Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

fartuszek do przedszkola

> 
akuka
czw, 26 sie 2004 - 13:29
cześć,

Czy wiecie, gdzie sie kupuje fartuszek do przedszkola? . Jakoś nigdzie nie rzuciły mi sie w oczy - w żadnym z tzw. dużych sklepów icon_eek.gif

W zeszłym roku Julka miała takie po dzieciach mojej siostry, ale w tym roku juz jakby troszkę za małe są icon_lol.gif

Czy w Waszych przedszkolach jest obowiazek noszenia przez dzieci fartuszków? U nas niby nie ma rygoru w stylu "bez fartuszka nie ma wstępu do sali" icon_biggrin.gif , ale generalnie panie wolą, jak dzieci te nieszczęsne fartuszki maja, bo przy jedzeniu nie ma takiego stresu z ewentualnym zalaniem ubranka icon_smile.gif
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post czw, 26 sie 2004 - 13:29
Post #1

cześć,

Czy wiecie, gdzie sie kupuje fartuszek do przedszkola? . Jakoś nigdzie nie rzuciły mi sie w oczy - w żadnym z tzw. dużych sklepów icon_eek.gif

W zeszłym roku Julka miała takie po dzieciach mojej siostry, ale w tym roku juz jakby troszkę za małe są icon_lol.gif

Czy w Waszych przedszkolach jest obowiazek noszenia przez dzieci fartuszków? U nas niby nie ma rygoru w stylu "bez fartuszka nie ma wstępu do sali" icon_biggrin.gif , ale generalnie panie wolą, jak dzieci te nieszczęsne fartuszki maja, bo przy jedzeniu nie ma takiego stresu z ewentualnym zalaniem ubranka icon_smile.gif

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
moko.
czw, 26 sie 2004 - 13:55
O jejku u mnie nie ma obowiązku, nikt nigdy nie miał fartuszka. U nas dzieci ubierają się całkiem dowolnie, jak chcą.( a szkoda)

Ale ogólnie bardzo mi sie podoba ten "obowiązek"
Bo wszystkie dzieci tak samo wyglÄ…dajÄ…:)

Od razu przypominają mi się szkolne lata, gdzie w fartuszku maszerowałam do szkoły i koniecznie z tarczą na ramieniu:)

Fajne czasy.

A dziś gołe brzuchy przy -10 st C. Kolczyki w pępkach, pełne makijaże 14-to latek.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 26 sie 2004 - 13:55
Post #2

O jejku u mnie nie ma obowiązku, nikt nigdy nie miał fartuszka. U nas dzieci ubierają się całkiem dowolnie, jak chcą.( a szkoda)

Ale ogólnie bardzo mi sie podoba ten "obowiązek"
Bo wszystkie dzieci tak samo wyglÄ…dajÄ…:)

Od razu przypominają mi się szkolne lata, gdzie w fartuszku maszerowałam do szkoły i koniecznie z tarczą na ramieniu:)

Fajne czasy.

A dziś gołe brzuchy przy -10 st C. Kolczyki w pępkach, pełne makijaże 14-to latek.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
agarad
czw, 26 sie 2004 - 15:17
wczoraj widziałam w Smyku na
Kruczej
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post czw, 26 sie 2004 - 15:17
Post #3

wczoraj widziałam w Smyku na
Kruczej

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

akuka
czw, 26 sie 2004 - 15:49
moko nie wyglądają tak samo icon_smile.gif, bo kazde ma inny fartuszek (jaki sie mamie uda dorwać), przeważnie widziałam takie "krzyżaki" tzn. skrzyżowane na plecach szelki - tak, że ubranka i tak spod spodu widać; tylko przód osłonięty, właśnie przed np. zupką, co do buziaka nie trafi icon_smile.gif

agarad dzięki, zajrzę w takim razie najpierw do smyka koło mnie (w galerii Carrefour na Targówku), moze tam tez będzie
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post czw, 26 sie 2004 - 15:49
Post #4

moko nie wyglądają tak samo icon_smile.gif, bo kazde ma inny fartuszek (jaki sie mamie uda dorwać), przeważnie widziałam takie "krzyżaki" tzn. skrzyżowane na plecach szelki - tak, że ubranka i tak spod spodu widać; tylko przód osłonięty, właśnie przed np. zupką, co do buziaka nie trafi icon_smile.gif

agarad dzięki, zajrzę w takim razie najpierw do smyka koło mnie (w galerii Carrefour na Targówku), moze tam tez będzie

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
moko.
czw, 26 sie 2004 - 19:41
akuka a kolor ma być jeden?????/
czy dowolność jest?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 26 sie 2004 - 19:41
Post #5

akuka a kolor ma być jeden?????/
czy dowolność jest?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
mamadwojki

Go??







post czw, 26 sie 2004 - 20:04
Post #6

tak, u nas w przedszkolu dzieci nosza fartuszki
zdarza sie jednak, ze czasem sie zapomni przyniesc jak sie wczesniej bierze do prania, wtedy panie zakladaja dziecku 'przedszkolny' (maja kilka na stanie)
dla mnie to oczywiscie wygodne - noszenie faruszka, bo dziecko czasem pobrudzi sie jedzeniem czy farbami
sdw
czw, 26 sie 2004 - 20:42
Pania dyrektor całowałabym po piętach gdyby wprowadziła nakaz noszenia fartuszków icon_wink.gif icon_mrgreen.gif Nie wspomnę ile bluzek, spodni, podkoszulek i koszulek mojej najstarszej latorośli nadaje się li tylko do noszenia na ogrodzonym, osłoniętym przed oczami sąsiadów i przechodniów, podwórzu icon_confused.gif A wszystko dlatego, ze "rodzice sobie nie zycza" icon_confused.gif

Próbowałam swojego czasu przeforsowac pomysł z fartuszkami. Nie wypalił, niestety.Bo to "i drogie, i nieładne, i nieporeczne, i ... sratata" icon_evil.gif . Nie bardzo mogłam zrozumiec dlaczego drogie, bo reszte zarzutów przyjmowałam do wiadomosci i logiczne były, a jakze. Ale - drogo icon_eek.gif icon_question.gif Toz to oszczednosc niesamowita. No i wyszło szydło z worka - rewia mody icon_evil.gif Ktoz by podziwiał te najoryginalniejsze z oryginalnych bluzeczki, sukieneczki, spodenki itd?

Marza mi sie faruszki. Mam nadzieje, ze pomysł przeforsuje w przedszkolu, do którego za rok pójdzie Kamila.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post czw, 26 sie 2004 - 20:42
Post #7

Pania dyrektor całowałabym po piętach gdyby wprowadziła nakaz noszenia fartuszków icon_wink.gif icon_mrgreen.gif Nie wspomnę ile bluzek, spodni, podkoszulek i koszulek mojej najstarszej latorośli nadaje się li tylko do noszenia na ogrodzonym, osłoniętym przed oczami sąsiadów i przechodniów, podwórzu icon_confused.gif A wszystko dlatego, ze "rodzice sobie nie zycza" icon_confused.gif

Próbowałam swojego czasu przeforsowac pomysł z fartuszkami. Nie wypalił, niestety.Bo to "i drogie, i nieładne, i nieporeczne, i ... sratata" icon_evil.gif . Nie bardzo mogłam zrozumiec dlaczego drogie, bo reszte zarzutów przyjmowałam do wiadomosci i logiczne były, a jakze. Ale - drogo icon_eek.gif icon_question.gif Toz to oszczednosc niesamowita. No i wyszło szydło z worka - rewia mody icon_evil.gif Ktoz by podziwiał te najoryginalniejsze z oryginalnych bluzeczki, sukieneczki, spodenki itd?

Marza mi sie faruszki. Mam nadzieje, ze pomysł przeforsuje w przedszkolu, do którego za rok pójdzie Kamila.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
mamadwojki

Go??







post czw, 26 sie 2004 - 20:54
Post #8

corka zaczyna zerowke i teraz kupilam trzeci fartuszek w jej karierze przedszkolaka (czwarty rok bedzie chodzic).
W cztero- i pieciolatkach nosila ten sam (nie byl zniszczony i nie wyrosla tak duzo)
za kazdy z tych trzech placilam okolo 10-11 zl
jak na rok noszenia (a nawet dwa lata) to raczej niewielka kwota
nawet gdyby dziecko bardzo sie brudzilo i kupic dwa na zmiane, to i tak nie jest olbrzymia kwota
czesciej i tak zmieniam paputki do przedszkola w roku przedszkolnym

poszukajcie dziewczyny na takich osiedlowych ryneczkach

ja kupuje takie przez glowe, wiazane po bokach na sznurki, z naturalnego materialu w jakies ladne kolorowe wzory typowo dzieciece
moko.
piÄ…, 27 sie 2004 - 07:22
Wiolontella mi też się marzą takie fartuszki:)
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post piÄ…, 27 sie 2004 - 07:22
Post #9

Wiolontella mi też się marzą takie fartuszki:)

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
pirania
piÄ…, 27 sie 2004 - 08:08
A mi prawde mowiac nie. W przedszkolu leza sobie dwie zmiany ubrania, wszystkie dzieci ganiaja w dresach i juz. naprawde wam tak brakuje fartuszkow? Bo ja tych nylonow w szkole tez nienawidzilam icon_wink.gif)
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post piÄ…, 27 sie 2004 - 08:08
Post #10

A mi prawde mowiac nie. W przedszkolu leza sobie dwie zmiany ubrania, wszystkie dzieci ganiaja w dresach i juz. naprawde wam tak brakuje fartuszkow? Bo ja tych nylonow w szkole tez nienawidzilam icon_wink.gif)

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

sdw
piÄ…, 27 sie 2004 - 08:22
Gosia, a muszÄ… byc nylony?

W przedszkolu mojej bratanicy dzieciaki nosza fartuszki z czyściutkiej bawełny, śliczne, kolorowe. I praktycznie to i ładnie wink.gif icon_biggrin.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post piÄ…, 27 sie 2004 - 08:22
Post #11

Gosia, a muszÄ… byc nylony?

W przedszkolu mojej bratanicy dzieciaki nosza fartuszki z czyściutkiej bawełny, śliczne, kolorowe. I praktycznie to i ładnie wink.gif icon_biggrin.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
akuka
piÄ…, 27 sie 2004 - 08:29
gwm to nie są takie nylony, jak w szkole icon_smile.gif Te przedszkolne sa najczęściej bawełniane i kolorowe, najczęściej w jakieś dziecięce wzory.
Zdarzaja sie nawet "chłopięce" - np. w samochody (taki miała moja Julka icon_lol.gif ) oraz "dziewczęce" w lale, pajacyki, kwiatuszki, cukiereczki itp. Są oczywiście też takie gładkie, czy we wzory, powiedzmy, geometryczne.

Taka mądra jestem icon_biggrin.gif , bo widziałam to wszystko na dzieciach w przedszkolu, natomiast - jak pisałam wcześniej - nie widziałam w sklepach, dlatego pytam.

moko dowolnośc w kolorach całkowita icon_smile.gif , zresztą zdziwiłabym się, gdyby wszystkim mamom udało się kupić jednakowe. Ja nie mogę jednego znaleźć, hehe.
No, ale rzeczywiście zajrze jeszcze na osiedlowy bazarek - tam jeszcze nie patrzyłam, a może być.

mamadwojki dla mnie też to bardzo wygodne (fartuszki). Farby, jedzenie - przynajmniej część z tych rzeczy ląduje nie na ubraniu.

pozdrawiam
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post piÄ…, 27 sie 2004 - 08:29
Post #12

gwm to nie są takie nylony, jak w szkole icon_smile.gif Te przedszkolne sa najczęściej bawełniane i kolorowe, najczęściej w jakieś dziecięce wzory.
Zdarzaja sie nawet "chłopięce" - np. w samochody (taki miała moja Julka icon_lol.gif ) oraz "dziewczęce" w lale, pajacyki, kwiatuszki, cukiereczki itp. Są oczywiście też takie gładkie, czy we wzory, powiedzmy, geometryczne.

Taka mądra jestem icon_biggrin.gif , bo widziałam to wszystko na dzieciach w przedszkolu, natomiast - jak pisałam wcześniej - nie widziałam w sklepach, dlatego pytam.

moko dowolnośc w kolorach całkowita icon_smile.gif , zresztą zdziwiłabym się, gdyby wszystkim mamom udało się kupić jednakowe. Ja nie mogę jednego znaleźć, hehe.
No, ale rzeczywiście zajrze jeszcze na osiedlowy bazarek - tam jeszcze nie patrzyłam, a może być.

mamadwojki dla mnie też to bardzo wygodne (fartuszki). Farby, jedzenie - przynajmniej część z tych rzeczy ląduje nie na ubraniu.

pozdrawiam

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
agarad
piÄ…, 27 sie 2004 - 08:45
akuka i co patrzyłas w Smyku?
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post piÄ…, 27 sie 2004 - 08:45
Post #13

akuka i co patrzyłas w Smyku?

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Kari07
piÄ…, 27 sie 2004 - 09:31
Fajna sprawa takie fartuszki, szkoda że u nas w przedszkolu tego nie ma.
A "męskie" faruszki róznią sie krojem czy tylko wzorkami?
Taki fartuszek rozwiązałby sprawę brudzenia się - ostanio pani mnie troszke zdziwiła bo mały był w przedszkolu w jasnych spodniach i bialej koszulce ( bynajmniej nie wyjściowy strasznie strój, wiadomo ze jak idzie w tym do przedszkola to wiem że sie wybrudzi - zwłasza po pobycie w piaskownicy, a było ciepło i słonecznie to nie bedzie chodził w czerniach!) a pani cały czas zwracała uwagę zeby Bastek sie nie wybrudził bo jest tak ładnie ubrany!
Kari07


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 882
Dołączył: pią, 12 mar 04 - 15:25
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 1,546

GG:


post piÄ…, 27 sie 2004 - 09:31
Post #14

Fajna sprawa takie fartuszki, szkoda że u nas w przedszkolu tego nie ma.
A "męskie" faruszki róznią sie krojem czy tylko wzorkami?
Taki fartuszek rozwiązałby sprawę brudzenia się - ostanio pani mnie troszke zdziwiła bo mały był w przedszkolu w jasnych spodniach i bialej koszulce ( bynajmniej nie wyjściowy strasznie strój, wiadomo ze jak idzie w tym do przedszkola to wiem że sie wybrudzi - zwłasza po pobycie w piaskownicy, a było ciepło i słonecznie to nie bedzie chodził w czerniach!) a pani cały czas zwracała uwagę zeby Bastek sie nie wybrudził bo jest tak ładnie ubrany!
mamadwojki

Go??







post piÄ…, 27 sie 2004 - 14:58
Post #15

alez nasze fartuszki sa z naturalnego materialu (tak naturalny, ze po kazdym praniu nie moge doprasowac)
jakies kolorowe misie i te sprawy, obszyte dookola kolorowa lamowka
i nie maja rekawow, sa przez glowe, po bokach rozciete i tylko wiazane na sznurki, wiec jest przewiewnie

zupelnie nie przypominaja tych nylonow, ktore sama tez nosilam w podstawowce
mamadwojki

Go??







post piÄ…, 27 sie 2004 - 15:03
Post #16

te, o ktorych ja pisze, czyli przez glowe wiazane po bokach to uniwersalne
widze zreszta w szatni, ze wiekszosc przedszkola ma ten sam kroj - moze w naszej okolicy sa najpopularniejsze w sklepach
nieliczne dzieci maja takie krzyzowane na plecach
ogolnie - nie ma podzialu na chlopiece czy dziewczece

co najwyzej mozna dla chlopca wybrac jakis inny desen na materiale
marghe.
piÄ…, 27 sie 2004 - 15:04
Ja tam swój pomaranczowy fartuszek (przedszkole) a potem (podstawówka) białe z niebieską kokardą kochałam.
Serio
m.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post piÄ…, 27 sie 2004 - 15:04
Post #17

Ja tam swój pomaranczowy fartuszek (przedszkole) a potem (podstawówka) białe z niebieską kokardą kochałam.
Serio
m.
pirania
piÄ…, 27 sie 2004 - 15:35
nie nie musza byc nylony icon_wink.gif
nie potrzebuje po prostu fartuszkow a tych w ktorych chodzilam ja to byly nylony
nie widze wiekszej jakosciowej roznicy pomiedzy fartuszkiem a dresem serio icon_wink.gif
to z bawelny i to z bawełny to sie brudzi i to to trzeba prac i to icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post piÄ…, 27 sie 2004 - 15:35
Post #18

nie nie musza byc nylony icon_wink.gif
nie potrzebuje po prostu fartuszkow a tych w ktorych chodzilam ja to byly nylony
nie widze wiekszej jakosciowej roznicy pomiedzy fartuszkiem a dresem serio icon_wink.gif
to z bawelny i to z bawełny to sie brudzi i to to trzeba prac i to icon_wink.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

sdw
piÄ…, 27 sie 2004 - 17:20
Goooosia, no... ale no wiesz... icon_wink.gif TAki dres, na ten przykład, to ja moge: do lasu, na spacer, na plac zabaw, ...no, do ludzi w ogóle icon_wink.gif A jak zaplamiony tak, ze sie sparc za bardzo nie daje, to ja juz do rzeczonych ludzi nie założę. A przynajmniej radosci mi to ni esprawia icon_wink.gif

A taki fartuszek do do przedszkola tylko. I nawet jak zaplamiony i niedoprany to wiadomo czemu tak a nie inaczej wyglada icon_wink.gif

A w zaplamonych ciuszkach m-dzy ludzmi to mi dziecko tak mało korzysnie wygląda icon_wink.gif icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post piÄ…, 27 sie 2004 - 17:20
Post #19

Goooosia, no... ale no wiesz... icon_wink.gif TAki dres, na ten przykład, to ja moge: do lasu, na spacer, na plac zabaw, ...no, do ludzi w ogóle icon_wink.gif A jak zaplamiony tak, ze sie sparc za bardzo nie daje, to ja juz do rzeczonych ludzi nie założę. A przynajmniej radosci mi to ni esprawia icon_wink.gif

A taki fartuszek do do przedszkola tylko. I nawet jak zaplamiony i niedoprany to wiadomo czemu tak a nie inaczej wyglada icon_wink.gif

A w zaplamonych ciuszkach m-dzy ludzmi to mi dziecko tak mało korzysnie wygląda icon_wink.gif icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
i.
czw, 02 wrz 2004 - 19:45
Dziewczyny czy te fartuszki nadajÄ… siÄ™ do malowania?
Mój synek ostatnio codziennie maluje farbami i w zw. z tym strasznie brudzi ciuszki. Przydałby się jakiś fartuszek, ale nic nie widziałam takiego w sklepach.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post czw, 02 wrz 2004 - 19:45
Post #20

Dziewczyny czy te fartuszki nadajÄ… siÄ™ do malowania?
Mój synek ostatnio codziennie maluje farbami i w zw. z tym strasznie brudzi ciuszki. Przydałby się jakiś fartuszek, ale nic nie widziałam takiego w sklepach.
> fartuszek do przedszkola
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 17:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama