Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jak wychowac 2,5latka

, Wychowanie
> , Wychowanie
anna81anna81
pon, 27 mar 2017 - 15:52
Witajcie! Wiem co przezywacie, sama mam 3 latka, i na szczecie z moim chlopakiem udalo sie nam go poskromic:), chodzi mi wlasnie o ten bunt 2 latka. Tutaj sie zgodze, ze trzeba byc stanowczym, zeby brzdac wiedzial co i jak:). Ale nie chcialam o tym. Moja kuzynka jest przed 30ką, sama wychowuje 2,5 latka. Mamy ze soba dosc duzy i czesty kontakt , wiec zauwazylam to i owo w wychowaniu jej synka, jak ona to mowi.... bezstresowe wychowanie. Mały juz opanowal swoja mame, ona karmi jeszcze go piersia, kiedy chce cyca, dostaje go. Jesli go nie otrzyma, nastaje istna histeria, placz i lament. Pozwala mu bawic sie jedzeniem, np mąką, makaronem, wszystko laduje na ziemi, tak samo jest np z ogorkami, wyjmuje je ze sloika, kladzie na blacie, a wode wylewa na ziemie. Ona to tlumaczy, ze dziecko nie rozumie tego, ze robi zle, wiec na to mu pozwala. Jej synek duzo wymusza, a ona niestety nie jest stanowcza.
anna81anna81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 27 mar 17 - 15:28
Nr użytkownika: 49,104




post pon, 27 mar 2017 - 15:52
Post #1

Witajcie! Wiem co przezywacie, sama mam 3 latka, i na szczecie z moim chlopakiem udalo sie nam go poskromic:), chodzi mi wlasnie o ten bunt 2 latka. Tutaj sie zgodze, ze trzeba byc stanowczym, zeby brzdac wiedzial co i jak:). Ale nie chcialam o tym. Moja kuzynka jest przed 30ką, sama wychowuje 2,5 latka. Mamy ze soba dosc duzy i czesty kontakt , wiec zauwazylam to i owo w wychowaniu jej synka, jak ona to mowi.... bezstresowe wychowanie. Mały juz opanowal swoja mame, ona karmi jeszcze go piersia, kiedy chce cyca, dostaje go. Jesli go nie otrzyma, nastaje istna histeria, placz i lament. Pozwala mu bawic sie jedzeniem, np mąką, makaronem, wszystko laduje na ziemi, tak samo jest np z ogorkami, wyjmuje je ze sloika, kladzie na blacie, a wode wylewa na ziemie. Ona to tlumaczy, ze dziecko nie rozumie tego, ze robi zle, wiec na to mu pozwala. Jej synek duzo wymusza, a ona niestety nie jest stanowcza.
> Jak wychowac 2,5latka, Wychowanie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 04:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama