Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

wywoływanie zdjęć

> 
Gaja
czw, 31 sty 2013 - 13:02
CYTAT(Ketmia @ Thu, 31 Jan 2013 - 12:33) *
Strach pomyśleć, co by było, gdyby tego dnia padało, albo jakby je ktoś sobie bezmyślnie zabrał.

oj tak... listonosze czasami nie myślą... icon_rolleyes.gif
Mi tak ostatnio zgnietli zamówiony kalendarz. Listonosz go po prostu wepchnął na siłę do skrzynki, gniotąc po bokach. icon_rolleyes.gif

CYTAT(MamaJulki @ Thu, 31 Jan 2013 - 12:37) *
Gaja Fotofachman ma zdjęcia matowe bo ja też tylko takie robię. Zmartwiłaś mnie, że to rzadkośc, ale ja właśnie teraz się na fotojokera przerzucam bo wyjdzie mnie na to samo co Fotofachman a może i taniej...

Ano zawsze jak idę robić zdjęcia, to spotykam się ze stwierdzeniem, że to rzadkość. I że mikra ilość osób chce mat.



Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
SkÄ…d: ... gdzieÅ› w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post czw, 31 sty 2013 - 13:02
Post #41

CYTAT(Ketmia @ Thu, 31 Jan 2013 - 12:33) *
Strach pomyśleć, co by było, gdyby tego dnia padało, albo jakby je ktoś sobie bezmyślnie zabrał.

oj tak... listonosze czasami nie myślą... icon_rolleyes.gif
Mi tak ostatnio zgnietli zamówiony kalendarz. Listonosz go po prostu wepchnął na siłę do skrzynki, gniotąc po bokach. icon_rolleyes.gif

CYTAT(MamaJulki @ Thu, 31 Jan 2013 - 12:37) *
Gaja Fotofachman ma zdjęcia matowe bo ja też tylko takie robię. Zmartwiłaś mnie, że to rzadkośc, ale ja właśnie teraz się na fotojokera przerzucam bo wyjdzie mnie na to samo co Fotofachman a może i taniej...

Ano zawsze jak idę robić zdjęcia, to spotykam się ze stwierdzeniem, że to rzadkość. I że mikra ilość osób chce mat.





--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
marylka55
pią, 24 paź 2014 - 12:21
Jak mam niedużo do wywołania (ok 30-50 sztuk) to idę normalnie do fotografa ale to dlatego, że jak idę po zakupy to mam po drodze icon_smile.gif Po wakacjach nazbierało mi się prawie 500 (!) zdjęć do wywołania, które wywołałam przez internet. Ja wywoływałam na fotopakiety.pl ale takich stron jest już dość sporo. Jak masz dużo tych zdjęć do wywołania to się jak najbardziej opłaca bo im więcej tym taniej icon_wink.gif Jakość tych zdjęć po mimo niskiej ceny jest bardzo dobra.
marylka55


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: śro, 27 sie 14 - 13:04
Nr użytkownika: 44,461




post pią, 24 paź 2014 - 12:21
Post #42

Jak mam niedużo do wywołania (ok 30-50 sztuk) to idę normalnie do fotografa ale to dlatego, że jak idę po zakupy to mam po drodze icon_smile.gif Po wakacjach nazbierało mi się prawie 500 (!) zdjęć do wywołania, które wywołałam przez internet. Ja wywoływałam na fotopakiety.pl ale takich stron jest już dość sporo. Jak masz dużo tych zdjęć do wywołania to się jak najbardziej opłaca bo im więcej tym taniej icon_wink.gif Jakość tych zdjęć po mimo niskiej ceny jest bardzo dobra.
ronia31
śro, 04 lut 2015 - 18:12
ja wywołuje zdjęcia w internecie ufoto.pl a później odbieram w punkcie niedaleko mnie
cenowo jest ok jakościowo jest ok
ronia31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: pon, 19 sty 15 - 11:03
Nr użytkownika: 45,202




post śro, 04 lut 2015 - 18:12
Post #43

ja wywołuje zdjęcia w internecie ufoto.pl a później odbieram w punkcie niedaleko mnie
cenowo jest ok jakościowo jest ok

--------------------
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Martha883
czw, 21 sty 2016 - 10:31
Wywołuje zdjęcie w sklepie inter-foto.com.pl i zawsze jestem zadowolona z otrzymanych odbitek. Są bardzo dobrej jakości! icon_mrgreen.gif
Martha883


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 18 sty 16 - 10:50
Nr użytkownika: 47,035




post czw, 21 sty 2016 - 10:31
Post #44

Wywołuje zdjęcie w sklepie inter-foto.com.pl i zawsze jestem zadowolona z otrzymanych odbitek. Są bardzo dobrej jakości! icon_mrgreen.gif
magdalenka22
wto, 24 maj 2016 - 15:10
Ja wywołuje w sklepie Fotopakiety. Jest tanio i szybko. Nigdy nie czekałam na zdjęcia dłużej niż trzy dni! icon_smile.gif
magdalenka22


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 08 lut 16 - 15:28
Nr użytkownika: 47,114




post wto, 24 maj 2016 - 15:10
Post #45

Ja wywołuje w sklepie Fotopakiety. Jest tanio i szybko. Nigdy nie czekałam na zdjęcia dłużej niż trzy dni! icon_smile.gif
kajukaj
czw, 02 cze 2016 - 19:21
ja w foto4u.pl ostatnio wywoływałam, ceny za odbitki mają dobre, trochę mi się tego uzbierało więc wiadomo im więcej tym taniej, przez internet się u nich zamawia i potem się odbiera w wybranym punkcie
kajukaj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pią, 29 kwi 16 - 13:59
Nr użytkownika: 47,491




post czw, 02 cze 2016 - 19:21
Post #46

ja w foto4u.pl ostatnio wywoływałam, ceny za odbitki mają dobre, trochę mi się tego uzbierało więc wiadomo im więcej tym taniej, przez internet się u nich zamawia i potem się odbiera w wybranym punkcie
Emka11
nie, 05 cze 2016 - 22:23
Ja już kompletnie od tego odeszłam, wiadomo, teraz robimy zdjęcia non stop i dużo mniej się zastanawiamy co fotografujemy. Jednak powiem wasz szczerze, że rzadziej wracam do tych zdjęć. Są gdzieś głęboko zakopane w folderach na komputerze, i nie mam nawet kiedy do nich zajrzeć. Może faktycznie wywoływanie to był dobry pomysł na przechowywanie chociażby tych najważniejszych fotek w ramkach?
Emka11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 05 cze 16 - 18:03
Nr użytkownika: 47,666




post nie, 05 cze 2016 - 22:23
Post #47

Ja już kompletnie od tego odeszłam, wiadomo, teraz robimy zdjęcia non stop i dużo mniej się zastanawiamy co fotografujemy. Jednak powiem wasz szczerze, że rzadziej wracam do tych zdjęć. Są gdzieś głęboko zakopane w folderach na komputerze, i nie mam nawet kiedy do nich zajrzeć. Może faktycznie wywoływanie to był dobry pomysł na przechowywanie chociażby tych najważniejszych fotek w ramkach?
> wywoÅ‚ywanie zdjęć
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 10:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama