Maluchy.pl logo    

> sprawdź koniecznie

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

nie ma jak wierny przyjaciel

-
    monamierz
    post Wed, 28 Apr 2004 - 17:58
    Post #1

Grupa: Użytkownicy
    Nr użytkownika: 1,286

Dwóch facetów. Wieloletni przyjaciele od dzieciństwa.
    > Jednak jeden z nich niestety jest częściowo
    > sparalizowany,potrzebuje trochę pomocy w codziennym zyciu.
    > Pewnego dnia siedzą u niego na werandzie, sparalizowany mówi:
    > - Wiesz, co, mam pytanie - czy naprawdę jesteś moim przyjacielem?
    > - No jasne stary, znamy się od dziecka, wiesz, ze zrobilbym dla ciebie
    > wszystko!
    > - Wiem, mój przyjacielu, wiem. Mialbym wiec do ciebie mala prośbę
    > czy przyniósłbyś mi z pietra skarpetki?
    > - Robi się !!!
    > - Trochę chlodno, a jak wiesz, ja nie jestem w stanie tego zrobic.
    > - Stary, w ogóle nie ma o czym mówic. Skoczylbym dla ciebie w ogień.....
    > - Dziękuje ci mój przyjacielu.
    > Facet idzie na piętro, otwiera drzwi do pokoju, wchodzi i staje
    oniemialy.
    > Przed oczami rozpościera mu się cudowny widok: dwie córki
    jegoprzyjaciela,
    > mlode, piękne jak marzenie, ubrane jedynie w bieliznę!
    > Facet nie może oderwać wzroku, targaja nim wyrzuty sumienia -
    > w koncu to córki jego najlepszego przyjaciela, jednak w koncu poddaje się
    > instynktom i mówi:
    > - Wasz ojciec przyslal mnie, zebym się z wami przespał...
    > - Niemozliwe! - mówi jedna.
    > - Nieprawdopodobne! - mówi druga.
    > - No cóz, jesli mi nie wierzycie, zaraz wam udowodnię.
    > Facet podchodzi do okna, otwiera je i krzyczy...
    > - Obie?!
    > - Tak, tak, obie! Dzięki, stary!
    >

--------------------
    url=http://www.TickerFactory.com/]
    user posted image
    ]
    Go to the top of the page PM

Quote Post
    kasiask
    post Wed, 28 Apr 2004 - 22:51
    Post #2

Nr użytkownika: 1,210

GG:

boskie!!! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif

--------------------
    Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

Quote Post
    Inca2
    post Fri, 30 Apr 2004 - 09:56
    Post #3

Nr użytkownika: 764

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
    inca

user posted image

Quote Post
    oreiro.
    post Fri, 30 Apr 2004 - 20:29
    Post #4

Grupa: Zbanowani
    Nr użytkownika: 1,354

GG:

O Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif :lol:lol: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif : icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif :lol:lol: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif : icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif :lol:lol: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif : icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif :lol:lol: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif : icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
    www.polskieserce.pl
    www.pajacyk.pl

Martyna Marianna (04.11.2002)
    user posted image
    Maja Helena (04.01.2005)
    user posted image

Quote Post
    Potwora
    post Sat, 01 May 2004 - 20:48
    Post #5

Nr użytkownika: 569

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
    Ola mama Maksia (luty 2002)

liberała goń, goń, goń...

Moherowy świat...

Quote Post
    > nie ma jak wierny przyjaciel

Start new topic Reply to this topic
    1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
    0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thu, 11 Feb 2016 - 22:02
    lista postów tego wątku
    © 2002 - 2016  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe