Maluchy.pl logo    

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Jak zrobić tort? Pomocy!!!

-
nedka
post Wed, 11 Jun 2003 - 10:16
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 272

Proszę o przepis na jakiś łatwy do zrobienia tort. Za tydzień wyprawiam pierwsze urodzinki mojej córci. Pieczenie ciast - a tym bardziej robienie tortów - to dla mnie czarna magia. icon_redface.gif Pomóżcie, proszę!!!!!!!!!!!!!
Tutejszy "motylek" to nie na moje zdolności.
Aha, tłumaczcie mi wszystko, jak dziecku. icon_lol.gif
Dzięki

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
Go to the top of the page PM

Quote Post
ulcik
post Wed, 11 Jun 2003 - 12:03
Post #2

Nr użytkownika: 635

GG:

Hej icon_smile.gif
I-szy tort kupiłam w cukierni tzn ...... piękny wyrośnięty biszkopt icon_smile.gif za całe 10 złotych za 1 kg icon_smile.gif
Potem go poprzecinałam namoczyłam lekko rumem i obłożyłam owocami ze śmietaną bitą i był....... przepyszny icon_smile.gif

ulcik

--------------------

Quote Post
marchewka
post Wed, 11 Jun 2003 - 13:18
Post #3

Nr użytkownika: 93

GG:

Hej!!!!!A ja zawsze robię "sztuczniaka".... i ludziska dają się oszukać... icon_lol.gif A więc kupuję podkład do tortów dwuczęściowy...najlepszy firmy DAHLI (5zł), Krem do tortów 1 szt Dr.Oetkera (do tego potrzeba 100gr masła i trochę mlika)(ok 2zł), słoiczek powidełek śliwkowych (2zł) i coś do przystrojenia...parę mandarynek lub winogrona, rodzynki, orzeszki czy co tam w zależności od weny twórczej...I do dzieła....trwa to ok pół godziny w porywach godzinka:lol: icon_lol.gif icon_lol.gif Teraz już nie kantuję...ale swego czasu z lubością słuchałam pochwał jaki to dobry biszkopt zrobiłam ... no i ten krem bez grudek itd...hi hi hi ...podła moja natura.... teraz produkuje je masowo...dla bliźnich w potrzebie ...hi hi ...gdyby co służę pomocą.....a gdyby opisać czynności pracy twórczej chętnie dopiszę.Duże buziaki dla maluszynki icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
mama Zuzi (21.10.01) i Mikusia (10.12.03)

Quote Post
igreka
post Wed, 25 Jun 2003 - 10:06
Post #4

Nr użytkownika: 647

GG:

Hej Nedka
Ja mam ten sam problem icon_lol.gif . Igi w sierpniu kończy rok , noi tort, poważna sprawa! Ale znając swoje możliwości piekarskie, postanowiłam kupic gotowy. Tylko nie wiem jaki zamowic kształt

Quote Post
nedka.
post Wed, 25 Jun 2003 - 12:39
Post #5

Gość

Dzięki dziewczyny.
W końcu poszperałam solidnie w necie i zrobiłam "przepyszny" roczek. icon_redface.gif
Był tort, cycki murzynki, ciasto bananowe, ciasto truskawkowe, pączuszki, napój owocowy, kruszon, sałatka owocowa w arbuzie. Wszystko robiłam sama (nawet biszkopt) i powiem Wam coś - spodobało mi się. Wyszło pięknie i przepysznie. icon_biggrin.gif
Kupiłam tylko napoje, owoce i paluszki. Nie liczę oczywiście produktów na ciasta, serwetek , balonów, blach na ciasta (nie miałam wcześniej ani jednej icon_lol.gif ) itp.
W razie czego, służę pomocą.
nedka

Quote Post
> Jak zrobić tort? Pomocy!!!

Start new topic Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thu, 23 Oct 2014 - 00:17
lista postów tego wątku
© 2002 - 2014  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe