Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Bardzo wczesne poronienie :(

> 
mon1k@
sob, 17 sty 2009 - 00:05
Czy ktoras z Was miala?
W zeszlym miesiacu zrobilam test ciazowy i wyszla bardzo blada duga kreska, wiec sie zaczelam cieszyc ze to ciaza, ale nastepnego dnia kiedy powtorzylam test druga kreseczka byla jeszcze bledsza a po kilku dniach kiedy powtorzylam test juz byl negatywny, okres dostalam wczesniej niez zwykle, do tego mialam taki bol brzucha ze wiedzialam co sie stalo, okres trwal 10 dni, smutek, przerazenie...
Myslalam ze mnie to nie spotka...
W koncu urodzilam zdrowa coreczke dwa lata temu...
Postanowilam nie robic testu chyba ze sie opozni @, ale sie nie opoznila kolejna wiec pomyslam ok, trudno nie udalo sie w tym cyklu, brzuch mnie boli a dzisiaj zauwazylam na podpasce taki wielki skrzep, jak nigdy w zyciu, jestem przerazona, czy to kolejne poronienie, czy mozliwe jest ze organizm sie jeszcze nie oczyscil i w tym cyklu sie oczyszcza, blagam pomozcie , jestem w Szkocji i tu nie ma szans na wizyte u ginekologa, poza tym oni nie robia usg i nie wiem co robic,
Moze ktoras z was wie na ten temat wiecej i moglaby mi napisac co sie ze mna dzieje, czy to mozliwe zeby to byly poronienia?
mon1k@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,635
Dołączył: nie, 21 maj 06 - 18:47
SkÄ…d: Szkocja/Halbeath-Dunfermline/koniec swiata ;)
Nr użytkownika: 5,939




post sob, 17 sty 2009 - 00:05
Post #1

Czy ktoras z Was miala?
W zeszlym miesiacu zrobilam test ciazowy i wyszla bardzo blada duga kreska, wiec sie zaczelam cieszyc ze to ciaza, ale nastepnego dnia kiedy powtorzylam test druga kreseczka byla jeszcze bledsza a po kilku dniach kiedy powtorzylam test juz byl negatywny, okres dostalam wczesniej niez zwykle, do tego mialam taki bol brzucha ze wiedzialam co sie stalo, okres trwal 10 dni, smutek, przerazenie...
Myslalam ze mnie to nie spotka...
W koncu urodzilam zdrowa coreczke dwa lata temu...
Postanowilam nie robic testu chyba ze sie opozni @, ale sie nie opoznila kolejna wiec pomyslam ok, trudno nie udalo sie w tym cyklu, brzuch mnie boli a dzisiaj zauwazylam na podpasce taki wielki skrzep, jak nigdy w zyciu, jestem przerazona, czy to kolejne poronienie, czy mozliwe jest ze organizm sie jeszcze nie oczyscil i w tym cyklu sie oczyszcza, blagam pomozcie , jestem w Szkocji i tu nie ma szans na wizyte u ginekologa, poza tym oni nie robia usg i nie wiem co robic,
Moze ktoras z was wie na ten temat wiecej i moglaby mi napisac co sie ze mna dzieje, czy to mozliwe zeby to byly poronienia?


--------------------
MOJE DWA SKARBY :D





Posty w temacie
mon1k@   Bardzo wczesne poronienie :(   sob, 17 sty 2009 - 00:05
moni28   mon1k@ niestety u mnie bylo dokladnie to samo zacz...   sob, 17 sty 2009 - 08:43
krysia1981   ja kiedys rozmawialam z moim lekarzem i on powiedz...   sob, 17 sty 2009 - 12:34
mon1k@   Dziekuje za wsparcie, choc same przeszlyscie przez...   sob, 17 sty 2009 - 17:53
moni28   mon1k@ wlasnie u mnie tez chyba bedzie ta prolakty...   sob, 17 sty 2009 - 22:40
Joanna 81   Mon1k@ Å›ciskam CiÄ™ i wierz mi jestem calym serce...   sob, 17 sty 2009 - 22:56
tulla   mon1k@ - bardzo mi przykro, wiem, że takie doÅ›wi...   nie, 18 sty 2009 - 13:52
mon1k@   Dziekuje za wsparcie kobitki.... Moni mam nadzieje...   nie, 18 sty 2009 - 22:46
zuzanna2501   niestety ten problem dotyka coraz wiÄ™cej mÅ‚odych...   pon, 19 sty 2009 - 20:27
zuzanna2501   moj lekarz mowiÅ‚ że po poronieniu trzeba 3 cykle...   pon, 19 sty 2009 - 20:37
Piotrusiowa   Dziewczyny 8 i 7 tydz.to najczęściej pechowe tyg...   wto, 31 mar 2009 - 23:42
Sun   Przykro mi bardzo. Piotrusiowa - nie wiedziaÅ‚am...   wto, 31 mar 2009 - 23:57
myszka17   cześć ja mieszkam w Szkocji i zdarzyÅ‚y mi siÄ™...   czw, 30 kwi 2009 - 10:57
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   sob, 02 maj 2009 - 01:56
myszka17   Rosa wiesz może jak nazywajÄ… siÄ™ te badania bo ...   wto, 05 maj 2009 - 08:31
> Bardzo wczesne poronienie :(
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 14:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama