Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Odwołanie do MOPSu

> 
tysia24
sob, 22 sie 2009 - 15:36
Witam! otrzymywałam zasiłek z tyt. samotnego wych. dziecka i dodatek do niego, podjęłam pracę, zgłosiłam do MOPSu i okazało się,że o kilka zł. przekroczyłam- nic mi już nie przysługuje.
Dostałam pismo o zwrocie wypłaconych mi pieniędzy + odsetki, chcę odwołać się od decyzji, prosić o umorzenie lub przynajmniej o rozłożenie na raty, ponieważ kolejną umowę (tamta była na 3 miesiące) dostałam z niższą stawką i nie bardzo mam skąd wziąć wydane już pieniądze.

Bardzo proszę o jakieś rady, pomysły, jak ubrać w słowa moje pismo do "nich", ciekawe czy jest wogóle jakaś szansa...
tysia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 720
Dołączył: nie, 03 gru 06 - 23:03
SkÄ…d: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 8,856

GG:


post sob, 22 sie 2009 - 15:36
Post #1

Witam! otrzymywałam zasiłek z tyt. samotnego wych. dziecka i dodatek do niego, podjęłam pracę, zgłosiłam do MOPSu i okazało się,że o kilka zł. przekroczyłam- nic mi już nie przysługuje.
Dostałam pismo o zwrocie wypłaconych mi pieniędzy + odsetki, chcę odwołać się od decyzji, prosić o umorzenie lub przynajmniej o rozłożenie na raty, ponieważ kolejną umowę (tamta była na 3 miesiące) dostałam z niższą stawką i nie bardzo mam skąd wziąć wydane już pieniądze.

Bardzo proszę o jakieś rady, pomysły, jak ubrać w słowa moje pismo do "nich", ciekawe czy jest wogóle jakaś szansa...

--------------------
TYSIA i CYPRIANEK

> OdwoÅ‚anie do MOPSu
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama