozdzku myslalam raczej o obronie tych, ktorzy moga byc reprezentantami czesci uczestnikow tego forum, ktorzy niekoniecznie lubia byc przestawiani na chodnikach.

No ale wychodzi na to, ze mam chybotliwy stan ducha, ktory nie moze byc diagnozowany przeciez... Jak to sie ma do calej dyskusji to nie za bardzo lapie.

--------------------
"och ten dopiero wyszedl z wiezienia, 15 lat..."
"co zrobil?"
"Zabil zone."
"Super - znaczy stanu wolnego..."
Ika
nie, 09 sie 2009 - 23:06
Cymru, we współżyciu społecznym nie zawsze najważniejsze jest to, co ktoś coś lubi bądź nie lubi. Jeśli ktoś nie lubi, jak na niego rowerzysta zadzwoni, to niech nie lezie cała szerokością chodnika, jakby był na świecie sam. Z przyjaciółką ewentualnie icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 09 sie 2009 - 23:06
Post #54

Cymru, we współżyciu społecznym nie zawsze najważniejsze jest to, co ktoś coś lubi bądź nie lubi. Jeśli ktoś nie lubi, jak na niego rowerzysta zadzwoni, to niech nie lezie cała szerokością chodnika, jakby był na świecie sam. Z przyjaciółką ewentualnie icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 09 sie 2009 - 23:07
Post #55

[post usunięty]
Sun

Go??







post nie, 09 sie 2009 - 23:09
Post #56

CYTAT(użytkownik usunięty @ Mon, 10 Aug 2009 - 00:07) *
cytowany post usunięto


Jakie to ładne było 06.gif

edit: poza tym, to ja jednak żałuję, że moje na rowerach jeździć nie chcą icon_wink.gif
cymru_na_wygnani...
nie, 09 sie 2009 - 23:20
CYTAT(użytkownik usunięty @ Mon, 10 Aug 2009 - 01:07) *
cytowany post usunięto


Ano dobranoc - w koncu to juz za bardzo OT.
cymru_na_wygnani...


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,534
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 16:23
Nr użytkownika: 4,071

GG:


post nie, 09 sie 2009 - 23:20
Post #57

CYTAT(użytkownik usunięty @ Mon, 10 Aug 2009 - 01:07) *
cytowany post usunięto


Ano dobranoc - w koncu to juz za bardzo OT.


--------------------
"och ten dopiero wyszedl z wiezienia, 15 lat..."
"co zrobil?"
"Zabil zone."
"Super - znaczy stanu wolnego..."
Ciocia Magda
nie, 09 sie 2009 - 23:38
CYTAT(wiktore @ Sun, 09 Aug 2009 - 22:29) *
Cymru zazdroszczę ci krainy w której żyjesz- nie to co w Polsce- czarownice chodzą po ulicach (jakieś soraje piergojewne:)) i chocby człowiek nie wiem jak się wysilał na uśmieszki i miłe słówka typu przepraszam, ze żyję to i tak nie ustąpią a jak ustąpią to człowieka poczęstuję takim wzrokiem, że można z roweru spaść icon_smile.gif
i to samo w drugą stronę- jadę samochodem włażą mi pod koła, jadę na rowerze dzwonek nie pasi, albo co inne, idę po chodniku wjeżdzają we mnie rowerem lub wózkami z dzieciakami, albo wdeptuję w psią kupę- co za kraj icon_smile.gif

nie ma to jak sarkazm pierwszej wody, uwielbiam icon_mrgreen.gif Brawo Wiktore icon_biggrin.gif dr House by się nie powstydził.

Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post nie, 09 sie 2009 - 23:38
Post #58

CYTAT(wiktore @ Sun, 09 Aug 2009 - 22:29) *
Cymru zazdroszczę ci krainy w której żyjesz- nie to co w Polsce- czarownice chodzą po ulicach (jakieś soraje piergojewne:)) i chocby człowiek nie wiem jak się wysilał na uśmieszki i miłe słówka typu przepraszam, ze żyję to i tak nie ustąpią a jak ustąpią to człowieka poczęstuję takim wzrokiem, że można z roweru spaść icon_smile.gif
i to samo w drugą stronę- jadę samochodem włażą mi pod koła, jadę na rowerze dzwonek nie pasi, albo co inne, idę po chodniku wjeżdzają we mnie rowerem lub wózkami z dzieciakami, albo wdeptuję w psią kupę- co za kraj icon_smile.gif

nie ma to jak sarkazm pierwszej wody, uwielbiam icon_mrgreen.gif Brawo Wiktore icon_biggrin.gif dr House by się nie powstydził.



--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
cymru_na_wygnani...
nie, 09 sie 2009 - 23:41
CYTAT(Magda EZ @ Mon, 10 Aug 2009 - 01:38) *
nie ma to jak sarkazm pierwszej wody, uwielbiam icon_mrgreen.gif Brawo Wiktore icon_biggrin.gif dr House by się nie powstydził.


Tak oczywiscie - sarkazm, ktory sie ma nijak do moich wypowiedzi. w zasadzie to po cholere sie wypowiadac jak sie mozna wp.. dalac we wszystkie niuanse. Dopiero wpoldo jedenastej to moze sobie przegladne konteksty wszystkich interlokutorow i blyskotliwie sarkazmem zablysne?
cymru_na_wygnani...


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,534
Dołączył: czw, 17 lis 05 - 16:23
Nr użytkownika: 4,071

GG:


post nie, 09 sie 2009 - 23:41
Post #59

CYTAT(Magda EZ @ Mon, 10 Aug 2009 - 01:38) *
nie ma to jak sarkazm pierwszej wody, uwielbiam icon_mrgreen.gif Brawo Wiktore icon_biggrin.gif dr House by się nie powstydził.


Tak oczywiscie - sarkazm, ktory sie ma nijak do moich wypowiedzi. w zasadzie to po cholere sie wypowiadac jak sie mozna wp.. dalac we wszystkie niuanse. Dopiero wpoldo jedenastej to moze sobie przegladne konteksty wszystkich interlokutorow i blyskotliwie sarkazmem zablysne?


--------------------
"och ten dopiero wyszedl z wiezienia, 15 lat..."
"co zrobil?"
"Zabil zone."
"Super - znaczy stanu wolnego..."
Adelajda
nie, 09 sie 2009 - 23:59
Ja tylko chciałam dodać, oczywistą oczywistość, że prawo nie reguluje takich spraw jak używanie dzwonka, zsiadanie z roweru itp. icon_wink.gif. Po prostu w moim rozumieniu zdanie o ustępowaniu pierwszeństwa pieszym, oznacza że ten pieszy nie ma prawa odczuwać dyskomfortu z racji tego, że na chodniku są także rowerzyści. Jak to zrobić to już ich problem :Jak widać nierozwiązywalny. Zresztą wśród wielu for które czytuje nigdy nie widziałam dyskusji na ten temat zakończonej jakimkolwiek konsensusem.
Adelajda


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 669
Dołączył: nie, 18 kwi 04 - 01:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,669




post nie, 09 sie 2009 - 23:59
Post #60

Ja tylko chciałam dodać, oczywistą oczywistość, że prawo nie reguluje takich spraw jak używanie dzwonka, zsiadanie z roweru itp. icon_wink.gif. Po prostu w moim rozumieniu zdanie o ustępowaniu pierwszeństwa pieszym, oznacza że ten pieszy nie ma prawa odczuwać dyskomfortu z racji tego, że na chodniku są także rowerzyści. Jak to zrobić to już ich problem :Jak widać nierozwiązywalny. Zresztą wśród wielu for które czytuje nigdy nie widziałam dyskusji na ten temat zakończonej jakimkolwiek konsensusem.
> rowery, czy im wolno?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama