Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Praca chałupnicza

, Firma Parker
> , Firma Parker
Xenna
nie, 16 paź 2011 - 16:47
Ostatnio dość intensywnie zaglądam na strony związane z ofertami pracy i trafiłam na takie coś:

SKŁADANIE DŁUGOPISÓW - CAŁA POLSKA - FIRMA PARKER

Mam nadzieję,że nie naruszam regulaminu a wkleiłam pełną ofertę tej firmy bo szczerze powiedziawszy znajduje się w sąsiedztwie mojej miejscowości i sama nie wiem co na ten temat mam myśleć.
W internecie mnóstwo było takich ofert i były to wyłącznie oszustwa,zwykłe naciąganie.Firmy zwykle podawały tylko wyłącznie kod pocztowy i dane do przelewu. Tak sobie myślę,może zgłosić ją gdzieś do urzędu w celu sprawdzenia jej.
Może miałyście z tą firmą do czynienia,jakieś doświadczenie negatywne bądź pozytywne?


Opis stanowiska pracy
Szanowni Państwo,

Parker Company poszukuje chętnych z terenu całego kraju do wykonania
prostej pracy domowej - składanie długopisów.

Zapewniamy stałą dostawę oraz odbiór towaru. Zainteresowane osoby proszone są o wybranie jednej z naszych ofert oraz opłacenia ubezpieczenia przesyłki materiałów z umową na nasze konto bankowe. Opłata dotyczy zabezpieczenia umowy o dzieło przed zniszczeniem podczas transportu do państwa.
Przesyłki wysyłamy na adres podany na blankiecie/tytule przelewu przy wpłacie pieniędzy lub inny po uzgodnieniu drogą mailową w terminie do 7
dni (licząc od dnia otrzymania w/w kwoty).
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adres mailowy podany niżej.
Praca jest aktualna dla ludzi z całego kraju.
Opłata pobierana jest jednorazowo w ramach ubezpieczenia paczki np. za podanie fałszywych danych, nie podpisania umowy,zniszczenia podczas dostawy z materiałami.
Po przesłaniu opłaty kurierskiej prosimy pilnie kontaktowac się odroga mailową.
Z racji tegi iż jest wiele pytań dotyczących zmiany oferty informujemy że po podpisaniu umowy nie ma możliwości zmiany oferty na ofertę na lepszych warunkach.

Oferta Pierwsza:
Za złożenie 500 (długopisów)
Płacimy 100 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 600 zł netto ). Wpłata ubezpieczenia 10 zł

Oferta Druga:
Za złożenie 1000 (długopisów)
Płacimy 220 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 880 zł netto). Wpłata ubezpieczenia 20 zł

Oferta Trzecia:
Za złożenie 1500 (MARKERÓW)
Płacimy 340 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 1360 zł netto). Wpłata ubezpieczenia 30 zł

Oferujemy:

~ Stały Kontakt.
~ Umowę o dzieło którą można znaleść w internecie i zapoznać się z jej treścią.
~ Szybki odbiór i dowóz materiałów drogą kurierską. (długopisy bądź markery odstępne tylko w ofercie trzeciej)
~ Wynagrodzenia wypłacane na konto bądź od ręki kuriera. (wybór należy zaznaczyć w umowie.
~ Umowę o dzieło (którą podpisujecie państwo wraz z 1 przesyłką).

Więcej informacji pod adresem e-mail: (przycisk "aplikuj" na dole ogłoszenia)

Dane do przelewu:

Parker Pen Company Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 7
58-130 Żarów

Numer konta: 50 1020 5558 1111 1836 3770 0065

Tytułem: (np. oferta 2) oraz adres.

Dodatkowe informacje na temat wykonywania dzieła.

1. Umowę o dzieło można podpisać od 16 roku życia.
2. Są to długopisy i pióra 2 częściowe, wszystkie wyglądają tak samo.
3. Proces odbioru towaru zależy już od pani/pana. Pisze się do nas maila a my wysyłamy kuriera.
4. Umowę można zerwać w każdym momencie bez żadnych konsekwencji.
5. Po złożeniu należy poinformować nas mailowo, my wyślemy do pana/pani kuriera, kurier wraz z 2 dostawą kurier przywozi kolejne długopisy bądź markery oraz wynagrodzenie w stawkach zależących od wybranej przez państwa oferty.


Zgłoszenia adresowe tylko e-mailowo, po wybraniu oferty, oraz opłaceniu kosztów wpłaty ubezpieczeniowej.

Xenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,617
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 10:40
Skąd: Świebodzice
Nr użytkownika: 15,654




post nie, 16 paź 2011 - 16:47
Post #1

Ostatnio dość intensywnie zaglądam na strony związane z ofertami pracy i trafiłam na takie coś:

SKŁADANIE DŁUGOPISÓW - CAŁA POLSKA - FIRMA PARKER

Mam nadzieję,że nie naruszam regulaminu a wkleiłam pełną ofertę tej firmy bo szczerze powiedziawszy znajduje się w sąsiedztwie mojej miejscowości i sama nie wiem co na ten temat mam myśleć.
W internecie mnóstwo było takich ofert i były to wyłącznie oszustwa,zwykłe naciąganie.Firmy zwykle podawały tylko wyłącznie kod pocztowy i dane do przelewu. Tak sobie myślę,może zgłosić ją gdzieś do urzędu w celu sprawdzenia jej.
Może miałyście z tą firmą do czynienia,jakieś doświadczenie negatywne bądź pozytywne?


Opis stanowiska pracy
Szanowni Państwo,

Parker Company poszukuje chętnych z terenu całego kraju do wykonania
prostej pracy domowej - składanie długopisów.

Zapewniamy stałą dostawę oraz odbiór towaru. Zainteresowane osoby proszone są o wybranie jednej z naszych ofert oraz opłacenia ubezpieczenia przesyłki materiałów z umową na nasze konto bankowe. Opłata dotyczy zabezpieczenia umowy o dzieło przed zniszczeniem podczas transportu do państwa.
Przesyłki wysyłamy na adres podany na blankiecie/tytule przelewu przy wpłacie pieniędzy lub inny po uzgodnieniu drogą mailową w terminie do 7
dni (licząc od dnia otrzymania w/w kwoty).
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adres mailowy podany niżej.
Praca jest aktualna dla ludzi z całego kraju.
Opłata pobierana jest jednorazowo w ramach ubezpieczenia paczki np. za podanie fałszywych danych, nie podpisania umowy,zniszczenia podczas dostawy z materiałami.
Po przesłaniu opłaty kurierskiej prosimy pilnie kontaktowac się odroga mailową.
Z racji tegi iż jest wiele pytań dotyczących zmiany oferty informujemy że po podpisaniu umowy nie ma możliwości zmiany oferty na ofertę na lepszych warunkach.

Oferta Pierwsza:
Za złożenie 500 (długopisów)
Płacimy 100 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 600 zł netto ). Wpłata ubezpieczenia 10 zł

Oferta Druga:
Za złożenie 1000 (długopisów)
Płacimy 220 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 880 zł netto). Wpłata ubezpieczenia 20 zł

Oferta Trzecia:
Za złożenie 1500 (MARKERÓW)
Płacimy 340 zł tygodniowego wynagrodzenia.
(Miesięcznie około 1360 zł netto). Wpłata ubezpieczenia 30 zł

Oferujemy:

~ Stały Kontakt.
~ Umowę o dzieło którą można znaleść w internecie i zapoznać się z jej treścią.
~ Szybki odbiór i dowóz materiałów drogą kurierską. (długopisy bądź markery odstępne tylko w ofercie trzeciej)
~ Wynagrodzenia wypłacane na konto bądź od ręki kuriera. (wybór należy zaznaczyć w umowie.
~ Umowę o dzieło (którą podpisujecie państwo wraz z 1 przesyłką).

Więcej informacji pod adresem e-mail: (przycisk "aplikuj" na dole ogłoszenia)

Dane do przelewu:

Parker Pen Company Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 7
58-130 Żarów

Numer konta: 50 1020 5558 1111 1836 3770 0065

Tytułem: (np. oferta 2) oraz adres.

Dodatkowe informacje na temat wykonywania dzieła.

1. Umowę o dzieło można podpisać od 16 roku życia.
2. Są to długopisy i pióra 2 częściowe, wszystkie wyglądają tak samo.
3. Proces odbioru towaru zależy już od pani/pana. Pisze się do nas maila a my wysyłamy kuriera.
4. Umowę można zerwać w każdym momencie bez żadnych konsekwencji.
5. Po złożeniu należy poinformować nas mailowo, my wyślemy do pana/pani kuriera, kurier wraz z 2 dostawą kurier przywozi kolejne długopisy bądź markery oraz wynagrodzenie w stawkach zależących od wybranej przez państwa oferty.


Zgłoszenia adresowe tylko e-mailowo, po wybraniu oferty, oraz opłaceniu kosztów wpłaty ubezpieczeniowej.


Posty w temacie
Xenna   Praca chałupnicza   nie, 16 paź 2011 - 16:47
konwalia   "W związku z ogłoszeniami jakie pojawiły s...   nie, 16 paź 2011 - 16:58
Xenna   "W związku z ogłoszeniami jakie pojawiły s...   nie, 16 paź 2011 - 17:39
misia.xs   Tak,firma NOVA zabezpiecza się w/w oświadczeniem...   czw, 29 gru 2011 - 15:36
konwalia   Nie widzisz, że adresy tych firm są takie same? ...   nie, 16 paź 2011 - 17:45
Xenna   Faktycznie!!!Ten sam adres!!...   nie, 16 paź 2011 - 17:51
konwalia   Legalne to to nie jest na pewno. Podejrzewam, że ...   nie, 16 paź 2011 - 17:59
Mateusz K.   Witam serdecznie Jako pracownik firmy NOVA Sp. z o...   pon, 28 lis 2011 - 10:18
milutka   Dziewczyny, a istnieje w ogóle jakaś uczciwa pra...   pon, 05 gru 2011 - 01:08
Basia:)   Dziewczyny, a istnieje w ogóle jakaś uczciwa pra...   pon, 05 gru 2011 - 14:01
milutka   Istnieje.Ja mam taką.Tyle że firma blisko domu,z...   pon, 05 gru 2011 - 20:12
malgosia1968   Istnieje.Ja mam taką.Tyle że firma blisko domu,z...   czw, 15 gru 2011 - 00:37
> Praca chałupnicza, Firma Parker
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 22:31
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama