Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

tatuaż dla dwojga

> 
Gremi
pią, 23 lip 2010 - 07:48
mamami - dzieki. Cudenko.

Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
Skąd: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post pią, 23 lip 2010 - 07:48
Post #41

mamami - dzieki. Cudenko.



--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
tyczka
pią, 23 lip 2010 - 14:16
Co kieruje Wami, żeby zrobić sobie tatuaż...?

Czy uważacie, że to jest ozdoba, czy raczej znak szczególny..?
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
Skąd: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post pią, 23 lip 2010 - 14:16
Post #42

Co kieruje Wami, żeby zrobić sobie tatuaż...?

Czy uważacie, że to jest ozdoba, czy raczej znak szczególny..?

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
natulka1984
pią, 23 lip 2010 - 14:58
mój tatuaż jest dla mnie ozdoba,lubie to i mam zamiar mieć jeszcze jeden icon_smile.gificon_smile.gif Mój mąż też bardzo lubi mój tatuażicon_smile.gificon_smile.gif
natulka1984


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 740
Dołączył: czw, 11 cze 09 - 18:18
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 27,731




post pią, 23 lip 2010 - 14:58
Post #43

mój tatuaż jest dla mnie ozdoba,lubie to i mam zamiar mieć jeszcze jeden icon_smile.gificon_smile.gif Mój mąż też bardzo lubi mój tatuażicon_smile.gificon_smile.gif

--------------------





Sel
pią, 23 lip 2010 - 15:02
CYTAT(tyczka @ Fri, 23 Jul 2010 - 13:16) *
Co kieruje Wami, żeby zrobić sobie tatuaż...?

Czy uważacie, że to jest ozdoba, czy raczej znak szczególny..?


I jedno i drugie pewnie.

Dobrze zrobiony tatuaz moze byc nawet seksowny. 06.gif

Niektorzy zas chca sie wyrozniac z tlumu, chca byc wyjatkowi.

Dla innych jak Prada tatuaz ma byc pamiatka, ktora beda wspominac przez lata.

Kazdy ma swoj wlasny powod, dla ktorego decyduje sie na tatuaz.
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
Skąd: stąd :)
Nr użytkownika: 1,653




post pią, 23 lip 2010 - 15:02
Post #44

CYTAT(tyczka @ Fri, 23 Jul 2010 - 13:16) *
Co kieruje Wami, żeby zrobić sobie tatuaż...?

Czy uważacie, że to jest ozdoba, czy raczej znak szczególny..?


I jedno i drugie pewnie.

Dobrze zrobiony tatuaz moze byc nawet seksowny. 06.gif

Niektorzy zas chca sie wyrozniac z tlumu, chca byc wyjatkowi.

Dla innych jak Prada tatuaz ma byc pamiatka, ktora beda wspominac przez lata.

Kazdy ma swoj wlasny powod, dla ktorego decyduje sie na tatuaz.

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

Gremi
nie, 25 lip 2010 - 15:50
CYTAT(tyczka @ Fri, 23 Jul 2010 - 13:16) *
Co kieruje Wami, żeby zrobić sobie tatuaż...?

Czy uważacie, że to jest ozdoba, czy raczej znak szczególny..?


hmm nie wiem jak u innych ale dla mnie tatuaz to prawie to samo co np. zmiana koloru wlosów. Ja chciałabym mieć tatuaż który byłby całkowicie mój i nie tylko dlatego ze byłby na moim ciele ale byłby obrazem moich emocji i uczuć.
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
Skąd: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post nie, 25 lip 2010 - 15:50
Post #45

CYTAT(tyczka @ Fri, 23 Jul 2010 - 13:16) *
Co kieruje Wami, żeby zrobić sobie tatuaż...?

Czy uważacie, że to jest ozdoba, czy raczej znak szczególny..?


hmm nie wiem jak u innych ale dla mnie tatuaz to prawie to samo co np. zmiana koloru wlosów. Ja chciałabym mieć tatuaż który byłby całkowicie mój i nie tylko dlatego ze byłby na moim ciele ale byłby obrazem moich emocji i uczuć.


--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
Latte_macchiato
pon, 26 lip 2010 - 13:39
Wróciłam z wyjazdu. Tatuaże piękne pokazałyście. Oczywiście, że oglądam T&L...tylko szkoda, że cen nie pokazują icon_wink.gif
Mój mąż zaproponował również, że może "nosić" moją twarz na ramieniu ..hmm tylko ja się tym samym nie odwdzięczę ...

Jeszcze wzoru nie mamy....teraz nie myślałam o tym..odpoczywałam icon_wink.gif

galeria tatuaży forumowych fajny pomysł icon_wink.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post pon, 26 lip 2010 - 13:39
Post #46

Wróciłam z wyjazdu. Tatuaże piękne pokazałyście. Oczywiście, że oglądam T&L...tylko szkoda, że cen nie pokazują icon_wink.gif
Mój mąż zaproponował również, że może "nosić" moją twarz na ramieniu ..hmm tylko ja się tym samym nie odwdzięczę ...

Jeszcze wzoru nie mamy....teraz nie myślałam o tym..odpoczywałam icon_wink.gif

galeria tatuaży forumowych fajny pomysł icon_wink.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
dagmarak
pon, 26 lip 2010 - 17:48
Prada uważaj bo... tatuaże wciągają...
Ja miałam mieć jeden - mam dwa już i trzeci umówiony, podobnie mąż mój.
Jeśli chcesz ukryć to może lędźwie zamiast karku. Ja mam tam i na łopatce. Trzeci na stopę idzie.
dagmarak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 714
Dołączył: czw, 08 sty 09 - 13:08
Skąd: Warszawa Bielany
Nr użytkownika: 24,558




post pon, 26 lip 2010 - 17:48
Post #47

Prada uważaj bo... tatuaże wciągają...
Ja miałam mieć jeden - mam dwa już i trzeci umówiony, podobnie mąż mój.
Jeśli chcesz ukryć to może lędźwie zamiast karku. Ja mam tam i na łopatce. Trzeci na stopę idzie.

--------------------

Latte_macchiato
pon, 26 lip 2010 - 19:04
CYTAT(dagmarak @ Mon, 26 Jul 2010 - 18:48) *
Jeśli chcesz ukryć to może lędźwie zamiast karku. Ja mam tam i na łopatce. Trzeci na stopę idzie.



Ukryć w pracy ale chętnie go pokażę w luźniejszych spotkaniach icon_wink.gif Tak więc obstaje przy karku ...
Łopatkę bym chciała ale mąż ma na plecach tribala (?) u góry, więc nie będzie Jemu pasowało.
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post pon, 26 lip 2010 - 19:04
Post #48

CYTAT(dagmarak @ Mon, 26 Jul 2010 - 18:48) *
Jeśli chcesz ukryć to może lędźwie zamiast karku. Ja mam tam i na łopatce. Trzeci na stopę idzie.



Ukryć w pracy ale chętnie go pokażę w luźniejszych spotkaniach icon_wink.gif Tak więc obstaje przy karku ...
Łopatkę bym chciała ale mąż ma na plecach tribala (?) u góry, więc nie będzie Jemu pasowało.

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
dagmarak
wto, 27 lip 2010 - 00:05
A bo miejsce ma być to samo, no to faktycznie kark fajniejszy icon_smile.gif
Ja zawsze się zastanawiam jako babcia jak będę wyglądać z tymi tatuażami icon_biggrin.gif
dagmarak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 714
Dołączył: czw, 08 sty 09 - 13:08
Skąd: Warszawa Bielany
Nr użytkownika: 24,558




post wto, 27 lip 2010 - 00:05
Post #49

A bo miejsce ma być to samo, no to faktycznie kark fajniejszy icon_smile.gif
Ja zawsze się zastanawiam jako babcia jak będę wyglądać z tymi tatuażami icon_biggrin.gif

--------------------

Latte_macchiato
wto, 27 lip 2010 - 10:01
CYTAT(dagmarak @ Tue, 27 Jul 2010 - 01:05) *
Ja zawsze się zastanawiam jako babcia jak będę wyglądać z tymi tatuażami icon_biggrin.gif


Jak świeża, ściekająca farba ? 06.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post wto, 27 lip 2010 - 10:01
Post #50

CYTAT(dagmarak @ Tue, 27 Jul 2010 - 01:05) *
Ja zawsze się zastanawiam jako babcia jak będę wyglądać z tymi tatuażami icon_biggrin.gif


Jak świeża, ściekająca farba ? 06.gif


--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
milutka
wto, 27 lip 2010 - 23:51
My z mężem też chcemy tatuaże, on chce duży zaczynający się od łokcia do szyi.

Ja natomiast chcę skromny, na ramieniu i ma to być napis, najlepiej po łacińsku, ale jeszcze nie wiem co.


Najlepiej ostatnio mnie zagięła koleżanka. Gdy było jeszcze zimnawo i była u mnie na kawie, nie widziałam, że ma zrobiony tatuaż na karku, ale zwróciłam uwagę na to, że strasznie krótko obcięła włosy, pytam się dlaczego, że tak ładnie było jej w dłuższych włosach, a ona na to: "no wiesz, trzeba było się odmłodzić, więc zmieniłam fryzurę".
A kiedyś z nią rozmawiam, ona się odwraca(była w bluzce typu bokserka) patrzę a na karku ma tatuaż i drugi tak prawie na łopatce.

Denerwuje mnie takie coś, że człowiek nie zrobi tatuażu dla siebie , tylko na pokaz.
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post wto, 27 lip 2010 - 23:51
Post #51

My z mężem też chcemy tatuaże, on chce duży zaczynający się od łokcia do szyi.

Ja natomiast chcę skromny, na ramieniu i ma to być napis, najlepiej po łacińsku, ale jeszcze nie wiem co.


Najlepiej ostatnio mnie zagięła koleżanka. Gdy było jeszcze zimnawo i była u mnie na kawie, nie widziałam, że ma zrobiony tatuaż na karku, ale zwróciłam uwagę na to, że strasznie krótko obcięła włosy, pytam się dlaczego, że tak ładnie było jej w dłuższych włosach, a ona na to: "no wiesz, trzeba było się odmłodzić, więc zmieniłam fryzurę".
A kiedyś z nią rozmawiam, ona się odwraca(była w bluzce typu bokserka) patrzę a na karku ma tatuaż i drugi tak prawie na łopatce.

Denerwuje mnie takie coś, że człowiek nie zrobi tatuażu dla siebie , tylko na pokaz.

--------------------
m4rusia
śro, 28 lip 2010 - 09:25
Jako ochajtana po raz drugi, mająca nadzieję, że po raz ostatni (i tak będzie !! icon_smile.gif ) nie robiłabym mimo wszystko nic w stylu " Love Zdzichu". Nie podobaja mi się też tatuaże dzielone na pół. Mam za to zamiar strzelić sobie coś x2 czyli to samo ma mąż i to samo mam ja icon_biggrin.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post śro, 28 lip 2010 - 09:25
Post #52

Jako ochajtana po raz drugi, mająca nadzieję, że po raz ostatni (i tak będzie !! icon_smile.gif ) nie robiłabym mimo wszystko nic w stylu " Love Zdzichu". Nie podobaja mi się też tatuaże dzielone na pół. Mam za to zamiar strzelić sobie coś x2 czyli to samo ma mąż i to samo mam ja icon_biggrin.gif

--------------------
malowanka
czw, 29 lip 2010 - 12:38
A co dzieje się z tatuażem jeśli właścicielowi przybędzie 20kg?
Pytam, bo widzialam na basenie chłopaka z tatoo na sporym brzuchu i nie wyglądało to atrakcyjnie. I nie wiem czy tak miało być czy napis sie rozjechał.
M.
malowanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 172
Dołączył: wto, 27 lut 07 - 16:45
Skąd: z domu
Nr użytkownika: 11,496




post czw, 29 lip 2010 - 12:38
Post #53

A co dzieje się z tatuażem jeśli właścicielowi przybędzie 20kg?
Pytam, bo widzialam na basenie chłopaka z tatoo na sporym brzuchu i nie wyglądało to atrakcyjnie. I nie wiem czy tak miało być czy napis sie rozjechał.
M.

--------------------
Wesoła trójka.
m4rusia
sob, 31 lip 2010 - 12:58
CYTAT(malowanka @ Thu, 29 Jul 2010 - 12:38) *
A co dzieje się z tatuażem jeśli właścicielowi przybędzie 20kg?
Pytam, bo widzialam na basenie chłopaka z tatoo na sporym brzuchu i nie wyglądało to atrakcyjnie. I nie wiem czy tak miało być czy napis sie rozjechał.
M


To zależy... Tak samo jak kobiecie w ciąży przybywa 20 lg, potem w miesiąc wraca do figury....
Mam koleżankę co zatatuowała sobie blizne po wyrostki, potem zaszła w ciążę...3 razy rok po roku, dzisiaj jest już po 30stce a tatuaż jak marzenie icon_biggrin.gif Nic sie nie zmienił
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
Skąd: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post sob, 31 lip 2010 - 12:58
Post #54

CYTAT(malowanka @ Thu, 29 Jul 2010 - 12:38) *
A co dzieje się z tatuażem jeśli właścicielowi przybędzie 20kg?
Pytam, bo widzialam na basenie chłopaka z tatoo na sporym brzuchu i nie wyglądało to atrakcyjnie. I nie wiem czy tak miało być czy napis sie rozjechał.
M


To zależy... Tak samo jak kobiecie w ciąży przybywa 20 lg, potem w miesiąc wraca do figury....
Mam koleżankę co zatatuowała sobie blizne po wyrostki, potem zaszła w ciążę...3 razy rok po roku, dzisiaj jest już po 30stce a tatuaż jak marzenie icon_biggrin.gif Nic sie nie zmienił


--------------------
Choco.
sob, 31 lip 2010 - 16:06
Moje się nie zmieniły ani kiedy sporo przytyłam ani kiedy schudłam 30kg.
Choco.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,882
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:00
Nr użytkownika: 3,791




post sob, 31 lip 2010 - 16:06
Post #55

Moje się nie zmieniły ani kiedy sporo przytyłam ani kiedy schudłam 30kg.

--------------------
Michał 08.11.2006 i Maciej 03.01.2011
dupadupadupa
wto, 03 sie 2010 - 21:33
Ja z kolei mam tatuaz na lopatce.. pierw byl malutki, pozniej powiekszylam. Mimo ze w ciazy doszlo prawie 30 kg nic sie z nim nei zrobilo.. pewnie dlatego ze takie to miejsce sobei wybralam..
I zgodze sie ze tatuaze wciagaja... mialabym ochote na drugi.. ale mojemu mezowi jakos nie podoba sie tego typu ozdoba ciala..
A tatuaz? Dla mnie ma "watek" sentymentalny i jest przeze mnei uwielbiany.. icon_smile.gif
Druga sprawa: mnie nie bolalo.. no moze ciutke.. w niektorych miejscach.. ale nic strasznego..
dupadupadupa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 849
Dołączył: pią, 27 lut 09 - 10:02
Nr użytkownika: 25,773




post wto, 03 sie 2010 - 21:33
Post #56

Ja z kolei mam tatuaz na lopatce.. pierw byl malutki, pozniej powiekszylam. Mimo ze w ciazy doszlo prawie 30 kg nic sie z nim nei zrobilo.. pewnie dlatego ze takie to miejsce sobei wybralam..
I zgodze sie ze tatuaze wciagaja... mialabym ochote na drugi.. ale mojemu mezowi jakos nie podoba sie tego typu ozdoba ciala..
A tatuaz? Dla mnie ma "watek" sentymentalny i jest przeze mnei uwielbiany.. icon_smile.gif
Druga sprawa: mnie nie bolalo.. no moze ciutke.. w niektorych miejscach.. ale nic strasznego..


--------------------
krolewienka
śro, 04 sie 2010 - 21:06
co do bólu - zgadzam się z dziewczynami, wszystko jest do zniesienia. glupie uczucie na kościach, jak już ktoś pisał. mój był robiony 4 godziny i pod koniec już się niecierpliwiłam, bo mi było niewygodnie.

a w kwestii wzoru - zdecydowanie bardzo podoba mi się pomysł z fragmentem tekstu. uwielbiam litery w tatuażach..... a chłopcy i Kat z Miami Ink i LA INK dla mnie bomba icon_smile.gif mój tatuazysta jest Portugalczykiem, w Polsce był na półrocznych gościnnych występach. on to wyglądał jak chodząca reklama tatuażu.... i taki miał rozmach, że miał narysować dla mnie określony wzór o wielkości ok. 15 cm.... owszem, zrobil 15, ale w szerokości. zrobił jednak tak pięknie, że nie chciałam zmniejszać icon_smile.gif
krolewienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,907
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 10:12
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 20,350




post śro, 04 sie 2010 - 21:06
Post #57

co do bólu - zgadzam się z dziewczynami, wszystko jest do zniesienia. glupie uczucie na kościach, jak już ktoś pisał. mój był robiony 4 godziny i pod koniec już się niecierpliwiłam, bo mi było niewygodnie.

a w kwestii wzoru - zdecydowanie bardzo podoba mi się pomysł z fragmentem tekstu. uwielbiam litery w tatuażach..... a chłopcy i Kat z Miami Ink i LA INK dla mnie bomba icon_smile.gif mój tatuazysta jest Portugalczykiem, w Polsce był na półrocznych gościnnych występach. on to wyglądał jak chodząca reklama tatuażu.... i taki miał rozmach, że miał narysować dla mnie określony wzór o wielkości ok. 15 cm.... owszem, zrobil 15, ale w szerokości. zrobił jednak tak pięknie, że nie chciałam zmniejszać icon_smile.gif

--------------------


malowanka
pią, 06 sie 2010 - 12:18
CYTAT(M4R7U6H4% @ Sat, 31 Jul 2010 - 13:58) *
To zależy... Tak samo jak kobiecie w ciąży przybywa 20 lg, potem w miesiąc wraca do figury....
Mam koleżankę co zatatuowała sobie blizne po wyrostki, potem zaszła w ciążę...3 razy rok po roku, dzisiaj jest już po 30stce a tatuaż jak marzenie icon_biggrin.gif Nic sie nie zmienił

To brzmi dobrze. No i uswiadomiłam sobie jeszcze, że zawsze można sobie cos tam poprawić, skorygować. Dobrze myślę?
malowanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 172
Dołączył: wto, 27 lut 07 - 16:45
Skąd: z domu
Nr użytkownika: 11,496




post pią, 06 sie 2010 - 12:18
Post #58

CYTAT(M4R7U6H4% @ Sat, 31 Jul 2010 - 13:58) *
To zależy... Tak samo jak kobiecie w ciąży przybywa 20 lg, potem w miesiąc wraca do figury....
Mam koleżankę co zatatuowała sobie blizne po wyrostki, potem zaszła w ciążę...3 razy rok po roku, dzisiaj jest już po 30stce a tatuaż jak marzenie icon_biggrin.gif Nic sie nie zmienił

To brzmi dobrze. No i uswiadomiłam sobie jeszcze, że zawsze można sobie cos tam poprawić, skorygować. Dobrze myślę?

--------------------
Wesoła trójka.
blanka-tychy
śro, 08 wrz 2010 - 20:24
Można poprawić. Można też usunąć. Jest to bardzo kosztowne i prawie zawsze zostaje mała blizna ale można icon_smile.gif a oto mój:



blanka-tychy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 81
Dołączył: wto, 31 sie 10 - 10:25
Nr użytkownika: 34,173




post śro, 08 wrz 2010 - 20:24
Post #59

Można poprawić. Można też usunąć. Jest to bardzo kosztowne i prawie zawsze zostaje mała blizna ale można icon_smile.gif a oto mój:





--------------------


   



odynka

Go??







post śro, 08 wrz 2010 - 20:37
Post #60

no ja się nie mogę doczekać aż będę mogła naprawić to co mam zepsute i u Kuby też... tyle, że my doskonale wiemy co chcemy i tattoo będzie dla nas bardzo ważne, związane z symbolami naszej rodziny i naszego życia...

no ale najpierw trzeba urodzićicon_razz.gif
> tatuaż dla dwojga
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama