Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

MRÓWKI!

> 
Ewa
piÄ…, 18 kwi 2003 - 09:10
Czy znacie moze jakis skuteczny sposob na mrowki?

Bo u mnie w ogrodku tego pelno - na rabatkach, trawce, nawet do doniczek wlaza.



Pozdrawiam
Ewa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:16
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 329

GG:


post piÄ…, 18 kwi 2003 - 09:10
Post #1

Czy znacie moze jakis skuteczny sposob na mrowki?

Bo u mnie w ogrodku tego pelno - na rabatkach, trawce, nawet do doniczek wlaza.



Pozdrawiam

--------------------
Ewa, mama Jasia (16.01.2003)
user posted image
dosiamamafilipa
pon, 21 kwi 2003 - 20:06
wiesz jet taki niebieski proszek super skuteczny niestety nie pamietam nazwy ale kupiony w ogrodniczym i jak powiesz ze niebieski proszek to ci dadza jest jeden minus jak masz zwierzaki lub dziecko ktore sie tym zainteresuje to nie powinnas go stosowac bo trujacy albo tak jak ja zaraz przed wyjazdem z dzialki jak juz wszyscy siedza w aucie

ja mam tez kota ktory uwielbia na nie polowac ale niestety zrzera te mrowy a ja sie boje zeby mu nie zaszkodzily
pzdr.
dorota
dosiamamafilipa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: wto, 15 kwi 03 - 13:34
Nr użytkownika: 584




post pon, 21 kwi 2003 - 20:06
Post #2

wiesz jet taki niebieski proszek super skuteczny niestety nie pamietam nazwy ale kupiony w ogrodniczym i jak powiesz ze niebieski proszek to ci dadza jest jeden minus jak masz zwierzaki lub dziecko ktore sie tym zainteresuje to nie powinnas go stosowac bo trujacy albo tak jak ja zaraz przed wyjazdem z dzialki jak juz wszyscy siedza w aucie

ja mam tez kota ktory uwielbia na nie polowac ale niestety zrzera te mrowy a ja sie boje zeby mu nie zaszkodzily
pzdr.
dorota
Ulcia i Julcia
pon, 21 kwi 2003 - 21:39
Ja też walczę z mrówkami (bezskutecznie). Jak długo działa ten niebieski proszek (jak długo trzeba uważać na dziecko i psa?)? Jak to trzeba dozować (chodzi mi o to że mam duuuużą działkę).
Ulcia i Julcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 381
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 10:08
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 574




post pon, 21 kwi 2003 - 21:39
Post #3

Ja też walczę z mrówkami (bezskutecznie). Jak długo działa ten niebieski proszek (jak długo trzeba uważać na dziecko i psa?)? Jak to trzeba dozować (chodzi mi o to że mam duuuużą działkę).

--------------------
Bu?ka
Ulcia, mama Julci i Ole?ki
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Alka
wto, 22 kwi 2003 - 08:37
Ahoj!
Są jeszcze preparaty w płynach, w buteleczkach z rozpylaczem - też skuteczne. Nazw niestety nie pamiętam, ale w ogrodniczych na pewno będą wiedzieli. W ubiegłym roku stosowałam i mrówy wynosiły się. Ten preparat który stosowałam miał jeszcze jedną WIELKĄ ZALETĘ: był mało toksyczny dla zwierząt icon_smile.gif Podobno nawet po spożyciu powoduje tylko lekkie mdłości - nie sprawdzałam.
Alka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 121
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 13:55
Nr użytkownika: 241




post wto, 22 kwi 2003 - 08:37
Post #4

Ahoj!
Są jeszcze preparaty w płynach, w buteleczkach z rozpylaczem - też skuteczne. Nazw niestety nie pamiętam, ale w ogrodniczych na pewno będą wiedzieli. W ubiegłym roku stosowałam i mrówy wynosiły się. Ten preparat który stosowałam miał jeszcze jedną WIELKĄ ZALETĘ: był mało toksyczny dla zwierząt icon_smile.gif Podobno nawet po spożyciu powoduje tylko lekkie mdłości - nie sprawdzałam.
Ewa
wto, 22 kwi 2003 - 20:12
A to im sie sypie/wlewa do "norek"? Czy wkolo?

Ciekawe, nie widzialam jeszcze kota jadajÄ…cego mrowki...
Myslicie, ze kupujac kota moge zapytac "A czy on lowny jest? Duzo mrowek potrafi upolowac?"

Podoba mi sie ten kicius.
Ewa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:16
Skąd: Pruszków
Nr użytkownika: 329

GG:


post wto, 22 kwi 2003 - 20:12
Post #5

A to im sie sypie/wlewa do "norek"? Czy wkolo?

Ciekawe, nie widzialam jeszcze kota jadajÄ…cego mrowki...
Myslicie, ze kupujac kota moge zapytac "A czy on lowny jest? Duzo mrowek potrafi upolowac?"

Podoba mi sie ten kicius.

--------------------
Ewa, mama Jasia (16.01.2003)
user posted image
Mika
wto, 22 kwi 2003 - 22:18
Ja traktuję przybyszów środkami podręcznymi icon_lol.gif W zeszłym roku dostały dawkę.......smaru w spray`ju icon_lol.gif który mam do wózka-opmogło,wyniosły się,dziś (inne) potraktowałam rozpuszczalnikiem-czekam na efekty icon_biggrin.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 22 kwi 2003 - 22:18
Post #6

Ja traktuję przybyszów środkami podręcznymi icon_lol.gif W zeszłym roku dostały dawkę.......smaru w spray`ju icon_lol.gif który mam do wózka-opmogło,wyniosły się,dziś (inne) potraktowałam rozpuszczalnikiem-czekam na efekty icon_biggrin.gif
> MRÓWKI!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama