Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Chorwacja - tanie kwatery Rab, Pag?

> 
sylwias
pon, 17 maj 2004 - 15:40
czy ktoś może mi polecić tanią kwaterę we wrześniu, najlepiej na wyspie Rab (Lopar, Kampor) albo Pag? Z dostępem do kuchni, lub aneksem kuchennym, czystą, sprawdzoną. Pliz.......
sylwias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 129
Dołączył: śro, 21 kwi 04 - 15:22
Skąd: Polska Południowa
Nr użytkownika: 1,680




post pon, 17 maj 2004 - 15:40
Post #1

czy ktoś może mi polecić tanią kwaterę we wrześniu, najlepiej na wyspie Rab (Lopar, Kampor) albo Pag? Z dostępem do kuchni, lub aneksem kuchennym, czystą, sprawdzoną. Pliz.......

--------------------
sylwia
Anita.W
piÄ…, 04 cze 2004 - 11:53
Czesc
Ja tez przez jakis czas szukalam w Chorwacji apartamentow ale jednak do WÅ‚och jedziemy ale dam ci to co mi jedna Pani przyslala z wyspy Rab. Jej mail bedzie na samym dole.

CHORWACJA; WYSPA RAB – apartament i pokoje
Wlasciciele domu; panstwo Roza i Ignac Kirinec
Adres - Banjol 767, 51 280 RAB ( tel. 00385-51-721-687)
Odleglosc domu od morza; ok. 12 min. piechota

Opis domu i ceny

* Apartament dobudowany do domu, osobne wejscie, 2 pokoje po 2 lozka = 4 osoby, lazienka, kuchnia, cena za caly apartament :
- lipiec i sierpien - 45 EUR / za dzien
- czerwiec i wrzesien - 40 EUR / za dzien

* I pietro; 3 pokoje po 3 lozka, 2 lazienki, 1 kuchnia, w razie potrzeby istnieje mozliwosc dostawienia 4-ego lozka skladanego dla dziecka, duzy taras przystosowany do wspolnego spozywania posilkow.
- lipiec i sierpien - cena za osobe 10 EUR / dzien, dzieci do 8 lat - 8 EUR / dzien
- czerwiec i wrzesien - cena za osobe 8 EUR / dzien, dzieci do 8 lat; 7 EUR / dzien

Jesli goscie przyjezdzaja jeszcze w czerwcu, to ich pobyt na poczatku lipca liczony jest jeszcze po cenie czerwcowej.

* II pietro; 3 pokoje po 3 lozka, 2 lazienki, 1 kuchnia, 2 balkony, 1 duzy taras, ceny ja wyzej.

* Miejsce do grilowania i duzy stol na zewnatrz domu pod winogronami.

Panstwo Kirinec zawsze biora pod uwage potrzeby gosci i staraja sie im sprostac. Mozna spokojnie pytac o rozne mozliwosci rezerwacji pokoi ( w zaleznosci od roznej liczby osob).

Wszyscy dorosli turysci placa tzw. oplate klimatyczna w wysokosci 1 EUR / dzien.
Mlodziez 12-18 lat placi 50% tej oplaty- tzn. 0,5 EUR/dzien. Dzieci do lat 12 sa z tej oplaty zwolnione.

Dojazd na wyspe promem, ktory kursuje co ok. 60 minut (codziennie) z miejscowosci JABLANAC.

Z atrakcji na wyspie RAB mozna polecic:

1. Wynajem motorowek, rowerow i skuterow - miasto Rab, sklep "Magnetic tours" w poblizu hotelu "Istra" .
2. Nurkowanie w "MIRKO DIVING CENTAR", wioska Barbat, tel. 721-154
3. Restauracje i kawiarnie
- miasteczko Rab - czynne caly rok
- wioska Banjol - bardzo dobra restauracja "DADO" blisko plazy, czynna caly rok
- wzdluz wybrzeza - czynne w sezonie
4. Tzw. "Rajska plaza" w miejscowosci Lopar - piaszczysta, z plytka ciepla woda, lunapark w poblizu.

KONTAKT - Danuta Kovacev, tel/faks: 00385-1-237-02-97, tel. kom. 00385-98-45-77-68
e-mail: danuta.kovacev@email.hinet.hr
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post piÄ…, 04 cze 2004 - 11:53
Post #2

Czesc
Ja tez przez jakis czas szukalam w Chorwacji apartamentow ale jednak do WÅ‚och jedziemy ale dam ci to co mi jedna Pani przyslala z wyspy Rab. Jej mail bedzie na samym dole.

CHORWACJA; WYSPA RAB – apartament i pokoje
Wlasciciele domu; panstwo Roza i Ignac Kirinec
Adres - Banjol 767, 51 280 RAB ( tel. 00385-51-721-687)
Odleglosc domu od morza; ok. 12 min. piechota

Opis domu i ceny

* Apartament dobudowany do domu, osobne wejscie, 2 pokoje po 2 lozka = 4 osoby, lazienka, kuchnia, cena za caly apartament :
- lipiec i sierpien - 45 EUR / za dzien
- czerwiec i wrzesien - 40 EUR / za dzien

* I pietro; 3 pokoje po 3 lozka, 2 lazienki, 1 kuchnia, w razie potrzeby istnieje mozliwosc dostawienia 4-ego lozka skladanego dla dziecka, duzy taras przystosowany do wspolnego spozywania posilkow.
- lipiec i sierpien - cena za osobe 10 EUR / dzien, dzieci do 8 lat - 8 EUR / dzien
- czerwiec i wrzesien - cena za osobe 8 EUR / dzien, dzieci do 8 lat; 7 EUR / dzien

Jesli goscie przyjezdzaja jeszcze w czerwcu, to ich pobyt na poczatku lipca liczony jest jeszcze po cenie czerwcowej.

* II pietro; 3 pokoje po 3 lozka, 2 lazienki, 1 kuchnia, 2 balkony, 1 duzy taras, ceny ja wyzej.

* Miejsce do grilowania i duzy stol na zewnatrz domu pod winogronami.

Panstwo Kirinec zawsze biora pod uwage potrzeby gosci i staraja sie im sprostac. Mozna spokojnie pytac o rozne mozliwosci rezerwacji pokoi ( w zaleznosci od roznej liczby osob).

Wszyscy dorosli turysci placa tzw. oplate klimatyczna w wysokosci 1 EUR / dzien.
Mlodziez 12-18 lat placi 50% tej oplaty- tzn. 0,5 EUR/dzien. Dzieci do lat 12 sa z tej oplaty zwolnione.

Dojazd na wyspe promem, ktory kursuje co ok. 60 minut (codziennie) z miejscowosci JABLANAC.

Z atrakcji na wyspie RAB mozna polecic:

1. Wynajem motorowek, rowerow i skuterow - miasto Rab, sklep "Magnetic tours" w poblizu hotelu "Istra" .
2. Nurkowanie w "MIRKO DIVING CENTAR", wioska Barbat, tel. 721-154
3. Restauracje i kawiarnie
- miasteczko Rab - czynne caly rok
- wioska Banjol - bardzo dobra restauracja "DADO" blisko plazy, czynna caly rok
- wzdluz wybrzeza - czynne w sezonie
4. Tzw. "Rajska plaza" w miejscowosci Lopar - piaszczysta, z plytka ciepla woda, lunapark w poblizu.

KONTAKT - Danuta Kovacev, tel/faks: 00385-1-237-02-97, tel. kom. 00385-98-45-77-68
e-mail: danuta.kovacev@email.hinet.hr

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
> Chorwacja - tanie kwatery Rab, Pag?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 14:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama