Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Golarka elektryczna ?

> 
Tuni
czw, 29 lip 2004 - 22:34
Znowu o pozbywaniu się zbędnego owłosienia icon_confused.gif

Mam dosyć mocne włoski i w dodatku ciemne icon_mad.gif Do depilatora jakoś nie mogę się przekonać (boli okrutnie i trwa baardzo długo). Kremy depilujące na mnie nie działają. Jak do tej pory najlepsza była zwykła golarka, ale moja delikatna skóra różnie reaguje na takie zabiegi (zwykle piecze ze dwa dni a jak przestaje, to akurat jest pora na kolejne golenie).

Wymysliłam więc sobie, że może dobrym rozwiązaniem byłaby golarka elektryczna. I stąd moja prośba, używa ktoś może ? Jesli tak, to poproszę o konkretne wskazówki co do modelu itp.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post czw, 29 lip 2004 - 22:34
Post #1

Znowu o pozbywaniu się zbędnego owłosienia icon_confused.gif

Mam dosyć mocne włoski i w dodatku ciemne icon_mad.gif Do depilatora jakoś nie mogę się przekonać (boli okrutnie i trwa baardzo długo). Kremy depilujące na mnie nie działają. Jak do tej pory najlepsza była zwykła golarka, ale moja delikatna skóra różnie reaguje na takie zabiegi (zwykle piecze ze dwa dni a jak przestaje, to akurat jest pora na kolejne golenie).

Wymysliłam więc sobie, że może dobrym rozwiązaniem byłaby golarka elektryczna. I stąd moja prośba, używa ktoś może ? Jesli tak, to poproszę o konkretne wskazówki co do modelu itp.
Agnisma
czw, 29 lip 2004 - 23:07
Mam elektryczną golarkę niepomnę marki, ale nie goli tak dokładnie jak nożyk icon_cool.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post czw, 29 lip 2004 - 23:07
Post #2

Mam elektryczną golarkę niepomnę marki, ale nie goli tak dokładnie jak nożyk icon_cool.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Siunia
piÄ…, 30 lip 2004 - 00:48
Tuni,
na mnie depilatory w kremie tez nie działały zbytnio...
Ale TANITA jest całkiem, całkiem...
Za to ostatnio odkryłam cos jeszcze lepszego i tańszego.. FITTI ( w drogeriach sieci Aster czy Asterix, lub jakoś podobnie). Trzymać 3 minuty na futerku nalezy. Ja trzymam dłużej, ale efekt jest zadowalający.

- Siunia

ps. mąż mi kupił na jakąś rocznice ślubu depilator elektryczny, bo mu pan w skslepie doradził icon_evil.gif To niech się ten pan sam tym depiluje, albo chociaz goli.
Przyznam, że niepróbowałam nawet, bo moja wyobraźnia ... icon_rolleyes.gif a katować sie nie lubię icon_lol.gif
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post piÄ…, 30 lip 2004 - 00:48
Post #3

Tuni,
na mnie depilatory w kremie tez nie działały zbytnio...
Ale TANITA jest całkiem, całkiem...
Za to ostatnio odkryłam cos jeszcze lepszego i tańszego.. FITTI ( w drogeriach sieci Aster czy Asterix, lub jakoś podobnie). Trzymać 3 minuty na futerku nalezy. Ja trzymam dłużej, ale efekt jest zadowalający.

- Siunia

ps. mąż mi kupił na jakąś rocznice ślubu depilator elektryczny, bo mu pan w skslepie doradził icon_evil.gif To niech się ten pan sam tym depiluje, albo chociaz goli.
Przyznam, że niepróbowałam nawet, bo moja wyobraźnia ... icon_rolleyes.gif a katować sie nie lubię icon_lol.gif
Tuni
piÄ…, 30 lip 2004 - 23:33
No co jest? Wszystkie pokornie wyrywaja włosięta? Nikt nie goli?

Dawać mi tu rady, bo pani w sklepie jakoś mętnie tłumaczy icon_confused.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post piÄ…, 30 lip 2004 - 23:33
Post #4

No co jest? Wszystkie pokornie wyrywaja włosięta? Nikt nie goli?

Dawać mi tu rady, bo pani w sklepie jakoś mętnie tłumaczy icon_confused.gif
Tuni
wto, 03 sie 2004 - 15:29
Melduję, że dokonałam zakupu i jestem bardzo zadowolona icon_razz.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post wto, 03 sie 2004 - 15:29
Post #5

Melduję, że dokonałam zakupu i jestem bardzo zadowolona icon_razz.gif
EwaSerdeczna
śro, 04 sie 2004 - 00:32
Napisz co kupiłas?

serdecznie pozdrawiam ewa
EwaSerdeczna


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,226
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 00:47
Nr użytkownika: 1,558




post śro, 04 sie 2004 - 00:32
Post #6

Napisz co kupiłas?

serdecznie pozdrawiam ewa
ulla
śro, 04 sie 2004 - 01:15
CYTAT(tunisiek)
No co jest? Wszystkie pokornie wyrywaja włosięta? Nikt nie goli?

Dawać mi tu rady, bo pani w sklepie jakoś mętnie tłumaczy icon_confused.gif


Hyhy...ja ani nie golę, ani nie wyrywam (na nogach rzecz jasna), bo nic prawie mi tam nie rośnie, a to co rośnie wyciera sie od dżinsów....zostaje dosłownie pięć na krzyż złotawych włosków....
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post śro, 04 sie 2004 - 01:15
Post #7

CYTAT(tunisiek)
No co jest? Wszystkie pokornie wyrywaja włosięta? Nikt nie goli?

Dawać mi tu rady, bo pani w sklepie jakoś mętnie tłumaczy icon_confused.gif


Hyhy...ja ani nie golę, ani nie wyrywam (na nogach rzecz jasna), bo nic prawie mi tam nie rośnie, a to co rośnie wyciera sie od dżinsów....zostaje dosłownie pięć na krzyż złotawych włosków....

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Mika
śro, 04 sie 2004 - 13:54
Tunisek -znam ten ból wink.gif
golarka nie pomaga tak samo jak kremy i pianki,maszynką musiałam katować się codziennie icon_rolleyes.gif po depilatorze tak zaczęły mi wrastać właski,że sobie odpuściłam.
Jedyną dobrą dla mnie metodą jest wosk Veet z aplikatorem i paskami + balsam opóźniający odrastanie i wrastanie włosków -tylko to mi pomaga
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 04 sie 2004 - 13:54
Post #8

Tunisek -znam ten ból wink.gif
golarka nie pomaga tak samo jak kremy i pianki,maszynką musiałam katować się codziennie icon_rolleyes.gif po depilatorze tak zaczęły mi wrastać właski,że sobie odpuściłam.
Jedyną dobrą dla mnie metodą jest wosk Veet z aplikatorem i paskami + balsam opóźniający odrastanie i wrastanie włosków -tylko to mi pomaga

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Tuni
śro, 04 sie 2004 - 20:18
CYTAT(ulla)
Hyhy...ja ani nie golę, ani nie wyrywam (na nogach rzecz jasna), bo nic prawie mi tam nie rośnie, a to co rośnie wyciera sie od dżinsów....zostaje dosłownie pięć na krzyż złotawych włosków....


Szczęściara icon_mad.gif wink.gif icon_lol.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post śro, 04 sie 2004 - 20:18
Post #9

CYTAT(ulla)
Hyhy...ja ani nie golę, ani nie wyrywam (na nogach rzecz jasna), bo nic prawie mi tam nie rośnie, a to co rośnie wyciera sie od dżinsów....zostaje dosłownie pięć na krzyż złotawych włosków....


Szczęściara icon_mad.gif wink.gif icon_lol.gif
> Golarka elektryczna ?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama