Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Napięcie seksualne - jak sobie z nim radzić?

-
eryk_ks
post Sat, 09 Sep 2017 - 22:33
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 48,277

Moja żona jest w trakcie połogu, a ja mam potrzeby, które od jakiegoś już czasu nie są zaspokajane. Jak poradzić sobie z rosnącym napięciem seksualnym? Czy powinienem zaopatrzyć się w masturbatory dla mężczyzn tenga? Jakie jest Wasze zdanie na temat tego typu gadżetów?
Go to the top of the page PM

Quote Post
Kumpelka
post Thu, 28 Sep 2017 - 19:36
Post #2

Nr użytkownika: 48,606

Ja bym jednak celowała w takie leki i suplementy diety na potencję oraz erekcję. Tutaj https://eapteka.pl/kategorie/seks-i-intymno...encja-i-erekcja znajdziesz wszystko czego trzeba ,żeby poprawić swoje życie seksualne. Mnie ta apteka jeszcze nie zawiodła icon_smile.gif

Quote Post
martyna91
post Tue, 14 Nov 2017 - 14:53
Post #3

Nr użytkownika: 50,068

Myślę, że powinieneś zaopatrzyć się w jakiś gadżet, który pomoże Ci przetrwać ten trudny czas. Najlepiej zdecyduj się na zakup masturbatora. Możesz dokonać go tutaj: https://sexownysklep.pl/pl/p/Fleshlight-Alien/19196 - w tym sklepie znajdują się również inne produkty o zabarwieniu erotycznym (jestem pewna, że znajdziesz w nim coś dla siebie).

Quote Post
> Napięcie seksualne - jak sobie z nim radzić?

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 25 Nov 2017 - 06:32
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe