Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Kozaki Lasocki

> 
mlovea
pon, 04 lis 2013 - 18:33
Warto? Podobają mi się modele. Sęk w tym, że są u nas dostępne wyłącznie w CCC, a sklep ma kiepską opinię, jeśli chodzi o reklamacje. I się zastanawiam.
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 04 lis 2013 - 18:33
Post #1

Warto? Podobają mi się modele. Sęk w tym, że są u nas dostępne wyłącznie w CCC, a sklep ma kiepską opinię, jeśli chodzi o reklamacje. I się zastanawiam.

--------------------


semi
pon, 04 lis 2013 - 18:46
mam kilka par, w tym zimowe(ale nie kozaki, tylko traperki), dziecko młodsze także nosi, wg mnie to sa bardzo dobre buty. Noszę od lat. Kiedyś miałam ukochane czarne lakierki przed kolano-takie w typie glanów, nosiłam chyba z 5 lat, intensywnie bardzo.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post pon, 04 lis 2013 - 18:46
Post #2

mam kilka par, w tym zimowe(ale nie kozaki, tylko traperki), dziecko młodsze także nosi, wg mnie to sa bardzo dobre buty. Noszę od lat. Kiedyś miałam ukochane czarne lakierki przed kolano-takie w typie glanów, nosiłam chyba z 5 lat, intensywnie bardzo.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

pesciorka
pon, 04 lis 2013 - 18:54
Moja koleżanka od lat kupuje buty Lasocki w CCC i zawsze była bardzo zadowolona icon_smile.gif
pesciorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 217
Dołączył: pon, 01 paź 12 - 19:59
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 40,981




post pon, 04 lis 2013 - 18:54
Post #3

Moja koleżanka od lat kupuje buty Lasocki w CCC i zawsze była bardzo zadowolona icon_smile.gif

--------------------
mlovea
pon, 04 lis 2013 - 19:27
cieszę się (tym bardziej, że w moim miasteczku jest maleńki wybór porządnych butów)
dzięki
jutro idę przymierzać icon_smile.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 04 lis 2013 - 19:27
Post #4

cieszę się (tym bardziej, że w moim miasteczku jest maleńki wybór porządnych butów)
dzięki
jutro idę przymierzać icon_smile.gif

--------------------


netty5
pon, 04 lis 2013 - 19:36
Ja kupiłam raz kozaki Lasockiego i 2 razy je reklamowałam . Kozaki leża w szafie i to są pierwsze i ostatnie buty Lasockiego jaki kupiłam.Z reklamacją w CCC koszmar 21.gif 21.gif 21.gif

Ten post edytował netty5 pon, 04 lis 2013 - 19:36
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post pon, 04 lis 2013 - 19:36
Post #5

Ja kupiłam raz kozaki Lasockiego i 2 razy je reklamowałam . Kozaki leża w szafie i to są pierwsze i ostatnie buty Lasockiego jaki kupiłam.Z reklamacją w CCC koszmar 21.gif 21.gif 21.gif

--------------------
mlovea
pon, 04 lis 2013 - 19:40
buuuu icon_sad.gif
tak to jest, jak człowiek o opinie pyta icon_wink.gif

cóż, czekam na kolejne icon_smile.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 04 lis 2013 - 19:40
Post #6

buuuu icon_sad.gif
tak to jest, jak człowiek o opinie pyta icon_wink.gif

cóż, czekam na kolejne icon_smile.gif

--------------------


Agnes-3
pon, 04 lis 2013 - 20:04
Mam 3 pary, maz dwie ,bez zastrzezen
Agnes-3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,572
Dołączył: pią, 07 lis 03 - 23:15
SkÄ…d: Bornholm-Dania
Nr użytkownika: 1,176

GG:


post pon, 04 lis 2013 - 20:04
Post #7

Mam 3 pary, maz dwie ,bez zastrzezen

--------------------








Agnieszka
netty5
pon, 04 lis 2013 - 21:53
eeeee może ja po prostu zle trafiłam.....tak bywa. Ale co do reklamacji to słyszałam też w pracy że w daischmann (czy jak to się tam pisze) nie ma problemów ale w CCC to niestety "cwaniactwo" - tak jak sama się przekonałam.

MLOVEA mi po prostu po kilku dniach odłamał sie ten "dzyndzelek" zamka za który łapiesz żeby zapiąć i bez niego zapinanie buta było bardzo trudne i wymagało posiadania paznokci. Poszłam zareklamować.Czekałąm 2 tyg. na decyzję rzeczoznawcy a potem tydzień szukałam w którym sklepie sa moje buty bo przez pomyłkę odesłali do innego sklepu w tym mieście. Buty ladnie naprawione. Po ok. 2 tyg. sytuacja powtórzyła sie przy tym samym bucie.Złożyłam kolejną reklamację z zaznaczeniem w odpowiedniej rubryce że proszę o zwrot pieniędzy lub wymianę butów bo przez te reklamacje nie mam w czym chodzić w mróz i chciałabym sobie kupić nowe buty.Po 2 tyg. dostałam te same buty naprawione. Po kolejnych 2-3 tyg. odłamała się taka ozdobna klamra której brak jest bardzo widoczny.Złożyłam reklamację ze stanowczym żądaniem zrotu pieniędzy lub wymianę butów..I........dostałam buty z powrotem z wymienioną klamrą na inną ,podobną do poprzedniej 21.gif 21.gif 21.gif która odpadła po kilku dniach bo po prostu nie pasowała do mocowania(paska). Dałam już sobie spokój bo za każdą reklamacją musiałam jezdzić do innego miasta bo w moim nie ma CCC.Wiec kozaczki leżą w szafie i służą do spacerów po lesie , na boisko i takie tam.....
Acha wieć jednak były 3 reklamacje.
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
SkÄ…d: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post pon, 04 lis 2013 - 21:53
Post #8

eeeee może ja po prostu zle trafiłam.....tak bywa. Ale co do reklamacji to słyszałam też w pracy że w daischmann (czy jak to się tam pisze) nie ma problemów ale w CCC to niestety "cwaniactwo" - tak jak sama się przekonałam.

MLOVEA mi po prostu po kilku dniach odłamał sie ten "dzyndzelek" zamka za który łapiesz żeby zapiąć i bez niego zapinanie buta było bardzo trudne i wymagało posiadania paznokci. Poszłam zareklamować.Czekałąm 2 tyg. na decyzję rzeczoznawcy a potem tydzień szukałam w którym sklepie sa moje buty bo przez pomyłkę odesłali do innego sklepu w tym mieście. Buty ladnie naprawione. Po ok. 2 tyg. sytuacja powtórzyła sie przy tym samym bucie.Złożyłam kolejną reklamację z zaznaczeniem w odpowiedniej rubryce że proszę o zwrot pieniędzy lub wymianę butów bo przez te reklamacje nie mam w czym chodzić w mróz i chciałabym sobie kupić nowe buty.Po 2 tyg. dostałam te same buty naprawione. Po kolejnych 2-3 tyg. odłamała się taka ozdobna klamra której brak jest bardzo widoczny.Złożyłam reklamację ze stanowczym żądaniem zrotu pieniędzy lub wymianę butów..I........dostałam buty z powrotem z wymienioną klamrą na inną ,podobną do poprzedniej 21.gif 21.gif 21.gif która odpadła po kilku dniach bo po prostu nie pasowała do mocowania(paska). Dałam już sobie spokój bo za każdą reklamacją musiałam jezdzić do innego miasta bo w moim nie ma CCC.Wiec kozaczki leżą w szafie i służą do spacerów po lesie , na boisko i takie tam.....
Acha wieć jednak były 3 reklamacje.

--------------------
mlovea
pon, 04 lis 2013 - 22:03
CYTAT(netty5 @ Mon, 04 Nov 2013 - 21:53) *
eeeee może ja po prostu zle trafiłam.....tak bywa. Ale co do reklamacji to słyszałam też w pracy że w daischmann (czy jak to się tam pisze) nie ma problemów ale w CCC to niestety "cwaniactwo" - tak jak sama się przekonałam.

U nas jest jeden CCC. Sprawa z reklamacjami u nich trafiła do rzecznika praw konsumenta (powiatowego), były jakieś grupowe zgłoszenia. Nie wiem, czy po tym coś się poprawiło.
W Deichmannie załatwiają od ręki - kasa albo nowe buty z półki do wyboru.

To ja sobie kupiÄ™ bez klamerek icon_wink.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 04 lis 2013 - 22:03
Post #9

CYTAT(netty5 @ Mon, 04 Nov 2013 - 21:53) *
eeeee może ja po prostu zle trafiłam.....tak bywa. Ale co do reklamacji to słyszałam też w pracy że w daischmann (czy jak to się tam pisze) nie ma problemów ale w CCC to niestety "cwaniactwo" - tak jak sama się przekonałam.

U nas jest jeden CCC. Sprawa z reklamacjami u nich trafiła do rzecznika praw konsumenta (powiatowego), były jakieś grupowe zgłoszenia. Nie wiem, czy po tym coś się poprawiło.
W Deichmannie załatwiają od ręki - kasa albo nowe buty z półki do wyboru.

To ja sobie kupiÄ™ bez klamerek icon_wink.gif

--------------------


Basia
wto, 05 lis 2013 - 09:46
Od lat kupuję kozaki Lasockiego w CCC i zawsze jestem zadowolona, nie musiałam ich nigdy reklamować.
A co do reklamacji w CCC to w ub. roku zdarzało mi się 3 razy reklamować buty syna i za każdym razem uwzględniono reklamację i mogliśmy wymienić na nowy towar, więc może te reklamacje to zależą od danego sklepu?
Basia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 211
Dołączył: pon, 06 paź 03 - 10:45
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 1,097




post wto, 05 lis 2013 - 09:46
Post #10

Od lat kupuję kozaki Lasockiego w CCC i zawsze jestem zadowolona, nie musiałam ich nigdy reklamować.
A co do reklamacji w CCC to w ub. roku zdarzało mi się 3 razy reklamować buty syna i za każdym razem uwzględniono reklamację i mogliśmy wymienić na nowy towar, więc może te reklamacje to zależą od danego sklepu?
Nessi
wto, 05 lis 2013 - 20:45
Moje pierwsze buty Lasockiego użytkuję od 2 tyg. Ja raczej z tych "na płasko" chodzących, bo w innych mi niewygodnie, ale Lasocki zmienił wszystko. Moje koturny są mega wygodne.
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post wto, 05 lis 2013 - 20:45
Post #11

Moje pierwsze buty Lasockiego użytkuję od 2 tyg. Ja raczej z tych "na płasko" chodzących, bo w innych mi niewygodnie, ale Lasocki zmienił wszystko. Moje koturny są mega wygodne.

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
moko.
wto, 05 lis 2013 - 21:12
Mam dwie pary, ale kupowałam w sklepie Lasockiego, a nie w ccc.
Szczerze mówiąc jakościowo nie są złe, ale tez nie powalają...

moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 05 lis 2013 - 21:12
Post #12

Mam dwie pary, ale kupowałam w sklepie Lasockiego, a nie w ccc.
Szczerze mówiąc jakościowo nie są złe, ale tez nie powalają...



--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Kaszanka
wto, 05 lis 2013 - 21:47
Mam szpilki Lasockiego już 6 lat, noszę okazjonalnie ale ciągle wyglądają jak nowe.
Kozaki zeszłej zimy wyrzuciłam po jednym sezonie. Nie dość, że sól wżarla się w but to na dodatek zepsuł się zupełnie zamek. Tak samo było rok temu. W tym roku na pewno nie kupię, bo rzucam skórę icon_wink.gif i szkoda paru setek na parę miesięcy noszenia.

Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post wto, 05 lis 2013 - 21:47
Post #13

Mam szpilki Lasockiego już 6 lat, noszę okazjonalnie ale ciągle wyglądają jak nowe.
Kozaki zeszłej zimy wyrzuciłam po jednym sezonie. Nie dość, że sól wżarla się w but to na dodatek zepsuł się zupełnie zamek. Tak samo było rok temu. W tym roku na pewno nie kupię, bo rzucam skórę icon_wink.gif i szkoda paru setek na parę miesięcy noszenia.

mlovea
wto, 05 lis 2013 - 21:55
Weszłam dziś na FB CCC i Lasocki, wpisy skutecznie zniechęciły mnie do zakupu. Może gdybym miała salon Lasockiego pod nosem... Buuu, u nas jest taki mały wybór, ledwie trzy sklepy z porządnymi butami, reszta sama taniocha icon_sad.gif
Dzięki dziewczyny.
A takie Å‚adne majÄ… wiÄ…zane, buu...
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post wto, 05 lis 2013 - 21:55
Post #14

Weszłam dziś na FB CCC i Lasocki, wpisy skutecznie zniechęciły mnie do zakupu. Może gdybym miała salon Lasockiego pod nosem... Buuu, u nas jest taki mały wybór, ledwie trzy sklepy z porządnymi butami, reszta sama taniocha icon_sad.gif
Dzięki dziewczyny.
A takie Å‚adne majÄ… wiÄ…zane, buu...

--------------------


mlovea
czw, 07 lis 2013 - 16:16
Kupiłam! Ale Marco Tozzi. Nie znam, nie miałam, okaże się icon_smile.gif Wkleję link wieczorem.
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post czw, 07 lis 2013 - 16:16
Post #15

Kupiłam! Ale Marco Tozzi. Nie znam, nie miałam, okaże się icon_smile.gif Wkleję link wieczorem.

--------------------


szczurki2
czw, 07 lis 2013 - 22:17
Zakupy w CCC to dla mnie jakiś koszmar. Reklamacje sandałów z cztery razy mi je skaljali. Oddali we wrzesniu. hahah.
Kozaki tez u nich musiałam reklamowac .Tez porażka.
Ale dziecięce nie kogę narzekać . Jakoś tymczasem bez zastrzeżen.
szczurki2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,099
Dołączył: czw, 18 mar 10 - 22:19
Skąd: Knurów
Nr użytkownika: 32,187




post czw, 07 lis 2013 - 22:17
Post #16

Zakupy w CCC to dla mnie jakiś koszmar. Reklamacje sandałów z cztery razy mi je skaljali. Oddali we wrzesniu. hahah.
Kozaki tez u nich musiałam reklamowac .Tez porażka.
Ale dziecięce nie kogę narzekać . Jakoś tymczasem bez zastrzeżen.

--------------------


Iwona, mama Marysi i Jaśka

tita10
sob, 09 lis 2013 - 09:47
Z lasockiego posiadam głównie buty na płaskim, wiosenno-jesienne. JEdne używałam chyba z 4lata i kompletnie nic się z nimi nie działo, super służyły. W zeszlym roku na wiosnę kupiłam kolepjne, używam ich dość często i za specjalnie nie dbam i są nie do zdarcia. Nigdy z tej firmy butów nie reklamowałam.
tita10


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: wto, 06 sie 13 - 21:19
Nr użytkownika: 42,638




post sob, 09 lis 2013 - 09:47
Post #17

Z lasockiego posiadam głównie buty na płaskim, wiosenno-jesienne. JEdne używałam chyba z 4lata i kompletnie nic się z nimi nie działo, super służyły. W zeszlym roku na wiosnę kupiłam kolepjne, używam ich dość często i za specjalnie nie dbam i są nie do zdarcia. Nigdy z tej firmy butów nie reklamowałam.

--------------------
pomidorro
sob, 09 lis 2013 - 10:47
posiadam parę par butów Lasocki i są ok. Teraz mam buty na wiosnę -jesień- to 3 rok intensywnego uzywania i chyba ostatni ( zaczęły przeciekaćicon_sad.gif ) ...kupie tej firmy czekając na przeceny np. sandały skórzane we wrześniu kupiłam za 29 zł ..... teraz muszę się wybrać po jesienne.
Raz reklamowałam w CCC buty Alicji- po dwóch tygodniach dostałam zwrot kasy- więc bez zastrzeżeń.
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post sob, 09 lis 2013 - 10:47
Post #18

posiadam parę par butów Lasocki i są ok. Teraz mam buty na wiosnę -jesień- to 3 rok intensywnego uzywania i chyba ostatni ( zaczęły przeciekaćicon_sad.gif ) ...kupie tej firmy czekając na przeceny np. sandały skórzane we wrześniu kupiłam za 29 zł ..... teraz muszę się wybrać po jesienne.
Raz reklamowałam w CCC buty Alicji- po dwóch tygodniach dostałam zwrot kasy- więc bez zastrzeżeń.

--------------------



annad
sob, 09 lis 2013 - 14:14
Przyznam, że mam kilka par butów z CCC a dokładniej Lasockiego i nigdy nie musiałam reklamować. Raz kupiłam "na siłę" ...buty mi sie bardzo podobały ale noga cos za duża icon_smile.gif Sądziłam, że się rozejdą ale po 3 dniach pojechałam aby oddać i nie było problemu ze zwrotem pieniędzy.
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post sob, 09 lis 2013 - 14:14
Post #19

Przyznam, że mam kilka par butów z CCC a dokładniej Lasockiego i nigdy nie musiałam reklamować. Raz kupiłam "na siłę" ...buty mi sie bardzo podobały ale noga cos za duża icon_smile.gif Sądziłam, że się rozejdą ale po 3 dniach pojechałam aby oddać i nie było problemu ze zwrotem pieniędzy.

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
MamaJulki
sob, 09 lis 2013 - 14:47
Ja miałam kozaki Lasockiego i niestety przeciekały :/

Poza tym tego lata obiecałam sobie, że już nigdy nic nie kupię w CCC - właśnie za cwaniactwo.
Kupiłam sandały z promocji, po czym stwierdziłam w domu, ze jednak nie dam rady chodzić w japonkach... następnego dnia chciałam je oddać ale nie było mowy o zwrocie, jedynie wymiana. 2 h zmarnowałam na chodzeniu po sklepie i szukaniu czegoś na siłę, dla siebie, dla dzieci... koszmar... byłam tak wściekła a przy okazji głodna i zmęczona, że powiedziałam dość.
MamaJulki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,217
Dołączył: nie, 08 kwi 07 - 22:13
Nr użytkownika: 12,767




post sob, 09 lis 2013 - 14:47
Post #20

Ja miałam kozaki Lasockiego i niestety przeciekały :/

Poza tym tego lata obiecałam sobie, że już nigdy nic nie kupię w CCC - właśnie za cwaniactwo.
Kupiłam sandały z promocji, po czym stwierdziłam w domu, ze jednak nie dam rady chodzić w japonkach... następnego dnia chciałam je oddać ale nie było mowy o zwrocie, jedynie wymiana. 2 h zmarnowałam na chodzeniu po sklepie i szukaniu czegoś na siłę, dla siebie, dla dzieci... koszmar... byłam tak wściekła a przy okazji głodna i zmęczona, że powiedziałam dość.
> Kozaki Lasocki
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 20:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama