Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Krzesełko do karmienia

> 
Ika
sob, 06 lis 2010 - 16:25
Oskar miał drewniane, bo nic innego w ówczesnej kuchni by nam się nie zmieściło. Teraz tego drewnianego nie chcę, bo mi nie pasowało, wprawdzie hektarów wolnej przestrzeni nie mamy, ale akurat krzesełko nam obecnie wejdzie bez większych ograniczeń gabarytowych. Jednak jako, że poprzednio nie miałam wyboru, jestem w temacie dość zielona. Podpowiedzcie, co się sprawdza a co jest zbędne i jakie to krzesełko powinno być...? Wydaje mi się, że podwójny blat to jest fajna rzecz. Regulacja wysokości? Odległości blatu od siedzenia? Co jeszcze? Konkretne jakieś modele możecie tez polecić icon_smile.gif Mój warunek jest tylko jeden - ma mieć pasy do zapięcia malucha, ale zakładam, że to mają wszystkie.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 06 lis 2010 - 16:25
Post #1

Oskar miał drewniane, bo nic innego w ówczesnej kuchni by nam się nie zmieściło. Teraz tego drewnianego nie chcę, bo mi nie pasowało, wprawdzie hektarów wolnej przestrzeni nie mamy, ale akurat krzesełko nam obecnie wejdzie bez większych ograniczeń gabarytowych. Jednak jako, że poprzednio nie miałam wyboru, jestem w temacie dość zielona. Podpowiedzcie, co się sprawdza a co jest zbędne i jakie to krzesełko powinno być...? Wydaje mi się, że podwójny blat to jest fajna rzecz. Regulacja wysokości? Odległości blatu od siedzenia? Co jeszcze? Konkretne jakieś modele możecie tez polecić icon_smile.gif Mój warunek jest tylko jeden - ma mieć pasy do zapięcia malucha, ale zakładam, że to mają wszystkie.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Dirty Diana
sob, 06 lis 2010 - 17:54
Ja mam takie, używam od miesięcy i jestem naprawdę zadowolona
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post sob, 06 lis 2010 - 17:54
Post #2

Ja mam takie, używam od miesięcy i jestem naprawdę zadowolona

--------------------
~just~
sob, 06 lis 2010 - 18:19
Ja mam krzeselko z Mothercare z regulacja oparcia, co bylo pomocne, przy wprowadzaniu stalych pokarmow, kiedy Ania jeszcze nie siedziala stabilnie. Mozna ja bylo karmic na pol-lezaco. Uzywam tez u dziadkow pozyczonego krzeselka z Ikei - zwykle, plastikowe, bez bajerow. Musze przyznac, ze jesli mialabym wybierac jeszcze raz, kupilabym to z Ikei, bo jest tansze, zajmuje mniej miejsca, a przy tym doskonale sie sprawdza.
~just~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 689
Dołączył: nie, 20 maj 07 - 19:26
Skąd: To tu to tam
Nr użytkownika: 14,438

GG:


post sob, 06 lis 2010 - 18:19
Post #3

Ja mam krzeselko z Mothercare z regulacja oparcia, co bylo pomocne, przy wprowadzaniu stalych pokarmow, kiedy Ania jeszcze nie siedziala stabilnie. Mozna ja bylo karmic na pol-lezaco. Uzywam tez u dziadkow pozyczonego krzeselka z Ikei - zwykle, plastikowe, bez bajerow. Musze przyznac, ze jesli mialabym wybierac jeszcze raz, kupilabym to z Ikei, bo jest tansze, zajmuje mniej miejsca, a przy tym doskonale sie sprawdza.
Ika
sob, 06 lis 2010 - 18:23
CYTAT(~just~ @ Sat, 06 Nov 2010 - 18:19) *
Uzywam tez u dziadkow pozyczonego krzeselka z Ikei - zwykle, plastikowe, bez bajerow. Musze przyznac, ze jesli mialabym wybierac jeszcze raz, kupilabym to z Ikei, bo jest tansze, zajmuje mniej miejsca, a przy tym doskonale sie sprawdza.


O nie, Ikeowskie odpada - jest paskudne, a oszczędność miejsca jest dla mnie obojętna, co zresztą zaznaczałam w pierwszym poście icon_biggrin.gif No i Ikeowskie chyba nie ma pasów...? W każdym razie pojawił mi się drugi warunek - miękkie ma być icon_biggrin.gif Znaczy nie goły plastik, tylko wyścielane.
A z Mothercare jakie masz?

Idę obejrzeć link Kaelsy icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 06 lis 2010 - 18:23
Post #4

CYTAT(~just~ @ Sat, 06 Nov 2010 - 18:19) *
Uzywam tez u dziadkow pozyczonego krzeselka z Ikei - zwykle, plastikowe, bez bajerow. Musze przyznac, ze jesli mialabym wybierac jeszcze raz, kupilabym to z Ikei, bo jest tansze, zajmuje mniej miejsca, a przy tym doskonale sie sprawdza.


O nie, Ikeowskie odpada - jest paskudne, a oszczędność miejsca jest dla mnie obojętna, co zresztą zaznaczałam w pierwszym poście icon_biggrin.gif No i Ikeowskie chyba nie ma pasów...? W każdym razie pojawił mi się drugi warunek - miękkie ma być icon_biggrin.gif Znaczy nie goły plastik, tylko wyścielane.
A z Mothercare jakie masz?

Idę obejrzeć link Kaelsy icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
gozar
sob, 06 lis 2010 - 18:32
Zobacz coś takiego. Fajna sprawa. Ja miałam fotelik z tej firmy ale bez stoliczka. Ma regulacje oparcia, regulowane pasy, regulację wysokości, zdejmowany blat...
Zadowolona byłam.
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post sob, 06 lis 2010 - 18:32
Post #5

Zobacz coś takiego. Fajna sprawa. Ja miałam fotelik z tej firmy ale bez stoliczka. Ma regulacje oparcia, regulowane pasy, regulację wysokości, zdejmowany blat...
Zadowolona byłam.

--------------------
Kasia Sz.
sob, 06 lis 2010 - 18:37
Ika, musisz zwrócić uwagę na to, czym krzesełko jest wyłożone. Cerata czy folia jest łatwa w utrzymaniu jej w czystości, ale to jednak plastik, nie wydaje mi się, żeby latem dziecko czuło się w nim komfortowo, zwłaszcza kiedy jest rozodziane icon_wink.gif

Kasia Sz.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,676
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:41
Nr użytkownika: 6




post sob, 06 lis 2010 - 18:37
Post #6

Ika, musisz zwrócić uwagę na to, czym krzesełko jest wyłożone. Cerata czy folia jest łatwa w utrzymaniu jej w czystości, ale to jednak plastik, nie wydaje mi się, żeby latem dziecko czuło się w nim komfortowo, zwłaszcza kiedy jest rozodziane icon_wink.gif



--------------------
rysa154
sob, 06 lis 2010 - 18:43
ja miałam takie w stylu gozar dla obu.każde miało swój..synek pozbył sie krzesełka dopiero teraz w pażdzierniku, chociaz dalej spokojnie mogło służyć, tyle ,ze wybrałam wspólny stolik dla dwójki...poprostu najdłużej do wykorzystania...jedynie co to moje nie miały regulacji wysokości chyba,a moze nie korzystaliśmy poprostu...
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post sob, 06 lis 2010 - 18:43
Post #7

ja miałam takie w stylu gozar dla obu.każde miało swój..synek pozbył sie krzesełka dopiero teraz w pażdzierniku, chociaz dalej spokojnie mogło służyć, tyle ,ze wybrałam wspólny stolik dla dwójki...poprostu najdłużej do wykorzystania...jedynie co to moje nie miały regulacji wysokości chyba,a moze nie korzystaliśmy poprostu...

--------------------


~just~
sob, 06 lis 2010 - 18:49
To z Ikei ma pasy, no i wysciolke mozna dokupic, ale przyznam, ze mnie tez nie porwalo, zanim go nie sprobowalam. z Mothercare mam takie:

https://www.mothercare.com/Mothercare-Picni...41&mcb=core

Sorry, nigdy nie doczytalam, jak wstawic link pod jednym slowem...
~just~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 689
Dołączył: nie, 20 maj 07 - 19:26
Skąd: To tu to tam
Nr użytkownika: 14,438

GG:


post sob, 06 lis 2010 - 18:49
Post #8

To z Ikei ma pasy, no i wysciolke mozna dokupic, ale przyznam, ze mnie tez nie porwalo, zanim go nie sprobowalam. z Mothercare mam takie:

https://www.mothercare.com/Mothercare-Picni...41&mcb=core

Sorry, nigdy nie doczytalam, jak wstawic link pod jednym slowem...
Ika
sob, 06 lis 2010 - 19:36
CYTAT(Kasia Sz. @ Sat, 06 Nov 2010 - 18:37) *
Ika, musisz zwrócić uwagę na to, czym krzesełko jest wyłożone. Cerata czy folia jest łatwa w utrzymaniu jej w czystości, ale to jednak plastik, nie wydaje mi się, żeby latem dziecko czuło się w nim komfortowo, zwłaszcza kiedy jest rozodziane icon_wink.gif


Bardzo słuszna uwaga... nie chciałabym, żeby to była cerata. Czy zatem istnieją krzesełka pokryte nie ceratą? icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 06 lis 2010 - 19:36
Post #9

CYTAT(Kasia Sz. @ Sat, 06 Nov 2010 - 18:37) *
Ika, musisz zwrócić uwagę na to, czym krzesełko jest wyłożone. Cerata czy folia jest łatwa w utrzymaniu jej w czystości, ale to jednak plastik, nie wydaje mi się, żeby latem dziecko czuło się w nim komfortowo, zwłaszcza kiedy jest rozodziane icon_wink.gif


Bardzo słuszna uwaga... nie chciałabym, żeby to była cerata. Czy zatem istnieją krzesełka pokryte nie ceratą? icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Dirty Diana
sob, 06 lis 2010 - 19:55
To moje też ma regulowane oparcie i jest wyściełane materiałem, w którym jest gąbka. Łatwo i szybko się to ściąga i szybko schnie.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post sob, 06 lis 2010 - 19:55
Post #10

To moje też ma regulowane oparcie i jest wyściełane materiałem, w którym jest gąbka. Łatwo i szybko się to ściąga i szybko schnie.

--------------------
Ika
sob, 06 lis 2010 - 20:01
Kaelsa, to Twoje mi się podoba, ja w ogóle lubię Fisher Price'a, tylko cenę ma mało przyjazną... No, zobaczymy icon_smile.gif
To, które ma Gozar podoba mi się nawet wizualnie, tylko ono chyba czymś ceratopodobnym wyścielane...? No i nie mam zaufania do tych konstrukcji stawianych jedno na drugim - może niesłusznie...

Napiszcie mi, co wam się przydaje, a co jest zbędne w tych krzesełkach. Wydaje mi się, że podwójna tacka jest wygodna - jest? Przydaje się, czy to tylko wrażenie takie? icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 06 lis 2010 - 20:01
Post #11

Kaelsa, to Twoje mi się podoba, ja w ogóle lubię Fisher Price'a, tylko cenę ma mało przyjazną... No, zobaczymy icon_smile.gif
To, które ma Gozar podoba mi się nawet wizualnie, tylko ono chyba czymś ceratopodobnym wyścielane...? No i nie mam zaufania do tych konstrukcji stawianych jedno na drugim - może niesłusznie...

Napiszcie mi, co wam się przydaje, a co jest zbędne w tych krzesełkach. Wydaje mi się, że podwójna tacka jest wygodna - jest? Przydaje się, czy to tylko wrażenie takie? icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
rysa154
sob, 06 lis 2010 - 20:29
ika to moje miało jedne pokrycie ściągane do prania i dodatkowo mieka wkładke dla mniejszych dzieci...wszystko zdejmowane łatwo do prania...od spodu przyczepiało sie to to...konstrukcja jest stawiana jedna na drugim,ale raz,ze szczepia sie te 2 częśći a dwa to krzesełko jest bardzo ciężkie, bo waży 10-12kg i bardzo stabilne...podwójna tacka mi sie w ogóle nie przydawało,leżała w szafie, natomiast niektóre mają trzpień między nogami, mieliśmy jedno takie i było niewygodne jak dziecko urosło...
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post sob, 06 lis 2010 - 20:29
Post #12

ika to moje miało jedne pokrycie ściągane do prania i dodatkowo mieka wkładke dla mniejszych dzieci...wszystko zdejmowane łatwo do prania...od spodu przyczepiało sie to to...konstrukcja jest stawiana jedna na drugim,ale raz,ze szczepia sie te 2 częśći a dwa to krzesełko jest bardzo ciężkie, bo waży 10-12kg i bardzo stabilne...podwójna tacka mi sie w ogóle nie przydawało,leżała w szafie, natomiast niektóre mają trzpień między nogami, mieliśmy jedno takie i było niewygodne jak dziecko urosło...

--------------------


karoleenka
sob, 06 lis 2010 - 21:05
Ika ja mam coś takiegochicco- jest super
- bardzo stabilne, Iwo teraz próbuje sie sam na nie wspiąć nigdy nawet nie drgnęło
- ceratka wbrew pozorom w lecie nie przeszkadza przecież nie trzymamy w nim dziecka godzinami, a bardzo łatwe i wygodna w utrzymaniu- przy moim samodzielnym dziecku bardzo praktyczna- a może w opisie impregnowany materiał to jednak nie taka normalna ceratka..?
- pasy oczywiście ( chociaż jak przysuniesz blat na maksa + trzonek między nóżkami i tak dziecko nie wypadnie no do pewnego wieku oczywiście)
- trzonek między nogami - ja uważam , że bardzo sensowne - siostrze córka się zsunęła pod blatem w trakcie usiłowania zapięcia pasów w takim krzesełku bez trzonka- z trzonkiem nie ma szans
- wielki kosz na zabawki- dla mnie dodatkowa przestrzeń na ich przechowywanie
- regulacja odległości blatu -też wygodne i praktyczne
- regulacja oparcia - dla mnie akurat najmniej ważne i naj mniej używane a może już nie pamiętam..
- a i oczywiście tapicerka łatwo ściągalna
i cena w tym linku sensowna zresztą na allegro pewnie i taniej znajdziesz używane- ja mam po synku przyjaciółki - nadal wygląda jak nowe- myślę, ze solidne i nie do zdarcia a przy tym naprawdę ładne i w fajnych wzorach i kolorach dostępne

Ten post edytował karoleenka sob, 06 lis 2010 - 21:08
karoleenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,473
Dołączył: śro, 12 maj 04 - 22:04
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,741

GG:


post sob, 06 lis 2010 - 21:05
Post #13

Ika ja mam coś takiegochicco- jest super
- bardzo stabilne, Iwo teraz próbuje sie sam na nie wspiąć nigdy nawet nie drgnęło
- ceratka wbrew pozorom w lecie nie przeszkadza przecież nie trzymamy w nim dziecka godzinami, a bardzo łatwe i wygodna w utrzymaniu- przy moim samodzielnym dziecku bardzo praktyczna- a może w opisie impregnowany materiał to jednak nie taka normalna ceratka..?
- pasy oczywiście ( chociaż jak przysuniesz blat na maksa + trzonek między nóżkami i tak dziecko nie wypadnie no do pewnego wieku oczywiście)
- trzonek między nogami - ja uważam , że bardzo sensowne - siostrze córka się zsunęła pod blatem w trakcie usiłowania zapięcia pasów w takim krzesełku bez trzonka- z trzonkiem nie ma szans
- wielki kosz na zabawki- dla mnie dodatkowa przestrzeń na ich przechowywanie
- regulacja odległości blatu -też wygodne i praktyczne
- regulacja oparcia - dla mnie akurat najmniej ważne i naj mniej używane a może już nie pamiętam..
- a i oczywiście tapicerka łatwo ściągalna
i cena w tym linku sensowna zresztą na allegro pewnie i taniej znajdziesz używane- ja mam po synku przyjaciółki - nadal wygląda jak nowe- myślę, ze solidne i nie do zdarcia a przy tym naprawdę ładne i w fajnych wzorach i kolorach dostępne

--------------------





pirania
sob, 06 lis 2010 - 21:11
nie podoba ci sie to najtansze to juz sobie proste drewniane- mozna do niego dokupic i tacke i pasy.

Osobiscie uwazam ze w krzeselku przyadje sie glownie to by mozna je bylo wlozyc pod prysznic. Poniewaz u ciebie krzeselko pod prysznic bedzie wkladal kot- niech on wybierze takie by mu sie dobrze wkladalo icon_smile.gif

cale regulacje wysokosci oraz przemiana w stolicek jest IMHO o kant... potluc.
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post sob, 06 lis 2010 - 21:11
Post #14

nie podoba ci sie to najtansze to juz sobie proste drewniane- mozna do niego dokupic i tacke i pasy.

Osobiscie uwazam ze w krzeselku przyadje sie glownie to by mozna je bylo wlozyc pod prysznic. Poniewaz u ciebie krzeselko pod prysznic bedzie wkladal kot- niech on wybierze takie by mu sie dobrze wkladalo icon_smile.gif

cale regulacje wysokosci oraz przemiana w stolicek jest IMHO o kant... potluc.

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

Ika
sob, 06 lis 2010 - 21:23
CYTAT(pirania @ Sat, 06 Nov 2010 - 21:11) *
nie podoba ci sie to najtansze to juz sobie proste drewniane- mozna do niego dokupic i tacke i pasy.


Yyyy... ale że co? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post sob, 06 lis 2010 - 21:23
Post #15

CYTAT(pirania @ Sat, 06 Nov 2010 - 21:11) *
nie podoba ci sie to najtansze to juz sobie proste drewniane- mozna do niego dokupic i tacke i pasy.


Yyyy... ale że co? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
gozar
sob, 06 lis 2010 - 21:38
Wiesz co dla mnie najbardziej było przydatne w krzesełku? To że było na kółkach i jednym duchem ręki mogłam sobie je przysunąć z jego zawartością do każdego miejsca w kuchni bez wysiłku.. Podoba mi się też to , że zdejmuję blat, reguluję sobie wysokości i mam dziecko przy naszym stole, jedzące z nami posiłek lub tylko przyglądające się.
Trochę brakowało mi takiego stoliczka, bo jak dzieć duży i sam wchodzi sobie na krzesełko ( odpowiednio obniżone) niestety sam nie zamontuje sobie blatu. A tak myślę że nie byłoby problemu żeby stolik był dostawiony tak, żeby dziecko mogło swobodnie wejść i konsumować.
Regulacja oparcia jakoś nam się nie przydała.
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post sob, 06 lis 2010 - 21:38
Post #16

Wiesz co dla mnie najbardziej było przydatne w krzesełku? To że było na kółkach i jednym duchem ręki mogłam sobie je przysunąć z jego zawartością do każdego miejsca w kuchni bez wysiłku.. Podoba mi się też to , że zdejmuję blat, reguluję sobie wysokości i mam dziecko przy naszym stole, jedzące z nami posiłek lub tylko przyglądające się.
Trochę brakowało mi takiego stoliczka, bo jak dzieć duży i sam wchodzi sobie na krzesełko ( odpowiednio obniżone) niestety sam nie zamontuje sobie blatu. A tak myślę że nie byłoby problemu żeby stolik był dostawiony tak, żeby dziecko mogło swobodnie wejść i konsumować.
Regulacja oparcia jakoś nam się nie przydała.

--------------------
zilka
sob, 06 lis 2010 - 21:44
Ja jak pirania, Ikea li i jedynie jeśli ma być przyjazne cenowo a jeśli możesz zaszaleć to tylko to: Krzesełko Tripp Trapp Mamy i jedno i drugie od lat, oczywiście Ikea już dawno odpadła a to służy świetnie całej rodzinie, nie tylko Meli. Absolutnie i gorąco polecam, tutaj widać o co chodzi:





Ten post edytował zilka sob, 06 lis 2010 - 22:20
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post sob, 06 lis 2010 - 21:44
Post #17

Ja jak pirania, Ikea li i jedynie jeśli ma być przyjazne cenowo a jeśli możesz zaszaleć to tylko to: Krzesełko Tripp Trapp Mamy i jedno i drugie od lat, oczywiście Ikea już dawno odpadła a to służy świetnie całej rodzinie, nie tylko Meli. Absolutnie i gorąco polecam, tutaj widać o co chodzi:





--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
mari_emzet
sob, 06 lis 2010 - 22:13
Teraz nie powiem firmy krzesełka, bo nie pamiętam.
Ale powiem, co dla mnie było/jest ważne.
* regulacja oparcia - mały miał niecałe 6m-cy gdy
dostał owe krzesełko, i wtedy to się baaardzo sprawdzało.
Do dnia dzisiejszego, gdy np. oglądamy jakąś dłuższą bajkę
w tv, to siada i prosi, żeby trochę opuścić.
* regulacja wysokości
* regulacja blatu - bliżej, dalej dziecka
* podwójny blat - dla mnie fantastyczna sprawa
* jak u gozar - kółka, które można zablokować
* trzonek między nogami - zdarzało się małemu zasnąć,
i gdyby nie trzonek obudziłby się na podłodze
* pasy wiadoma rzecz - na początku przydatne, ale my
mało używaliśmy (dlatego, że był trzonek, i dlatego, że nie
zostawialiśmy dziecka samego w krzesełku)
* możliwość składania krzesełka do mniejszych rozmiarów
(jutro mogę zdjęcia wrzucić)

Krzesełko jest wyłożone czymś jakby cerata, ale to nie do
końca to. Latem nie przeszkadzało, nic się nie działo.
No i cena pamiętam nie była wygórowana, coś ok.300zł chyba.
mari_emzet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 771
Dołączył: śro, 07 kwi 10 - 12:07
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 32,424

GG:


post sob, 06 lis 2010 - 22:13
Post #18

Teraz nie powiem firmy krzesełka, bo nie pamiętam.
Ale powiem, co dla mnie było/jest ważne.
* regulacja oparcia - mały miał niecałe 6m-cy gdy
dostał owe krzesełko, i wtedy to się baaardzo sprawdzało.
Do dnia dzisiejszego, gdy np. oglądamy jakąś dłuższą bajkę
w tv, to siada i prosi, żeby trochę opuścić.
* regulacja wysokości
* regulacja blatu - bliżej, dalej dziecka
* podwójny blat - dla mnie fantastyczna sprawa
* jak u gozar - kółka, które można zablokować
* trzonek między nogami - zdarzało się małemu zasnąć,
i gdyby nie trzonek obudziłby się na podłodze
* pasy wiadoma rzecz - na początku przydatne, ale my
mało używaliśmy (dlatego, że był trzonek, i dlatego, że nie
zostawialiśmy dziecka samego w krzesełku)
* możliwość składania krzesełka do mniejszych rozmiarów
(jutro mogę zdjęcia wrzucić)

Krzesełko jest wyłożone czymś jakby cerata, ale to nie do
końca to. Latem nie przeszkadzało, nic się nie działo.
No i cena pamiętam nie była wygórowana, coś ok.300zł chyba.
A.L.

Go??







post sob, 06 lis 2010 - 22:24
Post #19

Ika wiem juz ze Ikea dla Ciebie odpada, ale wiesz, ze to najfajniejszy fotelik jaki mialam? icon_smile.gif
Przy Milenie mialam dwa, jedno drewexu drugie nia pamietam, w kazdym razie oba wypasione. A i tak najlepiej uzywa mi sie ikeowskie, jak zimno w pupe to kladalam Meli pieluche, ale i stabilne i umyc latwo.
Mela po dzis dzien korzysta i bardzo swoj fotelik lubi.

A jak szukasz takiego z bajerami, to wiem ze fisher price ma fajne. Tyle ze jednak jest sporo zachodu jak sie chce np wyregulowac wyskosc. Ja tam z kazdym dzieckiem potrzebuje mniej i chyba dobrze dla 3 dziecka ze go nie bedzie icon_wink.gif. bo podejrzewam, ze nawet wozka by nie mialo 43.gif
Agga
nie, 07 lis 2010 - 00:25
Ika ja mam takie i nie zamieniła bym go na inne.
https://www.abcdziecko.pl/products/275/p/3650

Korci mnie żeby sprzedać i kupić niebieskie,ale na razie nie mam tyle kasy na nowe. Poza tym jeszcze trochę minie zanim go w nim posadzę,więc może wymienimy.
A jak nie to będzie jadł w różowym 04.gif .
Drugi blat był dla mnie zbędny,ale czasem wymieniałam jak był brudny icon_wink.gif .

Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post nie, 07 lis 2010 - 00:25
Post #20

Ika ja mam takie i nie zamieniła bym go na inne.
https://www.abcdziecko.pl/products/275/p/3650

Korci mnie żeby sprzedać i kupić niebieskie,ale na razie nie mam tyle kasy na nowe. Poza tym jeszcze trochę minie zanim go w nim posadzę,więc może wymienimy.
A jak nie to będzie jadł w różowym 04.gif .
Drugi blat był dla mnie zbędny,ale czasem wymieniałam jak był brudny icon_wink.gif .



--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
> Krzesełko do karmienia
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 14:11
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama