Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dobry bardzo męski fryzjer jest mi potrzebny :-)

, .. nie na gwałt ;-)
> , .. nie na gwaÅ‚t ;-)
AnkaSkakanka
czw, 18 paź 2012 - 13:58
Szukam b. dobrego męskiego fryzjera. 02.gif
Musi być mężczyzną, "męskim" - wiecie o co mi chodzi icon_wink.gif
W czym rzecz? Mój ślubny od wielu już lat nosi się w długich zaniedbanych włosach.
Chciałby (ku mojemu zdumieniu i uciesze) ostrzyc kołafiurę na jakąś fajną fryzurę na krótko.
Z tym, że tak - primo włosy ma "trudne", twarde, grube i proste oraz secundo nie wie czego chce.
Cyt: "Nie chcę wyglądać jak pedzio, ani jak baba". Lata swoje ma, więc modne fryzury młodzieżowe odpadają.
Ciężko mu dogodzić, szukam czegoś, ale nic mu nie pasuje z tego co znajdę.
Musi mieć dobrego męskiego doradcę i kogoś z doświadczeniem w strzyżeniu "trudnych" włosów.
Oczywiście nie zaryzykuje pójścia do pierwszego, lepszego salonu, więc szukam czegoś z polecenia.
W Warszawce. Proszę polećcie kogoś, kasa nie gra roli, w końcu to ważna życiowa zmiana 06.gif
AnkaSkakanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 263
Dołączył: pon, 08 paź 12 - 11:08
Nr użytkownika: 41,002




post czw, 18 paź 2012 - 13:58
Post #1

Szukam b. dobrego męskiego fryzjera. 02.gif
Musi być mężczyzną, "męskim" - wiecie o co mi chodzi icon_wink.gif
W czym rzecz? Mój ślubny od wielu już lat nosi się w długich zaniedbanych włosach.
Chciałby (ku mojemu zdumieniu i uciesze) ostrzyc kołafiurę na jakąś fajną fryzurę na krótko.
Z tym, że tak - primo włosy ma "trudne", twarde, grube i proste oraz secundo nie wie czego chce.
Cyt: "Nie chcę wyglądać jak pedzio, ani jak baba". Lata swoje ma, więc modne fryzury młodzieżowe odpadają.
Ciężko mu dogodzić, szukam czegoś, ale nic mu nie pasuje z tego co znajdę.
Musi mieć dobrego męskiego doradcę i kogoś z doświadczeniem w strzyżeniu "trudnych" włosów.
Oczywiście nie zaryzykuje pójścia do pierwszego, lepszego salonu, więc szukam czegoś z polecenia.
W Warszawce. Proszę polećcie kogoś, kasa nie gra roli, w końcu to ważna życiowa zmiana 06.gif

--------------------
Wika (14) Antek (12) Zuza (9) Franek (7) MichaÅ› (*)
Niespodzianki razy dwa - kobitki! Michalinka i Maja :-) marzec 2012
mamami
czw, 18 paź 2012 - 15:58
AnkoSkakanko podobny problem miał mój mąż gdy ścinał włosy z długich. Tzn bardzo bał się wyboru fryzury. Poradziliśmy sobie tak, że w miarę biegła w PSie koleżanka wrzucała jego twarz w rożnych gości z netu icon_smile.gif Wtedy łatwiej mu było podjąć decyzję czego chce. Fryzjera mam świetnego, choć jest kobieta, niestety na Śląsku wiec z tym nie pomogę.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 18 paź 2012 - 15:58
Post #2

AnkoSkakanko podobny problem miał mój mąż gdy ścinał włosy z długich. Tzn bardzo bał się wyboru fryzury. Poradziliśmy sobie tak, że w miarę biegła w PSie koleżanka wrzucała jego twarz w rożnych gości z netu icon_smile.gif Wtedy łatwiej mu było podjąć decyzję czego chce. Fryzjera mam świetnego, choć jest kobieta, niestety na Śląsku wiec z tym nie pomogę.
> Dobry bardzo mÄ™ski fryzjer jest mi potrzebny :-), .. nie na gwaÅ‚t ;-)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 09:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama