Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Okno w łazience

> 
agabr
nie, 21 mar 2004 - 23:16
Moja łazienka posiada okno i nie jakies male tylko normalne okno (jedno skrzydlo)tuz pod oknem jest wanna , stojac w wannie jestem widoczna mniej wiecej od poziomu bioder w gore)teraz chcialabym zmienic to okno i poszukuje pomyslow co zrobic zebym nie zawsze jedna byla widoczna od bioder , ba zebym wcale nie byla widoczna . Poniewaz okno ma ladny parapet chcialabym miec tam np . kwiaty ciete czy doniczkowe i problem w tym co w to okno wsadzic typu roleta , zaslonka, zaluzja tak by dalo sie odslonic , zaslonic. Aktualnie jest roleta na oknie taka normalna z ikei. B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post nie, 21 mar 2004 - 23:16
Post #1

Moja łazienka posiada okno i nie jakies male tylko normalne okno (jedno skrzydlo)tuz pod oknem jest wanna , stojac w wannie jestem widoczna mniej wiecej od poziomu bioder w gore)teraz chcialabym zmienic to okno i poszukuje pomyslow co zrobic zebym nie zawsze jedna byla widoczna od bioder , ba zebym wcale nie byla widoczna . Poniewaz okno ma ladny parapet chcialabym miec tam np . kwiaty ciete czy doniczkowe i problem w tym co w to okno wsadzic typu roleta , zaslonka, zaluzja tak by dalo sie odslonic , zaslonic. Aktualnie jest roleta na oknie taka normalna z ikei. B
CrazyMary
nie, 21 mar 2004 - 23:29
Ja bym wsadziła roletę w prowadnicach, jest dyskretna, dokładnie przylega, dobrze załania, spełnia dobrze swoją, no ale też nie zdobi.
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post nie, 21 mar 2004 - 23:29
Post #2

Ja bym wsadziła roletę w prowadnicach, jest dyskretna, dokładnie przylega, dobrze załania, spełnia dobrze swoją, no ale też nie zdobi.

--------------------


ulla
nie, 21 mar 2004 - 23:38
A może okno z szybą hmm...wyleciało mi z głowy dobre okreslenie...moja siostra ma taką szybę w łazience z ażurowym wypukłym wzorkiem, przez którą nic nie widać...tzn. cień człowieka to może tak (ale pewna nie jestem), i oczywiście wpada przez nią rozproszone światło, ale nic więcej....
Pozdrawiam
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
Skąd: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post nie, 21 mar 2004 - 23:38
Post #3

A może okno z szybą hmm...wyleciało mi z głowy dobre okreslenie...moja siostra ma taką szybę w łazience z ażurowym wypukłym wzorkiem, przez którą nic nie widać...tzn. cień człowieka to może tak (ale pewna nie jestem), i oczywiście wpada przez nią rozproszone światło, ale nic więcej....
Pozdrawiam

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Małgoś.dz
pon, 22 mar 2004 - 09:37
No, Mary dobrze mówi, roletka przylegająca do szyby, od biedy i żaluzja może być. wink.gif

A jak chcesz mieć coś niebanalnego, to proponuję...tylko się nie śmiej wink.gif - witraż. Widziałam takie coś właśnie w łazience i mnie osobiście bardzo się podobało. icon_smile.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 22 mar 2004 - 09:37
Post #4

No, Mary dobrze mówi, roletka przylegająca do szyby, od biedy i żaluzja może być. wink.gif

A jak chcesz mieć coś niebanalnego, to proponuję...tylko się nie śmiej wink.gif - witraż. Widziałam takie coś właśnie w łazience i mnie osobiście bardzo się podobało. icon_smile.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Potwora
pon, 22 mar 2004 - 10:11
Ja mam dokładnie tak jak Ty - okna, pod nim wanna. W oknie mam szybę we wzorki - takie maziaje - widać tylko zarys osoby nie widac szczegółów icon_wink.gif dla mnie to jednak za mało icon_sad.gif
Na razie mam zazdroskę ale chyba w przyszłości zdecyduję się na specjalną, łazienkową roletę.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
Skąd: .......
Nr użytkownika: 569




post pon, 22 mar 2004 - 10:11
Post #5

Ja mam dokładnie tak jak Ty - okna, pod nim wanna. W oknie mam szybę we wzorki - takie maziaje - widać tylko zarys osoby nie widac szczegółów icon_wink.gif dla mnie to jednak za mało icon_sad.gif
Na razie mam zazdroskę ale chyba w przyszłości zdecyduję się na specjalną, łazienkową roletę.
Edi Zet :)
pon, 22 mar 2004 - 11:04
Aga, lustro weneckie jak nic się nada.
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post pon, 22 mar 2004 - 11:04
Post #6

Aga, lustro weneckie jak nic się nada.

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
Małgoś.dz
pon, 22 mar 2004 - 11:07
CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Aga, lustro weneckie jak nic się nada.


No, byle w odpowiednią stronę zamontowane. icon_mrgreen.gif wink.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post pon, 22 mar 2004 - 11:07
Post #7

CYTAT(edi @ czyli Edyta Zet.)
Aga, lustro weneckie jak nic się nada.


No, byle w odpowiednią stronę zamontowane. icon_mrgreen.gif wink.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
agabr
pon, 22 mar 2004 - 15:50
he to super pomysl z tym lustrem weneckim ale ja je tylko na amerykanskich filmach widzialam a czy mozna zainstalowac drewniane zaluzje wewnatrz okna i czy to sie sprawdzi w lazience .B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pon, 22 mar 2004 - 15:50
Post #8

he to super pomysl z tym lustrem weneckim ale ja je tylko na amerykanskich filmach widzialam a czy mozna zainstalowac drewniane zaluzje wewnatrz okna i czy to sie sprawdzi w lazience .B
Tuni
pon, 22 mar 2004 - 23:37
Bryn, Ty paskudo, sąsiadom chcesz odebrać przyjemność podglądania icon_lol.gif

A poważnie, to znajomi mają w łazienkowym oknie mleczną szybę. Bardzo ładnie to wygląda i właściwie spełnia swoje zadanie.

Miłych kąpieli życzę icon_cool.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post pon, 22 mar 2004 - 23:37
Post #9

Bryn, Ty paskudo, sąsiadom chcesz odebrać przyjemność podglądania icon_lol.gif

A poważnie, to znajomi mają w łazienkowym oknie mleczną szybę. Bardzo ładnie to wygląda i właściwie spełnia swoje zadanie.

Miłych kąpieli życzę icon_cool.gif
Edi Zet :)
wto, 23 mar 2004 - 09:50
Bryn, ja myślę, że drewniane żaluzje nie są dobryn pomysłem. No chyba, że są dobrze zaimpregnowane i zabezpieczone. Ale chyba nie ma takich malutkich i cieniutkich żaluzji drewnianych. Pomyśl.....jak cieniutkie i malutkie musiały by być żeby zmieścić się między szybami. Szkło mleczne też chyba odpada, bo w przypadku kwiatków się nie nadaje (przepuszcza mało światla). Pozostają rolety lub klasyczne żaluzje.
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
Skąd: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post wto, 23 mar 2004 - 09:50
Post #10

Bryn, ja myślę, że drewniane żaluzje nie są dobryn pomysłem. No chyba, że są dobrze zaimpregnowane i zabezpieczone. Ale chyba nie ma takich malutkich i cieniutkich żaluzji drewnianych. Pomyśl.....jak cieniutkie i malutkie musiały by być żeby zmieścić się między szybami. Szkło mleczne też chyba odpada, bo w przypadku kwiatków się nie nadaje (przepuszcza mało światla). Pozostają rolety lub klasyczne żaluzje.

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, Szymuś /2007 i Hania/2012
Monic3
wto, 23 mar 2004 - 13:35
Polecam okno tzn szybę w oknie o jakiej pisała Ulla. Tez mam duże okno w łazience i taką właśnie "wytłaczaną" szybę, chyba są dostępne różne wzorki, z tego co pamiętam.(ja mam coś tam z deszczem) Ładnie, estetycznie, a nawet dekoracyjnie wygląda, przepuszcza sporo światła- kwiatek w łazience spoko może rosnąć.
Polecam.
Monic3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 153
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 16:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,470

GG:


post wto, 23 mar 2004 - 13:35
Post #11

Polecam okno tzn szybę w oknie o jakiej pisała Ulla. Tez mam duże okno w łazience i taką właśnie "wytłaczaną" szybę, chyba są dostępne różne wzorki, z tego co pamiętam.(ja mam coś tam z deszczem) Ładnie, estetycznie, a nawet dekoracyjnie wygląda, przepuszcza sporo światła- kwiatek w łazience spoko może rosnąć.
Polecam.

--------------------
Monika (mama Łukaszka 28/12/2001)
> Okno w łazience
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama