Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Aparat ortodontyczny po 30-tce

-
, jaki stan zębów PO?
dynamical
post Fri, 25 Nov 2016 - 10:05
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,237

Jasne, że warto nosić aparat na zęby niezależnie od wieku. W koncu każdy z nas chce mieć piękny uśmiech, a obecna stomatologia z Tych i w ogóle w Polsce ma nieograniczone możliwości. Osobiście polecam http://endo-medica.pl/ Naprawdę warto icon_wink.gif

--------------------
Go to the top of the page PM

Quote Post
cinnamon7
post Wed, 18 Jan 2017 - 14:52
Post #22

Nr użytkownika: 45,370

Po ściągnięciu aparatu jedyne co może denerwować to widoczny klej, u mnie trzeba było wykonać dużo zabiegów żeby go całkowicie zetrzeć icon_wink.gif

Odkąd ściągnełam aparat przestały mi się robić ubytki w zębach, przez to że zęby już nei są stłoczone i łatwiej jest mi je myć za pomoca nitki icon_wink.gif

Quote Post
celina20
post Thu, 20 Apr 2017 - 15:38
Post #23

Nr użytkownika: 44,782

A propos leczenia ortodontycznego sporo ciekawych informacji: http://medivital.pl/czym-polega-leczenie-ortodontyczne/

Quote Post
maggda11
post Tue, 05 Sep 2017 - 18:08
Post #24

Nr użytkownika: 27,455

nie miałam po zdjęciu zakiś strasznie dużych problemów w miejscu w którym były mocowania. Natomiast dr Ślusiewicz zleciła mi fluoryzacje po zdjęciu aparatu, która robiłam raz w tygodniu przez 8 tygodni.

Quote Post
babciobej
post Mon, 30 Oct 2017 - 02:49
Post #25

Nr użytkownika: 42,071

Może cię zainteresuje możliwość założenia na zęby aparatu ortodontycznego, który nie jest widoczny na zębach dzięki specjalnemu tworzywu z jakiego jest wykonany. Takie aparaty zakładają ortodonci z warszawskiej kliniki DeClinic http://declinic.pl

Quote Post
Mamineczka
post Mon, 22 Jan 2018 - 19:55
Post #26

Nr użytkownika: 47,275

Moim zdaniem nigdy nie jest za późno na leczenie ortodontyczne. Ja sama jestem po 30 i właśnie jestem w trakcie przygotowania do założenia aparatu. Długo zwlekałam z tą decyzją bo dużo negatywnych rzeczy słyszałam na ten temat jednak znajoma z pracy rozwiała moje wątpliwości i poleciła klinikę Provital w, której sama zakładała aparat taki co jest mocowany z tyłu zębów więc go nie widać. Poszłam do nich i się zdecydowałam. Dodatkowo załapałam się na promocję i płacę 20% mniej za aparat.

Quote Post
Aggnes92
post Wed, 24 Jan 2018 - 11:07
Post #27

Nr użytkownika: 51,371

Jeżeli lekarz nie mówił o żadnych przeciwskazaniach to myślę, że powinnaś zdecydować sie na aparat. Znam kilka osób które w późniejszym wieku zaczęły nosić i są zadowolone icon_smile.gif

--------------------
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
więcej
Andrzej Sapkowski – Krew elfów

Quote Post
Gracjanna
post Tue, 13 Feb 2018 - 23:50
Post #28

Nr użytkownika: 45,846

Zdecydowałam się na aparat i jestem zadowolona, aparat już zdjęłam, zęby są piękne, równe, wreszcie mam ładny uśmiech. Z Legnicy dobry ortodonta to pan Jacek Zboch http://ortodontalegnica.com dobry fachowiec, z cenami tez nie przesadza. Myślę, że w każdym wieku można się zdecydować na aparat znajomy jest grubo po 30tce a właśnie aparat założył. Lepiej późno założyc niż całe życie cierpieć na wady zgryzu.

Ten post edytował Gracjanna Tue, 13 Feb 2018 - 23:51

Quote Post
> Aparat ortodontyczny po 30-tce, jaki stan zębów PO?

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 20 Feb 2018 - 20:27
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe